Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jaká je masturbace se sexuální pannou?

7.březen 2023
Jaká je masturbace se sexuální pannou?

Pokud jste někdy přemýšleli, jaký je ve skutečnosti sex se sexuální pannou, tak se to můžete dnes dozvědět. I když jen se "zmenšenou" verzí.

Říká se jí Rosie. 32kilová sestava vysoce kvalitních termoplastických elastomerů, které jsou odborně vytvarovány do podoby nádherných ženských tvarů. A právě o ní, jejím pořízení a zkušenostech s ní vypráví v magazínu Men'sHealth Massy Sottaceti. Kdo na to ještě nepřišel, Rosie je sex doll neboli panna na sex. Ale pod pojmem sexuální panna se už dávno neskrývá jen obyčejná nafukovací panna na sex (tzv. nafukovačka), ale opravu reálně vyhlížející ženy.

Opravdové zkušenosti se sex doll Rosie

Rosie, která je detailně propracovaná do hyperrealistické podoby a stojí necelých 320 dolarů, je nejrealističtější sexuální hračka... panenka... věc, kterou jsem kdy vlastnil - důkaz pokroku, kterého lidé od dob Fleshlightu dosáhli.

Než jsem našel Rosie, rok jsem tiše slídil po sexuální panně na internetu a hledal hračku, která by napodobovala pocit skutečné ženy bez - řekněme - nadměrné zátěže oběhového systému. Sex doll jsou velkým průmyslovým odvětvím, které prudce roste v dobách nouze, jako byla pandemie nebo každoročně je Valentýn. Podle časopisu Forbes zaznamenala společnost Sex Doll Genie jen během února a března 51,6% nárůst objednávek od svobodných mužů. Jinými slovy: Máte velké množství možností, na trhu najdete například firmy Joy Love Dolls, RealDoll, Lovehoney, BestVibe nebo Pipedream a každá z nich nabízí produkty od plně elektrického torza až po hyperrealistickou 160cm Avu Edu za skvělých 4 500 dolarů.

Hledal jsem něco lehčího pro můj bankovní účet a dostatečně diskrétního, aby se to dalo uložit do malé krabičky nebo skříňky na dokumenty. Chtěl jsem erotickou hračku, která by vyplnila mezeru mezi Fleshlightem a RealDollem; sexuální pannu s pasem a reálnou přítomností, na kterou bych nepotřeboval půjčku. (Pro představu: například panna RealDoll v podobě pornoherečky Asa Akiry stojí necelých 8 000 dolarů.) To mě přivedlo ke společnosti Tantaly.

Tantaly se s produkty v rozmezí stovek dolarů spíše než tisíců stala poněkud cílovým bodem na internetu - značka, která se ocitla na vrcholu seznamů s nejlepšími mužskými erotickými hračkami a objevila se v recenzích (velmi grafických) známých tvůrců jako Obokozu, Carly Rae a chlápka jménem CockDogg.

Rosie má úžasný zadek

Od velikosti a tvaru sladké a drobné 9,3kilové Dity (110 dolarů) až po největší z dam: téměř 70kilovou "slečnu" s příhodným jménem Monroe, tyhle věcičky za to opravdu stojí.

Když jsem viděl, jak se tato mezera v rozšířeném vesmíru erotických hraček projevila v podobě 30kilového kusu umělé hmoty jménem Rosie, myslel jsem si, že se můj výzkum vyplatil. Poté, co jsem si prohlédl mnoho umělých genitálií společnosti Tantaly, mě Rosie oslovila. Větší a mnohem dražší než jakákoli hračka, kterou jsem používal předtím, jsem na základě fotografií věděl, že je pro mě ta pravá. Jsem prostě na zadky. Narodil jsem se jako dolňák a zemřu jako dolňák - pohřbený tváří na zadku své ženy pod šesti metry hlíny.

Rosie měla zadek, který jsem nemohl odmítnout, a od té doby jsem ji neodmítl. Vypadá opravdově, je nádherná a možná je to ta nejlepší věc, se kterou můžete mít sex za cenu, která vás nezruinuje.

Promiňte mi ten výraz, ale tohle není Fleshlight vašeho táty. Sexuální panny Tantaly jsou těžké a potřebují údržbu v podobě důkladného mytí, sušení a pudrování, aby se zabránilo vzniku plísní a bakterií. Samozřejmě, na internetu najdete i spoustu velmi obsáhlých diskuzních vláken plných otázek a komentářů kolem, včetně čistoty, návrhů na příslušenství a četných videí a obrázků lidí, kteří mají sex s jejich pannou.

Věděl jsem, že Rosie bude nejlepší erotická hračka, jakou jsem kdy použil, ještě než jsem otevřel třicetikilovou krabici, která ležela na verandě. Na dotek byla Rosie studená, ale tyhle panny se po pořádné koupeli pěkně zahřejí. Na internetových diskuzích je známo, že fanoušci Tantaly našli vlastní řešení, jak udržet iluzi života: hřejivé lubrikační gely, teplovzdušné ventilátory a ohřívací vibrátory. V určitém okamžiku se samozřejmě musí dostavit i konec této víry, ale čím dál tím víc jsem přicházel na to, jak snadné je s Rosie předstírat.

