Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaká je práce dominy?

27.listopad 2018
Jaká je práce dominy?

Profesionální dominy se živí tím, že své klienty trestají, mučí a škádlí. Ale nejen to! Mohou jim plnit různé představy a sny, uplatňují ale i svou fantazii. Jak taková práce vypadá v reálu? To vám poví dvě různé dominy, které se se svými zkušenostmi podělily.

Příběh Renee Trevi

Renee Trevi bude první domina, která se bude svěřovat se svým příběhem. Je jí 32 let, studovala obchodní administrativu a miluje dobrodružné sporty (skákala padákem již více jak 1200krát). Krom toho všeho je to také profesionální domina, která žije v New York City a před víc jak 8 lety skončila svou dosavadní práci ve finančnictví, aby se věnovala BDSM. Je přátelská, milá a chytrá - ale baví ji trýznit penisy a varlata. Jaké to je?

Je těžké říci pomocí slov, jaké to je být dominou, ale řekla bych, že je to taková alternativa k terapii. Někteří lidé používají k odreagování se meditaci nebo cvičení. Jiní, jako moji klienti, se zvláštními sexuálními fantaziemi nebo fetiši se raději rozhodnou strávit čas v dungeonu (dungeon je v BDSM místo, které může a nemusí být v podzemí, kde se odehrávají BDSM praktiky, v překladu žalář), ve kterém relaxují a uleví si od stresu. Je to místo, ve kterém mohou vyjádřit své touhy skrz BDSM. Jako domina usnadňuji otevřeně vyjádřit tyto fantazie, což běžně není pro tyto muže sociálně možné.

Největší mylné představy o BDSM spočívají v tom, že je to všechno o násilí a krutosti, ale je to opravdu mnohem víc o psychologii než o fyzické hře. Můžete vstoupit do toho, co je téměř změněným stavem vědomí, což vám umožní cítit více emocí, objevovat vaše pravé já nebo dosáhnout hluboké relaxace. Myslím si, že různé zvrhlosti mohou být opravdu zdravým způsobem, jak vyléčit mysl.

Jak jsem začala

Když jsem se před 8 lety přestěhovala poprvé do New Yorku, hledala jsem nějakou zábavnější kariéru. Do té doby jsem pracovala ve finančnictví a jako barmanka, ale ve svém osobním životě jsem si užívala zvrhlosti a chodívala jsem na různé párty, kde se lidé jako já scházeli a užívali si různé formy BDSM. Často jsem používala internetovou stránku FetLife, abych takové lidi našla. Když jsem se rozhodla, že chci být dominou na plný úvazek, zašla jsem do jednoho dungeonu v New Yorku, abych se to naučila a vyzkoušela. To znamenalo asi týden sledování jiných domin v akci, poté účast na schůzkách s mými mentory a učení, jak používat provazy, biče a jiné hračky. Také jsem četla knihy a vzala si hodiny navíc, abych se naučila , jak si hrát s elektro hračkami, jehlami, zvuky a závěsným vybavením.

Můj vlastní dungeon a klienti

Pak jsem se osamostatnila, otevřela jsem si vlastní dungeon a začala budovat vlastní klientelu díky sociálním sítím a různým webovým stránkám. Většina mých klientů jsou muži, ale dodávám odvahu i ženám, aby přišly. Mám ráda hrátky se ženami a s páry, stejně tak jako výukové hodiny. Klienti, které vídám, jsou všech možných věkových kategorií a z mnoha různých zemí. Ale vzhledem k tomu, že mé služby nejsou nejlevnější (300 dolarů za hodinu), výběr se tím velmi zúží. Navštěvuje mě hodně čtyřicátníků z oblasti finančnictví nebo obchodu. Většinou jsou ženatí, ale necítí se na to, aby svou zvrhlou stránku sdíleli se svými partnerkami, protože se stydí nebo to berou jako tabu. 

Klienti často chodí do dungeonu, což je v překladu žalář

Vzhledem k tomu, že každý klient, který mě navštíví, má jiné preference, neexistuje nic jako typická schůzka. Ale jedna věc zůstává vždy stejná - muž nebo žena se musí podřídit domině - mně. V naší kultuře jsou to často muži, u kterých se očekává, že budou dominantní a budou vás ovládat, ale mnoho z nich chce být ve skutečnosti samo ovládáno. 

Přišla jsem na to, že nejlepší způsob, jak si někoho podmanit, je, když ho nahého spoutáte. Dále také facky přes obličej, tahání za vlasy, trýznění bradavek, trýznění penisu a varlat, výprask, role play a různé fetiše. Nepracuji nahá, protože se přitom necítím dominantně, ale u jiných domin to může být jinak. Neexistuje tu žádný sex ani penetrace, muži se mě nedotýkají, ani nestimulují genitálie. Někdy jim na konci schůzky dovolím masturbovat, ale já jsem domina a tudíž rozhoduji, zda ano nebo ne.

Příběh Jenny Nordbak

Jako bývalá domina v losangelském dungeonu vám mohu říci, že se na těchto schůzkách posiluje jak submisivita, tak dominance a nemusí se vůbec vyskytovat bolest ani tresty. Zjistila jsem, že BDSM je založeno především na otevřené mysli, důvěře a intimitě. Po tom, co jsem si udělala na vysoké škole bakaláře z archeologie, pracovala jsem na vstupní pozici v jedné stavební firmě. Měla jsem pěkný, něžný, monogamní vztah. Nudila jsem se v něm a cítila jsem se v této nespokojenosti sama. On byl šťastný, ale mně něco chybělo. 

