Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jakou fotku zvolit na erotickou seznamku?

31.říjen 2018
Jakou fotku zvolit na erotickou seznamku?

Ženy i muži si na naší seznamce mohou do profilu vložit kromě profilové fotky i fotku erotickou. Jak to ale udělat, abyste druhého zaujali a nemělo to celé spíše opačný efekt? Na co si dát pozor? To se dočtete v dnešním článku.

Zvolení správných fotek na seznamku je klíčovou záležitostí. Profilová fotografie je první věc, která člověka zaujme, proto byste si na ní měli dát záležet. Na té se ale nesmí objevovat žádný erotický prvek (to znamená genitálie nebo prsa). Nejlépe uděláte, když tam dáte fotografii svého obličeje, aby druhý věděl, jak vypadáte. To ale z mnoha důvodů nemusí vyhovovat každému, a proto si můžete zvolit i variantu bez profilové fotografie. Můžete si dát i jen fotografii erotickou. Věřte ale, že váš profil navštíví méně lidí, když bude na vašem profilu chybět profilová fotografie úplně. Proto zauvažujte alespoň nad tím, že byste si vyfotili svou postavu (oblečenou) bez obličeje. To alespoň druhému uživateli něco málo napoví.

Určitě jste si už jednu z těchto tří možností (fotografie obličeje, těla bez obličeje nebo žádná fotografie) vybrali a teď vám zbývá se rozhodnout, zda si přidáte i fotografii erotickou. V první řadě je nutno říci, že se nemusíte ničeho bát, naše seznamka fotky neuchovává a jakmile ji smažete, nikdy se nikde neobjeví. Opět si můžete vybrat jednu ze tří možností. První možností je erotická fotografie včetně obličeje. Je jedno, zda se vyfotíte ve stoje v zrcadle, v leže v posteli, originalitě se meze nekladou. Jakou druhou možnost můžete zvolit fotku, na které vám půjde vidět pouze nahé tělo nebo pouze intimní partie. To je vhodné v případě, že máte strach, že by fotografii mohl někdo zneužít (fotku si může stáhnout kdokoliv, ale pokud na ní nebude vidět váš obličej, nikdo si to s vámi nemůže spojit). Třetí možností je vynechání erotické fotky úplně. 

Ale i když se rozhodnete si žádnou fotografii na profil nedávat, nejsou vaše možnosti ztraceny. Poměrně nově totiž můžete své erotické, ale i neerotické fotografie odesílat jakémukoliv uživateli do zpráv. Je to intimnější a můžete si sami vybrat, komu fotografii pošlete a komu ne. Musíte ale počítat s tím, že jestliže bude váš profil naprosto bez fotografií, nikoho na první pohled nezaujme. A vzhledem k dnešní zrychlené době nemusí mít každý čas na to, aby zkoumal váš profil podrobněji, pokud ho nezaujme na první pohled.

Nejčastější chyby při vkládání/posílání erotických fotografií

Neposílejte něco, o co druhý nemá zájem

Jestliže si vložíte erotickou fotku na profil, každý má na vybranou, zda se na ni koukne nebo ne. Když si budete s někým psát, on sám vás může pobídnout, abyste mu svou erotickou fotografii poslali, popř. se vy můžete zeptat, jestli by ji chtěl vidět. Bude-li odpověď kladná, pošlete ji. Pokud se ale stane, že odpověď bude negativní, respektujte to. Stejně tak se vyhněte tomu, abyste posílali druhému fotky rovnou "na uvítanou". Místo pozdravu erotická fotka? Rozhodně ne! Takto druhého neoslníte, spíše naopak. Myslete na to, až se budete příště rozhodovat.

Ženy v leginách x muži v elastických kraťasech

Začneme tím příjemnějším. I když - jak kdy. Ženy v legínách jsou obecně sexy, ale samy si musí uvědomit, kdy na to ještě mají postavu a kdy už ne. Protože pokud si legíny oblékne žena s nadváhou, není to sexy, ale spíše hrůzu nahánějící. A pak jsou tu muži, kteří z nějakého důvodu ujíždějí na elastických kraťasech, kde se jim sice rýsují pohlavní orgány, ale pro ženu to zrovna pěkný pohled není. A nezáleží na tom, zda je muž hubený nebo při těle. 

Zpocené fotky

Ženy s tímto většinou nemají problém, zato někteří muži si v tom libují. Není nic špatného na tom ukázat své nahé vypracované tělo po pár hodinách ve fitku. Ale fotky ve zpoceném tričku, protože je venku 30 °C? Ty si raději odpusťte. Také se vyvarujte focení zpocených intimních partií, tedy pokud nemá ten druhý pot v oblibě (tento fetiš jsme vám přiblížili v tomto článku).

Jak si vyfotíte svou erotickou fotku vy?

