Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kde skladujete erotické pomůcky?

30.květen 2019
Kde skladujete erotické pomůcky?

I když se někdo za vlastnění erotických hraček nestydí, nemůže si je vystavit na poličku a použít je, kdy se mu zachce. I skladování těchto sexuálních pomůcek z mnoha různých materiálů má svá určitá pravidla. Nedělejte v tom zbytečné chyby, které vás navíc mohou přijít draho.

Ať už máte naprosto jakoukoliv erotickou hračku nebo pomůcku, musíte ji vždy nějak skladovat. Většina lidí o tom prostě nepřemýšlí. Pohodí ji do šuplíku nočního stolu, a když je potřeba ji použít, tak ji vyndají, v tom lepším případě ji po použití alespoň opláchnou a vrátí zpět. Asi není potřeba sáhodlouze vysvětlovat, že to tak není úplně nejlepší. 

Skladování erotických pomůcek se nabízí samo

Výrobci své erotické pomůcky často dodávají společně s diskrétním obalem, který nejen, že nepřitáhne pozornost lidí na první pohled, což se vždy hodí, ale také se v něm dá hračka snadno uchovávat. Jestliže tento obal opravdu splňuje všechny parametry pro bezpečné uchovávání, máte vyhráno a nemusíte už skoro nic řešit (krom toho, kam poté umístíte obal s hračkou). Některé obaly ale nejsou úplně nejvhodnější. Ačkoliv jsou líbivé nebo jakkoliv originální, nezaručí bezpečné uchovávání. To ale většinou zjistíte až po nákupu hračky, případně díky vlastním zkušenostem. 

Jak skladovat erotické hračky?

Dopřejte jim soukromí

I když vám nevadí, že vaše návštěvy vaše intimní pomůcky uvidí, i tak byste je měli mít schované, protože je to zkrátka slušnost. Ale nejde jen o ni. Měli byste myslet i na to, že když se vám hračka bude jen tak povalovat v prostoru, bude se na ni prášit, někdo ji může shodit a rozbít, může ji najít malé dítě, které si s ní začne hrát a podobně. Pokud tedy chcete hračce dopřát to nejlepší, zavřete ji do šuplíku, do skříňky nebo do skříně. 

Jestliže se bojíte, že vaše erotické hračky někdo objeví, pořiďte si takové, které na první pohled nevypadají jako věci k sexuálnímu uspokojování (rtěnky, kačenky a podobně). Také existuje mnoho obalů, které nejsou nápadné a zároveň hračku ochrání, například saténové obaly proti prachu, cestovní pouzdra, dokonce existují obaly, které na hračku září UV světlem, které zabíjí bakterie, takže zůstane dokonale čistá. 

Nenechte je na vlhkém místě

Může být velmi lákavé uschovat si nějakou erotickou hračku v koupelně, abyste ji měli vždy po ruce, když si budete chtít užívat ve vaně. Ať už ji vystavíte na poličku, dáte do skříňky nebo do šuplíku, bude neustále ohrožována vlhkostí. Ta může způsobit, že hračka úplně přestane fungovat, ale také to, že bude reznout nebo plesnivět. Stojí to za to ušetřit si těch pár kroků po bytě? Nestojí. Nejlepší místnost pro uchovávání erotických pomůcek je ložnice. Lidé v ní nemají přetopeno, ale ani vlhko, pravidelně se v ní větrá. 

Naprostá většina lidí skladuje své erotické hračky v šuplíku nočního stolku

Slunce nebo vysoká teplota jim může uškodit

Vyhněte se tomu, abyste jakoukoliv erotickou pomůcku nechali dlouhodobě vystavenou slunečnímu záření. Může se rozžhavit na tak vysokou teplotu, že může úplně (nebo částečně) ztratit tvar, může přestat fungovat nebo častějším vystavením slunci ztratit barvu. Obzvláště vysoké nebezpečí hrozí ve chvíli, kdy se pomůcka vyskytne v blízkosti jiných tepelných zdrojů, například svíček nebo trouby. To by se vám mohla nejen roztavit, ale i vzniknout požár. Nejlépe je uchovávejte při pokojové teplotě.

Nezapomeňte na hygienu

Když už budete mít pěkné místo, kam si erotickou hračku budete schovávat, nikdy nezapomeňte na to, aby byla vždy čistá, když ji tam budete vracet. Hračku vždy čistěte podle pokynů výrobce. Někteří výrobci dokonce vyrábí vlastní čistící prostředky, které jsou právě k jejich produktům nejšetrnější. Na většinu povrchů funguje dobře mýdlo s horkou vodou, některé pomůcky je vhodné vyvařit (pozor, ne všechny!). Pokud opravdu hodně spěcháte, otřete alespoň povrch antibakteriálním ubrouskem, některé ale obsahují alkohol a ten může hračku poškodit. Pamatujte, že i když jste sebevíc unavení a už se vám hračku nijak umývat nechce, měli byste. V opačném případě se na ní budou množit bakterie, které následně půjdou mnohem hůře odstranit, nebo se začne dělat plíseň.

