Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jsou erotické hračky lepší než muži?

9.srpen 2017
Jsou erotické hračky lepší než muži?

Erotické hračky mohou ženě přinést spoustu potěšení, které můžou některé považovat za nenahraditelné. Je to opravdu tak? Podíváme se na to, v čem jsou tyto erotické hračky lepší než muži a proč.

Erotické hračky lidi přitahují, ačkoliv mnoho z nich o jejich používání nebo vlastnění nechce mluvit nebo to dokonce veřejně ani nepřiznají (ačkoliv můžete narazit i na lidi, kteří o nich mluví tak moc, že vám mohou připomínat podomního obchodníka, který se vám snaží vnutit svůj naprosto nejlepší produkt, aniž by tento člověk bral na vědomí, že váš intimní život si chcete nechat sami pro sebe). Hodně žen bohužel zažilo vztah s mužem, kterého potěšení ženy vůbec nezajímalo, ať už sexuální nebo emocionální. Takový muž byl sebestředný a dělal vše jen pro sebe (tedy především ten sex). Co z toho ale žena pak má? Nic moc.

Muži teď mohou namítat, že si za to ženy mohou samy, že je neupozorní atd. Je sice pravda, že komunikace by mezi vámi měla probíhat i o intimnostech, na druhou stranu, dá se předpokládat, že když si muž užije orgasmus, žena by ho ráda prožila také. Jestliže se muž tomuto vyhýbá a neuspokojuje svou ženu (protože většina žen z "obyčejného" sexu zkrátka orgasmus nemá), může se žena začít cítit frustrovaná. Naštěstí pro ni existuje i něco, čemu se říká erotické hračky, díky nimž se žena může ponořit do své sexuality, stát se jejím pánem a uspokojit se, nehledě na bezohlednost svého muže. A i když má žena muže, který se o ni hezky stará, co se týče intimností, i tak se vyplatí mít nějakého toho pomocníka doma.

Ale obecně, ženy, pokud vám záleží především na uspokojení a nelpíte na nějakém intimním fyzickém kontaktu, mazlení a podobných věcech, hračka je pro vás lepší než chlap, ačkoliv to může znít dost feministicky. Kdo vás nebude nutit trávit víkendy na předměstí s jeho matkou nebo komu nebudete muset každý večer vařit večeři, aby byl spokojený? Hračce přece! Je to nejlepší způsob, jak ukázat svou nezávislost a vám z toho vyplynou jen samé výhody. A ano, ačkoliv si muži často stěžují, že mít přítelkyni vyjde pěkně draho, neplyne z toho moc rozdíl pro ženy a pro muže. Žena si zase koupí nové oblečení a doplňky, a to nemluvím o tom potu, slzách, energii a času stráveného při pravidelném voskování nebo holení skoro celého těla. Není to jednoduché a ani levné se udržet takto krásné. A když je žena single, alespoň jí hračky přinesou do života trochu té zábavy

A ačkoliv sexuální hračky nedovedou muže nahradit v úplně všech směrech, i přesto vám dnes přinášíme hned 13 důvodů, proč jsou hračky lepší. 

Vibrátor netrpí ranním zápachem z úst

Ačkoliv si muž vyčistí před spaním zuby skvěle, ráno to zas taková sláva není. S erotickými hračkami se o toto starat nemusíte. Prostě se to nestane. A i tak (možná i díky tomu) můžete prožít krásné a vzrušující ráno.

Erotické hračky nezajímá, jak vypadáte

Jak již bylo zmíněno, aby žena ze sebe měla dobrý pocit a měla to potřebné sebevědomí, že se muži líbí, chce to trochu práce. Sexuální pomůcce je ale úplně jedno, jestli na sobě nemáte ani řasenku, nemáte učesané vlasy nebo jste v domácím oblečení. Dokonce i to, jestli jste přibrali nějaké to deko... kilo... 

Nemusíte se bát, že si ze společně strávené noci budete v bříšku odnášet... no... malý suvenýr

Malý suvenýr, ale velké problémy - tak by se dala charakterizovat situace, kdy neplánovaně otěhotníte a je vcelku jedno jestli s partnerem nebo známostí na jednu noc (ačkoliv ta druhá varianta je o dost horší). To se vám ale s erotickou hračkou nestane. Sice se občas na internetu objeví nějaká zpráva, že nějaká žena nebo dívka tvrdí, že se jí povedlo otěhotnět po použití hračky, ale nakonec se ukáže, že si pouze vymýšlela, chtěla třeba skrýt nevěru nebo být zajímavá a slavná. 

