Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kamarádské stanování

23.září 2017
Kamarádské stanování

Odmaturováno. Hurá. Po 4 letech na gymplu je to celkem úleva, ale představa dalších 5 let na VŠ mě trochu děsí. Ale to je teďka vedlejší. Přijímačky mám taky za sebou, shodou náhod měly termín těsně po maturitě, a teď se nechám unášet jen představou 4 měsíců volna. Rodinná dovolená, čundr s partou, nekonečný párty, ale to je až za moc dlouho. Chtěl bych vyrazit někam pryč co nejdřív. Obvolávám kámoše, ale nikdo bohužel nemůže.

Zvedla mi náladu až zpráva od Lucky, která chodila do paralelky na gymplu. Nějak tak jsme se občas bavili, někdy jsme zašli do hospody a často mi pomáhala s úkoly hlavně na matiku, která mi dělala problémy. Párkrát jsme byli dokonce v kině a už to vypadalo, že by to mohlo zajít kamsi dál, ale typická věta „Mám tě ráda, ale jako kamaráda“ mi veškeré naděje utopila. Friend-zone mě zase dostihla a já zůstával sexem neposkvrněný dál – bohužel. Lucka je nenápadná, asi 170 cm vysoká brunetka, štíhlý pas a ňadra velikosti asi 3. Postavu má dokonalou, vlastně celá je dokonalá. Zadek, prsa, nohy, vše takové, jak má být.

„Ahojky, co máš v plánu na tenhle víkend? :o)“ – objevila se mi zpráva na Messengeru.
„Akorát sháním někoho, s kým bych vyrazil někam hodně daleko od všeho :D, ale nikdo buď nemá čas, nebo jsou líní zvednout řiť od kompu.“ – odpovídám, pokoušejíce se o trochu humoru.
„To já právě taky! Doma mám dusno, že nemám na maturitním výzu samý, tak chci oddych, tak kam vyrazíme?“ – píše mi kamarádka. Já si však myslel, že si dělá srandu, tak ledabyle odpovídám „Kamkoliv.“, načež mi přišla odpověď, abych si sbalil nejnutnější věci, ona že vezme stan a zítra odpoledne se pro mě staví a vyrazíme na jižní Moravu.
„Domluveno. :D Tak zítra odpo,“ odpovídám a jdu si balit věci.

S rodiči jsem všechno vyřešil, naštěstí mají pro tyto rychlé akce pochopení. Ještě večer jsem si zabalil. Usnul jsem v mžiku, protože jsem byl trochu unavený ještě z maturitního maratonu. Ráno mě vzbudil zvonek. Byla to Lucka, která se nemohla dočkat a zavelela, že pojedeme dřívějším vlakem. Mamka ji pozvala nahoru a já si rychle doběhl do koupelny, kde jsem si vyčistil zuby a oblékl se. Vlak jsme však stejně nestihli, ale ani jednomu z nás to nevadilo. Povídali jsme si o všem možném a nebýt staničního rozhlasu, tak nám málem ujel i ten další vlak. Cesta trvala asi dvě hodiny osobákem do Prahy a pak asi 3 hodiny rychlíkem na Brno a dál autobusem. V rychlíku jsme do Kolína sdíleli kupé ještě s dvěmi staršími ženami a dál do Brna jsme měli kupé sami pro sebe. Hráli jsme karty – žolíky, prší a Lucka mě naučila další. Na místo jsme přijeli asi ve čtyři hodiny odpoledne, a já si uvědomil, že nemám stan, ani spacák, ani karimatku.

Stanování s kamarádkou může být zábava!

