Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaká je vánoční párty v sex klubu?

26.prosinec 2018
Jaká je vánoční párty v sex klubu?

Klasické vánoční večírky, které pořádají firmy, zná asi každý. Ale jak vypadá takový vánoční večírek v sex klubu? Věřte, že je tam hodně odlišností a vy si můžete přečíst, jaké to je a třeba se příští rok přijet přesvědčit na vlastní oči...

Firemní vánoční večírky jsou často ošemetné. Člověk se ráno probudí s kocovinou a přemýšlí, co se včera dělo nebo nedělo a zda to bude mít nějaké následky. Ještě horší to je v tom,že se jedná o vaši práci a na té vám většinou i dost záleží. Nic z toho ale nebudete řešit po vánočním večírku v Le Boudoir, kde se ale budou tím o to záživnější věci. Tento sex club je určen pouze pro jeho členy a nachází se na tajném místě ve východním Londýně. Každý rok pořádá několik vánočních párty. Kdybyste takovou párty zažili, tak věřte, že byste se cítili trapně, když byste pomysleli, jak jste se styděli po "klasickém" vánočním večírku, protože jste dělali tohle a tamto. Místo vášnivého líbání se s kolegou, po kterém jste nějakou dobu pokukovali, si představte, jak jste spoutaní v dungeonu a někdo vás plácá plácačkou. 

Takovýchto vánočních večírků pořádá Le Boudoir v průběhu prosince několik, 15. a 22. prosince, které jsou nazvány Synful Christmas, a všechno je to zakončeno velkou párty na Silvestra. Na takových vánočních párty platí pravidlo BYOB (bring your own bottle), což znamená, že si každý přinese vlastní lahev alkoholu a není tam v provozu žádný bar. V soboty se konají večírky pouze pro páry a single ženy. lístky stojí 20 dolarů pro ženy a 70 dolarů pro páry. Musíte se nejprve zaregistrovat na jejich webových stránkách, udělat si profil, přidat nějakou fotku, na které vám to sluší a oni vám pak musí členství schválit a povolit vám tudíž nákup vstupenky a vstup. Nejsou to zkrátka párty jen tak pro někoho, což je dobře, vzhledem k jejich povaze.

A jestliže vás láká návštěva párty na oslavu nového roku, pak vězte, že je opět jen pro páry a ženy a levnější vstupenky pro nedočkavce jsou již vyprodány. Zbývají tedy vstupenky pro ženy za 40 dolarů a pro páry za 120 dolarů. Na tuto párty se musíte také vhodně obléknout, u žen se předpokládá, že si vezmou cokoliv, co je sexy, v čem budou vypadat dobře a šik a pěkné spodní prádlo. U mužů to představuje především slušivý oblek, košili a černou kravatu. Opět si musíte přinést svůj vlastní alkohol, pokud nějaký chcete konzumovat. 

Vzhledem k tomu, že se tento rok už na žádnou vánoční párty nedostanete, může vás zajímat, jak to na ní vypadá a můžete popřemýšlet, zda byste do toho příští rok nešli. Žijeme jen jednou a třeba vás následující zážitky novinářky na volné noze Almary Abgarian zaujmou natolik, že se rozhodnete si zarezervovat vstupenku na příští rok.

Zkušenost Almary Abgarian s vánočním večírek v Le boudoir 

Je 10 hodin večer a já jediná stojím ve frontě oblečená pouze ve spodním prádle, zatímco ostatní jsou ve velmi pěkných oblecích nebo šatech. Je to moje druhá návštěva sex klubu Le Boudoir, ale první tematická. Jedná se o vánoční párty, kde je jmelí nahrazeno erotickými hračkami a Santa se vám udělá na obličej. Tyto vánoční večírky jsou dohromady 3, vždy v sobotu a každý nový člen se musí zaregistrovat na webových stránkách společně s fotkou. Ale nemyslete si, že je každá přihláška přijata. Na čekací listině se nachází okolo 5000 lidí.

Na vánoční sex párty můžete jít zkoumat nové věci...

Párty se zrovna rozjíždí a já stojím trapně v rohu místnosti s Lukem (kamarád, kterého jsem při této příležitosti vzala s sebou) a pokukuji po davu, který se skládá především z párů středního věku a pár párů mileniálů, kteří jako by byli přidáni, aby to vyvážili. Uviděla jsem známou tvář - Harryho, muže, který tento klub navštěvoval pravidelně a již několikrát mi vyprávěl o svých sexuálních zážitcích pro jiné články. Je známý svými zvláštními sexuální sklony, například rád čistí. To znamená, že rád očistí ženské nebo mužské intimní partie od spermatu svými ústy. S jeho šedivými vousy a milým chováním mi trochu připomíná Santu. Víte co, když se Santa Claus přizná, že má sexuální úchylku a pak se vás pořád ptá, zda vás může políbit a v tu samou chvíli mého kamaráda poctí ne zrovna jemnými doteky... Oba jsme nabídku odmítli.