Sexuální panna Rosie od Tantaly

Vzpomínám si na Rosiinu první koupel, jak se vynořuje z vlažné vody jako karamelově zbarvená kosatka nebo Keanu Reeves jako Neo, když se probudí v Matrixu. Firma doporučuje pannu vykoupat ještě před prvním opravdovým použitím, abyste se zbavili prachu z továrny nebo čehokoli jiného, co se může nahromadit v jejích vnitřních záhybech. Rosie jsem očistil tak, že jsem ji položil rozkročenou pod kohoutek a nalil do ní antibakteriální mýdlo. Pak jsem do ní jemně vsunul prsty a pumpoval, sem a tam, dokud z jejích otvorů nevytryskla mýdlová voda.

Zjistil jsem, že "sex" s Rosie je téměř (téměř) k nerozeznání od toho skutečného, ale nejdřív jsem se u ní musel rozehřát. Může za to sdílená vlastnost mileniálů přesvědčovat sám sebe, že jste svině, když investujete do činnosti, která není založena na kapitalismu, a z mé strany to vyžadovalo jistou duševní gymnastiku, abych si užil to, co jsem dělal. Masturbace je pro některé stále ještě ožehavé téma, zejména pro lidi, kteří vyrostli v konzervativních komunitách, kde si za sahání na sebe koupili jednosměrnou jízdenku do hotelu Peklo.

Sex s třicetikilovým kusem gumy

Moje úzkost pramení z vrozeného pocitu viny za masturbační požitek, který plyne z dospívání v 90. letech, kdy se honění stalo pointou vtipů nebo posedlostí nějakého nezvladatelného křesťanského mladíka v televizním filmu. Přesto může být sex s třicetikilovým kusem gumy sexy a hloupý zároveň. Přistihl jsem se, že mluvím s Rosie ve snaze potlačit pocit viny, který jsem cítil pokaždé, když jsem se svlékl do kožených kalhotek, abych se odpoledne vyřádil ve své domácí kanceláři (poznámka pro sebe: kup si silnější závěsy).

"Miláčku, dneska přímo záříš," říkával jsem své zející gumové kundičce s londýnským přízvukem, zatímco jsem své panně do zadečku vháněl ranec lubrikantu. Jsou prostě věci, které by se v životě neměly dělat bez rozmaru.

Zjistil jsem, že když jsem se s Rosie oddával své podivínské stránce - té, kterou neukazuji své vlastní ženě -, umožnilo mi to udržet Rosiinu fikci při životě. Svatá předsíň, kde zákony prostoru, času a souhlasu prostě neexistují. Tato fikce posilovala ostré rozdíly v sexu mezi lidmi. Právě díky prožívání svých fantazií s antropomorfním zadkem rozkvetlo mé uznání pro to skutečné.

Zírat na Rosiiny otevřené a ochotné otvory s vědomím, že si můžu dělat, co chci, byl v éře #MeToo monstrózní pocit. Tehdy jsem si musel připomenout, že tahle věc vznikla (nikoliv se narodila) na montážní lince, kterou zplodily ruce obyčejných lidí. Rosie nemá duši ani příběh jako její takzvané sestry Monroe nebo Dita. Nemá pocity ani myšlenky, dokonce ani prvek umělé inteligence, který by ji přiměl vykřiknout mé jméno, prostřední jméno a příjmení, když se chystám vyvrcholit. To mi pomohlo udržet pocity na uzdě.

Zmínil jsem se už o tom, jak je ta věc těžká? S Rosie jsme se začali "vídat" dvakrát týdně, abychom snížili riziko přetížení zad. Největší ponaučení, které jsem se od Rosie naučil, je brát to tak, jak to je; věc, o kterou se lze a mělo by se o ni starat stejným způsobem, jako by se člověk staral o jakoukoli osobní investici za více než 300 dolarů. (Problémem je však skladování. Poté, co jsem rozbil plastový kontejner z Walmartu, jsem se rozhodl pro zásuvku skříně na dokumenty vyloženou ručníkem, která je otevřená tak akorát, aby v ní materiál mohl dýchat, ale ne natolik, aby vzbudila podezření u nezvaných návštěvníků.)

Takže pánové, až budete po lokty ve vaně a budete se snažit vydolovat vlastní požehnané semeno z vnitřku erotické hračky, která váží víc než středně velký pes, pamatujte, že jediné limity při zkoumání vašich masturbačních fantazií jsou ty, které si sami kladete.

Jestliže máte pocit, že sex doll není ta správná věc pro vás, zkuste najít jinou erotickou pomůcku, která dokáže uspokojit vaše představy.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.