Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jakou si vybrat erotickou hračku podle vaší osobnosti

25.říjen 2018
Jakou si vybrat erotickou hračku podle vaší osobnosti

Přemýšlíte, jakou si pořídit erotickou hračku, ale nevíte, jak ji vybrat? Podle čeho? Díky nám to můžete zkusit i podle své osobnosti. Jste zvědaví, která hračka se k té vaší nejvíce hodí? Čtěte dále a dozvíte se to!

Výběr erotické hračky byl měl v ideálním případě být delší proces než vejít do kamenného obchodu a sáhnout po tom prvním, co jste uviděli (což je často způsobeno i nervozitou). Měli byste si o ní zjistit co nejvíce informací (např. jaké jsou možnosti vibrací, je-li voděodolná, zda je nabíjecí nebo na baterky a mnoho dalšího), nejlépe si i přečíst recenze uživatelů na internetu a poté ji porovnat i s jinými podobnými hračkami. Ale vzhledem k tomu, kolik jich trh nabízí, by toto nebylo možné dělat s hračkami napříč různými druhy, kterých je stovky. Proto byste již dopředu měli vědět, o jaký druh máte zájem. A jestliže tato odpověď nepřichází, i když nad tím usilovně přemýšlíte, zkuste se inspirovat následujícími řádky. Stačí, když se zamyslíte nad tím, jaký jste člověk a následně si přečtete o erotické hračce, která by k vám měla sedět. Sami se pak můžete rozhodnout, jestli vás láká a koupíte si ji, nebo zda dáte přednost něčemu jinému. 

Každý má své oblíbené zpěváky, herce nebo jiné umělce stejně jako jídla nebo pití. I erotická hračka nebude sedět všem jedna a ta samá. Každý má jiné potřeby a preference. Vyberte si proto tu, která bude pro vás ta nejlepší. V jednom z dalších článků o erotických pomůckách se budeme věnovat tomu, jaké pomůcky se k vám hodí podle vašeho znamení horoskopu, to si určitě také nenechte ujít!

Jestliže jste velmi nezávislí

Měli byste si vybrat: vibrátor na klitoris

Jestliže klitoris nemáte, pak můžete tento vibrátor alespoň používat na svou partnerku nebo na vás možná bude sedět i jiná vlastnost, kterou jsme zde zmínili. Vibrátorů na klitoris najdete hned několik druhů a vy si můžete vybrat ten, který by vám nejvíce vyhovoval - buď takový, který zvládá i penetraci a dráždění klitorisu je bonus navíc (rabbit vibrátory) nebo přímo stimulátory klitorisu, které většinou nenesou penetrační schopnost. Dbejte na to, abyste si mohli vybrat různou sílu vibrace a také různé vibrační režimy. Líbit se bude ženám a mužům, kteří jsou nezávislí, protože ženy si s nimi budou užívat pěkné chvilky o samotě a muži zase budou škádlit ženu tak, jak se jim zlíbí. Vhodnou volbou je například stimulátor klitorisu We-Vibe, který nabízí různé rychlosti a druhy vibrací, kontakt s pokožkou je velmi příjemný a navíc zasáhne přesně ta místa, která si žena přeje. 

Jestliže se vám líbí být submisivní

Měli byste si vybrat: set pásek přes oči

Submisivita se vyjadřuje v páru a s těmito páskami přes oči si se svým partnerem skvěle vyhrajete! Nejprve je nutné, abyste si se svým partnerem udělali dohodu a nastavili pravidla. Nemusí se jednat o nic formálního, ale rozhodně by to mělo být něco, co budete oba stoprocentně dodržovat. Určitě byste si měli stanovit záchranné slovo, které řeknete vždy, když vám již daná věc nebude příjemná a budete chtít skončit. Můžete si na internetu najít seznam různých praktik a pak na ně oba odpovíte, zda byste je chtěli vyzkoušet, či nikoliv. Pak už vám zbývá jen použít pásku přes oči, díky které si můžete spoustu praktik vyzkoušet v úplně jiném světle (doslova). Každý dotek od vašeho partnera pocítíte a budete vnímat úplně jinak. Když si zakoupíte set, tak se můžete oddávat ještě jiným hrátkám, když si masku nasadíte oba najednou. Ve světle se nacházíte většinu svého života, večer si rozsvítíte světlo, lampičku nebo koukáte do telefonu a televize. Zkuste to jednou trochu změnit.

Jestli jste rádi dominantní

Měli byste si vybrat: nastavitelné kolíčky na bradavky

Dominanci můžete vyjádřet mnoha způsoby a určitě se vám bude líbit dráždit svého partnera kolíčky na bradavky. Nejlépe si obstarejte ty, které jsou propojené řetízkem, protože ten způsobuje ještě další stimulaci navíc. Budou to velmi žhavé hrátky, tak neváhejte a nakupujte! Nezapomeňte ani v těchto hrátkách na záchranné slovo, o kterém jsme hovořili v předešlém odstavci, příp. nastavit i jiná pravidla.

Nastavitelné kolíčky na bradavky s řetízkem

Jestliže máte dobrodružnou povahu

Měli byste si vybrat: anální kolík

O análních kolících jsme psali již samostatný článek a vy se v něm můžete inspirovat, abyste našli ten, který vám bude nejvíce vyhovovat. Jestliže jste začátečníci, měli byste začít s menšími velikostmi. Nejdůležitější věcí, na kterou byste měli při pořizování myslet, je velikost základny, neboli části, která se nezavede do análního otvoru. Ta by měla být rozhodně větší, než je největší průměr kolíku, a především plochá, aby tam kolík omylem nezajel celý, což byste pravděpodobně museli řešit na pohotovosti.

