Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kamarádka z internetu - 2. díl

19.leden 2019
Kamarádka z internetu - 2. díl

Na chvíli jsem jej odložil, Katka si dřepla na všechny čtyři a já jemně olízl její análek. Z povídání jsem věděl, jak moc ji toto vzrušuje. Rozevřel jsem půlky a začal ji hluboko ochutnávat. Poté jsem sjel níž a dotkl se její vlhké kundičky. Jazýčkem jsem nabral veškerou její chuť. Zachvěla se a já dostal tak další impuls pokračovat.

A hlouběji. Penis mi opět trčel a já potřeboval naplnit svou normu orálního sexu. Nabral jsem na prst trochu jejich šťáv a začal jí masírovat análek. Brzo začal více a více nabízet své nitro, já však zatím neustále polykal sladkou chuť vlhké kundičky. Dokázal bych to hodiny, nic se nedá přebít tím pocitem. Slastně mi vrněla a já cítil touhu jí už konečně pořádně protáhnout. Vzpomněl jsem si na jednu z fotek, kde měla přítelův penis hluboko v kundičce a jeho palec se dobýval do zadečku. Uchopil jsem do ruky jejího robertka a zasunul jej pomalu do kundičky. Povrch šikovného nástroje stále více vlhnul a vůně sladké kundičky mě opět omámila. Zasunul jsem si umělý penis do úst a něžně slízával všechnu sladkost. Až po nasyccení jsem jej vrátil tam, kde jej Kačka musela cítit více - do kundičky. Sám jsem opět začal vlastním Katčiným produktem její první dírky připravovat análek. Poddal se překvapivě rychle, také jsem pomohl svými slinami.

Katka nejspíš zkušeně odhadla okamžik, kdy jsem chtěl začít obdělávat i její druhý otvor a tak si převzala vibrátor do vlastní ruky. A já tak mohl snáze přiložit žalud na análek. Katka se zcela uvolnila, vystrčeným zadečkem se nabídla a šeptem začala prosit, ať už je plná. Nabídl se mi krásný pohled na to, jak pomalu roztahuji análek a jak naprosto smyslů zbavená Katka téměř pouští robertek z ruky a zcela se oddává pocitům. Jen směsice nerozpoznatelných zvuků se jí podařilo vypustit z úst. Jednou rukou jsem se opřel o její zadeček a druhou opět převzal iniciativu nad robertkem. Cítil jsem vlhkost kundičky i teplo análku, slastně jsem vnímal tyto okamžiky, o kterých se mi tolikrát snělo. Začal jsem do obou otvorů zrychlovat s přírazy a pochopil, že zvýšené chvění Katky je průvodním jevem jejího orgasmu.

Vysunul jsem penis z análku a snažil se jednou rukou udržet otvůrek co nejvíc otevřený. Jazykem jsem objel jeho okraj a něžně zajel hloubš. Katka vyjekla a rychlým pohybem mi začala přirážet análek směrem na obličej. Přepadla mě absolutní touha ojet jí pořádně prdelku. Upustil jsem robertka a dvěmi prsty hladce zajel do zadečku. Jako smyslů zbavený jsem začal tvrdě přirážet a roztahovat otvůrek. Znovu jsem nasadil penis na análek a tentokrát ho rychle zavedl, pokud možno co nejhlouběji. Již jsem cítil přicházející orgasmus. Začal jsem zuřivě vrážet naprosto tvrdý klacek do útrob Katčiny prdelky. Sevřel jsem jí půlky a zatímco Katka hlasitým skřekem ohlašovala další orgasmus, já začal napouštět její zadeček další dávkou spermatu. Svalil jsem se na její záda a hladil ji po vlasech. Byla skvělá a já věděl, že se jí to moc líbilo. Její mírně perverzní úsměv spojený s rozkošnicky přivřenými očky to vše jen potvrzoval.

O chvilku později jsme již leželi vedle sebe. "Víš, jaký to vlastně je, mít něco takovýho v zadku?" ptal jsem se Katky, když jsem měl v ruce její vibrátor. "Skvělý, zlato, skvělý," odpověděla a pohladila mě po hrudi. "Tak mi to ho tam strč," dodal jsem naprosto vážně a koukal, jak bude reagovat. "Tak na to zapomeň," vyjekla. "Ten je můj a nebudu ho strkat do zadku žádnýmu chlapovi," dodala, vyskočila z postele a odešla. Já, zmatenej z takového rychlého útěku pryč, jsem odložil robertka a otočil se na bok. Jenže za chvilku stála Katka ve dveřích a v rukou měla poněkud menšího, leč stejně hezky tvarovaného umělého ptáka. "Ten je kluků, tak si ho půjčíme." usmála se a vlezla si zpět do postýlky. Mně už zase trochu stál penis a cítil jsem, jak se mi probouzí k životu.

