Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kde mají největší a kde nejkrásnější prsa na světě?

11.říjen 2016
Kde mají největší a kde nejkrásnější prsa na světě?

Zajímá vás, kde najdete ženy s největšími, nejmenšími nebo nejkrásnějšími prsy na světě? Vše se dozvíte v našem článku!

Většina mužů by souhlasila a s výrokem, že prsa jsou ozdobou ženy. Někteří z nich při výběru partnerky koukají především do výstřihu a podle toho, co tam "objeví", pak postupují dále. Takové, ale i ostatní muže nebo i ženy může zajímat, jaký národ se může chlubit svou velikostí prsou.

Největší prsa

Stránka Target Maps se specializuje na vyzobrazení různých skutečností na mapách. Samozřejmě jí neuniklo ani porovnání průměrných velikostí košíčků podprsenek obyvatelek jednotlivých zemí. Mapu si můžete celou prohlédnout zde a my vám přinášíme jeji shrnutí:

Největší průměrnou velikost podprsenek mají obyvatelky Finska, Norska, Ruska a Švédska. Na mapě jsou tyto země vyobrazeny červeně. Velikost jejich podprsenek je větší než D.

Češky nezůstávají pozadu. Naše obyvatelky se umístily na druhém místě s průměrným košíčkem písmene D. Společně s námi druhou příčku obsadili Rakousko, Bulharsko, Kolumbie, Chorvatsko, Dánsko, Německo, Maďarsko, Spojené státy americké a pár dalších států. Barva těchto zemí na mapě je oranžová.

Košíček C je nejčastější u našich sousedek na Slovensku a pak také například v Austrálii, Belgii, Brazílii, Kanadě, Francii, Řecku, Velké Británii, Itálii nebo Polsku. Na mapě tyto země najdete jako žluté.

Modré země na mapě znamenají státy, jejichž obyvatelky nejčastěji nosí podprsenky s košíčkem B. Patří mezi ně např. Kuba, Kypr, Indie, Irsko, Mexiko, Nový Zéland Španělsko nebo Turecko.

A jaké země obsadily poslední příčku? Není asi žádné překvapení, že jsou to především asijské země (Čína, Japonsko, Vietnam a další), asi polovina afrických zemí a z evropských pak Bělorusko a Lotyšsko, na mapce jsou vyznačeny zeleně.

Musíme si ale uvědomit, že velikost prsou není vše. Některé státy, mezi které nepochybně patří i Česká republika, jsou ovliněny i hmotností ženské populace, aneb čím více kilogramů vážíte, tím větší podprsenku si koupíte. Proto pro porovnání přidáváme další část článku.

Nejkrásnější prsa na světě?

Nejkrásnější prsa

Mapu byla opět zveřejněna stránkou Target Maps. Dozvíte se na ní, kde mají ženy prsa nejkrásnější. Mapu najdete zde.

Tmavě zelená - Za nejlepšími prsy (jak to sami tvůrci nazvali) nemusíte vůbec jezdit daleko. Vlastně nemusíte jezdit nikam. Česká republika se umístila na první příčce! Kdybyste přecijen chtěli navštívit nějakou tu zemi a pokochat se pohledem, můžete zkusit Slovensko, Německo, Maďarsko nebo Velkou Británii.

Světle zelená - Jako dobrá prsa byla ohodnocena prsa obyvatelek Austrálie, Rakouska, Belgie, Bulharska, Dánska, Finska, Norska, Polska a některých dalších zemí. Za povšimnutí stojí Írán, který je takovým pustým ostrovem v moři průměrných a podprůměrných prsou.

Žlutá - Průměrná prsa. Nejsou výborná, ale ani špatná. Přesvědčit se o tom můžete v Kanadě, Brazílii, Číně, Chorvatsku, Španělsku, Itálii, Irsku, Rusku, Řecku a mnoha dalších zemích.

Oranžová - Slečny a ženy, které podle tvůrců mají podprůměrná prsa, bydlí ve většině Afriky, Indii, Iráku, skoro celé jihovýchodní Asii, Bolívii a Peru. Za dobrou zprávu se dá považovat fakt, že celá Evropa nemá ani jeden stát s podprůměrnými nebo hůře hodnocenými prsy.

Červená - Ženy v červeně označených státech mají údajně nejméně hezká prsa. Jedná se o 12 afrických států, Bangladéž a Japonsko.

Nutno podotknout, že některé státy nebyly pro nedostatek informací do porovnání zahrnuty, z evropských Makedonie, Lucembursko a Kypr.

Podle odborníků muže zajímá především celkový vzhled, tuhost a tvar, než vyloženě jen velikost (která většinou jde ruku v ruce i s povislostí). Ženy často se svými prsy nejsou spokojené, chtěly by větší nebo menší, a často se tak přehnaně kritizují. Muži ale mají rádi sebevědomé ženy, a proto je lepší se se svými prsy buď smířit a žena se musí mít ráda taková, jaká je. Pokud je hodně nespokojená nebo trpí depresemi, plastická operace bude vhodným řešením.

Jestli vám chybí pohled na pěkně vyvinutá ňadra, zaregistrujte se na erotické seznamce a prohlédněte si fotky, které nahrály uživatelky...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.