Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Kamarád, který se rád (ne)jen dívá

14.květen 2022
Kamarád, který se rád (ne)jen dívá

Za letních večerů, kdy chtivé pohledy mužů olizují každičký opálený kousek ženských těl, i já jsem se rozhodla koketovat a hrát "jak se patří" dvojí hru...

Tak tedy jednoho prázdninového dovolenkového týdne přijel ke mně a mému příteli Jakubovi do letního bytu nečekaný host.

Oba jsme byli mile překvapeni návštěvou našeho společného přítele Tomáše a jeho nové známosti Zuzany. Během chvilky jsme byli rozhodnuti v průběhu večera navštívit kulečníkový ráj v místním baru. Po uvítacích hovorech a nutném ujišťování našich přátel, že jsou u nás vždy vítáni, jsme mohli vyrazit.

Pokaždé, když hraji kulečník, rozproudí se ve mně cosi, co si chce hrát, a pod mým vedením není k udržení. Dlouhé smyslné pohledy přes kulečníkový stůl, pohyby ladící s pohyby tága, skvělá hudba, vůně a dým značkových doutníků prostupujících celou temnou místností s těžkými sametovými závěsy, to je to pravé, co ve mně, ale i v mém příteli Jakubovi vyvolává neskutečné vzrušení.

Náhle jsme ovšem vyrušení, Zuzana odchází do pokoje, je unavená dlouhou jízdou v autě a říká, že nám to zítra všem vynahradí. Zůstávám tedy s dvěma pěknými muži a začínám hrát dvojí hru. Jakub je nedočkavý, snažím se ho dráždit velkým výstřihem, ňadry opírajícími se o kulečníkový stůl a zadečkem připomínajícím polohu, kterou má tak rád. Krátké večerní saténové šaty odkrývají v předklonu ty nejrozmanitější zákoutí mého těla včetně mé štěrbinky, která vykukuje při hře ven.

V okamžiku, kdy ani já, ani Jakub nehrajeme, přistupuje ke mně zezadu a snaží se mi vmáčknout svůj velký roztoužený chtíč mezi mé dvě půlečky pevného zadečku alespoň na okamžik, aby se ještě víc vzrušil. Konečně mě začíná tahle hra bavit. Jakub je už vzrušený tak, že s každým pohledem cítím, jak si přeje mě ohnout o stůl a strčit mi ho tam. Tomáš je mile překvapen a odvázán z našeho již viditelnějšího pohoršujícího chování a usedá do velkého pohodlného křesla. Vím, co teď bude následovat. Mám oba tam, kde jsem si je podle svých představ mohla jen přát. "Poslední hra," pronesu a nakláním se k Tomášovi tak, aby zahlédl již dávno vzrušená ňadra vykukující ven z výstřihu a valící se mu přímo do tváře.

Pozoruji jeho okamžitou reakci v napnutých kalhotách, jako zhmotnělou představu sevřít alespoň jednou ty velké pevné kozičky ve svých dlaních a pořádně je promnout. Řekla jsem jim dvojsmyslně – budu se dívat, jak vám to jde. Jakuba také očividně vzrušila představa, že on a já přinášíme uspokojení ještě Tomášovi a jsme pro něho něco jako osobní video.

Erotická povídka Kamarád, který se rád (ne)jen dívá

Pokouší se mi vysvětlit jeden šťouch, který mám vykonat. Lepí se na mě zezadu a lehkým kousnutím do krku přivolá ve mně takový rej, že jsem nucena vzít jeho obrovský penis na okamžik do svých rukou. Lehce zasténal. Vztyčím svůj zrak na Tomáše, který je napnut, co bude dál, a mile překvapen, co jsme mu připravili za pokušení. Miluje pohled na vzrušování se druhých a tělesný styk druhých mu někdy přináší i plné uspokojení, jak se nám jednou přiznal. Jeho kalhoty jsou tak těsné, že mám najednou chuť držet ve svých rukou oba dva. Musím se ovládat, ale hra tady končí, přesuneme se domů.

Ve svém úmyslu hodlám pokračovat, a spolu s Jakubem zvu Tomáše do pokoje, kde máme také kromě velké prostorné postele počítač. Tomáš usedá k počítači a celý vzrušený v hlase pronese, že se nemáme nechat rušit. Jakub ze mne začíná strhávat šaty a prádlo už na prahu pokoje. Jsem už dávno mokrá a v očekávání, že se stane něco nového, jako v extázi. Mé sténání a vzdechy jsou tak žádostivé, že Jakub mě líbá a líže na poštěváčku a já teču víc a víc. Má skulinka se začíná odchlipovat v mé dokonale upravené kundičce, a na Jakuba přichází pomyšlení zaparkovat svůj bourák v otevřené garáži.

V tu chvíli, kdy přicházím pomalu k vrcholu první slasti, se Tomáš odtrhne od počítače, otočí se, přiklekne k posteli a začne mě zuřivě líbat. Jeho ruce mnou má ňadra tak silně, že hekám a sténám tak hlasitě, že Jakub nemůže jinak než mi ho tam vrazit. To je pro Tomáše blížící se konec slasti, přiklekne blíž a dá mi ho naběhlého a velkého do ruky. Jen jediným olíznutím a pohybem v mé ruce vystříkl. Jakub mě dráždí vrážením a vysunováním svého žaludu z okraje kundičky a já mu to oplácím divokými stahy, jež jsou za pár vteřin k nevydržení. Naráží do mě jako buchar a má chvějící se pička blížící se již k druhému orgasmu škube posledními stahy. Jsem ve vrcholné extázi, téměř v bezvědomí, když mě Jakub neočekávaně převalí na bříško, strčí do mne své beranidlo zezadu a pár zuřivými zvířecími pohyby vyšuká a vystříká mou kundičku až po okraj.

Jsem už unavená ale při pohledu na nově vztyčeného mrdáka Tomáše nemohu odolat a nepocumlat jeho velký žilnatě naběhlý pyj. Beru ho do pusy a začínám sát. Můj jazýček rejdí po jeho žaludu, mé ruce mnou varlata. Musím si ho přidržovat pod prudkým nátlakem jeho pohybů. Zabrousím špičkou jazyka do dírky a už se zmítá coby divoký kůň, snažím se ještě jednou, podruhé, a šílené sání až po kořen mu přivolá ejakulaci. Pusu mám plnou jeho horkého semene, pomalu ho vychutnávám a polykám.

Se smíchem uleháme do prostorné postele, kde již Jakub před okamžikem usnul v oběti sexuální únavy. Probouzíme se až druhý den odpoledne. Návštěva večer odjíždí a my s Jakubem a kulišáckým úsměvem dodáváme za odjíždějícím autem: „Tak se zase přijeďte někdy podívat!“

Co takhle něco podobného prožít v reálu? Tak vzrušující představa... Ale seznamujte se bezpečně!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.