Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Krásný letní sex

4.červenec 2016
Krásný letní sex

Letní den u vody může být plný překvapení...

Bylo léto a to je čas, kdy se prostě nedá jen tak sedět doma. A proto jsem si zajel na své oblíbené místo, k rybníku, kde se za celý den neobjeví ani jeden človíček. Jel jsem proto, že jsem si chtěl od všeho odpočinout a taky hlavně proto, že se rád koupu bez plavek. Roztáhl jsem si deku, shodil ze sebe všechny věci a skočil sem do vody. Trochu jsem se vyblnul a pak jsem se vydal na delší plavbu. Když jsem se vracel, tak jsem to uviděl! Všechny moje věci byly pryč, teda až na kolo. Očividně nešlo zloději o peníze, ale o škodolibost. Nebyla příjemná představa, že pojedu úplně nahý přes celé město. V hlavě jsem vymýšlel nejkratší a nejvylidněnější cesty, ale taková, kterou bych potřeboval, opravdu nebyla. Když jsem tak seděl, házel kamínky do vody a začínal se smiřovat se šílenou cestou domů, uslyšel jsem za sebou někoho přicházet.

Překvapilo mě to, ještě sem tu nikoho nikdy neviděl. Otočil jsem se a uviděl dívku s kolem a taškou v ruce. Pozdravila, usmála se a šla ke mně se slovy: "Promiň mi za ten malý úlet." Chvíli jsem na ní koukal, ale v zápětí mi došlo, že ty věci mi vzala ona a teď se mi omlouvá. Vůbec jsem si neuvědomil že stojím nahý před krásnou holkou a moje rozpaky byly znát. Řekla, že se nemusím oblékat, že se nemám za co stydět, a že se stejně přijela vykoupat bez plavek. Řekl jsem tedy, že se jdu vykoupat, jestli půjde taky. Odpověd jsem slyšel až když jsem byl po pás ve vodě. Otočil sem se a naskytl se i krásný pohled, který mě nemohl nechat chladným.

Eva (už jsme se představili) si sundala tričko, z pod kterého se vyhoupla její prsa. Podle mne tak trojky. A hned za tričkem putovaly kraťasy. Ten pohled byl tak vzrušující. Do několika vteřin se mi penis postavil a já věděl, že to bude asi problém. Sundala si černé kalhotky a šla do vody. Mušličku měla pěkně vyholenou do krátké čárky. A tak sme plavali a tak trochu sme se oťukávali. Celkem sme si rozuměli. Po chvilce se Eva otočila a položila na hladinu tak, aby se nemusela vůbec hýbat. Problém byl v tom že byla vidět její nádherná ňadra, a to byl povel pro můj penis. Během plavání se uvolnil, ale teď se opět začínal stavět. Zeptala se mě "Proč si taky neodpočineš?" "Není třeba." řekl jsem. Jen se zasmála, oběma nám bylo jasné oč jde. A tak jsem se otočil tak, aby byl můj ptáček vidět.

Tyčil se k obloze a já doufal, že ho v tom nenechám samotného. Eva zvedla z vody ruku a dotklas se ho. Řekl jsem něco, co jsem říct musel, i když jsem se trochu obával odpovědi: "Na břehu by to bylo bezpečnějsí a dalo by se tam dělat i víc věcí..." Z vody jsme už vylézali v objetí a s vášnivými polibky. Lehli sme si na deku a začali poznávat naše těla. Hladil sem Evu po jejích kuzlátkách a překrásně tvarovaném zadečku. Položil jsem ji na záda, obrkočmo si na ni lehce sedl tak, že jsem ji ztopořeným penisem lechtal po bříšku a bříšky prstů jsem jí hladil po ňadrech a bradavkách, které byly pěkně vzpřímené. Jemně sem jí mačkal prsa a sál bradavky. Sjel sem až k její mušličce, roztáhl jí nohy od sebe, abych se k její lasturce dostal co nejhlouběji. To, jak je vzrušená bylo vidět, aniž jsem se jí dotlk mezi jejími závojíčky. Eva byla napnutá jako struna a čekala, co udělám. Olízl jsem jí od zadní dírky až po nabělhý poštěvák. Jednou rukou sem jí rozevřel závojíčky a zasunul jí do hladové mušličky dva prsty. Honil sem jí kundičku a kochal se pohledem na tu nádheru. Do druhé ruky jsem si vzal ztopořený úd a honil jsem si ho ve stejném rytmu.

Toho si nemohla všimnout a tak natáhla hlavu a olízla mi kapičky mého vzrušení na žaludu. Pohladila mě po koulích a pak po celém penisu. Pak mi ho dala mezi prsa a přitiskla je k sobě. Projížděl jsem jí mezi ňadry a pokaždé když se na konci objevil nahý žalud ho smyslně olízla nebo políbila. Všechno mě to vzrušovalo o to víc, když jsem si uvědomil, že jsme se právě potkali a vlastně se vůbec neznáme... Abych nenechal Evu vychladnout, tak jsem jí rukou dráždil naběhlý poštěváček a samozřejmě sem nazapoměl ani na její broskvičku...

Otočila se, klekla si a mě se naskytl nádherný pohled na její půlky, zadní růžičku a lasturku. Celou sem ji pohladil a pošimral a skončil u zadní dírky. Párkrát sem jí olízl a už jsem měl připravený svůj penis v ruce. Zasunul jsem ho, jak jen to šlo. Pomalinku jsem přirážel a Eva po chvilce řekla: ”Zkus přirážet, jak jen to půjde!” Zrychlil jsem, koule se mi pohupovaly a pleskaly o její kundičku. Nakonec jsem zpomalil, jinak bych se udělal. Eva se otočila, vzala mi ho do ruky a šimrala si s ním jeskyňku a pak ho zasunula. Pomaličku na něj nasedávala a kousala se při tom do spodního rtu. Hladila se a upřeně na mě koukala. Chtěl sem jí dopřát víc, a tak sem jí začala masírovat poštěvák, ona si na oplátku vzala moje koule a mnula je v dlani. Eva se zapřela rukama o zem a zrychlila svou jízdu na maximum. Eva se už blížila k vrcholu, což bylo znát na její tváři i dechu. Nechala mě vyklouznout a dodělala se rukou. Já sem si hned na ní sedl a začal honit. Když se Eva trošičku vzpamatovala, vzala mi ztuhlý úd do ruky a začala mi ho honit sama. A za chvíli jsem stříkal bílé semeno na její opálenéíško. Poslední kapku si nenechala ujít a slízla ji ze špičky žaludu.

Vyčerpán, ale šťasten jsem si vedle ní lehl a vychutnával jsem si nádherné počasí a klid Teď snad i jet nahý přes město by za to stálo...

Nemáte si s kým zajít k rybníku okolo Českých Budějovic nebo k vodní nádrži u Brna? Rádi byste prožili letní lásku nebo začli dlouhodobý vztah? Zkuste nejlepší seznamku na internetu...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.