Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Krásné ponižování - 2. díl

20.únor 2021
Krásné ponižování - 2. díl

„Měly bychom mu něčím zacpat hubu, řve jak prase.“ náhle pronesla. Její kamarádky se ale věnovaly mlácení nohou a mého penisu. Ona chvilku seděla a přemýšlela, pak se vyzula a boty odložila stranou.

„Otevři hubu!“ rozkázala. Já poslechl a ona mi do pusy vrazila svou bosou nohu. Byl to nádherně ponižující pocit, cítil jsem v puse její malé chodidlo, prsty a zblízka viděl její nádherné lýtko. Noha byla lehce zpocená. Druhé chodidlo také nenechala zahálet a začala si hrát se svorkama na bradavkách. Bradavky už jsem měl celkem citlivé, takže každý pohyb byl cítit. Slečna s rákoskou se mezitím přesunula na mé chodidlo a dávala mu pořádně zabrat. Byl jsem v bolestivém ráji.

Když slečny přestaly mlátit, cítil jsem horko ve svém stehně, lýtkách a chodidlech. Péro mě štípalo a pálilo, ale bylo tvrdší než předtím.

„Lepší jak pedikúra co?“ zasmála se vysoká slečna. Majitelka mého roubíku smích opětovala a vytáhla nohu z úst, byla celá mokrá od slin. Ještě než se vzdálila od úst, párkrát mi dala chodidlem facku přes tvář. Pak vstala a na boso mi nártem uštědřila několik kopanců do hrudníku. Holky mi mezitím rozvázaly ruce, aby je hned na to znovu svázaly, tentokrát mně nad hlavou. Silně je vytáhly a provaz přivázaly ke stromu opodál.

Vysoká slečna si na mě obkročmo sedla a já cítil, jak se mi provaz zařezává do kotníku. Seděla vysoko na to, abych se ji mohl dotknout pérem ale dost nízko, aby měla perfektní přístup k bradavkám. Chvilku si hrála se svorkami a přestala, až když jsem sebou házel ze strany na stranu. Pohled vrhla na jednu z kamarádek, pak zpět na mě. Usmívala se a já netušil, co se bude dít.

Rychlým pohybem mi sundala všechny skřipce z bradavek a já okamžitě ucítil ostrou bolest. To jim však nestačilo. V momentě kdy jsem měl bradavky volné, mě začala druhá slečna prudce ale silně švihat důtkami přes můj citlivý hrudník. Vysoká slečna, co na mě seděla, pevně tiskla stehna kolem mého těla a užívala si moji bezmoc. Teprve když jsem se začal hlasitěji projevovat, daly mi pauzu.

„Potřebuje něčím zacpat hubu, já to říkala.“ konstatovala bosá slečna opodál, „Jak to, že nemáš roubík, kurvo?“ obrátila se na mě.

„Něco mě napadlo“ pronesla vysoká slečna, „Zatím ho zabavte, hned jsem tu.“

Zbylé dvě slečny to vzaly doslova. Ze sáčku na kolíčky postupně tahaly jeden za druhým, až jsem měl koule a péro obalené kde to jen šlo. Byla to neskutečně krásná bolest. Když se konečně vrátila jejich kamarádka, nejdřív jsem nechápal, kde byla, ale v momentě, co jsem obdržel roubík, bylo vše jasné. Nacpala mi do pusy svoje kalhotky, na kterých se mísily všemožné pachy a chutě. V puse mi je pak zajistila pevně utaženým provazem.

„Snad už bude držet hubu, kurva špinavá. Můžeme pokračovat.“

Slečny se začínaly bavit čím dál víc a jejich zábrany opadaly. Zatímco mi jedna prsty neustále přejížděla po kolíčkách v rozkroku, druhá mi připnula zpět skřipce na bradavky a přidávala další. Poslední slečna si sedla za mě do trávy, takže jsem na ní neviděl.

„Tohle se ti taky líbí, kurvičko?“ pronesla po chvilce a já cítil, jak se mi zadku dotknul umělák. Přes kalhotky jsem se nezmohl na odpověď, tak jsem vydal jen slabé zavrčení. Nevěděl jsem, jakého si vybrala, v tašce jich bylo několik. Slečna neztrácela čas, trvalo jen pár vteřin a měl jsem zadek plný. Normálně bych zřejmě cítil bolest, ale skřipce a kolíčky momentálně vše přebyly. Vsunula mi do zadku středně velký kovový kolík a ujistila se, že sedí správně na svém místě.

Bolest začínala být tak intenzivní, že jsem přestával vnímat okolní svět. Slečny se mezi sebou stále o něčem bavily, ale já se soustředil na kolíčky, své bradavky a silné rány rákoskou, které mi dopřávala vysoká slečna. Začínal jsem být vzrušený až na hranu únosnosti. Z transu mě vytrhla nečekaně silná bolest. Jedna ze slečen mě přetáhla bičíkem přes koule obalené kolíčky. Než jsem se stačil vzpamatovat, přistála druhá rána. Tělo mi vystřelilo nahoru a zastavilo se až o provazy, snažil jsem se křičet, ale přes kalhotky to nešlo. Menší slečnu v sukni, která stála opodál a pozorovala show, to pobavilo.

