Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kde najít ty nejlepší sex párty na světě

10.duben 2018
Kde najít ty nejlepší sex párty na světě

Máte rádi sex a chcete se trochu zabavit? Udělejte si výlet a navštivte sex párty kdekoliv na světě. Kde najdete ty nejlepší? Možná to nakonec nebudete mít ani tak daleko, i Evropa se některými pyšní!

Nevíte, co si přesně pod pojmem sex párty představit? Přečtěte si náš článek "Nebojte se sex párty", ve kterém je vše do detailu popsáno. Především pak to, jak poznat dobrou akci od nějaké, která by mohla být i nebezpečná

Už jste přemýšleli nad letošním létem? Kam vyrazíte? Máme skoro polovinu dubna a jaro teprve vystrčilo své růžky, pořád to ale není na opalování a skákání do bazénu. Můžete si vybrat jednu z destinací, kterou vám dnes nabídneme a kromě válení si šunek na pláži můžete navštívit i nějakou pěknou sex párty. Dovolená hned dostane nový rozměr. Nicméně některé z těchto destinací se nacházejí ve stejném podnebním pásmu, takže bude lepší si počkat až do léta, abyste si užili i něco více, než jen jednu párty. Začneme zatím chladnou Evropou, na druhou stranu byste to ale neměli daleko.

Evropa

Berlín

Pouhých několik hodin od České republiky najdete město, které se stalo světově proslulým svým hedonistickým, otevřeným a uměleckým přístupem ke všem životním věcem a sexu, a tím je Berlín. Jedním z nejznámějších klubů tady je Berghain, "sklad" plný techna, který je plný i několik dní v kuse, jako by lidé měli strach odejít, protože se bojí, že by je už nikdo (vyhazovači) nikdy nepustil dovnitř. Asi je to i oprávněné, protože fronty jsou nekonečné, můžete čekat několik hodin a pak se dozvědět, že vás nepustí dovnitř. Pro některé je možná lepší zůstat doma s vibrátorem. Ale nebojte, v Německu můžete najít ještě jedno místo, kde takové fronty nejsou - a také tam není žádné techno. Jmenuje se Schloss Milkersdorf (Zámek Milkersdorf) a opravdu se jedná o pěkný zámek, který najdete ještě blíže České republice než Berlín, nachází se mezi Berlínem a Drážďany. Jedná se o takovou "fajnovější" párty, takže je zde povinný i odpovídající dress code. Pro dámy to představuje krátké černé šaty nebo róbu, pro pány oblek nebo smoking. Akce najdete vypsané na oficiálních stránkách, včetně doplňujících informací.

Kodaň

Pokud si chcete udělat výlet dál na sever, můžete navštívit Kodaň. Tam se zhruba dvakrát za rok koná Kinky Salon, celá akce je pak nazývaná také Kinky Copenhagen. Jedná se o festival plný zábavy, sexu a sexy věcí, který zve lidi všech velikostí, tvarů, druhů i genderů. Musíte s sebou ale přivést minimálně jednoho PAL (Pervy Activity Liaison), což představuje vašeho kamaráda, který vám pomůže s tím, aby vše bylo co nejbezpečnější, zdravé a konsensuální. Je to velmi tajemné a sexy, protože informace o lístcích, datumu a jiné podrobnější informace zjistíte až ve chvíli, kdy jim odešlete email s pár informacemi o sobě a o tom, jak vy sami můžete pomoci komunitě. Někomu toto vyhovuje, především proto, že z toho má člověk takový bezpečnější pocit, když je to takto vyselektované. Někdo se ale naopak cítí lépe v nějakém temném koutu nějakého podniku typu Berghain v Berlíně, který má navíc otevřeno mnohem častěji než dvakrát ročně.

Vyrazte do jednoho z měst a zažijte nejlepší sex párty!

Spojené státy

Jestliže plánujete výlet za oceán, můžete to vzít po cestě do San Francisca nebo New Orleans. Každé z těchto měst má svá místa a akce, která vás mohou nadchnout.

San Francisco

Slyšeli jste někdy o Folsom Street Fair? Pokud ne, pravděpodobně se o toto téma zatím moc nezajímáte. 30. září se sejde v tomto městě nad 200 tisíc lidí, aby si užívali taneční arény, jídlo, pití, živé předvádění a ukázky vystavovatelů a prodejců erotických hraček a různých fetišového vybavení. Je to spíše taková obrovská fetiš párty než sex párty a koná se venku, takže slušné chování a zákony hovoří jasně. Ale po akci můžete navštívit některou z mnoha after party, na které již můžete vyzkoušet své nově zakoupené produkty nebo třeba ostatní návštěvníky. 

