Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké sexuální polohy můžete vyzkoušet při sexu o Vánocích?

23.prosinec 2018
Jaké sexuální polohy můžete vyzkoušet při sexu o Vánocích?

Chtěli byste si o Vánocích trochu zadovádět, když budete mít chvilku pro sebe? V dnešním článku vám poradíme, ve kterých polohách byste si měli užít sex.

Vánoční přípravy dají zabrat každému a někdy ani na samotné Vánoce si neoddychnete, pokud vás čekají různé návštěvy od příbuzných. Je to ironické, neboť Vánoce mají být svátky vánočního klidu a pohody. Zkuste udělat letos změnu, odpočiňte si, využijte vánočního volna na maximum a udělejte si s partnerem čas na sebe.

Nalaďte se do správné vánoční nálady s vánoční hudbou (tím nemyslíme koledy, ale populární vánoční písničky), zapalte si svíčky a vonné tyčinky, popřípadě si zapalte v krbu, rozsviťte stromeček a ozdoby, nasaďte si Santovu čapku a udělejte si pohodlí. Máte-li tématické erotické pomůcky nebo sexy prádlo, vytáhněte je ze skrýše, protože je čas na hrátky! Jediné, co vám zbývá, je vybrat ty správné polohy! A my tu pro vás máme celý seznam.

Jízda na saních

K Vánocům patří sníh (i když letošní rok to opět vypadá, že budou Vánoce na blátě) a se sněhem jsou spojené různé aktivity jako například jízda na saních! Nemějte strach, neposíláme vás ven na sníh, abyste měli sex na saních. Název pouze slouží jako metafora pro polohu, která tuto aktivitu trochu připomíná. Žena leží na břiše s mírně zdviženými boky a nohama u sebe a muž zasouvá svůj penis zezadu do její vagíny. Co myslíte, vydáte se na projížďku za slastí v této poloze? Vyzkoušet můžete i jinou polohu z našeho seznamu.

Sex pod jmelím

Jistě znáte tradici o polibku pod jmelím, kdy musíte políbit toho, kdo se pod jmelím nachází s vámi. Co kdybyste tuto tradici pozvedli na trochu vyšší úroveň a užili si sex? Konkrétněji sex ve stoje? Pro tuto polohu žena zvedne jednu nohu, kterou muži zavěsí okolo pasu pro podporu (alternativně jej může obejmout okolo pasu oběma nohama, pro tuto polohu by však pro jistotu měla být opřená o zeď pro lepší podporu). Při této poloze může dojít i na líbání, tradici tedy splníte na více než 100 %.

Sobí hrátky

Tuto polohu budete opět znát. Žena je na všech čtyřech, zatímco muž si vleze za ní a vstoupí do ní. Klasická poloha na pejska. Není to však pejsek, který pomáhá Santu Clausovi rozdávat dárky na Štedrý večer (u nás sice máme Jěžíška, obtloustlý starý muž v červeným kabátku a kalhotech je však populární ikonou Vánoc v různých zemích světa, nejen v Americe), nýbrž sobi. A jako sobi můžete vypadat i vy, když si v obchodě koupíte parohy a třeba i červený nos (můžete si ho i namalovat na červeno). Možná to zní hloupě, ale udělejte to alespoň pro pobavení, koneckonců Vánoce by měly být svátky plné rádosti a smíchu.

Paní Clausová nahoře

Jak už název napovídá, při této poloze se žena nachází nahoře. Jedná se v podstatě o polohu kovbojky, kterou si můžete vylepšit a učinit sváteční s červeným kostýmkem a čepičkou, abyste vystihli tu vánoční atmosféru. Vyzkoušet můžete i roleplay, zahrát si role pana a paní Clausových. Při sexu v této poloze žena sedí k muži čelem a při přirážení se opírá o jeho hrudník. Muž může podporovat její váhu, držet ji za boky nebo za stehna a vycházet jejím přírazům vstříc. Polohu lze vykonat i obráceně, při které je žena otočené k muži zády.

Žena může převzít kontrolu, když je při sexu nahoře

Santův pomocník

Vaše Vánoce budou krásné a veselé, když budete mít po svém boku svého elfa. Každý Santa má svého věrného elfího pomocníka. Opět můžete vyzkoušet roleplay nebo si zpestřit hrátky hračkami a kostýmky, pokud chcete. Žena se posadí na židli a muž si klekne před ní, aby ji mohl orálně uspokojovat. Při této poloze bude mít veškerou kontrolu, ale neváhejte mu poradit, co by se vám líbilo. Následně se můžete vystřídat.

Dáreček

O Vánocích se balí a dávají pod stromeček dárečky. Vy sami se s partnerem můžete stát lidskými dárečky, není však nutné, abyste si lehali pod stromeček. Poloha, ve které muž sedí se zkříženýma nohama, objímajíc svoji partnerku, která mu sedí na klíně s nohama okolo jeho pasu, bude lehce připomínat dáreček. Se sexem můžete být spontánní, co kdybyste svého partnera navíc překvapili, a to tak, že si ho zavoláte do ložnice, když na sobě nebudete mít nic kromě stuhy, zakrývající vaše intimní partie? Takovým překvapením se vaše Vánoce rázem stanou nezapomenutelné!

Co se skrývá pod "stromečkem"?

Nevinná otázka, na kterou jistě máte nevinnou odpověď. Jelikož se však jedná o sexuální polohu, není na tom nic nevinného, i když svým způsobem se dá říci, že se pod "stromečkem" skrývá "dáreček". Na co tedy naráží "stromeček"? Odpověď: dámské ochlupení v intimní oblasti. Jedná se v podstatě o polohu facesitting, kdy muž leží na zádech a žena klečí obkročmo nad jeho obličejem. Pro podporu se může opřít o zeď nebo čelní desku postele. Pro ještě lepší požitek může žena pohybovat svými boky podle toho, jak jí to bude nejlépe vyhovovat, zatímco muž udrží svůj jazyk pevný (skoro jako erekci), aby došlo ke styku jazyka s klitorisem.

"Uříznutí stromku"

Kdo říká, že si nemůžete užít veselé Vánoce sami se sebou? Vytvořte si vánoční atmosféru, vytáhněte pomůcky a věnujte si intimní chvilku. I u této polohy je název spíše metaforou. Ženy si lehnou na břicho s rukama mezi nohama a pak zvedají boky a přirážejí na své ruce, aby stimulovaly svůj klitoris. Tímto způsobem to bude skoro jako kdybyste pilou řezali strom. Muži se samozřejmě také mohou uchýlit k masturbaci. Dalo by se říci, že i u nich pohyb rukou bude připomínat řezání stromku.

U Santy na klíně

V Americe mají zvyk, kdy děti v obchodních domech navštíví Santu Clause, sednou si mu na klín a ten se jich zeptá, zda byli v daný rok hodní nebo zlobili a co by si přáli k Vánocům. Vy si tuto tradici můžete doma přizpůsobit podle sebe. Opět můžete do hrátek zapojit i roleplay, kdy si muž nasadí čepičku, případně vánoční spodní prádlo, posadí se na židli nebo do křesla a zahraje si na Santu Clause. Žena si mu sedne na klín, může mu šeptat, co by s ním chtěla dělat, zatímco ho bude uspokojovat rukou, a později si s ním užije i sex. Nechte se unést fantazií a vánoční atmosférou pro maximální požitek.

Chtěli byste si na Vánoce užít sex, ale nemáte partnera? Zkuste se seznámit na sex seznamce a domluvit si vánoční sex rande!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.