Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak zařadit erotické hračky do milostného života?

18.srpen 2022
Jak zařadit erotické hračky do milostného života?

Přidání erotických hraček k intimním chvilkám v ložnici je skvělý způsob, jak okořenit milostný život s partnerem. Sbírka hraček může předehru a sex obohatit o desítky nových pocitů a otevřít tak dveře novým a vzrušujícím rozkoším. Snad byste nechtěli o to všechno přijít?!

Dostat hračku do postele s partnerem však může být složité. Mluvit o sexu může být trapné a mnoho lidí se cítí nedostatečně, když jejich partner navrhne přidat do jejich společného intimního života hračku. Ale nemusí to tak být. K tomu, abyste do svého vztahu přivedli erotické hračky a učinili z nich pravidelnou a příjemnou součást sexu, stačí dobrá komunikace a trpělivost.

Níže vám poradíme, jak to přesně udělat, a doporučíme vám některé z nejlepších erotických hraček pro páry, které svou cestu za erotickými hračkami teprve začínají.

Porozumějte svému partnerovi: Proč se lidé zdráhají používat erotické hračky?

Pokud je váš nápad zavést do vašeho vztahu erotické hračky, pravděpodobně se těšíte, až do toho skočíte a užijete si trochu sexy zábavy. Ale počkejte chvilku. Vaše nadšení pro vyzkoušení erotických hraček vás může zaslepit před možnými námitkami vašeho partnera. Pochopení partnerova pohledu a soucítění s ním je nezbytné, jinak by se návrh na erotické hračky mohl změnit v opravdovou hádku.

Uvádíme několik důvodů, proč váš partner může s používáním erotických hraček váhat:

  • Nikdy žádné erotické hračky nepoužil a myslí si, že jsou jen pro nymfomanky.
  • Použil erotickou hračku, ale nelíbilo se mu to.
  • Cítí se raněn, protože si myslí, že pro vás "není dost dobrý".
  • Myslí si, že erotické hračky jsou jen pro sólo hrátky.
  • Není mu příjemné mluvit o sexu.

Některé z těchto důvodů mohou být frustrující, ale všechny jsou legitimní. Nikdy se na partnera nezlobte za to, že má námitky proti používání hraček pro dospělé, a nesnažte se s ním o jeho pocitech hádat. Tyto věci vyžadují čas. V dalším kroku se dozvíte, jak se snadno pustit do zdravé konverzace o erotických hračkách.

Do konverzace zaplujte zlehka

Konverzace o sexuálních hračkách pravděpodobně neproběhne na první pokus. Musíte si vyzkoušet, jak se věci mají a jak se do toho dostat. Může to trvat týdny nebo měsíce, než se nakonec povede zdravý rozhovor. Pokud je váš partner ochotný o tom mluvit a zkoušet, pak rozhodně začněte nakupovat intimní hračky hned a užijte si to.

Někteří partneři ale mohou být šokováni nebo dokonce uraženi, když o erotických hračkách začnete mluvit. A to je v pořádku! Jestliže váš partner takto zareaguje, řekněte mu, že respektujete jejich pocity. Nezapomeňte mu projevit spoustu náklonnosti a poděkovat mu za to, že vás vyslechl.

Ať už uděláte cokoliv, NENUŤTE partnera do konverzace. Můžete se k ní vrátit, až bude ten správný čas (viz další krok). Pokud se váš partner zdráhá, můžete rozhovor posunout o něco dále. Řekněte mu, že vás to zajímá a že diskuse o tom je nezbytná. Zeptejte se ho, zda by mu nevadilo, kdybyte se o tom v budoucnu znovu bavili.

Tyto strategie poskytnou vašemu partnerovi nějaký čas na rozmyšlenou. Až o tom budete mluvit příště, může být mnohem vnímavější.

Chcete-li vyzkoušet erotické hračky, promluvte si o tom s partnerem

Správně si to načasujte

Načasování je důležité. Například není dobrý nápad nadhodit téma vyzkoušení kroužku na penis cestou na večeři k jeho rodině. Nejlepší čas navrhnout partnerovi vyzkoušení erotické hračky je, když už jste oba v sexy náladě. Pokud je váš partner vzrušený, bude pravděpodobně otevřenější novým nápadům. Zkuste o tom mluvit během lehké předehry nebo při mazlení po sexu.

Pokud o tom nechcete mluvit, když jste nažhavení, dejte partnerovi vědět, kdy si o tom chcete promluvit. Můžete říct: "Ahoj, chci si dnes večer promluvit o něčem důležitém. Nevadilo by to?" Pokud se zeptá, o čem chcete mluvit, můžete mu říct, že se to týká vašeho sexuálního života. To vašemu partnerovi umožní, aby se na rozhovor psychicky připravil.

Setkejte se uprostřed aneb kompromisu se nevyhnete

Nyní je váš partner připraven mluvit o erotických hračkách. Co na to řeknete vy?

Nejprve mu řekněte o svých přáních a potřebách v ložnici a vysvětlete, proč si myslíte, že by tyto pomůcky mohly být jejich součástí. Váš partner chce, abyste se cítili sexuálně naplněni, proto je zásadní, abyste mu sdělili své potřeby.