Erotická povídka Kamarádka z internetu

"Skvělý, máš gel?" zeptal jsem se, leč odpověď byla negativní. "Si blázen? Vždyť mě bez gelu roztrháš!" Jenže Katka si i tentokrát věděla rady. Rozkročila nohy a začala se rukou dráždit. Během chvilky opět zvlhla, zasunula si prstík hluboko do kundičky a po vytáhnutí mi jej dala olíznout. "Chutná? Teď se toho dočká i tvůj zadeček," prozradila a já, celý netrpělivý a vzrušený, jsem vyšpulil otvůrek vstříc jejím rukám. Začala ho pořádně promazávat a mně už jen při těchto dotycích opět tuhnul. Ani jsem pořádně nepocítil, kdy mi začala zasouvat prstík do zadečku, ale když už tam byl, projela mnou vlna záchvěvů. Bylo to úžasný, cítil jsem pohyb prstu a smyslnou chuť mít pořádnej klacek co nejhlouběji. "Další," zaskřehotal jsem přeskakujícím hlasem.

Cítil jsem další nános jejích vlhkých jemně mazlavých prstíků a tentokrát se mi začal análek roztahovat pořádně. Bolest zezačátku mi vervala slzu do očí. Přesto jsem přirážel, toužil jsem už poznat, jaké to je být šukán do zadečku. Prsty se vysunuly a já najednou cítil něžné šimrání na otvůrku. Byl zapnut. Krásně a něžně vibroval a pomalu začal zajíždět do mého nitra. Vypudil jsem ze sebe pár sprostých slov, zavřel oči a připraven o veškeré síly odporu se složil na postel. "Ošukej mě," hlesl jsem, mírně se nasunul více na robertka a na bříšku ucítil vlhkou stopu po kapičce spermatu vytrysknuvší z mého penisu. "Tak se mi otoč, chci tě kouřit," špitla Kačka a už si mě převracela na záda. Zažíval jsme naprostou slast.

Análek už jsem měl bezpochyb plný, cítil jsem stále pocit bolesti a naprosto odrovnávající slasti. Na žaludu se objevila další kapka a Kačenčin jazyk ji dlouho nenechal na svém místě. Penis byl znovu tuhý a opět v ústech mé společnice. Cítil jsem třetí blížící se orgasmus večera. Tušil jsem, že mě čeká na jeho konci další dávka spermat v ústech, ale tentokrát jsem se mýlil. Kačka se ke mě otočila zády, rukou mi nahonila penis a poprvé v životě jsem mohl ochutnat krásnou vlhkost její kundičky. Nasedla si celá a společně s dosednutím mi nadoraz vrazila umělého do análu. "Tak kurvičko, šukej," dodala a začala se tvrdě svíjet v rytmu. Stejně jako já vnikal do ní, vnikala i ona do mě. Nedalo se to dlouho vydržet. Když mi společně s jejím orgasmem tvrdě vrazila vibrátor do análu, nešlo to pozdržet. Dávky spermatu tentokrát končili v její kundičce, během večera jsem tak vystříkal všechny tři její otvůrky. Umělý penis mi ze zadečku pomalu vyjížděl a i Katka si ze mě sesedla. Byl jsem zcela vyčerpán a přesvědčen, že do sprchy už nedojdu. Nakonec jsem musel. "Takhle mi tu spát nebudeš, to si piš!" vykřikla z koupelky, kde oplachovala vibrátor svých spolubydlících. "Dobytku," dodala s úsměvem na rtech již ve dveřích.

Konkurz se tehdy nepovedl a já práci nedostal. Zažil jsem však nejluxusnější noc mého života. S Katkou si píšeme pořád, ale od té doby jsem ji viděl jen na pár minut v centru Prahy, kde jsem byl na služebce. Nic na její kráse neubylo, naopak. A nejraději bych si to všechno hned dal ještě jednou.

Nové zážitky můžete zažít třeba s někým ze sex seznamky!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.