Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaká jsou nejvíc sexy místa na světě?

21.listopad 2018
Jaká jsou nejvíc sexy místa na světě?

Plánujete dovolenou na příští léto? Tak to byste si měli přečíst tento článek, ve kterém se dozvíte, kde na světě mají ty nejvíc sexy ženy a muže, jaké země obecně jsou nejvíce považovány za sexy a nezapomene se ani ne žebříček evropských zemí. Co myslíte, bude v něm figurovat i Česká republika?

Webový portál Superdrug Online Doctor vedl vysoce vědecký výzkum o tom, jaká jsou nejvíce sexy místa na Zemi. Dobře, stačilo jim se podívat na Instagram, ale stejně si s tím museli dát práci. Výsledky jejich zkoumání vám dnes přinášíme. Aby bylo možné dospět k nějakému závěru, stránka prohledala hashtag "#sexy" v určitém časovém období a zjistila, že 375 000 z 4,2 milionu příspěvků mělo značku umístění. Na základě těchto údajů byli schopni zjistit, která místa byla "nejvíc sexy" podle uživatelů Instagramu.

A proč vlastně právě Instagram? Je to vcelku jednoduché. Právě ten se totiž stal jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí na sdílení obrázků a fotek. Každý měsíc je na něm aktivních přes 300 milionů lidí a každý den je na něm zveřejněno přes 70 milionů fotek! To už jsou pořádná čísla. Najdete tam zkrátka všechno (kromě intimity). #sexy se stal na Instagramu velmi používaným hashtagem, takže nebyl problém udělat tento výzkum, když se nabízelo 4,2 milionů fotek (resp. 375 tisíc). Jaká země používá tento hashtag nejčastěji? A co Česká republika, objeví se tam někde taky? Lidé po celém světě často říkají, že Češky jsou velmi sexy, bude to korespondovat i s výsledky?

Země z celého světa, u nichž byl nejčastěji přiřazen hashtag sexy v poměru na 10 tisíc obyvatel

 1. Monako - 65,52 příspěvků na 10 tisíc obyvatel
 2. ostrov Svatý Martin (na francouzské straně) - 16,18 příspěvků na 10 tisíc obyvatel
 3. Americké Panenské ostrovy - 10,46 příspěvků na 10 tisíc obyvatel
 4. Aruba - 9,86 příspěvků na 10 tisíc obyvatel
 5. Maledivy - 7,43 příspěvků na 10 tisíc obyvatel

Když se podíváte na výherce této kategorie, zjistíte, že 4 z 5 jsou ostrovy a všechny jsou pobřežní. Je jasné, že takováto místa lákají mnoho turistů, kteří si chtějí užít pěkné a ničím nerušené chvilky. Velkým překvapením je ale první místo, na kterém se objevilo Monako. Je to malinký stát, který leží na středomořském pobřeží francouzské riviery. Jeho rozloha čítá pouhé 2 km2, což z něj dělá druhý nejmenší stát na světě, ale s největší hustotou osídlení na světě - 37800 obyvatel. Porovnejte ale toto malé číslo s počtem turistů, které Monako navštívili v roce 2013 - ohromných 328 tisíc turistů! Člověk skoro přemýšlí nad tím, kam se tam všichni vejdou... Nicméně právě to, že Monako samo o sobě má velmi málo obyvatel, ale turistů velmi mnoho, ho dostalo první příčku zemí, z kterých pochází fotky s hashtagem sexy.

Ještě se podíváme, jak jsou na tom s turistickou návštěvností ostatní umístěné země, v našem případě ostrovy. Ostrov Svatý Martin ročně navštíví přes milion turistů, Americké panenské ostrovy přes 600 tisíc turistů, Arubu 1,1 milionů turistů a Maledivy stejný počet - 1,1 milionů turistů ročně. Jsou to o mnoho vyšší čísla než u Monaka, nikde ale nežije tak málo obyvatel jako v Monaku a navíc Monako je na rozdíl od ostatních zmíněných velmi lehce přístupné, protože se nejedná o ostrov. Jedno je jasné, uživatelé na Instagramu se rádi fotí na ostrovech, na pláži, na dovolené a v tropických oblastech. A dost pravděpodobně jejich fotografie budou obsahovat části jejich těl, protože proč jinak by přidávali #sexy, že ano?

