Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Je potřeba sklidit zralé plody

6.říjen 2016
Je potřeba sklidit zralé plody

"Ahóój, ty si ten Martinův známej, na tu výpomoc?" povídá Monča, starší rajda, přičemž na mě mává z chodníku. "Dobrý den, jooo to jsem já!" odpověděl jsem, když jsem vystupoval z auta. Netušil jsem ještě, co mě dnes bude všechno čekat...

"Můžeš to zaparkovat támhe, je to blíž, abysme netahali věci daleko." "Dobrá, není problém.." Zaparkoval jsem před jedním z paneláků v Jihlavě"Kdyžtak já jsem Monča, nevykej mi prosím!" "Pavel, moc rád vás poznávám!" Potřásli jsme si rukou a já ji následoval.

Bydlela hned v přízemí. Vyndala si ze svého černého zimního kabátku klíče a otevřela dveře. Bydlela s kolegyní u ní v bytě, protože v jejím probíhala rekonstrukce. Já byl v roli stěhováka. Když jsem vešel dovnitř, uviděl jsem v chodbě celkem osm tašek, povětšinou s oblečením a kosmetikou. Na šatníku visela ramínka s bundami, saky a a kabáty.

"Nedáš si kafe nebo čaj?" zeptala se. "No asi klidně jo, ale nehodíme to nejdříve do auta? Bude to na chvilinku, podle toho, co tu vidím," odvětil jsem s připraveným výrazem. "Dobrá, jak chceš..."

Chtěl jsem to udělat hned, protože jsem věděl, že to bude hned a nevěděl jsem, jak dlouho u ní budu na tom "Kafíčku". Nosil jsem tašky do auta a ona mi pomáhala. Měla džíny černé barvy zastrčené v kozačkách a pletený svetr, přes který bylo vidět na podprsenku, taky černou. Musel jsem pořád přemýšlet nad tím, co mi Martin den předtím řekl.

Den předtím přesně ve chvíli, kdy s ní dovolal, povídá: 'Tak pomůžeš jí s tim stěhováním? Je to dobrá známost, a když bys na ní něco zkusil možná by ti i dala.' 'No tak jestli by mi dala, tak proč ne?' odpověděl jsem s uculeným výrazem. 'No to je na tobě, ale jak tě znám, nic z toho nebude! Benzín a něco za pomoc ti samozřejmě šoupne,' ujistil mě. 'Oukej tak to je férová nabídka...'

Poslední taška usedá na hromadu v kufru. Zamykám auto a jdu dovnítř. Vešel jsem, zavřel za sebou a vklouzl jsem na záchod. Nějak tak jsem tušil, že bude nadržená a chtivá šuku. Proč by mě chtěla jinak zdržovat kafíčkem v den kdy stěhuje, to má každý náladu spíš na vanu než na pokec. "Hned to bude! Udělej si pohodlí, já si doleju zbytek vodky!" ukázala na sedačku v obýváku, ten byl propojený s kuchyní.

Sedl jsem si a koukal kolem. Byl to normální malý byt v paneláku. Celkem mě zužovala nervozita, mojí nejstarší holce bylo 25, a tahle měla jednadvacetiletýho syna, jak mi později sdělila.
"Turka nebo rozpustný?" zavolala z kuchyně. "Rozpustný, čtyři kostky prosím, mám to rád sladké." Donesla mi kafe, sobě vodku s džusem, a sedla si na sedačku vedle mě. Na svůj věk měla dost udržovanou postavu, i v obličeji byla píchatelná. Seděli jsme a povídali si. "A odkud vlastně znáš Martina??" zeptala se. "Je to můj bejvalej kouč, dost mi pomohl, když jsem potřeboval." "Jó to on umí, je to dobrej člověk. Já s ním chvíli byla, ale chtěl vážnej vztah, a po mým desetiletým manželství potřebuju pauzu." "To chápu, já na ty vztahy taky moc nejsem," souhlasil jsem. "Momentík, doběhnu si dolít vodku. Dáš si ještě kafčo?" "Tak asi teda jo, když nemůžu pít..."