Stejně jako na ostatních průměrných fetišových akcích, i tady najdete různé dekorace, například velký vánoční stromek, blikající světýlka, stejně jako velká spousta alkoholu a lidi ve slavnostně tematicky laděném oblečení. Jako například Betty, který se oblékla do červeného latexového oblečku Santy s bílou umělou kožešinou, která mi řekla, že by se dneska večer chtěla vyspat s Harrym. Nebo třeba Ellie, která si vzala zelený velmi těsný korzet a může si dneska večer hrát jenom se ženami. Její manžel George je zde také, obzvláště nadržený muž, který se několikrát snažil pohladit má prsa. Několikrát jsem ho musela odstrčit pryč. Jess (30) a Ken (32) sem jeli 5 hodin až z Welsu, aby si našli nějakou ženskou společnost. Pozor spoiler: Ve dvě hodiny ráno jsem je potkala, jak se plíží do soukromého pokoje se starší blondýnkou, a vzhledem k tomu, jaké se pak ozývalo sténání, hádám, že to byla velmi povedená trojka. Ale teď taky něco o mně.

Nejprve vám musím vysvětlit to základní - nachází se tady 3 podlaží. Ve sklepě se nachází dungeon, kruhové postele a glory holes (pokud nevíte co to je... taková ta díra, často na záchodech, do které muž strčí penis a ani jeden neví, kdo je na druhé straně). V prvním patře se nachází společenská místnost se šatnou, tyč na pole dance, soukromé pokoje a kuřárna. A konečně se dostáváme k poslednímu patru, ve kterém se odehrávají všechny hlavní akce - na jedné ze čtyř obřích postelí. 

Luke je mezi ženami zde velmi oblíbený a přiznal se jim, že se teprve před několika dny rozešel se svou přítelkyní. Přátelský tip pro nováčky - nikdy neberte svého velmi dobře vypadajícího kamaráda do sex klubu plného párů. Rozostří to hranice přátelství. Může to taky skončit tak, že ho nachytáte v pokoji s 5 dalšími chlapy, jak si ho honí a přitom sledují žhavý sex dalšího páru. Je to divná scéna, která mi připomíná živé sex show ze zahraničí, ale všichni vypadali, že si to užívají, takže kdo jsem, abych je mohla soudit. 

Láká vás navštívit vánoční sex večírek?

To je mimochodem jedna z nejlepších věcí toho jít na vánoční večírek do sex klubu - nebude následovat žádné odsuzování nebo drby v kanceláři. A vzhledem k tomu, kolik lidí podvádí své partnery během vánočních svátků, se otevřený přístup ke sdílení zdá jako zdravá volba. Alice z Yorkshiru a Paul z Dánska to obzvláště oceňují. Jsou již roky zasnoubení a právě spolu koupili dům. Oba jsou velmi 'sexuální lidé' a řekli mi o výborném sex klubu Tucan Club v Koldingu v Dánsku, který 'rozhodně musím navštívit'. Ve skutečnosti jsem zaplavena všemi doporučeními, kam jít; AbFab parties, Killing Kittens, Torture Garden.

Ale ne všichni jsou tak zkušení. Později jsem v dungeonu potkala Emmeline a Petra, kteří byli v tomto klubu poprvé. Pořád byli úplně oblečení a zdali se stydliví a řekli mi, že se přišli spíše dívat, než aby se zapojovali. Naštěstí pro nás (spíše pro ně) se odehrával nahoře v jednom z pokojů již zmíněný žhavý sex. 

Klubový hostitel, Master Boudoir, vytáhl svou krabičku s hračkami a vytáhl něco, co vypadalo jako stříbrná koule s kolíčky nad ženu, která se opírala o koženou židli. Dav přihlížel. Tato žena je Jess z Walesu, o které jsem již mluvila, ona mě ale nevidí, protože má přes oči pásku. Tento večer si opravdu užívala plnými doušky, ještě před 30 minutami jsem ji viděla, jak seděla na sex houpačce s dalšími 3 páry rukou, 3 jazyky a rty, které se o ni staraly. Ale místo toho, abych si užívala tento pohled na erotickou scénu a byla jsem vzrušená, přemýšlela jsem o tom, jak bude bolestivé, až jí budou sundavat pásku z očí. A jestli její řasy zůstanou na místě.

To je ta divná věc na erotice. Občas, když vám ji někdo naservíruje přímo pod nos (jako Jessinu vagínu), přestane to být sexy, ale spíše naopak takové nudné. Zato v horním patře se to dost rozjelo. Bylo to tam narvané páry ve všech možných polohách, známého zvuku koulí pleskajících o tělo, společně s ženským i mužským funěním, vzdycháním a sténáním, jak dosahovali orgasmu.

Možná proto, že jsme se osobně nezúčastňovali této zábavy, vrátili jsme se s Lukem do společenské místnosti, kde do sebe kopnul další vodku s Viagrou. Byl nervózní a jeho nádobíčko nechtělo spolupracovat. Jak jsem seděla na sedačce, ujídala oříšky a pozorovala ženu, jak ojíždí svého partnera, uvažovala jsem nad událostmi večera. A ačkoliv je určitě něco na tom trávit vánoční večírek se sexuálními příznivci s otevřenou myslí v bezpečí a soukromém prostoru, nedovedu si představit, že by se takto odehrával náš firemní vánoční večírek. 

*Jména lidí byla změněna.

A co vy, dokážete si představit, že byste se zúčastnili takového sexuálního večírku? Pokud ano, možná by se vám mohlo vyplatit navštívit erotickou seznamku a najít si někoho, kdo by do toho šel s vámi.

[Lil]

Zdroj:

https://metro.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.