Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké vánoční pomůcky si můžete pořídit?

21.prosinec 2017
Jaké vánoční pomůcky si můžete pořídit?

Napadlo vás někdy obměnit své klasické erotické pomůcky za trochu slavnostnější? V dnešním článku si ukážeme pomůcky, které si budete moci pořídit a překvapit partnera či jednou za rok pomůcky oprášit, abyste si užili sexy hrátky na Vánoce.

Vánoce jsou tím nejkrásnějším obdobím roku většiny lidí. Vánoční svátky jsou sice o rodině, narození Ježíše Krista a časem vánoční pohody, ale jsou také obdobím v dnešní době komerčního zvyku - rozdávání dárků. Už když jsme byli děti, neexistovalo nic, co by bylo tak vzrušující, než objevení hromady hraček pod vánočním stromečkem. A přiznejme si, kdyby na vás čekala hromada nových erotických hraček nebo dokonce partnera se saténovanými stuhami zakrývající pouze intimní partie, je pravděpodobné, že byste byli stejně nadšení.

Věřte tomu nebo ne, existuje spousta vánočních tématických erotických pomůcek pro milovníky sexu. Od vibrátorů až po spodní prádlo a kostýmky. Do Vánoc už nám zbývá pár dní a my tu pro vás máme seznam vánočních erotických pomůcek, které si můžete pořídit na sexy vánoční hrátky (i tento rok to ještě stihnete, pokud najdete alespoň nějaký sexy vánoční obleček ve vašem místním sexshopu nebo si můžete Vánoce s těmito hračkami oslavit trochu později). Náš seznam vás možná překvapí, i když z některých pomůcek si možná budete klepat na čelo a říkat si: "Jak tohle někdo mohl vymyslet?"

Dilda

Znáte tu červenobílou sladkost ve tvaru hole? Takový je nejčastější motiv pro vánoční dilda a vibrátory. Jednou takovou pomůckou je skleněné dildo Adam & Eve Candy Dreams, se kterým si můžete užít blažené orgasmy. Pomůcka je vyrobena z hladkého, neporézního a zcela hypoalergenního, borosilikátového skla. S tímto dildem mohou být vaše hrátky rozmanité, neboť je vhodné k vaginální i anální stimulaci. Abyste si hrátky ještě více zpestřili, můžete pomůcku buď zahřát anebo zchladit a užít si tak hrátky, které vás rozpálí nebo vás z nich bude mrazit v tom dobrém slova smyslu. Hračka je dlouhá 19,6 cm a široká 2,5 cm. Na oficiální stránce jej lze zakoupit za 39,95 dolarů, což je v přepočtu zhruba 866 Kč.

Candy Cane dildoCandy Cane Dildo

Anální kolík - Ježíšek

Nyní si asi budete klepat na čelo a možná si i pomyslíte, že ten, kdo tuto hračku vymyslel, za to půjde do pekla. Pro zajímavost ještě zmíníme, že kromě Ježíška, výrobce též nabízí i jiné náboženské erotické hračky, což může některé věřící urazit. Nicméně zpět k análnímu kolíku ve tvaru Ježíška, jak se narodil. Všichni víme, k čemu slouží anální kolík, co to tedy vlastně vypovídá o výrobci? Někdo to může považovat za lehce humorné, jiný za hanebné a urážlivé. Nicméně, pojďme si teď povědět už o konkrétní pomůcce.

Pomůcka vypadá se svým obličejíčkem trochu děsivě. Je vyrobená ze silikonu a měří 11,4 cm v délce a v průměru 3,8 cm. Dostupná je hned v několika barvách - černá, bílá, která svítí ve tmě, a mramorové barvy (modrá, fialová, červená, stříbrná). Pořídit si ji můžete za cenu mezi 32,40 a 33,30 dolarů (svítící ve tmě je o něco dražší), v přepočtu tedy mezi 702 a 722 Kč.

Anální kolík Ježíšek

Lubrikační gel s příchutí

Vánoce jsou obdobím i různých vůní a příchutí. Určitě to znáte z vánočních trhů, z jednoho stánku se line sladká vůně pražených mandlí, ořechů, apod., a ze stánku vedle se táhne vůně purpury. Díky těmto vůním si člověk může být jistý na 100 %, že začíná vánoční období. Nejsou to ale jen trhy, kde se můžeme s těmito vůněmi setkat. V tomto období se také doma peče cukroví a perník. A perník je jednou z příchutí lubrikačních gelů, o kterých bude teď řeč. Tou druhou příchutí je sladká příchuť oněch červenobílých sladkostí, které jsme zmiňovali v části o dildech.

Jo Naughty or Nice Flavoured Gift Set je sada těchto dvou lubrikantů vyrobených na vodní bázi. Obsah obou lubrikantů je 30 ml. Sadu můžete sehnat na Amazonu nebo na ebayi.

Lubrikační gel s příchutíLubrikační gel s příchutí

Petardy s překvapením

Kinky crackers neboli petardy s překvapením jsou v nabídce ve 4 stylech, které skrývají různá překvapení. Každé balení obsahuje 2 petardy s překvapením a můžete si ho pořídit za necelých 20 liber, v přepočtu tedy skoro 581 Kč. Jaké styly jsou k dispozici?

Loaded Gun

Toto balení obsahuje fialové a růžové petardy, ve kterých můžete najít silikonový vibrátor, vibrující kroužek na prst a návrhy na polohy.

Burlesque (Parodie)

Burleské petardy se skládají ze sady střapců na prsa, elegantního vibrátoru ve tvaru náboje a vysoce kvalitních lubrikačních gelů.

Kinky Crackers - petardy s překvapením

Sensations

Tyto petardy obsahují opravdu silný vibrátor a masážní oleje s koktejlovým aroma. Tyto pomůcky jsou ideální během Vánoc pro romantické chvíle ve dvou.

High Roller

Tyto červené a černé petardy jsou skvělé pro každého, kdo má rád vyzývavé hry. Obsahují totiž "nezbedné kostky", vibrující kroužek na jazyk a další překvapení. Abyste zjistili, co dalšího ukrývají, budete si je muset koupit a roztrhnout vejpůl.

Dekorace na prsa s zvonečky

Každá z ozdůbek s drobnými jiskřivými kamínky pokrývá bradavku. Uprostřed ozdůbek visí zvonečky, které k Vánocům také patří. Co by to bylo za Vánoce bez zvonků? Zazvoňte si během svých sexy hrátek, když budete partnerovi předvádět sexy tanec. Pořídit si můžete například Jingle Bells Bundle od Adam & Eve, které může nosit každý a není k tomu potřeba žádné speciální lepidlo nebo páska. Stačí odtrhnout ochrannou plastovou fólii a přitisknout samolepicí dekorace na každou bradavku. Ozdoby zůstávají bezpečně na svém místě, bez ohledu na to, jak divoký je váš sex. Po použití jemně odlepte, vyměňte ochrannou plastovou fólii a odložte na další Vánoce. Cena, za kterou si tyto pomůcky můžete koupit, je 15,95 dolarů, v přepočtu zhruba 346 Kč.

Střapce na prsa

Nebuďte na Vánoce sami a pozvěte někoho ze sex seznamky na sex rande! Popusťte uzdu fantazii a ukažte se dotyčné osobě v sexy červenobílém kostýmku či spodním prádle a čapkou na hlavě. Rozhodně si také nenechte ujít naše sexy vánoční tipy, které budou následovat v příštích dnech.

[rox]

Zdroj: https://www.adameve.comhttps://www.divine-interventions.comhttp://www.kinkycrackers.co.uk 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.