Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Která znamení zvěrokruhu jsou nejdivočejší v posteli?

16.leden 2018
Která znamení zvěrokruhu jsou nejdivočejší v posteli?

Víte o tom, že vaše znamení o vás může prozradit to, jací jste v posteli? Tento článek vás především bude zajímat v případě, že hledáte partnera, nebo jste v novém vztahu. Co od jednotlivých znamení čekat?

Hvězdy nám mohou ukázat spoustu věcí ohledně našich životů. Tudíž není tak překvapující, že se díky nim můžeme dozvědět, jaká jsou jednotlivá znamení v posteli. Navíc na začátku každého měsíce vydáváme sex horoskop, kde se můžete dozvědět, co vás v měsíci čeká po vztahové a především sexuální stránce. Dnes se ale zaměříme na to, jak moc divoká jsou jednotlivá znamení v posteli a také na to, která jsou naopak špatnými milovníky. Většina lidí si sice užívá sex, ale ne každý je v posteli ve skutečnosti dobrý a každému se líbí něco jiného. Abyste v tom neměli zmatek, znamení jsou seřazena klasicky jako v horoskopu, takže si jednoduše můžete najít, jaký váš nový objev bude v posteli a co od něho můžete očekávat.

Beran (21. března - 20. dubna)

Berani nejsou sice tak dominantní jako Býci, o kterých si můžete přečíst níž, ale i tak mají rádi, když je po jejich. Někteří z nich pak dokonce chtějí, aby bylo po jejich, nebo aby to radši nebylo vůbec. Také mají rádi styl dovnitř a rychle ven. To neznamená, že by se Berani nezajímali o potěšení svého partnera, ale znamená to, že můžete zapomenout na jakoukoliv předehru. Na druhou stranu jsou Berani jako stvořeni pro rychlovky. Pokud je to váš šálek kávy, tak je pro vás Beran jako stvořený. Pro některé citlivé duše ale může Beran působit jako sexuální maniak, kterému jde pouze o vlastní uspokojení.

Býk (21. dubna - 21. května)

Býk je takový částečně dobrý milenec. Podle toho, jak oceňujete dominanci v posteli. Pokud se vám líbí, nebudete s ním mít problém a zažijete skvělé chvíle. Jestliže na tohle moc nejste, pravděpodobně s ním jako s milencem moc spokojeni nebudete. Zatímco mimo postel vám Býci nabídnou dobré jídlo a pití nebo pozvání do restaurace, aby si s vámi mohli užít, v posteli jsou nejšťastnější, když vás mohou svázat a ovládat. Je jen na vás, abyste si řekli, jestli je tohle to, co se vám líbí. Navíc si dávejte pozor na skutečnost, že dokáží být hodně sebestřední a orgasmus rádi dopřávají především sobě a moc nepřemýšlejí o tom, zda by chtěl být uspokojen ještě někdo jiný.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci jsou opravdu svůdní lidé. Jinými slovy řečeno – lidé, kteří se narodí ve znamení Blíženců, dostanou každého lehce do postele a také velmi snadno navazují nové kontakty. Jakmile s nimi budete v posteli, nebojte se, protože vás nezklamou. Perfektní spojení intelektu a kreativity dělá z Blíženců nejlepší znamení ze všech, se kterými si můžete užívat vášnivé milování.

Rak (22. června - 22. července)

Dřív, než půjdete do postele s Rakem, měli byste se nejdříve zeptat sami sebe, co pro vás znamená milovat. Proč? Protože to je přesně to, co Raci chtějí dělat. Chtějí vás sladce milovat, něžně se vás dotýkat, starat se o vás, že si budete připadat jako v romantické novele. 

Lev (23. července - 22. srpna)

Dalo by se říci, že Lev by mohl dostat hlavní cenu za znamení, které je v posteli nejhorší, i když to zní hrozně krutě. Abychom šli přímo k věci, jejich narcimus jim brání v tom, aby v posteli byli nějak skvělí. Mohou na tom ale zapracovat. Potřebují k tomu ale trpělivého partnera. Nemůžete ale očekávat, že s ním půjdete do postele a ještě si dá tu snahu, aby vás dovedl k orgasmu. Jakmile totiž jednou svůj orgasmus prožije, usne. Možná se také dokonce zapomene zeptat na vaše jméno. A možná ani nezapomene, ale prostě ho nebude zajímat.