Zajímá vás, jaké země se umístily i na dalších místech?

Na dalších místech se sestupně umístily země: Spojené arabské emiráty, Kypr, Seychely, ostrov Svatý Martin (holandská strana), Island, Curaçao, Bahamy, Kajmanské ostrovy, Spojené státy americké, Guam, Austrálie, Malta, Barbados, San Marino, Itálie

Jde vidět, že #sexy se dá opravdu nazvat celosvětovým fenoménem.

Dali byste k této fotce hashtag sexy? My ano!

Evropské země, u nichž byl nejčastěji přiřazen hashtag sexy v poměru na 10 tisíc obyvatel

 1. Island
 2. Malta
 3. San Marino
 4. Itálie
 5. Česká republika

Z tohoto seznamu bylo vynecháno Monako, které by se samozřejmě opět umístilo na první příčce a velmi, velmi předběhlo všechny ostatní země. Tím pádem se na prvním místě ocitá Island, který v celosvětové konkurenci zaujímal místo 10. Na druhém místě najdeme Maltu, turistickou destinaci mnoha lidí (celosvětově 17. místo), San Marino, malý stát v Itálii o rozloze 61 km2. Itálie celkově pak zaujala místo 4. Už jen kolik Čechů jede každoročně do Itálie na dovolenou, že? Není se tudíž čemu divit. Radostně se nám zablesknou oči u místa 5., kde se konečně objevila naše krásná Česká republika. A očividně i se sexy obyvateli! Být na pátém místě ze všech evropských zemí není určitě špatný výsledek! Můžeme být hrdí. 

Evropské země, u nichž byl nejméně často přiřazen hashtag sexy v poměru na 10 tisíc obyvatel

Podíváme se i na opak - u kterých evropských zemí se nejméně objevoval tento hashtag? Na 50. místě se umístila Bosna, na 49. Rumunsko, 48. zaujala Arménie, 47. Makedonie a 46. Faerské ostrovy. Určitě se nebudeme těmto zemím smát, většina z nich patří mezi chudší země, ačkoliv to s tím souviset vůbec nemusí.

Země Spojených států amerických, u nichž byl nejčastěji přiřazen hashtag sexy v poměru na 10 tisíc obyvatel

Chtěli byste si udělat výlet do Spojených států amerických a pokochat se pohledem na pěkné obyvatele? Pak si vyberte jeden z těchto států:

 1. Nevada
 2. Florida
 3. Havaj
 4. Kalifornie
 5. New York

Celosvětově se Spojené státy americké umístily na 14. místě s počtem 3,4 příspěvku na 10 tisíc obyvatel. Všechny státy od druhého do pátého místa jsou přímořské a velkým cílem turistů. Na prvním místě se však objevila Nevada. Ta sice nedisponuje rozlehlými plážemi a průzračně čistou vodou, ale zato má něco, co ostatní státy ne. Las Vegas. A to stačí k tomu, aby Nevada dosáhla na první místo s počtem 15,35 příspěvků na 10 tisíc obyvatel. Nevada by se dokonce umístila jako třetí země na světě, pokud by byla považována za celou zemi. Ale stáhly ji dolů další státy USA. Ostatní státy USA v tomto žebříčku se daly celkem předpokládat.

Země Spojených států amerických, u nichž byl nejméně často přiřazen hashtag sexy v poměru na 10 tisíc obyvatel

A kterým zemím byste se v tomto případě měli vyhnout? Na úplně posledním místě se umístil stát Jižní Dakota, následuje Iowa, Severní Dakota, Západní Virginie a Nové Mexiko.

V Americe jsou státy, které byste neměli na své cestě opomenout...