První část je poměrně snadná. Ta další... už tolik ne. Lidé mají tendenci dělat chyby tím, že mluví o všech neuvěřitelných erotických hračkách, které by jejich partner mohl milovat. Možná si myslíte, že tím partnerovi pomáháte zažít nové rozkoše. Ale vy přitom prosazujete SVÉ erotické hračky a partnera izolujete.

Místo toho se partnera zeptejte na jeho potřeby v ložnici. Nakonec se můžete zeptat, zda by součástí těchto potřeb mohla být sexuální hračka. Můžete se také zeptat, zda vaše touhy po erotických hračkách nebrání jejich naplnění v ložnici. Pokud řeknou ano, můžete si o tom promluvit. Pokud řeknou ne, jste na dobré cestě.

Vyhněte se rozhovoru o konkrétních typech hraček pro dospělé. To můžete udělat v dalším kroku. Mluvte o sobě navzájem, o svých touhách a potřebách a o tom, jak můžete společně sexuálně růst. Tato otevřenost vyšle vašemu partnerovi zprávu: "Ve skutečnosti nejde o sexuální hračky - jde o to, abychom se k sobě přiblížili."

Nakupujte erotické pomůcky společně

Váš zážitek s partnerem se týká vás obou. Pokud svého partnera překvapíte kufříkem plným vibrátorů, může se stát, že uteče. Začněte tím, že erotické hračky nakoupíte společně. Projděte si různé kategorie intimních hraček - váš partner možná ani neví, kolik druhů erotických hraček existuje - a zjistěte, co vás oba vzrušuje.

Tip: Nakupujte erotické hračky v posteli! Je to skvělá předehra. A na PornHubu obvykle najdete ukázky produktů pro většinu typů. Nakupování erotických hraček může být samo o sobě vzrušující.

Nejlepším místem pro nákup erotických hraček jsou takto zaměřené obchody - ať už kamenné prodejny, či online sex shopy. Tam se o hračkách pro dospělé dozvíte nejvíc relevantních informací. Navíc máte většinou zaručenou diskrétní dopravu a fakturaci, takže se vám do toho nebude plést banka ani poštovní doručovatel.

Koupě první sex hračky je pro pár výjimečný okamžik. Proto si ho nechcete pokazit nákupem u prodejce, který prodává neznačkové a nebezpečné produkty.

Budete-li při experimentování s erotickými pomůckami používat kondomy, dbejte na použití správného lubrikačního gelu

A nezapomeňte na lubrikační gel

Lubrikant je nezbytnou součástí téměř každé erotické hračky. Bez něj můžete místo "ó ano!" slyšet "au!". Doporučujeme lubrikant na vodní bázi, protože je bezpečný pro použití s erotickými hračkami i kondomy. Lubrikant na silikonové bázi není bezpečné používat se silikonovými erotickými hračkami.

Začněte v malém

Své fantazie o erotických hračkách nebudete moci prožít hned napoprvé, když si je do ložnice přinesete. Chvíli trvá, než se s partnerem pohodlně naučíte používat jednotlivé typy. Takže když říkáme "začít v malém", nejde jen o velikost hračky. Jde o způsob, jakým je do svého sexuálního života přivádět. Začněte vždy s jednou erotickou hračkou, i když jste si jich koupili několik. Postupujte pomalu a uvidíte, jak se vám to bude líbit.

Možná se vy nebo váš partner budete chtít po několika minutách používání vrátit k sexu bez nich, a to je v pořádku. Někdy je nejlepší používat hračky pro předehru a ohňostroj si nechat na penetrační sex.

Když používáte sex hračku na partnera, ptejte se ho pravidelně na to, jak se cítí a co se mu líbí. Ne všechno mu bude příjemné, a pokud mu to bude nepříjemné, možná nebude chtít danou sexuální hračku znovu použít.

Připravte se na odpor

Váš partner může změnit názor nebo se cítit nejistě, pokud jde o používání sexuálních hraček, i když souhlasil s jejich vyzkoušením. Je to součást sexuálního růstu.

Pokud má váš partner proti používání intimních hraček námitky nebo vyjádří určité zklamání, musíte mu být nablízku a připomenout mu, že pro vás je nejpodstatnější součástí sexu on - nikoliv hračky. Postupem času bude ke společnému používání sexuálních hraček otevřenější, pokud budete velkorysým a starostlivým partnerem.

Pokračujte v sexuálním růstu

Jakmile překonáte překážky spojené s přiváděním sexuálních hraček do vašeho vztahu, jste připraveni začít zkoumat své sexuální hranice pomocí stovek druhů erotických pomůcek na trhu. Tohle je teprve začátek! Erotické hračky vám mohou pomoci prozkoumat různé erotogenní zóny a nové záliby. Možná jste například chtěli s partnerem vyzkoušet vibrátor na klitoris. To se může vyvinout v touhu vyzkoušet rabbit vibrátor. Experimentování s análním kolíkem může způsobit, že budete chtít vyzkoušet masážní přístroj na prostatu.

Některá sexy vzrušení lze dosáhnout pouze pomocí hraček, například hraček na dálkové ovládání, které vám umožní ovládat potěšení toho druhého na dálku. Sexuální nábytek také odemyká spoustu nových poloh, které by na samotné nudné staré posteli nebyly možné.

Nezůstávejte jen u jedné hračky. Technologie erotických hraček se rychle vyvíjí, takže můžete objevovat stále nové pocity!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.