Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Když jsi byla poprvé u mě

11.květen 2019
Když jsi byla poprvé u mě

Ráno jsem se probral už v 6 a teploměr ukazoval příjemných 18 stupňů. "To zas bude vedro jak v prdeli," pronesl jsem polohlasně a hledal jsem brýle. Je pondělí ráno jednoho srpnového dne a já nemusím do práce, jelikož mám dovolenou.

Včera v 11 večer jsem tě byl vyzvednout na nádraží ve městě, matka konečně svolila, že ke mně můžeš přijet. Po tom cestování jsi byla utaháná jako kotě a usnula jsi mi v autě. „Vstávej beruško, jsme doma,“ lehce jsem tě pošimral na nose. Ani to s tebou nehnulo, spala jsi jak mrtvá. Vzal jsem tě do náručí a odnesl nahoru do obývacího pokoje. Tvé věci tě vzápětí následovaly. Uložil jsem tě na sedací soupravě a šel připravit svou postel. Odestlal jsem. Potom jsem se vrátil pro tebe, abych tě snesl dolů, mé trénované paže navyklé na váhu mnoha kil tvou tíhu ani nezaznamenaly. Svlékl jsem tě do spodního prádla uložil tě do mé postýlky a kochal se tou nádherou, obličej, ten spokojený ůsměv, nádherné poprsí, štíhlé boky... Jen nerad jsem toho nechal a šel jsem spát, byl jsem znaven.

Ráno tě polibkem probouzím, zmateně koukáš, kde to jsi, ale spatříš můj obličej a na tvé tváři se zjevý nezapomenutelný úsměv. „Dobré ráno, lásko.“ Při společném oblékání jsi hodila nenápadně očkem do mého rozkroku (všimnul jsem si toho). Tvé rty udělaly takový ten uličnický úsměv, rázem jsem se červenal od hlavy k patě. „Mládeži snídaně,“ zazněl hlas mé mamky ještě dřív, než jsi stihla něco udělat. Dopoledne jsme strávily nekonečným rozhovorem o nás, tobě a tvé rodině... Po vydatném obědě jsem prohlásil, že ti ukážu okolí. 

Vzal jsem opalovací krém, deku, plavky a dal jsem to do báglu. „My se jdeme koupat?“ Ptáš se. „Ano, taky se budeme koupat.“ A mrknu na tebe jedním okem. Nasedli jsme do naší Corolly a vyrazili jsme. „Znám pár míst kam nikdo nechodí, tady v okolí je několik zatopených pískoven, kde se dá koupat.“ Z rádia se line krásná melodie... 'Až se ti jednou bude zdát, že je osud zlej... ' Po deseti minutách jsme v malé obci, kde u lesa necháváme auto. Jdem ještě pár stovek metrů a náhle se ti zjeví obrovská vodní plocha lemovaná stromy a příjemně šumícím rákosem. Jdem ruku v ruce po břehu, až zastavuji na slunném plácku v jedné málé zátočině. Je tu ticho, jen ptáci zpívají a nikde ani noha lidská. Rozbalím naše ležení, shodím své svršky a vkročím do vody. Je zpočátku studená, ale za chvilku je příjemně ochlazující. Upravíš si plavky a jdeš za mnou, přitom mě nezapomeneš pořádně pocákat. „Počkej, až tě chytnu, ty to schytáš!“ Začneš utíkat ve vodě, ta ti ale sahá až po prsa, tak se ti to nepodaří.

Erotická povídka Když jsi byla poprvé u mě

Chytím tě kolem boků a nějakým nedopatřením se ti povolí šňůrka od vrchních plavek a tvá nádherná ňadra se objeví před mým zrakem. Reakce v mém přirození je ohromná a mé plavky ihned vypadají jak postavený stan. Přitisknu tě k sobě a šeptám ti do ouška že je čas už vylézt nebo zmrznem. Mé vzrušení postupně vlivem studené vody opadává. Spolu vylezem „Měl bych tě natřít, aby ses nespálila,“ prohlásím a beru opalovací krém, sedneš si na deku zády ke mně a já tě začnu mazat. Za chvilku ale chceš namazat i vepředu, tak plním tvé přání. Tvé bradavky se vztyčí jen se jich dotknu. Mazlím se s tvýmy ňadry a líbám tvá ústa. Mé ruce se vydávají na průzkum tvého těla a zkoumají každý záhyb a putují k tvému bříšku. Sotva popadáš dech mezi polibky, ale ani tvé ruce nezahálí. Má ochlupená hruď tě přitahuje jako magnet. Za chvilku ti to nestačí a tvé ruce putují dál. Náhle se zastaví u okraje plavek.

Má ruka hladí tvůj klín a tvé plavky jsou čím dál tím víc mokré. „Udělej mi to hned!“ Vzrušeně sténáš a hladíš můj tvrdý nástroj. Seberu ti tvou hračku, abych mohl přikleknout k tvé dírce. Tvůj poštěváček se topí v milostných šťávách a já všechnu tu vláhu slízávám. Chytneš mě za hlavu a se slovy nepřestávej, ještě, tiskneš se ke mně a začínáš se pohybovat proti mně. Tvé vzrušení stoupá raketovou rychlostí a za chvilku ti to nestačí „Nacpi to do mě!“ řveš „Pojď mi to udělat!“ Prosíš mě očima, abych tvé utrpení už neprotahoval, ale místo toho tvou dírku navštíví mé prsty, sténáš jako posedlá a tvá dírka vydává vlhké zvuky. „Tak pojď už!“ řveš nedočkavostí. Svůj nástroj pomalu přiložím na správné místo a ty kvílíš nadšením, tuhle slast jsi už chtěla hodně dlouho. Povysunu a zpět pokaždé přejede můj úd po klitorisu a ty jako když dostaneš elektrický šok. Vlny tepla se pomalu sbíhají k tvému místečku a osvobozující orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Tvá lasturka se křečovitě stahuje kolem mého nástroje a ty vychutnáváš tu nebeskou slast. A já nepřestávám přirážet mé tělo po tom dlouho touží. 

„Aaaaaaaaaaaaaaach,“ jednou, dvakrát a znovu a mé semeno už do tebe proudí. Cítíš pulzování mé klády a je ti skvěle. Vysuneš můj stále pevný nástroj a ještě se sním mazlíš, než ochabne. Ještě dlouho se znaveně objímáme. Pak se zbalíme a jedem domů. Oba ale dobře víme, že to byla jen předehra před večeními hrátkami...

I takové příjemné hrátky si můžete užívat s někým z online sex seznamky.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.