Zvedla se a šla do kuchyně. Postavila vodu na kafe a sáhla do lednice pro láhev destilátu. Když jsem na ní koukal, vypadala slušně. Měla štíhlou postavu a kulatý zadeček, menší boky, to se dá přehlídnout v tomhle věku. Kozy jsem moc dobře neviděl, ale odhadoval jsem, že taky budou v pohodě. Přinesla mi kafe a sobě sklenku drinku. Asi to bylo tím alkoholem, ale najednou se z běžné konverzace stala konverzace zaměřená pouze na jedno téma, konkrétně vztahy a sex. Povídala o tom, jak na ní manžel po příchodu z práce skočil, udělal se po deseti přírazech, odvalil se, a usnul. Nebo o svým teplým kamarádovi, který jí radil, jak si nejlépe vychutnat anál.

Dost jsem se styděl a bál jsem se udělat cokoliv, co by naznačovalo, že jí chci omrdat. Zmínila se, že si nedávno udělala účet na online seznamce, a že si s pár muži už vyměnila fotky, dokonce se dvěmi měla schůzku. Konstatoval jsem, že znám mnoho lidí, co se potkali na nějakém podobném serveru a jsou spolu už léta spokojení. Vytáhla telefon, ve kterém měla uložené fotky oněch nápadníků s převážně sevřenými půlkami nebo nafouknutou hrudí. Jela dál a najednou jsem viděl její fotku. Byla focená před velkým zrcadlem v chodbě, ve spodním prádle rozkročmo na koberci. Potvrdilo se mi, že je i v tomhle věku pořád kus. Až na menší špíček na břiše byla velice podobná mladicím, ne-li i lepší.

"Hmm, dobrý..." řekl jsem a suše jsem polknul. "Myslíš, že jsem tlustá!" odvětila se skroušeným pohledem. "Mohla by ti závidět lecjaká dvacítka, to mi věř!" Bylo zvláštní, že mi dospělá žena řekla to samý, co nějaká sedmnáctka. Je to prostě neustálá potřeba slyšet komplimenty, jako povzbuzení sebevědomí, bez kterého se nedá být. Já osobně jsem komplimenty nesnášel, a většina chlapů je určitě taky nesnáší. Nicméně jsem věděl, že ony to potřebujou, protože od chlapa v manželství málokdy slyší nějakou tu lichotku, nebo pocítí něžné pohlazení. Už dávno je vystřídaly otázky typu: 'Nechtěla bys zhubnout?' 'Podáš mi ovladač k televizi?' 'Co bude k večeři?' a mnoho dalších. Byl jsem furt ztuhlý, protože to bylo poprvé s takhle starou ženou. Moje mysl věděla, že na to má chuť a chtěla začít, ale tělo se ne a ne pohnout. Prostě ani ránu. Uvolnil jsem se ve chvíli, kdy mi začla vyprávět o románku se zajíčkem z Kladna, kterého potkala na seznamce.

Žena jako květina

"Líbí se mi na něm, že je na mě hrozně hodnej, a na to že je takhle mladej, není vůbec špatnej, jakože v posteli...dvakrát už mě navštívil ve Zlíně a pořád si píšem." "Jo jo, ty mlaďasové jsou šikovný a i dost pozorný, jen se trošku stydí.." "No hele on ne, chce mě seznámit s rodičema a plánuje vztah, ale já jsem dospělá ženská.." "Tomu rozumím," odpověděl jsem se souhlasným kývnutím.

Od toho momentu jsem se tolik nebál, protože jsem věděl, že už zajíčka měla, a chtěla ho znova! Ikdyž jsem neměll strach, pořád jsem nemohl začít a tak mi nezbývalo nic jiného než vyčkat, kdy začne ona. Byl jsem jak ve froňtě na pouťovou atrakci. Věděl jsem, že jí ošukám a nesmírně jsem se těšil, až to budu s hrdým postojem vyprávět kamarádům. Chvíli to trvalo. V televizi hrálo óčko a jako jediná vnášela světlo do místnosti.