Ne každý je ale tak pečlivý. Každý své pomůcky skladuje jinak, a proto si přečtěte následující příspěvky lidí, kteří se k tomuto tématu vyjádřili deníku Metro a třeba i k tomu, zda se za to stydí nebo před kým je schovávají. Z některých si můžete vzít příkad a z jiných ponaučení, čemu se vyhnout.

Jak lidé uchovávají své erotické hračky?

Marie, 23 let

Uchovávám svoje erotické hračky v jakémkoliv boxu nebo krabici. Jednou jsem ji ale musela hodně rychle schovat do povlaku na polštář, protože jsem ji měla na posteli a zapomněla jsem, že má přijít moje kamarádka. Jindy jsem ji zase musela rychle hodit do krabice od bot, protože přišla moje mamka a ta všude ráda slídí.

Kam nejlépe uložit sexuální pomůcky?

Faith, 24 let

Svoje erotické hračky schovávám v malých úložných zásuvkách blízko postele. Jsou v taškách se stahovací šňůrkou, neválí se tam jen tak někde uprostřed šuplíku. Vadilo by mi jenom to, kdyby je našel můj bratr nebo táta, ale ti moc nikde neslídí a ani do mého pokoje moc nechodí, takže si nemyslím, že by je někdy našli. Sdílím pokoj se svou sestrou a ta ví, že mám vibrátor, protože se stejně bavíme spolu naprosto o všem. Je to naprosto normální, všichni máme své potřeby!

Derek, 31 let

Mám fleshlight neboli umělou vagínu, kterou jsem dostal od kamarádů ke svým 30. narozeninám jako vtip, protože se nedívám na porno. Navíc mi ji i doporučovali, protože už mají děti a jejich sexuální život se zmírnil. Myslím si, že je skvělá. Je to zvláštní, že erotické hračky pro muže nejsou tak oslavovány nebo dostatečně propagované. Spíše se jim lidi posmívají. Když jste muž s erotickou hračkou, je to jako by vás to nějak oslabovalo, protože si neumíte najít ženu, což je ale směšně misogynistické, protože to zní, jako byste měli jít ven a nějakou ženu si chytit stejným způsobem, jako se chytají Pokémoni. Mám kamarádku, se kterou se pravidelně stýkám (není to má partnerka) a se kterou používáme různé erotické pomůcky, například pouta, vibrátory a další, protože je to sranda zkoušet nové věci. V sexualitě jsem dost otevřený, ale to neznamená, že mám hračky někde na očích. Vždy je mám ukryté.

Liv, 25 let

Jako autorka článků o sexu dostávám spoustu hraček, takže všechny nepoužité nebo nové jdou do velké černé skříňky v mém šatníku, buď pro budoucí použití, nebo čekají, až je dám přátelům. Všechny použité hračky ukládám do šuplíku svého nočního stolku, velmi úhledně a pečlivě, i když by to asi šlo i lépe. Je to pro mě hlavně pohodlné, protože jsou vždycky blízko, když je potřebuji, také u nich uchovávám i lubrikační gely a podobně. Mám ale i pár análních kolíků (které nepoužívám) vystavených na poličce. Skoro každý viděl můj šuplík s hračkami, včetna mého partnera, ale i mých sledujících na Instagramu. Je mi úplně jedno, kdo všechno to uvidí, protože erotické hračky podle mě nejsou nic, za co bychom se měli stydět. Je to můj pokoj, můj sex a moje genitálie. 

Výjimku dělám jen u svých rodičů. Když mají přijít, tak hračky vyndám ze šuplíku a dám je do látkového pytlíku a ukryju je ve skříni. Celkem rádi slídí a nemusí zrovna nalézt mou kolekci vibrátorů. Nevadilo by jim to, protože ví, co je moje zaměstnání, a jsou těmto věcem hodně otevření, ale radši se vyhnu tomu, aby se jednou na rodinných večírcích vyprávěl trapný příběh o tom, jak našli mou sbírku erotických hraček. 

Corri, 27 let

Dříve jsem své hračky ukládala do šuplíku mezi ponožky, ale teď mám vše roztříděné a uložené ve velmi velkém kufru. Když jsem byla mladší, řekla bych, že jsem se cítila za to trochu trapně, protože nikdo nemluvil o vlastnění vibrátorů nebo jiných erotických pomůcek, ale když jsem konečně našla kamarádky, které ano, začala jsem se cítit mnohem lépe. Co se týče jejich skladování, je to hlavně proto, že mám tolik a mám také nevlastní děti, které je nemusí najít. Necítím vůbec žádný stud, jsem ta první osoba, která se ozve, jakmile je možnost o nich mluvit!  Nicméně určitě stále existuje obrovské stigma, které je obklopuje a někdy mají lidé opravdu bizarní myšlení, pokud jde o erotické hračky.

Už víte, jak správně skladovat erotickou pomůcku, kterou máte doma? A co takhle si pořídit ještě další? Navštivte sex shopy třeba v Praze nebo v Brně nebo nakupte erotické pomůcky online.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.