Nejčastější slova, která byla zmíněna v příspěvcích s hashtagem sexy

Jeden hashtag většinou nestačí. Které další se objevily společně s #sexy

Žena - 11861 příspěvků

Muž - 3831 příspěvků

Tělo - 1776 příspěvků

Oči - 736 příspěvků

Obličej - 560 příspěvků

Nohy - 563 příspěvků

Zadek - 536 příspěvků

Ramena - 231 příspěvků

Svaly - 170 příspěvků

Chodidla - 102 příspěvků

Na první pohled je zřejmé, že ženy asi budou více sexy než muži... Anebo si jen fotí více fotek (popř. jejich polovičky fotí). Dále se nachází tělo, což se také velmi očekávalo, na rozdíl od očí, které se umístily dále. Jde vidět že ne každý kouká jen na nějaké sexuální partie těla, ale i oči dokáží zaujmout. Sexy chodidla zavání lehkým foot fetišem, co vy na to?

Země, ve kterých byl nejčastěji hashtag sexy použit u žen (v poměru na 10 tisíc obyvatel)

Kde mají ty nejvíc sexy ženy na světě? Popř. kde se fotí nejvíce žen? Může to být tak nebo tak, ve většině případů hrají roli oba faktory. Pojďme se podívat.

 1. Spojené arabské emiráty
 2. Monako
 3. ostrov Svatý Martin
 4. San Marino
 5. Americké Panenské ostrovy
 6. Faerské ostrovy
 7. Spojené státy americké
 8. Bahamy
 9. Bermudské ostrovy
 10. Barbados

A co muži, také jsou sexy? Nebo na světě máme jen sexy ženy?

Ačkoliv Monako celosvětově překonalo všechny ostatní země v hashtagu sexy, u žen se v tomto státě objevilo až jako druhé. Celkem o dost ho totiž překonaly Spojené arabské emiráty 3,52 příspěvku na 10 tisíc obyvatel (Monako 2,39 příspěvků na 10 tisíc obyvatel). Faerské ostrovy, které skončily na jednom z posledních míst v Evropě, se naprosto nečekaně dostaly na 6. místo ve světě v této kategorii, už ale s pouhými 0,21 příspěvku na 10 tisíc obyvatel.

Země, ve kterých byl nejčastěji hashtag sexy použit u mužů (v poměru na 10 tisíc obyvatel)

Sexy muži velmi překvapili. Nejen, že se nacházejí v mnoha zemích, které se umístily trochu níže v předchozích žebříčcích, ale dokonce se nachází i v zemích, o kterých doteď nebyla ani řeč. A také rozdíly mezi jednotlivými zeměmi nejsou tak markantní jako u žen (to bude ale tím, že jich je o dost méně a začíná se na celkem nízkém čísle).

 1. San Marino
 2. Lichtenštejnsko
 3. Bahamy
 4. Kajmanské ostrovy
 5. Maledivy
 6. Aruba
 7. Americké panenské ostrovy
 8. Grenada
 9. Svatý Vincenc a Grenadiny
 10. Austrálie

San Marino, které se objevilo na prvním místě, se může pyšnit 0,32 příspěvku na 10 tisíc obyvatel. A to je na prvním místě. Nic moc, co? Zakončeno Austrálií s 0,07 příspěvku na 10 tisíc obyvatel...

Země, ve kterých byl nejčastěji hashtag sexy použit u těl (v poměru na 10 tisíc obyvatel)

Ani na těla nesmíme zapomenout, protože erotická seznamka je především o tělech a na dovolené si často vybíráme partnera (i kdyby na jednu noc) právě podle těla. Tak v jakým zemích na vás budou tato sexy těla čekat?

 1. Monako
 2. Bermudské ostrovy
 3. Curaçao
 4. Jamajka
 5. Austrálie
 6. Spojené státy americké
 7. Spojené arabské emiráty
 8. Bahamy
 9. Velká Británie
 10. Panama

Monako opět předběhlo všechny ostatní státy mílovými kroky. I tak ale není četnost sexy těl valná, pouhých 0,27 příspěvku na 10 tisíc obyvatel. To je ale ještě hodně oproti například Velké Británii, která se v těchto žebříčcích objevila vůbec poprvé. Ta si vysloužila výsledek 0,017 příspěvků na 10 tisíc obyvatel. To není moc...

Nemusíte nikam jezdit ani létat, abyste se mohli podívat na sexy ženy nebo muže. Stačí se zaregistrovat na erotickou seznamku!

Zdroj:

https://onlinedoctor.superdrug.com

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.