„Stan je dost velký, tam se vlezeme oba a navíc ušetříme, spacák mám ještě po bejvalým, tak tak se tam vyjedeme,“ řekla mi s úsměvem. Dorazili jsme do velkého kempu s obrovským umělým koupalištěm. Celkem moderní, hospůdka, ale chyběla hudba, což mě koneckonců ani tak nevadilo.
„Já se půjdu převléknout, pak se prohodíme.“ prohodila Lucka. Za okamžik se vrátila oblečená do pestrobarevných dvojdílných plavek a já se běžel taky převléknout. Do vody vzala merunu a házeli jsme si a přetahovali se. Různé dotyky byly nevyhnutelné… I když… některým se dalo předejít. Nevím jak Lucka, ale já si občas šáhl rád. Projevilo se to na mém penisu, který se začal aktivizovat. Kolem 18 hodiny jsme se uklidnili, já se snažil uklidnit i kámoše mezi nohama a šli jsme se osprchovat a ke stanu. Zde jsme povečeřeli a neboť byl náročný den plný cestování, tak jsme se rozhodli jít spát. Lucka se pod spacákem převlékla do pyžama, hodila po mě podprsenku a kalhotky, abych ji to uklidil do tašky. Pak jsem se převlékl já. Měl jsem jenom volné trenky, jak jsem byl zvyklý z domova. Lucka měla volné kraťásky a volné tílko. Při pohledu na její vyvinuté tělo se zas projevila matka příroda, ale Lucka byla otočená zády, takže nic neviděla.

„Dobrou!“ Řekla Lucka
„Dobrou,“ odpověděl jsem jí.
Ráno mě vzbudilo nějaké mlaskání, které se ozývalo se od Lucky. Já ležel na zádech se svou typickou ranní erekcí. Lucka byla otočená ke mně a měla tudíž na něj přímý pohled a ruku jen kousek. Dělal jsem jakože spím a otočil se tak, aby se penis letmě dotknul její ruky. Trochu se zakroutila a zasténala a já si upevnil to, co jsem si myslel. Dělala se a koukala na můj penis.
„Dobré ráno,“ pošeptal jsem jí. Trochu sebou cukla, jak se lekla, „Co to mlaskání a vzdychání?“ pokračoval jsem.
„Pro mě boží ráno! To je dělo, panečku!!!“ Řekla vzrušeným tónem hlasu. Dělat se však přestala.
„Můžu tě dodělat?“ Zeptal jsem se jí a ona se na mě podívala s veselými plamínky v očích. Pohladil jsem jí na podbřišku a pomalinku zajel pod minišortky. Dokonale vyholená kundička byla již krásně nastartovaná, stejně jako můj stojící penis. Krouživými pohyby jsem stimuloval klitoris a důkaz, že jsem to dělal dobře, byl znám na jejím výrazu. Nečekal jsem a svlékl jí minišortky a triko. Krásná pevná ňadra jsem vzal do pusy, zatímco klitoris jsem dál prstil. Ona vzala do ruku můj úd a začala mě taky dělat. Vzhledem k mým nezkušenostem, jsem ji postříkal nedlouho po tom. Pak jsem pusou přejel k broskvičce a začal ji dělat pusou a po chvilce byla i ona, hezky mi postříkala pusu. Nakonec jsem do ni proniknul a šukal. Nejdřív pomalu, pak jsem zrychlil. Náhlé sevření pochvičky mě upozornilo, že se udělala znovu a já se dodělal do ní.

„To nevadí, beru prášky!“ Řekla posledním dechem.
Pak jsme spali v těsném objetí. Když jsme se vzbudili, pokračovali jsme v prasárničkách a ze stanu vylezli na oběd. Pak jsme se šli znovu vykoupat, tentokrát jsme se však převlékali v jedné kabince, kde jsem Lucku ještě jednou vošoustal. Večer mě udělala pusou a všechno spolykala. A celou noc jsme byli v sobě a šukali. Druhý den jsme jeli bohužel domů, ale prázdné kupé na nás čekalo i tentokrát. A tentokrát jsem se nenaučil žádnou novou karetní hru, ale to, jak šukat ve vlaku v prázdném kupé. A to byl začátek prázdnin. V dalších týdnech jsme neustále někam jezdili, anebo byli u nás nebo u ní doma v posteli.

Léto je pryč, ale stanování možná ještě stihnete. Co vyrazit s někým ze sex seznamky?

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.