"Jsi hezkej klučina, ten můj zajoch ti je dost podobnej," "Opravdu?" zeptal jsem se. "Opravdu, jen je o něco hubenější," koukala se mi na pas. "Hubenější? Vždyť to je nějakej Somálec né?" odvětil jsem se smíchem. "Tak hubenej zas nejsi!" ujišťovala mne. Nebral jsem jí to, ale názor jsem měl stejně jiný, byl jsem mladý, hubený kluk. Ukázala mi fotku toho mladíka, který jí občas klátí o víkendu. Nelhala. Opravdu tam malá podoba byla a to ve vlasech a výšce. Teď už jsem stoprocentně věděl, že smočim ve zralý kundičce. Jen jsem pořád nevěděl, jak začít. Naklonila se, uchopila svůj poslední drink a kopla ho do sebe. Já byl tak nakopanej z toho kafe, že jsem dostával občasné, neovlivnitelné tiky. Nakonec jí asi došlo, že jsem stydlivý zajda a musí ten první krok udělat sama. Možná to taky bylo tím alkoholem, dělala pondělí až pátek na Odboru sociálního zabezpečení, takže pila jen občas.

"Líbim se ti?" zeptala se s vyzývavým pohledem. "Jsi krásná ženská," odpověděl jsem. Chytla mě za hlavu a začli jsme se líbat. Konečně budu mrdat MILFku! Zmáčknul jsem jí přes svetr pravou kozu a cucal jí na krku. Líbilo se jí to, nebo to tak alespoň vypadalo. Hladil jsem jí na zádech a sjížděl na zadek, občas i mezi nohy. Chvíli to takhle šlo, potom se to začlo stupňovat.

"Není to blbý vůči Martinovi? Nechtěla bych nikoho zklamat," zeptala se. "Není, on už má někoho jinýho, a určitě by mě sem neposílal!" "Dobře tedy, a ty mě chceš?" "Jó chci tě, Mončo, hned ses mi líbila!" ujistil jsem jí a dlouze políbil.
Nevěděla, že s Martinem jsem domluvený a sám mě do toho navezl, nevěříc, že uspěju. A já se nemohl dočkat až za ním přijdu a řeknu: "Zdarec, Martine, tak já jí nakonec vážně fiknul, čumíš co?"
Tahle myšlenka mi za ten večer prolítla hlavou nesčetněkrát a tak najednou jsem si připadal jako rytíř stojící na vrcholu stupínku po přemožení všech soupeřů. Je to něco jinýho, než když máte v rukou holku, která je nadržená, ale vlastně neví co chce. Jenže kdo to má pak vědět? Tahle to věděla, a byla fakt šikovná. Strčila mi ruku do kalhot a hladila mi péro. Měla fakt jemný ruce a jakoby si to vychutnávala, jakoby měla to péro ráda. Já jí přes kalhotky hladil kundu. 

"Nepojedem k tobě? Potřebuju vodku," prohlásil jsem. "Ty nechceš tady...?" "Chci vodku, nic víc. A u tebe bude i větší klid..." "Dobrá tak jo, jedeme." Chtěl jsem jí ho tam nacpat, ale prostě bez alkoholu to nejsem já. Nebo jako jsem, alé né to zvíře, který holky mají rádi. Pořád jsem byl nejistý. Sedli jsme do mojí vectry a mířili na Zlín, kde měla svůj byt. Celou cestu jsme se bavili normálně, nic se nedělo. Dojeli jsme k supermarketu nedaleko jejího bytu, kam jsme museli zajít pro chlast. Byl jsem švorc, takže to platila. Vzala dvě Hanácký vodky, dva litry džusu a dvoje cigára. Vypadali jsme jako matka a syn na běžným nákupu, menší pozornost mohl samozřejmě vzbuzovat košík s nákupem, nijak rodinným. Přišlo mi to divný, ale zase jsem věděl, že nikdo nic netuší, až na fakt, že mám matku alkoholičku. Popadl jsem tašku a šli jsme pryč.