Mimochodem, Kinky Salon, o kterém jsem se zmiňovali v Kodani, vznikl právě v San Franciscu. Tuto komunitu založili Polly Pandemonium and Scott Levkoff v roce 2003. Posláním Kinky Salonu je poskytnout bezpečný prostor lidem všech přesvědčení, aby prozkoumali svou sexualitu bez strachu z úsudku. Jejich cílem je vytvořit prostor, který bude dostatečně bezpečný, dostatečně zábavný a dostatečně odlišný od každodenního života, aby lidé zkoušeli věci mimo jejich komfortní zónu. Liberalizaci sexuality vidí jako prostředek osobní transformace a taktéž kulturní transformace.

New Orleans

Zatímco amatéři by mohli mířit do Mardi Gras, větší nadšenci by mohli chtít navštívit Naughty In N'Awlins, pětidenní konferenci životních stylů párů. Najdete tam emináře a kurzy, stejně jako si budete moci zahrát hry a užít si zábavu. Součástí je také swingers pochod,který je první a jediný na světě. Jedná se ale o akci převážně heterosexuálně zaměřenou, takže pokud hledáte něco více gender-fluid, navštivte NOLA, což je další Kinky Salon, stejně jako v Kodani. Platí pro něj i stejná pravidla. 

Užijte si sex párty!

Asie

Máte rádi spíše dovolené v Asii? Do Thajska na dovolenou putuje každoročně mnoho lidí, tak proč si přitom neskočit i na nějakou sex párty? Nebo to tam bude lepší zařídit si jinak?

Thajsko

Thajsko je známé svým sex turismem, proto ho musíme zmínit. Nejvíc takových akcí najdete samozřejmě v hlavním měste Thajska, Bangkoku. Morální policie s tím samozřejmě není moc spokojená, ale ne každý, kdo nějak "prodává" sex je k tomu donucený. Najdete zde mnoho sexuálních pracovnic, které si ze dokonce založili i muzeum v městské části Nonthaburi. To reaguje mimo jiné i na to, že ženy chtějí práva pracujících a ne pracovat 12hodinové směny v upocených fabrikách. Díky tomu, že zde najdete mnoho sexuálních pracovnic, není problém tam vyhledat právě to, co se vám bdue nejvíce líbit. Stačí trochu pohledat na internetu a určitě budete mít štěstí. Někdy to je lepší možnost, než se hnát do nějaké sex párty, na kterou vás nalákají někde na ulici. 

Po celém světě

Killing Kittens

Killing Kittens se spojily s místy po celém světě, aby lidem umožnili "dopřát si sexuálně nabitý ráj s krásnými lidmi", což je první problém. Abyste se mohli připojit, musíte odeslat svoji fotku pro fotografické ověření. Před několika lety to bylo označeno jako "abychom se ujistili, že dosáhnete našich vysokých standardů". Jistě, dá se to pochopit. Nemůžete nabídnout "krásné lidi" a nemít je. Možná se to změní, stránka to již neříká tak explicitně, nicméně každý by se měl asi zeptat, co se stane s fotkou, kterou odešlete, a na co jde 20librový (580 Kč) "ověřovací" poplatek, který musíte zaplatit. Že byste zaplatili skoro 600 Kč za to, aby vám pak napsali, že jste moc oškliví? Abyste byli v obraze - jedná se o online komunitu, na které můžete najít stejně smýšlející lidi ve svém okolí. Dobré to je především pro lidi, kteří se přistěhují, chtějí si užít nějakou zábavu a nemají s kým.

Platí zde pravidlo "ladies first", což znamená, že pokud jste nezadaná žena, máte vše mnohem jednodušší, stejně tak, jako všude, protože vy jste ten jednorožec. V takovém případě získáváte některé benefity. Naopak těžší to budou mít nezadaní muži. Killing Kitten pořádají své párty po celém světě, většinu z nich najdete v Londýně, ale i v Berlíně, New York City, Birminghamu, Paříži nebo Benátkách a některé z nich jsou dokonce již dopředu vyprodány. Pyšní se těmi nejluxusnějšími místy konání a jsou vhodné jak pro nezadané muže, ženy, tak pro páry.

Tyto párty mají jednu výhodu, a to takovou, že je vše nějak "zastřešeno" a je mnohem menší pravděpodobnost, že nastane nějaký problém, oproti některým soukromým sex párty, které nikdo nehlídá a vstup má povolený každý. Další výhodou je to, že se můžete s daným člověkem dopředu seznámit přes internet a následně ho potkat naživo. 

Seznámit se předem přes internet se můžete i na naší sex seznamce. Dávejte ale pozor, s kým se setkáte a za jakých podmínek. Soukromé sex párty skýtají nebezpečí, které nedoporučujeme podstupovat. Raději první schůzku zvolte na nějakém veřejném místě a když si padnete do oka, můžete se naprosto plynule přesunout do intimnějších prostor, kde si budete moci užívat všechno, co jen budete chtít.

[Lil]

Zdroj:

https://www.kinkysalon.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.