Můj pohovor v sex dungeonu

Bylo to dávno před obdobím 50 odstínů šedi. Snažila jsem se pochopit některé sexuální věci, které mě přitahovaly, protože jsem byla zvědavá, ale nikdy jsem nenašla odvahu na to zkusit je s partnerem. Takže jsem začala vyhledávat online věci ohledně BDSM a různých zvrhlostí. To byl moment, kdy jsem spatřila reklamu na dungeon v LA, které nabíralo nové dominy. Stálo tam: "Právě nabíráme. Nejsou potřeba žádné zkušenosti." Úplnou náhodou byl tento dungeon celkem blízko mé práce. Nikdy jsem si ani neuvědomovala, že se něco takového dá dělat profesionálně, takže jsem ani neměla ponětí, co to ten dungeon vlastně je. Stejně jsem ale klikla na odpovědět.

Po tom, co jsem si domluvila pohovor, jsem si uvědomila, že vlastně vůbec netuším, co si vzít na sebe. Takže jsem jim zavolala zpět, aby mi poradili. "Vezměte si to, co byste si vzala na kterýkoliv jiný pohovor. Nechceme přitahovat moc pozornosti. Nikdy nenoste před dungeonem nic zvláštního," poradili mi. Ještě, že jsem tam zavolala, jinak bych tam přišla v celokoženém outfitu

Lidé nemohli pochopit, proč jsem chtěla pracovat v sex dungeonu. Ale kromě toho, že mě BDSM zajímalo, tak jsem taky trochu panikařila, co bude můj další kariérní krok, protože mi bylo 22. Navíc jsem moc nevydělávala, tedy vzhledem k tomu, že jsem musela platit bydlení v LA. A navíc jsem musela splácet moji půjčku na studia, která činila 100 tisíc dolarů, po dalších 30 let. Buď jsem mohla dělat za minimální mzdu, nebo jsem mohla vydělávat 100 dolarů za hodinu a dělat něco zajímavého.

Co by se líbilo vám, kdybyste přišli k domině?

Jediný člověk, kterému jsem o tomto pohovoru řekla, byla moje spolubydlící - pro případ, že by tento dungeon byl opravdový žalář a já už se nevrátila. Neřekla jsem to ani svému příteli, protože jsem se cítila trapně. Nějakou dobu už jsme spolu byli, ale já jsem nikdy nemluvila o svých fantaziích. Bylo mi nepříjemné přemýšlet nad tím, zda by mě soudil. Takže jsem mu zpočátku lhala. Říkala jsem si, že možná tu práci ani nedostanu nebo si oddělám jednu šichtu a nebude se mi to líbit. Nechtěla jsem riskovat tuto obtížnou konverzaci, dokud jsem opravdu nemusela. Byla jsem dětinská a schovala jsem hlavu do písku, protože to pro mě bylo děsivé.

Nejdřív jsem se chtěla znažit blafovat, protože jsem v ničem takovém neměla zkušenosti. V tu chvíli pro mě kouření a poloha na koníčka byly to nejvíc zvrhlé, co jsem kdy zkoušela. Ale nakonec jsem musela být upřímná. Řekla jsem jim ale, že mám otevřenou mysl a chci se naučit něco nového. Očividně v tom viděli potenciál. Přijali mě a zařadili mě mezi submisivní, protože na dominu musíte vědět, co děláte. Byl to takový můj přivýdělek k běžné práci.

Experimentování

Můj první klient mě chtěl spoutat a lechtat. Přišla jsem na to, že nejtěžší na tom je to, že většina chlapů to vůbec neumí, takže musím celou dobu předstírat křičení a kroucení se. Bylo to celkem vyčerpávající. Ačkoliv jsem byla submisivní, všechno mělo svou hranici a nesmělo to za ni zajít. 

Po 6 týdnech jsem to konečně řekla svému příteli, protože jsem zjistila, že mě podváděl se svou expřítelkyní, se kterou dělal právě spoustu různých zvrhlostí a se mnou se o tom ani nezmínil. Nakonec jsme nás vztah proměnili v polyamorický

I když zde nedocházelo k žádnému sexu nebo jakékoliv výměně tělesných tekutin, nikdy to nebyla nuda. Většinou si klienti přáli: kopat do varlat, plácání, jiné tresty, svazování, uctívání nohou, ponižování, role play. Někdy se ale také objevilo něco méně častého: role play s kostýmy a přesně daným scénářem, sezení na dortu nebo převádění, že jsem 9 metrů vysoká a chci je rozdrtit. Hodně z toho bylo o malých detailech: správný lak na nehty, zvuk čichání, způsob, jakým se pohybuje culík, zvuk podpatků nebo horné ručníky na pokožce.

Navštěvovali mě většinou muži, někdy ale i páry a občas dokonce i ženy samotné. Lidé v páru se snažili zpestřit svůj sexuální život, ale nevěděli, jak na to, tak si nechali poradit.

Hnout se z místa

Nakonec, po více jak dvou letech, jsem už nezvládala mít dvě práce (v té na plný úvazek mě povýšili), nebavilo mě neustále lhát svým přátelům, kolegům a mámě. Rozhodně mi to dalo do života mnoho a mnoho zkušeností, které využívám i teď, i když už jsem vdaná.

Dominantní nebo submisivní ženy můžete najít na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.