Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak úplněk a Venuše ovlivňují váš sexuální život?

13.srpen 2019
Jak úplněk a Venuše ovlivňují váš sexuální život?

Ať už máte jakkoliv skeptický názor, planety a měsíce a jejich postavení ovlivňují naše životy. Ano, někteří lidé to trochu přehánějí, když si ráno přečtou horoskop s negativní informací a pak raději nevyjdou z domu, ale my se zaměříme pouze na to pozitivní, co vás bude čekat následující dny.

A proč následující dny? Protože ve čtvrtek 15. srpna proběhne úplněk. Jestliže jste doposud žili svůj "normální život" tak, že vás vůbec nezajímalo, zda je úplněk nebo v jaké fázi se nachází Měsíc, měli byste to trochu změnit, protože o hodně přicházíte. Zkuste v sobě probudit tuto trochu duchovní stránku a otevřete se novým možnostem. 

Venuše a Měsíc: Poznejte jejich sílu

V našem sex horoskopu, který vychází pravidelně každý měsíc, se můžete dozvědět, jaké planety vás budou ovlivňovat následující měsíc a především jak to ovlivní váš sexuální život. Pokud ho čtete, víte, jakou mají planety moc. Největší moc nad našimi intimními životy (a to jak sexuálními, tak milostnými) má Venuše, a to především v případě, kdy se nachází ve vašem znamení, a poté právě již zmínění Měsíc, který ovládá naši náladu a pocity. 

Měsíc také ovlivňuje náš život prostřednictvím zatmění Měsíce (která představují velká vyvrcholení a krásná sexuální zakončení) a cyklů, které výrazně ovlivňují to, jak se v daném okamžiku cítíme. Když všechny tyto pocity pohltí naše tělo, sex nebo alespoň touha na sebe nenechají dlouho čekat. A všichni víme, že ty nejlepší sexuální zážitky, které si pak pamatujeme do konce života, jsou ve chvílích, kdy se cítíme skvěle.

Nemusíte ale jen sedět a čekat, až tyto pocity samy přijdou (možná, že byste je v takovém případě i mohli zapudit), naopak jim jděte trochu naproti, abyste ukázali, že o ně opravdu máte zájem. Jak to udělat? Zkuste následující jednoduché tipy, které vás nebudou stát moc úsilí, ale budou mít ten správný efekt.

Co zkusit v sexu při úplňku?

Namočte se, doslova!

Astrologicky je Měsíc napojen na vodní znamení Raka, takže je poměrně logické, že voda by ve vašem sexu při úplňku neměla chybět. Můžete mít sex ve vodě, ale můžete se díky ní i jen dostat do té správné nálady a užít si sex na souši. V těchto letních horkých dnech byste měli využít toho, že se můžete vodou nechat ovlivnit i venku a věřte, že tento úplněk může být pro tento rok tím posledním, při kterém to budete moci venku zkusit, protože nikdo vám nezaručí, že bude v polovině září, kdy na obloze uvidíme další úplněk, ještě přijatelné počasí na koupání.

Hecněte se a jděte se koupat nazí, stříkejte na sebe hadicí na zahradě, užijte si romantickou atmosféru v horké vířivce anebo si zkrátka jen zajděte do vany/sprchy u sebe doma a užívejte si sex tam. Romantické můžete udělat ale i procházky u vody, ať už budou na pláži u moře, u řeky, okolo rybníka nebo kdekoliv jinde, kde bude voda a vy si tam budete užívat letní dny.

Víte, proč byste měli mít sex o úplňku?

Nezapomínejte, že voda smývá ženskou přirozenou vlhkost ve vagíně, tudíž je vždy vhodné použít lubrikační gel, nejlépe silikonový, který vydrží nejdéle. Při sexu ve vodě jinde než doma ve sprše či vaně také dbejte na hygienu, protože přírodní vody nejsou chlorované a mohou se v nich tak vyskytovat nebezpčené bakterie. Také počítejte s tím, že kondom ve vodě klouže, tak aby se vám nestala nějaká nehoda.

Využijte svůj domov na sto procent

Raci, teď myslíme opravdová zvířata, mají tvrdý krunýř, který je ochraňuje před predátory. Vy žádný krunýř sice nemáte, ale zato máte dům nebo byt, ve kterém se můžete zavřít a bude to mít stejný efekt (možná i lepší). Především jsou ale také lidé ve znamení Raka ti, kteří milují zůstavat doma. A to všechno vás díky úplňku ovlivní. Tudíž určitě nezavrhněte sex u sebe doma

Určitě se ale neomezujte pouze na postel nebo pouze na ložnici, to by byla nuda a vlastně by na tom nebylo nic zvláštního a nového. Ale jak často máte sex v jiné části vašeho příbytku? Již jsme zmiňovali sex ve sprše nebo ve vaně, ale není to pouze koupelna, ve které si můžete užívat intimní chvilky, vyzkoušejte doslova jakoukoliv místnost - obývák, chodbu, kuchyň, technickou místnost, klidně i sklep, terasu nebo balkon, když na to přijde.

Neomezujte se také pouze na nábytek, od kterého se očekává, že si na něj lehnete, ale prožijte také sex v sedě (třeba na kuchyňské lince), v leže na stole, opření o zeď nebo o dveře. Když budete vymýšlet nějaké extrémnější varianty, popřemýšlejte trochu nad bezpečností, na kterou je vždy potřeba pamatovat.