Postoj

Muži se zatnutými všemi svaly, aby žena viděla, jak strašně jsou nařachaní, mnoho žen odpudí. Můžete mít pěkné svaly a tělo, ale ukazujte to decentním způsobem. Mužům to obvykle na fotce v zrcadle sluší více s nahým tělem, ale v boxerkách (trčící nebo povislý penis vypadá divně), ženy mohou být v podprsence, (a) kalhotkách, ale i bez nich (těm nic nikde netrčí). Vyfotit sám sebe ve stoje bez zdracla může být celkem oříšek - když použijete samospoušť, často je na fotce vidět mnohem víc věcí z pokoje než vás, a pokud to zkusíte shora, pak vznikne zvláštní a zavádějící poměr velikostí částí vašeho těla. Zrcadlo můžeme tedy označit za lepší volbu, ale nezapomeňte na to, že by mělo být čisté a jeho okolí uklizené! Stejně tak vše, co půjde vidět v jeho odrazu...

V sedě se fotí především muži. Vyvarujte se nepřirozenému roztahování nohou ve snaze, aby vynikly všechny vaše intimní části těla.

Vleže vás nejlépe vyfotí někdo jiný. Může to být váš partner (když hledáte trojku nebo máte třeba fotku strašího data) nebo kamarád (pokud se před ním nestydíte). V leže se dají udělat velmi zajímavé polohy, při kterých může jít vidět skoro nic nebo úplně všechno.

Zaměřeno na detaily

Ne každý si chce fotit celé své tělo. Někomu se příčí vyfotit si intimní místa, a tak zvolí hrudník. Někdo chce naopak vyfotit pouze genitálie. Toto rozhodnutí je pouze na vás a nic z toho nemůžeme označit na vyloženě špatné, pokud se budete držet pár následujících rad. 

Žena

Jestliže si chcete vyfotit svá prsa, pak zvolte nejlépe polohu ve stoje, protože tak zaujmou svůj přirozený tvar. Asi samy víte, že vleže se "rozplácnou" a buď to vypadá, že žádná nemáte, nebo jdou do stran. I fotky v podsprence mohou být velmi sexy, když máte co ukázat, u menších prsou je lepší fotit je nahá. Obecně muži spíše preferují ztvrdlé bradavky.

Své intimní partie můžete vyfotit mnoha způsoby. Ve stoje zepředu (nebo vleže) s nohama u sebe, od sebe - v takovém případě nejde skoro nic vidět, fotka je decentní. Vleže můžete nohy roztáhnout a poté se vyfotit, tam už se muži ukáže trochu víc. Můžete si i pomoci druhou rukou a roztáhnout pysky, v tomto případě vyfotíte velmi detailní záběr. Tuto fotku byste neměli posílat každému, i když se muž rád podívá zblízka, není to pravidlem

Muž

Muži, vy byste si měli pamatovat, že nejlepších fotek svých intimních partií dosáhnete za dvou podmínek: fotka bude obsahovat i jinou část těla (nohy nebo břicho) a budete fotit penis v erekci. Můžete fotit ze všech úhlů krom jednoho - nenechte váš žalud, aby se "koukal" do kamery. To každou ženu vyděsí a určitě nevzruší. 

Focení erotických i neerotických fotografií vyžaduje trochu soudnosti...

Pozor na úpravy

Obecně se dá říci, že byste se úpravám mohli úplně vyhnout. Na těchto místech totiž není co retušovat a není nutno jinak upravovat. Nezvětšujte si prsa, neprodlužujte penis nebo nezmenšujte boky - nejen, že takové úpravy většinou dopadají katastrofálně a vůbec ne nenápadně, ale navíc by se vám to mohlo pěkně vymstít, když si s druhým domluvíte schůzku a přijdete tam s o dvě čísla menšími prsy nebo s žížalkou místo hada. Také fotku "nevylepšujte" žádnými zbytečnostmi v podobě různých nálepek, srdíček, hvězdiček, smajlíků a kdo ví čeho dalšího. 

Denní světlo, prosím

Většina sexálních chtíčů nás přepadá večer, a proto není divo, že tolik fotografií je v příšerné kvalitě. Mnoho dnešních mobilních telefonů ještě neumí fotit dostatečně kvalitě při světle žárovky (pokud nemáte opravdu hodně drahý kousek), proto si nechte fotografování na denní dobu s přirozeným světlem. Velmi pomůžete celkovému dojmu z fotky. Jestliže už se rozhodnete i přesto fotit večer, zapněte na telefonu noční režim (pokud ho váš mobil podporuje) a rozhodně nikdy nefoťte s bleskem! To je jedna z nejhorších věcí, kterou můžete udělat. 

Erotické hračky 

Erotická hračka jako součást fotky většinou nic nezkazí. Už žen to může být vibrátor, u mužů třeba kroužek na penis. Ukážete tak druhému, že si dokážete i hrát, a takováto schopnost je v sexu velmi důležitá. 

Ať už se rozhodnete jakkoliv a váš profil bude či nebude zdobit erotická fotka, vždy máte šanci najít si někoho, kdo vám splní vaše sexuální sny a naplní vaše touhy. Nemusí to být ani tak těžké, jak se vám na první pohled může zdát. Stačí se zaregistrovat na erotickou seznamku a máte napůl vyhráno. Abyste měli vyhráno úplně, kontaktujte muže nebo ženy, kteří se vám budou zdát sympatičtí, a řekněte jim, co na seznamce hledáte.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.