Popojel jsem pár set metrů a zaparkoval před dalším panelákem, kde měla byt. Vyházeli jsme věci a odnesli je k ní do bytu, znova v přízemí. Byl stejně tak velký jako měla její kolegyně. Při vstupu jsme vešli do malé chodby, po pravé straně byl záchod a koupelna. Vlevo byla posuvná skříň se zrcadlem, hned za ní byla ložnice, která byla celkem malá, vešlo se do ní manželské letiště a noční stolek. Naproti hlavním dveřím byl obývací pokoj spojený s kuchyní. Hned co jsme tam vešli, byla po pravé straně u zdi vysoká lednice. Za ní po celé délce pokračovala kuchyňská linka se dřezem. V levém zadním rohu byla pohovka a prosklený konferenční stolek. Naproti zavěšená televize a HI-FI souprava. Pustila muziku, 80. léta. Měl jsem rád tuhle hudbu odjakživa. Já si hned po příchodu nalil po okraj půlitru vodky s džusem a kopnul to do sebe.

"Ty máš teda splávek," povídá s vykulenýma očima. "Je to hnus, ale zvyšuje to výkonnost..." Hned jsem si nalil další a k tomu jednu pro ni. Dal jsem vychladit druhou flašku a sednul si na gauč. Ona si svlékla kalhoty a tancovala uprostřed místnosti. Měla kulatej zadeček, kterej se mi líbil. Nikdy bych neřekl, že žena může být takhle ve formě v tomhle věku. A nemyslím celebrity, které nědělají nic jiného než, že chodí do fitka. Myslím normální ženu, která musí chodit do práce. Já si nalil další sklenku a pozoroval jí, jak se v rytmu pohybuje sem a tam. Byl jsem nadržený, ale jelikož bylo jasný, že mrdat budu, nemusel jsem nikam spěchat. Po čtyčech půlitrech už bylo na čase něco dělat. "Pojď ke mně!" zavolal jsem.

Přišla, usedla na pohovku, jednou nohou přes tu mojí. Políbíl jsem jí a sundal si tríčko. Začala mě hladit a líbat na hrudi, pomalu sjížděla dolů. Postavil se mi, chtěl jsem smočit. Jela kousíček po kousíčku, rukou mi mačkala péro přes kalhoty. Potom rozepla pásek, knoflík i zip, a stáhla mi džíny takových dvacet čísel. Já jí mačkal půlky a pořád jsem byl udivený, že jsou tak libový. Stáhla mi trenky, z kterých vykoukl můj ztopořený pták. Jak zmrzlinu mi olízla žaluda a pak si ho pomalu strčila snad až do krku. Nejlepší kuřba jakou jsem kdy zažil, bylo z ní cítit, že jí chutná a jakoby přesně věděla, co se mi líbí. Já jí prstil a užíval si nejlepší orálek v dosavadním životě.

"Jsi moc šikovná," lichotil jsem. Přikročili jsme k mrdu. Vstal jsem a natočil jí k sobě, roztáhl nohy, jednou nohou klekl na pohovku, naslinil si ptáka a nacpal ho do její zralý kundičky. Koukal jsem jí na čárku a kozy, který jí tancovaly v rytmu mýho přiřážení. Dostal jsem se do tempa a bušil do ní. Začalo se zvyšovat moje nasazení a potřeba vyvrcholení. Chytil jsem jí oběma rukama za krk a začal přirážet jak běsnící opice. To se jí nelíbilo a taky to hned dala znát. "Tohle se mi nelíbí, už to nedělej!" vyjekla s přísným pohledem. "Promiň, je těžký to udržet, už se to nestane." Zvolnil jsem tempo a jebačka pokračovala. "Chci ho do zadku! Co ty na to?" zeptala se po chvíli. "Jó klidně, anál jsem ještě nikdy nedělal.." "Tak pojď do ložnice ty můj zajíčku!"

