Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jen sex, ale nádherný

29.červen 2019
Jen sex, ale nádherný

Ucítila jeho horký dech na krku. Přejel jí mráz po zádech a po celém těle měla husí kůži. Byl zvláštní, byl jí odporný a zároveň neskutečně přitažlivý... Zavlnila před ním boky a začala si pomalu rozepínat knoflíček po knoflíčku u svých odvážných šatů.

Posadil se do šera místnosti a sledoval ji upřeným pohledem. Měla na sobě černé krajkované prádlo, které svítilo na jejím hebkém bílém těle. Rozepnula si podvazky. Rozpustila si své kaštanové vlasy a svůdně s nimi pohodila. Odkopla své černé boty na podpatku a podívala se na něj. Zaťal ruce do opěradel židle, ale neřekl ani slovo. Pomaličku srolovala jednu černou punčošku s krajkami a pak i druhou. Svůdně roztahovala nohy a vlnila se. Zakláněla hlavu a hladila se mezi ňadry.

Něžně si olízla prsty a přejela od dekoltu až k rozkroku. Klekla si na postel a přivřela tmavě namalovaná víčka do svůdného pohledu. Lehce pokynula hlavou... Vstoupil k ní do místnosti a zezadu k ní přistoupil. Nahnul se k ní a pak se posadil do připravené židle. Upřeně ji sledoval jak se před ním laškovně svléká a dělá svou práci. Sváděla ho a jemu se to líbilo. Byl nadržený a cítil, jak se mu penis v kalhotech staví. Když si rozpustila vlasy, pocítil nával chtíče a pevněji stiskl dlaně na židli. Všimla si toho.

Provokovala ho svými pohledy a moc dobře věděla, jak to na něj zabírá. Chtěl ji a držel se ze všech sil. Kývla na něj. Chtěl zařvat jako divoké zvíře a vrhnout se na ni.... Stinný pokoj ozařovaný pouze červenou lampičkou skrýval ve svém náručí muže a ženu. Vstal a přešel k posteli. V kleče mu sundala svršky a opatrně rozepnula kalhoty. Najednou jí pevně chytil za ruce. Trochu ji to bolelo, ale přemohla v sobě vzdech. Hodil s ní na postel a její vlasy zakrývaly obličej.

Erotická povídka Jen sex, ale nádherný

Svlékl si zbytek oblečení a stál před ní zcela obnažený a vzrušený. Upřeně sledovala jeho velké mužství a nemohla odtrhnout oči. Strhnul jí s lehkostí kalhotky a prudce roztáhl nohy. Stáhnul jí podprsenku do půl těla. Ani si to neuvědomila a najednou byla nahá. Sklonil se nad její klín a sledoval její rozkrok. Nestačila ani zvlhnout a už cítila jak se do ní dostává jeho velký penis. Potlačila výkřik a zaryla se nehty do postele. Na nic se jí neptal a chytil jí za nohy a surově si jí přitáhl k sobě. Tvrdě jí chytil za prsa a mnul je mezi prsty. Ztvrdly jí bradavky.

Upřeně ho sledovala zelenýma očima mezi vlasy. Hrubě a tvrdě přirážel víc a víc. Hlasitě vzdychala a nechala svého zákazníka svým choutkám. Byl trochu zvrhlý a to bylo to, co jí zprvu přišlo odprorné, ale teď se jí to začalo líbit. Nastavovala se mu do lepší polohy a pohybovala se spolu s ním. Na jeho tváři zachytila záblesk úsměvu. Odsunul jí od sebe a s lehkostí nadzvedl a přehodil na břicho. Začala vstávat a stavět se na čtyři, když ucítila, jak do ní zezadu opět tvrdě vstupuje. Překvapením vydechla a sklonila hlavu.

Vlasy jí padaly do obličeje. Cítila jeho pot a jeho ruce po ní všude sahaly. Byla bezmocná, mohl si s ní dělat, co chtěl, a taky dělal. Věděl, že je jen v jeho rukách a ví to. Bez něžností do ní vstupoval a nečekal na svolení. Byl nadržený a skláněl se nad ní. Viděl jak si olizuje lehce rty a sténá rozkoší i lehkou bolestí zároveň. Víc ho to rozdráždilo a chtěl víc a víc... Slyšel její vzdechy, které splynuly s místností, když jí ejakuloval na záda.

Sperma jí stékalo přes boky a oba hlasitě vzdychali. Sotva se vzpamatoval, opět s ní mrsknul na postel a odsunul nohy od sebe. Lízal jí a něžně kousal. Vsunul jí jazyk dovnitř a ucítil její vlhkost na jazyku. Zakroužil s ním a vášnivě jí vysával klitoris. Nepřestával, ani když viděl, jak se zmítá v orgasmu, a pokračoval. Dotýkal se jí dole rukama a roztíral jí vlhkost po stehnech. Byla překvapená. Byl to první zákazník, který se věnoval i jí a né jen sobě... Probudila se na potřísněné posteli se zaschlým spermatem. Na stole ležely peníze za dobře odvedenou práci jejích roztažených nohou...

Někoho na vzrušující hrátky a třeba i tvrdší sex můžete najít na online sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.