Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaký s ním bude sex? Hvězdy napoví!

1.leden 2021
Jaký s ním bude sex? Hvězdy napoví!

Včera a dnes slavíme příchod nového roku 2021. S tím přichází také mnoho vánočních předsevzetí, které často obsahují odhodlaná rozhodnutí typu "Tento rok si najdu partnera (na sex)!" nebo "Tento rok zlepším svůj sexuální život, budu si více užívat!" Podívejte se tedy, co na jednotlivá znamení zvěrokruhu říkají hvězdy.

Nový rok přináší nové možnosti, a když si budete hledat novou známost, určitě se vám bude hodit vědět, co od takového člověka očekávat. Zeptejte se tedy na jeho znamení (nebo kdy má narozeniny, pokud byste si připadali trapně) a vyhledejte si, jaký je v sexu!

Beran (21. března - 20. dubna)

Tenhle člověk nesnáší, když okolo něj tiše našlapujete. A ani hra na tajemného a nedostupného u něj nezabírá. Je přímý a suverénní a ocení, když se budete stejně chovat i vy. Nebojte se svému vyvolenému rovnou říct, že po něm toužíte. Co ho stoprocentně odzbrojí? Když k němu domů nakráčíte a svedete ho. Ženy například mohou za Beranem přijít v kabátě a skrývat po ním sexy spodní prádlo a rozpálené tělo. Za drahé prádlo ale zas tak moc utrácet nemusíte, protože v jeho přítomnosti na vás moc dlouho nezůstane.

Býk (21. dubna - 21. května)

Tento největší požitkář zvěrokruhu ocení, když mu poškádlíte všechny smysly. Co ho dostane? Naservírujte mu třeba vlastnoručně připravenou večeři a navoňte se příjemnou vůní. Tohoto společníka rozvášní ale i hebké prádlo - obzvlášť když bude požádán, aby ho sám svlékl. Na smysly nezapomeňte ani přímo v posteli, kam si můžete vzít kuličky hroznového vína a říct mu, aby je z vašeho nahého těla ústy sbíral.

Blíženci (22. května - 21. června)

Blíženci milují vtipkování a rádi své pocity přenáší do slov. Když tomuto člověku pošlete hravou sexy zprávu, okamžitě svou pozornost obrátí pouze k vám. A věřte, že výměnu dráždivých zpráv si užijete oba! Pobaví ho ale i nápaditá předehra, zkuste najít pár tipů na internetu. My doporučujeme třeba poskládat od vchodových dveří až do ložnice cestičku ze spodního prádla. Hned po návratu domů pochopí, co ho čeká. Po vášnivém milování (mimochodem, v posteli jsou Blíženci velmi nesobečtí) vás budou čekat dlouhé chvíle plné objímání a povídání.

Rak (22. června - 22. července)

Ze všech smyslů je pro Raka nejdůležitější hmat. Pokud mu chcete udělat radost, řekněte mu, aby se natáhl na postel a dopřejte mu masáž celého těla. Ocení také spoustu laskání před i po sexu. To ale nejsou jeho jediné vášně. Další je dobré jídlo. O víkendu tohoto člověka proto vytáhněte na pozdní oběd v luxusní restauraci a celou hostinu završte sexy koktejlem. Nebojte, tyto kalorie budou hodně rychle spáleny...

Lev (23. července - 22. srpna)

Tento člověk touží po vzrušující podívané. Za nejlepší předehru považuje koukání z očí do očí. A oči využije i při další situaci - rád se kouká, co máte zrovna na sobě. Ať už jste ve sportovním, nebo se chystáte do společnosti, upoutají ho nevšední detaily. Chcete-li Lva zaujmou, vezměte si upnuté džíny, které perfektně obepnou váš zadeček (i ženy se rády podívají na mužské zadky v kalhotách!) a ženy mohou své nohy vytvarovat legínami nebo být v šatech - ty zvýrazní pohyby jejich boků.

Panna (23. srpna - 22. září)

Panny mají rády jednoduchý styl a nenucenou eleganci. Nejvíc tohoto člověka oslníte v padnoucích džínách, bavlněném tričku a teniskách. Ne, že by si vyloženě zakládal na zdravé stravě, ale určitě ho potěšíte zdravou večeří ze surovin z farmářského trhu. Za ideální rande považuje výlet do přírody. Nemyslete si ale, že všichni lidé znamení Panny jsou nudní nebo příliš slušní! V posteli se totiž dokáží pěkně rozdivočit a nezrudnou ani nad tím nejzvrhlejším návrhem! Je to ideální společník na experimentování v sexu.

Váhy (23. září - 23. října)

Velmi rádi si rozšiřují obzory. Prahnou po tom, aby objevili vaše nejcitlivější místa a zjistili, které doteky ve vás vyvolávají slast. Vy byste mu na oplátku měli věnovat co nejvíce něžné pozornosti. Bude se vám hodit i příjemný parfém, protože má skvělý čich, nezapomeňte na něj před každou schůzkou. Poslouchejte ho, co by rád dělal (třeba vyrazil na koncert) a pak ho tam pozvěte. V ložnici má rád překvapení, třeba takový striptýz určitě neodmítne.

Co má rád v sexu? To se dozvíte podle jeho znamení!