Sexuální hračka nepotřebuje navést, aby svou práci udělala dobře

Abychom si rozuměli - samozřejmě víme, že tu hračkou ovládá žena, ale ta vždy ví, co chce a jak to nejlépe udělat a hračka jí to vše dopřeje. Na rozdíl od muže, který někdy tápe i potom, co jste mu právě řekla, co přesně chcete, aby udělal. Dokonce existují i pomůcky, jako například The Ruby Glow, na které žena v podstatě nemusí sahat, protože si na ně jen sedne a uspokojují se takto samy.

Nebude vás zanedbávat, když vyjde nová hra na PC nebo Playstationu

K tomu asi není, co dodat. Je jedno, o jakou hru se jedná (vždycky jsou ale horší ty, které hraje se svými kamarády online, protože ty mohou většinou hrát znovu a znovu a ne, že ji jednou dohrají a konec). Buď se můžete naučit tu hru hrát taky a připojit se, nebo si pořídit nějakého pomocníčka do postele v podobě hračky a jít si sama užívat po čas, kdy se on nemůže odtrhnout od hry.

A co vy, myslíte si, že erotické hračky jsou lepší než muži?

Vibrátor nikdy nepřijde se svými hloupými kamarády (sledovat fotbal)

Obecně vibrátor, ale i jiné hračky, můžeme považovat za naše opravdu dobré kamarády, protože mají pouze nás a jsou nám naprosto oddaní. Každý muž má nějaké kamarády, někteří se dají vystát a ti druzí... ne. A pokud si je ještě přivede domů, nezmůžete nic. Vy většinou za svým oddaným kamarádem jít v takové situaci také nemůže, jelikož hrozí riziko načapání.

Jestliže budete mít v zásobě dostatek baterií, nikdy neskončí předčasně

Tohle je nejdůležitější zásada všech žen, které používají erotické hračky na baterky - vždycky se přesvědčte, že těch baterek máte do zásoby dostatek! První várku baterií nechtě vybít úplně, abyste přibližně věděly, jak dlouho vydržely a následující měsíce vyměňujte baterie preventivně a ty původní můžete dát ještě "dodělat" do nějaké jiné věci, ve které nebudou tak důležité. Přece nechcete, aby vám přestala vaše hračka fungovat v tom nejlepším?!

Hračky se nebojí závazku... A ani vás do něj nikdy nebudou tlačit

Můžete si jich nakoupit tisíc a stále na sebe nebudou žárlit, jen vy samy pak nebudete vědět, kterou si vybrat a možná vaše peněženka trochu utrpí. Nebo můžete mít jen jeden věrný vibrátor. Pouze, jak samy chcete.

Když budete dodržovat zásady hygieny, neonemocníte díky nim žádnou chorobou

Zásadám hygieny erotických pomůcek jsme se věnovali již v jednom starším článku. Důležité je vědět, že pomůcku musíte po každém použití důkladně umýt, aby se nerozmnožily bakterie, které by vám mohly vyvolat infekci. Nicméně pokud pomůcky budou opravdu jen vaše a nebudete je s nikým sdílet, nemůže se stát, že byste se nakazily pohlavně přenosnou chorobou, což se u mužů stát může a ani kondom není stoprocentní. Ještě byste si měly zjistit, pokud budete používat jakékoliv latexové pomůcky, zda nemáte alergii na latex, to by vám vaše společně strávené chvíle mohlo také pěkně pokazit.

Vibrátor nebude nikdy žárlit, když vás bude zajímat i někdo jiný (nebo nějaká jiná hračka)

V podstatě už jsme to zmínili. Prostě hračky nejsou žárlivé a vy si tedy můžete užívat vždy s tou, na kterou budete mít zrovna náladu.

Jsou k dispozici přesně v tu chvíli, kdy to vy chcete

Nikam neodejdou, budou na vás čekat přesně na tom místě, kam jste je odložily naposledy. Jedině, že byste si je zapomněly vzít na cestu, na dovolenou... Ale to asi nehrozí, že ne?

Můžete si pod nimi představovat kohokoliv a nemusíte se za to cítit provinile

Když žena má sex s mužem a představuje si přitom někoho jiného, může se pak cítit dost provinile. To se vám ale u erotických hraček nestane. Myslete na kohokoliv, od vašich známých, přes nejlepší kamarády (ano, to je asi to nejbolestnější), až třeba po herce nebo pornoherce. Nebo třeba i ženy!

Cítíte se s nimi skvěle!

Co více dodat? Užívání si se všemi možnými erotickými hračkami a pomůckami je skvělé, tak toho využívejte. 

Ale jestliže by některé z vás raději cítily blízkost muže a všech částí jeho těla, nezbývá, než aby si to dopřály. Jak? Díky erotické seznamce, kde si můžete vybrat přesně takového muže, se kterým si v posteli výborně sednete (ačkoliv sedět asi moc nebudete).

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.