Následoval jsem jí do ložnice, a už v tomhle momentě za mnou byla MILFka i nejlepší kuřba v životě. Vešli jsme do ložnice, nazí a nadržení. Měla jí na můj vkus dost vytahanou, takže bylo těžší se udělat, říkal jsem si, že prdelka bude užší a bude to mnohem lepší. Vlezla si na postel, já za ní. Uprostřed postele si klekla na čtyři a začla mi ho kouřit. Já jí mezitím promazával prdelku lubrikantem. Lechtalo jí to a cukala se. Prostředníčkem jsem zajel dovnitř. Zasténala a ještě hladovějc kouřila. Těšil jsem se až jí ho tam nacpu a vystříkám jí dírku semenem. Vyndal jsem jí péro z úst a řekl jí ať se otočí. Když tak učinila, kápnul jsem si trochu gelu na špičku, strčil do kundy a třikrát přirazil, vyndal jsem ho a pomalu tlačil na anál, který nevypadal, že by se do něj vešel můj pulzující žalud, ale přeci jen tomu tak bylo. První tři takty byly jen po půlky penisu, poté jsem přirazil až na kořen, přičemž jí zmáčkl kozy.

"Áách," zaznělo z Moničiných úst. "Máš krásnou prdelku!" řekl jsem se zatnutým, každým svalem v těle. Bylo to libový, jen jsem nemohl řádit, abych jí nenatrhl prdelku, a to oddalovalo můj orgasmus. Po takových deseti minutách to začlo přicházet. Musel jsem zrychlit, šli na mě pudy toho kousku divočiny, ležící v hlubinnách mého nitra. Chytil jsem jí za boky a jak opravdovej divoch šoustal. Sténala a hekala, tak půl na půl a mačkala mi ruku nad zápěstím. Netrvalo to ani dvě minuty, když jsem naposled přirazil a pustil jí to přímo dovnítř.

"Óóóó, to bylo krásný," řekl jsem po chvilce. "Trochu mě to bolelo, ale jinak se mi to moc líbilo!" "To jsem rád, jdu se napít, chceš neco přinýst??" "Ne ne děkuju."

Šel jsem do kuchyně, sebral půllitr na stole a půlku co v něm byla vypil na ex. Nalil jsem si další, šel na záchod a vrátil se do ložnice. Byla pořád nadržená a neměla dost. Hned po příchodu si strčila péro do pusy a cucala. Chtělo se mi spát a zavírali se mi oči, jenže tu pusinku měla tak šikovnou.. nešlo vypnout! Až v šest ráno dospěla k názoru, že má dost. Probuzení nebylo dobrý, kocovina jako prase! Vstal jsem a šel jsem zvracet. Pak jsem si šel opláchnout obličej a šel do obýváku. Monika seděla na gauči v kalhotkách, kozy venku.

"Brý jitro, celkem brzo," povídá s udiveným výrazem. "Je mi šoufl jako svině. Zkurvenej chlast!" "Pojď sem, trošku ti zlepším ráno.."

Popošel jsem k pohovce a koukl na ní. Nic neřekla, vzala mi moje povadlý péro a strčila si ho do pusy, jak vídeňský párek při snídani. Tři minuty a zestříkal jsem jí celou pusinku a kozy. Udělala mi míchaný vajíčka s chlebem a čaj, jako bych byl její synátor, který je jen o rok mladší a nešuká jí. Dojedl jsem, dopil, objal jí a vypadl. Nikdy jsem nebyl na nějaký kecání a už vůbec né takhle ráno. Teď už se jen vysmát Marťasovi a zvýšit svůj respekt mezi ostatními samci!!!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.