Štír (24. října - 22. listopadu)

Smyslnými doteky ho naprosto dostanete. Nikdy neodmítne hlazení, laskání, šimrání nebo masáž. Určitě se Štírovi zalíbíte, když ho při každé vhodné příležitosti obejmete nebo políbíte, a to v soukromí i před lidmi. A na doteky nezapomeňte ani potom - při procházce ho držte za ruku, v kině hlaďte po vnitřní straně stehen, u televize se přitulte. Tímhle budete utužovat pouto mezi vámi. Sex s ním je smyslný a něžný.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Štěstí v něm probudíte smrští různorodých zážitků, a to v posteli i mimo ni. Probírejte s ním nové nápady, sportujte nebo vymýšlejte zajímavé cíle výletů. Na rande se vám vyplatí experimentovat, například si ho můžete dát na lezecké stěně, i když jste lézt nikdy předtím nezkoušeli. Nebudete se s ním cítit trapně. Neustále čeká na podnět, který mu v žilách rozproudí adrenalin, a pokud jste akční člověk, určitě mu to i dopřejete. Myslete na to, že ho vyžaduje i v posteli.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Kozoroh je naprostý kliďas a nesnáší jakékoliv změny nebo zvraty. Nedejbože, když přijdou zničehonic! Nemusíte ho nijak ohromovat, užívá si každodenní radosti, například skvělou večeři, voňavou koupel za svitu svíček nebo lahev kvalitního vína k večerní pohodičce u televize. Zjistěte, jaká je jeho nejoblíbenější restaurace a zarezervujte v ní místo. Až se vrátíte domů, pořádně to roztočte a nebojte se být dominantní.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

S Vodnáři je to trochu složité, protože i když jsou pro veškerou špatnost, není tomu tak vždy. Někdy se chovají trochu rozmazleně. Proto takového člověka potěší, když mu dáte na výběr: chce se spíš hezky obléknout a vyrazit si do víru velkoměsta, nebo si budete raději užívat soukromí v ložnici? Půjdete na pivo do vaší oblíbené restaurace/hospody, nebo si domů objednáte pizzu a kouknete se na film? Když s ním budete takto komunikovat a ujistíte se, že je spokojený, bude vám to perfektně klapat (toho se držte i v posteli).

Ryby (21. února - 20. března)

Člověk ve znamení Ryb si rád svého partnera hýčká, ale očekává to samé i od něj. V posteli můžete kopírovat jeho pohyby, budete tak skvěle sehraní. Neodmítne ale ani závázání očí šátkem- to abyste mohli dělat, co se vám zlíbí. Chcete si před sexem dát rande? Tak ho potěšte něčím z následujících možností: nezávislý film, výstava dokumentárních fotek nebo jakýkoliv kulturní zážitek, o kterém si budete ještě dlouho povídat (musí vás to také bavit).

Jak na sex s novým (ale i dlouhodobým) partnerem?

A co platí pro všechna znamení? Vyzkoušejte tyto tři tipy, jak udělat ze svého partnera (nebo třeba i ze sebe) lepšího milence. Platí pro muže i ženy!

Nestyďte se říct, co se vám v posteli líbí

Fakt, že před vámi vyzkoušel v posteli již řady žen/mužů, ještě neznamená, že zrovna vás na první pokud uspokojí. Každé tělo reaguje jinak, a když mu rovnou sami neřeknete, po čem toužíte, těžko vám vaše přání vyčte z hlavy.

Vyhněte se falešnému vzdychání

Občas se člověku honí hlavou takové zvláštní myšlenky, třeba jako jaký signál během milování vyslat, aby partner pochopil, že vám jeho pohyby dělají dobře? Odpovědí jsou spontánní vzdechy. Určitě si ale zapamatujte, že pokud vás partner zrovna dvakrát neuspokojuje, tak na jakékoliv sténání zapomeňte (samozřejmě krom toho, kdyby vás to jakkoliv bolelo). V takovém případě byste ho totiž do budoucna povzbuzovali v tom, co se vám nelíbí a dostali byste se do začarovaného kruhu. Stejně to platí i s orgasmem (to především u žen).

Chvalte partnera za to, co se vám líbí

Zažili jste se svým (i novým) partnerem vášnivou noc? Pošlete mu do práce nestydatou zprávu: Při myšlence na včerejší noc vlhnu/se mi postaví. Zopakujeme si ji? Buďte si jistí, že vás na další divoké setkání nenechá dlouho čekat. O sexu byste se měli bavit i mimo postel. Líbí se vám něco, co dělá během dne? Řekněte mu, že byste to brali i při intimnějších chvilkách.

Ženy, jak poznáte, že se mu líbíte? Celkem snadno!

  • Nedávno jste se dozvěděly, že miluje špenát, ale v restauraci si objednal krvavý steak? Jedna americká studie tvrdí, že muži, kteří se snaží ženu zaujmout, demonstrují svou mužnost právě takto.
  • Jakmile začne napodobovat vaše gesta a říkat podobné hlášky, máte v podstatě vyhráno. Zrcadlení druhého se objevuje u hlavně lidí, kteří spolu tráví hodně času a jsou si tudíž blízcí.
  • Přemýšlí, jak se vám vrýt do paměti. Ale jeho mozek víc činností najednou nezvládá. Takže pokud jste během večera už třikrát zopakovaly jméno sestřenice, se kterou míříte do Krkonoš, nemějte strach, že ho nezajímáte. Určitě se snaží, ale vlastní hlava ho zrazuje.

Až si budete vybírat nového partnera na sex, vzpomeňte si na studii, která tvrdí, že nejlepšími milenci jsou Španělé, Brazilci a Italové. Nejhoršími naopak Němci, Britové a Švédi. Ale především si vzpomeňte na to, že nejjednodušší je takového partnera najít na online erotické seznamce. Stačí si vytvořit profil a napsat lidem, kteří vás na první (ale klidně i druhý nebo třetí) pohled zaujmou.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.