Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaké explicitní archeologické objevy byly nalezeny?

17.říjen 2018
Jaké explicitní archeologické objevy byly nalezeny?

Dnes se opět podíváme do historie, tentokrát na explicitní archeologické nálezy, které byly objeveny. Slyšeli jste někdy o některých?

Existuje mnoho příběhů o explicitních artefaktech, ale důkazy nebo spíše nedostatek těchto důkazů, které by tyto příběhy potvrdily, jsou často zklamáním. Někdy to však funguje i opačně, archeologové ze země vykopou něco nebo se znovu objeví něco, co každého překvapí. Vážně měli naši předkové až takovou představivost?

Kromě této skutečnosti se objevily i domněnky, že existují celé tajné sbírky, jako je Secretum britského muzea, které existuje výhradně pro skrytí všech zjevně sexuálních archeologických nálezů, aby je neviděly nevinné oči. Upřímně řečeno, věci v této konkrétní sbírce už sotva mají nějakou cenu, ale je to stále zábavné, když si představíte, že viktoriánský kurátor prohledával bedny mnoha historických erotických artefaktů, zatímco se intenzivně snažil nezjistit, co jsou ve skutečnosti zač. Jak tento seznam ukazuje, historie skutečně nemá žádný nedostatek erotických artefaktů.

Řecký bůh Pan si láskyplně užívá s kozou

Z nejrůznějších sexuálních vyobrazení, které byly získány z Pompejí a Herculanea, je socha řeckého boha Pana (jeho římský protějšek byl Faunus) při pohlavním styku s kozou nejrozeznatelnější, částečně kvůli jemným detailům a zdánlivé náklonnosti, která se Panovi zračila v obličeji. Tento kousek by byl pravděpodobně vtipný pro římské publikum, jeho sexuální vyobrazemí však nebylo tak pozoruhodné, protože umění ve starém Římě bylo často násilné, sexuální nebo někdy obojí. Socha je nyní v oběhu, nicméně předtím byla více než 100 let v tajném muzeu v Neapoli (Gabinetto Segreto), kde skončilo hodně pompejských erotických uměleckých děl. Král Francis I. navštívil pompejskou výstavu v roce 1819 a byl natolik pobouřen, že vydal rozkaz, aby byla všechna explicitní umělecká díla zamčena. Díla spatřila světlo světa v roce 2000.

Falické pilíře ve Stoivadeionu

Ostrov Délos, rodiště Apolla a Artemis, bylo Řeky považováno za velmi svaté místo a nikdo zde nemohl zemřít ani porodit. Na ostrově je několik orientačních bodů, nejvíce však vyčnívá Stoivadeion, protože je to docela prostý chrám ohraničený obrovskými pilíři ve tvaru penisu. Samotný Stoivadeion byl věnován Dionýsovi, bohu vína, plodnosti a náboženské extáze. Podle nápisu na jižním pilíři byl Stoivadeion postaven někým, kdo se jmenoval Karystos, k oslavě úspěšného divadelního představení.

Falické pilíře ve Stoivadeionu

Penisový stůl Kateřiny Veliké

Je moudré být podezřívavý ohledně historických mýtů, které se týkají silných žen, které kdysi vládly. O smrti Kateřiny Veliké se říká, že se jednalo o smrtící bestialitu (sex s koněm), není to však nic než jen pověst, kterou do oběhu pustili po její smrti Francouzi. Její nábytek však není pouhou pověstí. Údajná sbírka obsahuje stůl podporovaný 4 penisy místo nohou a židle ozdobenou detailním zobrazením orálního sexu a různých propracovaných aktů. Zdá se, že žádný z těchto nábytků už neexistuje, byl však natočen film dokumentaristy Petera Woditsche, ve kterém byli o penisovém nábytku zpovídáni němečtí vojáci.

Explicitní močická keramika

Civilizace Močiků žila podél severního pobřeží Peru začínající přibližně okolo 100 let n. l. a zanechala po sobě pozoruhodnou keramiku. Mnoho z takzvaných "Sex Pots" představují pohlavní styk mezi skutečnými lidmi, i když kupodivu nejčastěji zobrazovaný sexuální akt je anální sex. Vaginální pohlavní styk je prezentován velmi vzácně. Civilizace Močiků si zakládala na zavlažování a umění, které po sobě zanechala, tuto skutečnost odráží, neboť klade důraz na tekutinu jako životní sílu. Některé hrnce mají trubici ve tvaru penisu (nebo nějaký jiný otvor), odkud mohla voda protékat.

Pompejské zdi, jejich graffiti a obří erekce

Pompeje a Herculaneum byly zničeny výbuchem sopky Vesuv v roce 79 n. l., ale byly zachovány tak dobře, že budoucí archeologové dostali příležitost podívat se do minulosti a spatřit tato místa taková, jaká ve skutečnosti byla. Nicméně archeologové z 18. a 19. století pravděpodobně na to nebyli zcela připraveni. Graffiti jsou obscénní a nějakým způsobem povědomé. Mnohem šokující než graffiti byla freska Priapuse a jeho ohromné erekce, kterou archeologové objevili a pak se na ni raději snažili zapomenout.

Historie je bohatá na sex a stejně bohatý může být i váš sexuální život. V případě, že nemáte sex partnera, zkuste se zaregistrovat na naší sex seznamce a nějekého si najít!

[rox]

Zdroj obrázků: https://www.flickr.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.