Erotická povídka Krásné ponižování

„Naší kurvičce se něco nelíbí? Chtěla by nám něco říct? Proč se tak vzpouzí v provazech?“ se smíchem přistoupila blíž a stoupla si přímo nad mojí hlavu. Podíval jsem se na ní a viděl, jak si přímo nade mnou svléká sportovní sukni. Pod ní měla ještě kalhotky, celé černé. Když byla jen v prádle, klesla dolů na kolena a sedla si přímo na můj obličej. Stehny mi pevně stiskla tělo a ruce položila na hrudník. Cítil jsem její výraznou ženskou vůni.

„Můžeš pokračovat, Eliško.“ slyšel jsem jí tlumeně říkat. Než jsem si dokázal v hlavě srovnat, že konečně znám jméno jedné ze slečen, přistála na koulích další rána. Moje tělo se automaticky zvedlo a obličejem jsem se zabořil přímo do rozkroku slečny, která na mě seděla. Z koulí mi odlétlo několik kolíčků a slyšel jsem, jak se slečny pobaveně smějí. Vysoká slečna s rákoskou v ruce také přitvrdila. Rány dopadaly v menších intervalech ale s daleko větší razancí.

Eliška tentokrát mířila na můj penis. Bolest byla překvapivě menší, ale také jsem cítil, jak mi pomalu omlacuje z kůžičky kolíčky. Rány postupně zrychlovaly, slečna na mém obličeji k sobě tiskla svá pevná stehna a já se blížil k orgasmu, čistě jen z ran rákoskou. Když už jsem byl skoro na hraně orgasmu, rány najednou ustaly. Cítil jsem, jak mi citlivý penis a koule pulzují bolestí.

„A kolíčky jsou dole, ani jsem na ně nemusela sahat.“ zasmála se Eliška. „Odepneš mu ty z bradavek, když tam tak hezky sedíš?“

Téměř v tom samém okamžiku jsem ucítil bolest v bradavkách. Slečna mi rychle odepla všechny skřipce a kolíčky z mého hrudníku a hned na to se Eliška pustila do práce bičíkem. Nemilosrdně mě švihala přes bradavky dobře mířenými ranami a já se nezmohl na sebemenší pohyb. Když skončila, tělo jsem měl bolavé a citlivé, bylo to úžasné. Bradavky a rozkrok jsem měl citlivý, nohu, za kterou jsem visel, zmlácenou rákoskou, kolík v zadku sice nebyl největší, ale měl svůj efekt. Nejhorší bylo moje vzrušení a nemožnost se udělat, ani naznačit slečnám, že bych se chtěl udělat.

Opět jsem slyšel tlumený smích a štěbetání. Slečna, která na mě seděla, se zvedla z mého obličeje a opřela o ruce.

„To neuděláš!“ slyšel jsem smějící se vysokou slečnu. Klečící dívka se ně ní podívala a jednou rukou si odhrnula kalhotky na stranu. Naskytl se mi pohled na celou její kundičku a zadeček. Byla hladce vyholená, a co mě překvapilo, byla vzrušená a vlhká. Penisem mi projela vlna slasti, tak moc jsem se chtěl udělat. Než jsem se stačil pokochat tím krásným výhledem, cítil jsem na svém hrudníku teplo.

Z její kundičky se na mě valila tekutina, ona na mě močila! Nikdy bych si nemyslel, že to dojde tak daleko. Líbilo se mi to. Cítil jsem její moč všude, od krku až po břicho, stékala ze mě na zem. Když skončila, její kamarádky jí podaly ubrousky a ona si otřela kundičku a stehna. Vstala, narovnala si kalhotky a natáhla zpět sukni. Byla to nejkrásnější věc dnešního dne. Slečny se nahlas smály a nevěřícně komentovaly, co se právě stalo.

Když skončily, přistoupila ke mně ta vysoká, která vše zorganizovala. „Dnes jsme s tebou skončily. Necháme ti tu tričko a na čuráka si můžeš natáhnout ty kalhotky, co máš v puse, ber je jako památku. Tvoje oblečení si beru jako památku zas já. Bylo to fajn, ozvu se a domluvíme se na další schůzku.“

S těmi slovy mi rozvázala ruce a všechny se daly na odchod. Ještě chvilku jsem tam jen tak ležel a díval se za nimi. Když zmizely z dohledu, ruce mi automaticky skončily na penisu a já se během pěti pohybů udělal. Po orgasmu jsem nepřestával, vzrušení bylo ohromné a já za chvilku stříkal znovu. Když jsem se udělal potřetí, rozvázal jsem se a uklidil všechny věci, které byly rozházené kolem mě. Čekal jsem ještě další hodinu, než se začalo stmívat a já se odvážil v kalhotkách a mokrém tričku na cestu domů. Byl to jeden z nejlepších dnů v mém životě.

Vzrušující zážitky můžete prožít i díky sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.