Panna (23. srpna - 22. září)

Ačkoliv jsou trochu stydliví a rezervovaní, všechno tohle se změní, když se s nimi ocitnete v posteli. I když nebudou třeba v posteli nejlepší nebo nejkreativnější, rozhodně dostanou 1 za snahu a horlivost. Na to se rozhodně můžete těšit, pokud hodláte mít sex s člověkem ve znamení Panny.

Jak je váš partner divoký v posteli?

Váhy (23. září - 23. října)

Lidé ve znamení Vah mají rádi vášeň, vzhled a vystupování. Zatímco to může vypadat povrchně, pokud jde o sex, ve skutečnosti to hraje ve prospěch všech. Váhy si dokáží vybrat skvělé spodní prádlo, zapálí svíčky, začnou předehru masáží a budou při tom používat ten nejlepší masážní olej. Všechno je to o detailech. Ale jakmile se olej vstřebá a svíčky dohoří, jsou ochotni ukázat i svou druhou stránku. Ta je především o zvrhlostech a nebojí se ani se podřídit.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Intenzita, která pumpuje Štírům v žilách, z něj dělá jedno z nejlepších znamení, které byste měli vyhledat, pokud chcete zažít sex, který vám vyrazí dech. Na rozdíl od Blíženců, které jsme zde také vychvalovali, sice postrádají kreativitu, ale také disponují vlastností, kterou opravdu hodně oceníte – výdrží. Takže pokud máte rádi dlouhý sex, kdy většinu odpracuje ten druhý, člověk ve znamení Štíra by mohl být tím pravým sexuálním partnerem.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Ze všech znamení jsou právě Střelci ti nejvíc hraví. Pro někoho to může znamenat skvělou věc, ale jestliže se vám spíše líbí žhavý a intenzivní sex, pak je Střelec špatná volba. Neznamená to, že by byli špatní v posteli, ale mají rádi zábavu. Smích při sexu může být super, ale musí se vědět, kde je nějaká hranice a kdy už to začíná být absurdní. Zároveň jsou Střelci zaměřeni hodně na perverzní hrátky, rádi říkají sprosťárny a především si rádi vymýšlejí. Občas se vám možná spíše bude chtít utéct, když začne mluvit.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Stojí za to, abyste šli s Kozorohem do postele? No, to záleží na tom, kolik máte času. Není to ten, kdo udělá první krok a jakmile se v posteli ocitne, může na vás působit trochu letargicky. Sex s Kozorohem pro vás může být stejně záživný jako návštěva zubaře. Ale i tak to někomu může vyhovovat. Není to totiž o tom, že by byli kdovíjak příšerní v posteli, ale zkrátka jim chybí nějaké nadšení pro věc, které třeba jiná znamení mají.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Sex s Vodnářem bude vždy dobrodružství vzhledem k jejich osobnosti. Je dost pravděpodobné, že budou mít větší zásobu hraček než vy a také u nich nic není tabu. Podle nich je dobrý sex o experimentování a zkoumání. Jinými slovy, oba budete spokojeni a nebudete se nudit.

Ryby (21. února - 20. března)

Když jde o sex, Rybám se líbí si o něm povídat. Ale i když se jedná o hodně citlivé znamení, a mohly by tudíž mít nějaký smysl pro to, kde se dotknout a kdy, v posteli jsou Ryby celkem nudné. Zažijete-li s člověkem narozeným ve znamení Ryb sex na jednu noc, pravděpodobně si ho nebudete do budoucna pamatovat. Anebo si ho budete pamatovat, ale po té špatné stránce, protože Ryby by měly více času věnovat své hygieně.

Každý se ale může vymykat jednotlivému znamení, ve kterém se narodil. Víte, jak se to říká, výjimka potvrzuje pravidlo. Buďte rádi, že je váš partner takový, jaký je, a pokud vám to nevyhovuje, nemá cenu s ním dále zůstávat. Pak se můžete porozhlédnout v online světě, zda vás někdo nezaujme. Na online seznamce si můžete najít partnera pro život a na erotické seznamce sexuálního partnera, se kterým si v posteli budete rozumět ve všem.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.