Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ještě není pozdě vybrat vánoční dárky!

17.prosinec 2019
Ještě není pozdě vybrat vánoční dárky!

Schází vám dárek pro vašeho partnera nebo partnerku? Nezoufejte, ještě je čas to napravit. Darujte své drahé polovičce něco, co váš sexuální život pozvedne na další úroveň. A nemusí se přitom jednat o dárek za několik tisíc, ale vystačíte si i s pár stovkami.

Mnoho lidí nakupování dárků v předvánočním období akorát stresuje. Neví, co komu koupit a zatímco rodina se často spokojí i s maličkostmi, své drahé polovičce chceme věnovat něco speciálního. Nechcete nic, o čem už druhý den nebude vědět, že to existuje. S takovým speciálním dárkem vám dnes pomůžeme. Erotické hračky a pomůcky ocení každý, kdo má rád sex a chce si ho něčím zpestřit. A většina lidí nemá ráda stereotypní sex. Jak se asi bude partner/ka tvářit, až zjistí, že mu/jí Ježíšek nechal ještě něco v ložnici? Abyste této chvilky využili ještě víc, můžete ho/ji nechat dárek po ložnici hledat.

Vybrali jsme pro vás dárky jak pro muže, tak pro ženy. Některé se samozřejmě dají použít pro obě pohlaví, tak si pro jistotu prohlédněte obě kategorie.

Erotické hračky a pomůcky pro partnerky...

...které mají rády orální sex

Sona 2 Cruise od firmy LELO

Ženy chápou, že se váš jazyk může unavit, nebo někdy nemáte na orální sex náladu. Pravdou ale je, že většina žen ho miluje. Proto jistě ocení, když si ho budou moci dopřávat často a to i bez vaší pomoci. To můžete zařídit zakoupením erotické hračky, která se jmenuje Sona 2 Cruiser. Ta využívá podtlak ke stimulaci klitorisu, která je velmi podobná orálnímu sexu. 

Cena: 3800 Kč na oficiálních stránkách výrobce

...které potřebují co nejrychleji úlevu od stresu

Rub Me Massage Bar od firmy Pleasure Works

Nezapomínejte na to, že ženský orgasmus je ve většině případů podmíněn uvolněnou náladou. Co takhle své partnerce nejdříve dopřát masáž zad (nebo čehokoliv jiného bude chtít) s touto voňavou pomůckou. Ta se začne tát, když přijde do kontaktu s tělesnou teplotou a promění se ve velmi příjemné a jemné máslo. Je to lepší alternativa klasických masážních olejů. Vydrží na 10-12 masáží, které mohou být nádhernou předehrou.

Cena: cca 170 Kč 

...kterým se nelíbí být při sexu nahoře

Match od firmy We-Vibe

Být nahoře nejednu ženu neuspokojí, protože nejsou drážděna správná místa. To se může změnit, když do svých intimních chvilek zapojíte i párový vibrátor We-Vibe Match.

Cena: cca 3200 Kč

Erotická hračka Match od firmy We-Vibe

...které nikdy nemají orgasmus z penetrativního sexu

Magic Wand Rechearchable od firmy Magic Wand

Jeden z nejznámějších vibrátorů na světě! Je tak oblíbený, že se objevil i v několika filmech či seriálech. Nutno ale podotknout, že toto je menší a modernější verze, která je nabíjecí a vaše partnerka se tak nemusí potýkat s kabelem a nemusí být při uspokojování odkázaná na elektrickou zásuvku. 

Cena: cca 2860 Kč

...které se vám stydí říct, co by doopravdy v intimním životě chtěly

Oh! Get Started Tie And Tease Kit od firmy Lovehoney

Někdy je hra okolo více než samotný akt. Dejte partnerce pod stromeček tuto sadu a nechte ji, ať vás sváže a trochu potrápí. Možná objeví nové radosti v sexuálním životě, které doposud zůstávaly skryté, či je skrývala záměrně. Tato sada obsahuje pásky, se kterými svážete zápěstí a kotníky, peříčko, saténovou pásku přes oči a návod pro začátečníky. Mnoho věcí za pár korun, pro začátečníky úplně ideální.

Cena: 280 Kč na oficiálních stránkách výrobce

...které dokáží mít orgasmus pouze v poloze na pejska, i když je to pro vás už někdy nudné

Wedge od firmy Liberator

Pokud chcete sex trochu osvěžit a nechcete kupovat erotickou hračku, vyzkoušejte tento sex polštář, se kterým si budete užívat mnoho poloh, či polohy klasické, které získají novou jiskru. Konkrétně polohu na pejska můžete pozměnit tak, že se nebude opírat o kolena, ale lehne si na břicho a pod sebe dá tento polštář. Bude vás v sobě víc cítit a bude to pro ni příjemnější.

Cena: cca 2150 Kč

Erotické hračky a pomůcky pro partnery...

...kteří se stydí, ale rádi by si zahráli na Christiana Greye

Soft Handcuffs od firmy Bondage Boutique

Někteří muži se bojí svým partnerkám svěřit s tím, co by v posteli doopravdy chtěli zkusit, protože je nechtějí vystrašit. Jestliže se nebojíte lehkého BDSM a víte nebo si alespoň myslíte, že by váš partner měl zájem tyto praktiky zkusit, darujte mu k Vánocům tato pouta, kterými vás spoustá (či vy jeho, dle jeho preferencí).