Zkuste polohy

Raci jsou také velmi citlivým znamením, které lpí na emoční intimitě a duchovním spojení. Takže byste měli vsadit na polohy, které tuto intimitu prohlubují, například poloha lotos, protože ta nabízí spoustu očního kontaktu, který by v tyto dny neměl chybět. A jak na tuto polohu? Muž sedí a žena si sedne na jeho klín čelem k němu a omotá své nohy okolo jeho trupu. To celé můžete dělat u okna, kde uvidíte Měsíc v úplňku a máte romantickou chvilku jak vystřiženou z filmu.

Nestíháte si najít partnera na úplňkový sex do čtvrtka? Nevadí! V průběhu roku nás bude čekat ještě několik úplňků

Úplněk samozřejmě není jen jednou v roce a vy tak máte ještě spoustu možností, které budete moci využít k sexu o úplňku. I když teď v létě je to opravdu nejvhodnější vzhledem k možnosti vodních hrátek venku. Nicméně úplňky nás čekají zhruba vždy jednou za měsíc, momentálně to vychází zhruba vždy na polovinu měsíce. Podívejte se na následující úplňky a vymyslete, který si užijete a jak:

Čtvrtek 15.8.2019 14:29 ve znamení Vodnáře

Sobota 14.9.2019 06:32 ve znamení Ryb

Neděle 13.10.2019 23:07 ve znamení Berana

Úterý 12.11.2019 14:34 ve znamení Býka

Čtvrtek 12.12.2019 06:12 ve znamení Blíženců

Když nestihnete srpnový úplněk, nezoufejte, čekají vás v tomto roce další

Venuše ve znameních

Jak jsme zmínili, náš milostný a sexuální život ovlivňuje i Venuše. Jaké jste znamení Venuše, můžete zjistit zde (ne vždy se shoduje s vaším znamením), kde zadáte přesné datum narození, můžete i čas vašeho narození, a místo.

Venuše v Beranovi

Tito lidé jsou přímí a upřímní a požadují to samé i od ostatních. Ostatní jsou k nim přitahováni, protože jsou sebevědomí a mají sex appeal. Mají rádi vášnivé vztahy.

Venuše v Býkovi

Býci jsou již sami o sobě ovlivňováni Venuší, takže toto spojení je velmi silné. Jsou velmi smyslní, nechybí jim sex drive a jsou posedlí mazlením. Svou lásku ukazují fyzicky. Jen výjimečně někoho uhánějí.

Venuše v Blížencích

Mají rádi svobodu a neradi se vážou. Často mení názor, děsí se citů. Nikdy nemají nedostatek nápadníků díky své osobnosti, i když jejich partneři se s nimi občas mohou cítit osamělí. 

Venuše v Rakovi

Zbožňují a někdy i vyžadují romantická gesta, sentimentální projevy a fyzické projevy lásky. Jakmile partnerovi začnou věřit, zahrnou ho tím samým. Rádi se tulí, mazlí a vedou dlouhé rozhovory.

Venuše ve Lvovi

Nic pro ně není důležitější než láska, protože díky ní se podle nich točí svět. Jsou srdeční a velkorysí. Potřebují pozornost, ocenění a vášeň.

Víte, jaké jste znamení Venuše? Zjistěte to!

Venuše v Panně

Než si někoho pustí blíž k tělu, tak ho chtějí poznat. Jsou od přírody opatrní, citliví a rezervovaní (neradi dělají první krok). Rádi druhým pomáhají a věnují jim svou pozornost.

Venuše ve Vahách

Velmi dobře flirtují, jsou to skvělí milenci a od srdce romantici. Touží po pohádkové lásce. Ke svým partnerům jsou vstřícní a přizpůsobí se, ale požadují, aby se jejich partner také snažil.

Venuše ve Štírovi

Mají silnou sexualitu a ničeho se nebojí. Pro některé lidi může být těžké s nimi vyjít. Zajímají se o svého partnera na všech úrovních a jsou nesmírně aktivní v posteli. 

Venuše ve Střelci

Jedná se o velmi atraktivní lidi - rádi flirtují, je s nimi zábava, jsou vřelí, s každým snadno vyjdou. Nalézt jednorázový sex je pro ně snadné, vztah už trochu těžší, mají totiž hluboce zakořeněnou potřebu být svobodní. 

Venuše v Kozorohovi

Mají jasně stanoveno, jakou osobu ve svém životě hledají, a pokud by si mohli hledání této osoby jakkoliv ulehčit, tak by to udělali. Nejsou moc na uhánění a flirtování. Nejsou přehnaně vášniví, ale zato jsou velmi oddaní a můžete se na ně spolehnout.

Venuše ve Vodnáři

Ti lidé hledají milence a kamaráda v jednom. Jejich hlava rozhodně ovládá jejich srdce a přistupují ke každé situaci rozumně a logicky. Můžete v nich očekávat excentrického, jedinečného partnera, který je připraven na cokoli, nestanoví žádná pravidla ani hranice a má zajímavé nápady ve všech možných stránkách života. 

Venuše v Rybách

Jsou to ti největší romantici celého zvěrokruhu, jsou vyrovnaní, odpouštějící, poetičtí, hraví a citliví. Jsou pro svět až moc sladcí a je třeba je střežit v nejvyšší místnosti nejvyšší věže, dokud se neobjeví vhodný princ/princezna. Nápadníkům neumí říct ne, i když o ně nemají zájem.

Už víte, jaké jste znamení Venuše, tak jděte zjistit, jaký je váš sexuální protějšek, abyste věděli, zda byste si rozuměli. Takového partnera můžete hledat třeba na erotické seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.