Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kamarádka z internetu - 1. díl

12.leden 2019
Kamarádka z internetu - 1. díl

Již na střední škole jsem pronikl do tajů internetu. Tehdy jsem však užíval jeho vymožeností k ukojení touhy po informacích, až po několika letech mi pomáhal ukojit i jiné tužby. Často jsem k tomu využíval chat a podobné komunikační nástroje. Už ani nevím, kdy přesně to bylo, ale zavítal jsem do místnosti Domácí nahota.

V létě chodím po bytě téměř vždy zcela nahý, a tak jsem si chtěl popovídat o zážitcích s jinými, ale narazil jsem tam na osobu, se kterou se rozvine celý tento příběh.

Do řeči jsem se dal s mladou dívkou, se kterou se později diskuze přenesla i na ICQ a během několika dalších týdnů i na úroveň mobilních telefonů. Musím říci, že se mi ona dívka (říkejme jí třeba Katka) zamlouvala stále více. Odhalila kousek po kousku své libůstky, se kterými již z drtivé většiny měla i zkušenosti. To jsem jí mohl pouze závidět, tak mi aspoň pomocí moderních technologií předávala kus svých zážitků, zkušeností a postřehů. A také jsme si předali několik fotografií. O kvalitě a erotickém náboji jejich netřeba hovořit. Momentky z análku, orálku i výstřiků přítele mě dostávaly pokaždé na maximální chuť se přidat k oné dvojici, často končily u masturbace.

Před pár měsíci se mi objevila možnost jít dělat do Prahy, ovšem musel jsem projít docela náročným konkurzem. Ten se protáhl do odpoledních hodin a vzhledem k tomu, že jsem měl domluvenou akci i s kamarády z Prahy, tak jsem měl na Moravu vyjíždět zpět až posledním spojem. Ten mi však ujel a já si musel promptně hledat ubytování. Sice jsem se již několik dní dopředu bavil s Katkou, že bych přinejhorším přespal u ní, ale nebral jsem to jako jistotu. Káťa však překvapila a opravdu mi nabídla nocleh. Vyzvedla mě těsně před půlnocí na stanici metra poblíž bydliště. Poprvé jsem ji viděl naživo, ale musím říci, že vypadala parádně. Měla ve tváři nasazen krásný úsměv, roztomile ji svítily oči a její delší vlasy jí padaly v krásných jemných vlnkách až na ramena. Oblečená byla sportovně, i tak půvabně a do jisté míry sexy.

Nejprve jsem si hodil věci do jejího bytu, ve kterém bydlela společně s dvouma klukama, o kterých jsem se později dozvěděl, že jsou to partneři. Hned poté jsme šli ještě ven, bylo hezky a procházeli jsme se po sídlišti. Katka mi vyprávěla hodně zajímavých věcí, dokonce i to, kde se jednou pokusila přítele venku večer vzít do pusy. Ten však nechtěl, což jsem lakonicky, podpořen mírnou dávkou alkoholu, okomentoval slovy, že musel mít asi zatmění mysli. Lehce se usmála, ovšem mou poznámku přešla jinak bez povšimnutí.

Erotická povídka Kamarádka z internetu

Až zpět na bytě jsem zjistil, že oba spolubydlící jsou dnes v noci pryč a já s Katkou budu spát sám. Dodalo mi to sice odvahy, ale má "internetová" přítelkyně mi hned ochladila narůstající touhy slovy, že v noci nic nebude a že s tím nemám počítat. Tak jsem se odebral po náročném dni do sprchy a zalehl do postele. Stejnou proceduru absolvovala i Katka, lehla si v noční košilce vedle mě a ještě před spaním jsme si začali povídat. Odvážil jsem se i Katku chytit za ruku, naštěstí neucukla, a tak jsem nebyl donucen prožít trapnou chvilku.

Musím říci, že po pár minutách hovoru, který se již jistě stáhl k sexu, mi penis stoupl a dal jasně najevo, po čem že to touží. I já si postupně dodával řečmi více odvahy a nakonec jsem vyrukoval s jasným útokem. Katka mi k tomu sama dala příležitost. Vstala z postele a s úsměvem na rtech ze sebe spustila košilku. "Mě se takhle spát prostě nedaří," prozradila a zalehla zpět do postele. Já v siluetě oproti oknu viděl její krásné ženské tvary a taky nádherný zadeček. Nezatoužil jsem po ničem jiném než si na něj sáhnout, pohladit jej. V nestřeženou chvíli jsem se nenápadně přisunul blíže Katce a jakoby nic se otřel penisem o její nohu. Podívala se na mě s překvapením v očích. "Proboha, on ti stojí!" vyhrkla a mě polila nesměla červeň. "A ty se divíš? Jsi nádherná. A ta tvá prdelka, vždyť ta si říká o pomazlení," dodal jsem a natáhl ruku na její zadeček. Chvíli jsme nečinně koukali jeden druhému do očí a pak jsem pocítil dlaň v rozkroku. Naše jazyky se poprvé setkaly a já nezadržitelně začal tlačit svůj nástroj více do Katčiny dlaně.

"Chci tě," šeptl jsem v pauze mezi polibky. Víc jsem dodat nestačil. Zatlačila mě do peřin, strhla ze mě deku a jazykem olízla žalud. Sevřel jsem v dlaních povlečení a zavřel oči. A znovu - špička jazyka se dotkla mého žaludu, pak jej obkroužila a můj penis se začal ztrácet v nenasytných ústech té božské dívky z nádherných fotek. V křeči, kterou mi způsobovala narůstající rozkoš, jsem začal pánví vycházet vstříc. V jednu chvíli se Katka zvedla a podívala se na mě. "Tak teď se dočkáš," vychrlila a zpět si zarazila celý penis až po kořen do úst. Nedalo se to vydržet. Zvlášť ve chvíli, kdy mi její prst začal hladit anální otvůrek. Když začala trošku tlačit dovnitř, bylo jasno. V penisu mi zaškubalo, já jen pustil prostěradlo ze křečovitě sevřených dlaní a spolu s tím i dávku spermatu Kačce do úst.

Myslel jsem si, že tím vše pro tuto chvíli končí, ale omyl. Kačka se přitulila ke mně, pohladila po tváři a pak mě začala líbat. Jaké bylo mé překvapení, když jsem cítil, jak mi z jejich úst na můj jazyk stékají dávky spermatu. Oba jsme se k sobě přilípli rty a dlouho si předávali smyslný a milostný obsah našich úst. Byl jsem na dně a jen tak jsem ležel, sbíral síly na splacení dluhů. Vzpomněl jsem si na Katčina robertka, jehož fotky mi posílala. Nemusel jsem žádat dlouho a už jsem jej měl před očima celý. Byl krásně velký, hladil jsem ho a říkal jsem si, že je ještě úžasnější než jsem si myslel. Na fotkách byl totiž vždy z větší poloviny schován v Katce...

Nenechte si ujít druhý díl této povídky, který najdete příští týden na naší erotické seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.