Cena: cca 350 Kč

Pouta od firmy Bondage Boutique

...kteří si rádi užívají na ženách krásné prádlo

Late Night Liaison Crotchelss Lace Teddy od firmy Lovehoney

Překvapte partnera a kupte pro něj dárek, který ale bude vlastně pro vás. Mluvíme o sexy spodním prádle, které si vezmete na sebe a pohled na vás ho zaručeně vzruší. Součástí tohoto dárku může být i tanec na klíně, u tyče či striptýz. Uvidíte, jak bude slintat!

Cena: 690 Kč na oficiálních stránkách výrobce

...kteří se nedokáží odtrhnout od vašeho zadku

Faux Leather Flogger od firmy Bondage Boutique

Ano, muži mívají takovou malou úchylku na ženské zadky a není na tom vůbec nic špatného. Pokud vám to nevadí, můžete mu udělat radost těmito důtkami. Nemusíte se bát, vždy je na domluvě, jak intenzivně je bude používat a vždy byste měli mít záchranné slovo, které hrátky ukončí. Poté se můžete bezstarostně oddávat všem intimním chvilkám.

Cena: cca 280 Kč

...kteří jsou posedlí vašimi prsy

Tweezer Clamps od firmy Play PHS International

A jestli je váš partner spíš horňák a vaše prsa ho zajímají mnohem víc než vaše pozadí, tak i pro vás máme jeden tip na dárek pod stromeček. Jedná se o kolíčky na bradavky, které jsou k sobě spojené řetízkem. Nebojte se, intenzita, s jakou vaše bradavky kolíčky zmáčknou, se může regulovat pomocí kolečka, které se posouvá po kolíčkách dolů. Určitě si s tímto dárkem pohrajete ještě v ten večer.

Cena: cca 390 Kč

...kteří někdy jen tak mimochodem zmínili, že by se jim líbily anální hrátky

Remote Control Prostate Massager Vector od firmy We-Vibe

Mnoho mužů po hrátkách s análním otvorem touží, ale bojí se s tím svěřit. Pokud to váš partner udělal nebo jste si jisté, že by to ocenil, určitě mu to dopřejte. K Vánocům můžete vybrat například sadu análních kolíků, ve které najdete velikosti od nejmenších až po velké (tudíž jako začátečníci zvolíte nejprve ty malé). Jste-li si ale opravdu jistí a chcete přidat ještě něco navíc, tak určitě neopomeňte zvážit pořízení masážní pomůcky na prostatu Vector od firmy We-Vibe. 

Erotická hračka Vector od firmy We-Vibe

Jak již název napovídá, nejedná se jen o anální kolík jako takový, ale i o pomůcku na masáž prostaty. Taková masáž prostaty dopřává mužům velmi příjemné pocity. Je prováděna pomocí vibrací, které jsou zaručeny dvěma motory uvnitř pomůcky. A jako skvělý bonus je dálkové ovládání, které funguje až do vzdálenosti 3 metry. Pomůcku ale můžete ovládat i přes mobilní aplikaci. Nudit se s touto multifunkční hračkou určitě nebudete.

Cena: cca 3200 Kč

...kteří milují, když jim dopřáváte orální sex (ale vám se do toho nikdy moc nechce)

Flavored Lubricant od firmy Wicked Sensual Care

Ženy pro své partnery udělají téměř cokoliv. A orální sex je jednou z činností, které má rádo málo žen. I tak je ale dělají. Může se zdát, že ochucený lubrikační gel je určen tedy pro vás, ženy, ale skutečnost je taková, že pokud se při tom budete cítit příjemněji (a bude vám to i lépe chutnat), budete to dělat častěji a tím potěšíte svého partnera. Takže kterou příchuť si vyberete? Jahoda, máta, meloun, třešeň nebo spíše jednu ze speciálních vůní jako je skořicový šnek, cukrová jablka nebo máta s kokosem?

Cena: cca 280 Kč

Nezapomínejte na to, že Vánoce nejsou o drahých dárcích a o penězích, ale o tom, že na druhého myslíme. Jsme si jistí, že na svého partnera myslíte každou volnou chvilku a on to ví. Ukázat mu svou náklonnost můžete jistě i bez těchto erotických hraček, když budete chtít nebo pokud to vaše finanční možnosti nedovolují. Buď můžete nějakou vychytávku vymyslet z věcí, které najdete doma, vždy si ale dávejte pozor, aby to bylo bezpečné, nebo si určitě vystačíte sami se sebou a svou touhou. Když ukážete, že o druhého máte zájem, bude to pro něj mít větší cenu než dárky za tisíce. 

Jestliže plánujete sex hračky a pomůcky kupovat přes internet, měli byste si pospíšit a udělat to nejlépe ještě dnes. Přepravní společnosti jsou zahlcené a i když eshop odešle zboží včas, vy můžete balík dostat až po Vánocích. Pokud vám opravdu záleží na tom, abyste měli dárek doma 24. prosince, raději navštivte kamenný sexshop, případně vyberte možnost vyzvednutí na nejbližší prodejně.

Chtěli byste si o Vánocích užít i trochu té sexuální radosti, ale schází vám k tomu partner nebo partnerka? Zaregistrujte se na online erotickou seznamku, na které se bezpečně seznámíte s muži i ženami z celé České republiky.

[Lil]

Zdroj: 

https://www.cosmopolitan.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.