Jestliže rádi v životě riskujete a žijete svůj život jinak než ostatní

Měli byste si vybrat: ozubené kolečko

Vypadá to trochu jako kráječ na pizzu, ale s podstatně ostřejšími hranami (bodáky). Budete partnerovi nebo on vám jezdit po těle tímto nástrojem, který trochu vypadá jako mučící, a přitom pociťovat různé pocity - bolest, lechtání, štípání, dráždění a mnoho dalšího. Oddejte se tomuto nástroji a těmto pocitům. 

Jestliže se rádi vzdáváte kontroly nad věcmi

Měli byste si vybrat: pásku na svázání

Pokud se rádi vzdáváte kontroly, pak budou přesně pro vás krásné sexy pásky na bondage. Trochu vypadají jako lepící páska, ale nenechte se zmást, tyto pásky jsou výjimečné nejen svým pěkným vzhledem (jsou černé a vypadají sametově). Lepí totiž jen samy k sobě, takže se nemusíte bát, že by vám vytrhala chlupy na rukách/nohách nebo jinak podráždila pokožku. Můžete je použít jakkoliv, svázat ruce nebo nohy k sobě, nebo k tělu, nebo třeba k posteli. 

Jestliže často cestujete

Měli byste si vybrat: Diskrétní erotické hračky

Cestovatelé se také rádi uspokojují, ale málokdo se s tím rád vytahuje. Takže je lepší, když se takové intimní detaily drží v tajnosti. To můžete zařídit poměrně jednoduše, protože dnes výrobci erotických hraček myslí zkrátka na všechno. Ve článku 7 diskrétních erotických hraček pro ženy, které milují cestování se můžete inspirovat 7 zajímavými hračkami, u kterých nebudou mít podezření pracovníci letiště, ani nikdo jiný. Tvarem se podobají všedním věcem, které si člověk běžně vozí s sebou. U žen pak určitě uspěje i hračka od firmy LELO, která se jmenuje Mia 2 a vypadá jako rtěnka, a to dokonce i když ji otevřete. Navíc je voděodolná, nabíjí se přes USB, k dispozici je 6 vibračních režimů, vibrace jsou ale tiché jako šepot. Nabitá vydrží hodinu a půl neustálého používání a baterie vydrží nabitá 90 dní mezi používáními. 

Diskrétní erotická hračka LELO Mia 2

Jestliže jste trochu perverzní

Měli byste si vybrat: Elektro set

Máte-li rádi trochu nevšední věci v sexu, pak vás mohou zaujmout hrátky s elektřinou. Náš článek Výboje do vašeho sexuálního života vás provede těmito pomůckami a dozvíte se v něm, na co si dávat pozor a jak se chovat při zacházení s pomůckami, které do vašeho těla posílají elektrické výboje. Nastavit si můžete intenzitu, jakou chcete, nejprve se doporučuje začínat od menších a uvidíte, co všechno jste schopni zvládnout. Menší výboje vám budou připomínat lechtání, vyšší škrábání.

Jestliže máte dobrý přehled v moderních technologiích

Měli byste si vybrat: rabbit vibrátor s připojením přes Bluetooth

Moderní technologie jsou součástí našich životů a někteří lidé se v jejich zkoumání a používání vyžívají. Jestliže jste i vy jedním z těchto lidí, pak byste si určitě takovou erotickou vychytávku měli pořídit. Jedním z nich jsou rabbit vibrátory od firmy Lovense, které se ovládají přes Bluetooth nebo aplikaci v mobilním telefonu, a tak můžete svého partnera (resp. partnerku) uspokojovat třeba i z druhé strany světa. Tato hračka je opravdu velmi vymakaná, i aplikaci v telefonu si uživatelé velmi chválí. Pokud o ni máte zájem, můžete pořídit takovou hračku i svému partnerovi - je totiž jedna pro muže (Max) a jedna pro ženy (Nora).

Jestliže si vždycky všechno rozmyslíte

Měli byste si vybrat: Hračky na bázi podtlaku

Zajímá vás, o které hračky se jedná? O takové, které simulují orální sex, přečíst si o nich můžete v našem článku, který jsme jim celý věnovali. Vyberte si takovou, která nestimuluje pouze klitoris, ale i okolí, protože i jeho stimulace je pro ženský orgasmus důležitá. Zažijete pak mnohem intenzivnější a hezčí pocity. Firma LELO vyrábí takovouto pomůcku, která se nazývá Sona a ta vám nabídne dokonce 8 různých nastavení, takže se nemusíte bát, že byste nenašli to správné pro vás. 

Doufáme, že jste našli svou osobnost a hračku, která se k vám nejvíce hodí. Zakoupit ji můžete pomocí internetu (což se v dnešní době jeví jako nejlepší možnost), ale samozřejmě můžete i navštívit větší města, kterým nechybí kamenné sex shopy, ve kterých můžete pomůcky vidět na vlastní oči a osahat si je. Určitě takové prodejny naleznete v Praze, Plzni, Brně, Českých BudějovicíchOlomouci nebo Ostravě.

[Lil]

Zdroj:

https://www.lelo.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.