Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak správně používat vibrátor

24.květen 2018
Jak správně používat vibrátor

Vibrátor mohou používat jak ženy pro své uspokojení, tak muži, aby uspokojili své partnerky. Obě pohlaví by pak měla vědět, jak vibrátor správně používat, aby výsledky byly co nejlepší nebo nedošlo k úrazu či trapné situaci.

Možná, že teprve plánujete si svůj první vibrátor pořídit, v tom případě vám následující rady mohou do začátku hodně pomoci. Nebudou ale určitě na škodu ani v případě, že ho již nějakou dobu vlastníte a používáte. Vždy se dá něco v jeho používání vylepšit. Erotické hračky obecně začínají být s moderními technologiemi komplikovanější, a to nejednoho člověka zmate. Většinou už nestačí zmáčknout jen jedno tlačítko a i když ano, stále zbývá naučit se správnou techniku.

Chcete se naučit používat vibrátor co nejlépe? Přečtěte si následující tipy, které vám v tom pomohou.

Uvědomte si, že je to úplně normální (dokonce i u párů)

Není vůbec nic špatného na tom, že si chcete dopřát uspokojení. A proč byste to měli dělat pořád jenom rukou? Za jakoukoliv erotickou hračku se nemusíte stydět, jsou tady pro nás k dispozici již po tisíce let (pokud nevěříte, přečtěte si tento článek), z čehož plyne, že se nejedná o žádný výstřelek moderní doby. Dále je nutno si uvědomit další věc: to, že žena používá vibrátor bez přítomnosti svého partnera, neznamená, že je jejich sexuální život špatný a že ji partner dostatečně neuspokojuje (pokud je partner sobec, tak to tak být ale může). Každá žena si chce udělat i čas sama pro sebe. A poslední věcí, kterou byste si měli uvědomit, je to, že vibrátor nebo jinou erotickou hračku můžete používat i při společném sexu a nebude na tom nic divného. Naopak použití vibrátoru je zábavný způsob, jak znovu potvrdit svou vzájemnou důvěru, čímž se stáváte otevřenějšími, sebejistějšími a budujete vzájemnou intimitu.

Najděte tu správnou hračku

Každý je jiný, každé tělo je jiné, a proto i každý preferuje jinou erotickou hračku. I vibrátorů existuje několik druhů, ze kterých si můžete vybrat. Následující řádky vám je přiblíží, možná pak po vás bude vybírání jednodušší. Vzhledem k tomu, že se následující slova nachází často v samotném názvu hračky, a ty se nepřekládají, uvádíme anglické názvy pro případ, že byste si chtěli takový vibrátor vyhledat. Český překlad pak napoví, jak by mohl vypadat.

Bullet (kulka)

Bullet (vibrátory připomínající tvarem kulku) jsou ideální volbou pro začátečníky, protože jsou malé, výkonné a používají se především pro stimulaci klitorisu. Díky jejich opravdu malému rozměru a především snadnému používání se hodí i jako úplně první erotická hračka, kterou si pořídíte. Také jsou mnohem diskrétnější, často tiché a levné.

Rabbit (kralíček)

Tomuto druhu vibrátoru se říká rabbit, v češtině králíček. Jeho největší popularitu získal díky seriálu Sex ve městě, v jehož jednom díle na něm byla Charlotte doslova závislá. A není se čemu divit, tento vibrátor se totiž zaměřuje na dvě erotogenní zóny najednou, čímž se umocňuje orgasmus, kterého žena dosáhne. Mnoho z těchto vibrátorů mají na stimulaci klitorisu opravdu část, která je ve tvaru králíčka, jiné mají tuto část klasickou, zaoblenou.

Vibrátor v popředí je typu rabbit

Klasický vibrátor

Když se řekne vibrátor, většina lidí si vybaví tento klasický vibrátor. Ten má tvar penisu, většinou mohutného, a je zakončen žaludem. Některé z těchto vibrátorů mají i žilky, aby ještě více nasimulovaly reálný penis. Jedná se o nejprodávanější modely, ačkoliv v poslední době se ženy zaměřují hodně i na ostatní druhy vibrátorů.

Pebble (oblázek)

Jedná se o další nepenetrativní vibrátor, tentokrát s velmi zaobleným tvarem připomínající oblázek. Stimuluje se s ním klitoris a v poslední době se stává velmi populární. 

Vibrátory zaměřující se na bod G

Tyto vibrátory poznáte celkem snadno, a to tak, že jsou na horní části trochu zahnuty takovým způsobem, aby jejich konec dráždil horní stěnu vagíny, kde se nachází bod G. Najdete je v mnoha provedeních, od klasického tvaru penisu až po různé výstřelky.

Wand (hůlka)

Opět velmi známý druh vibrátoru, který také proslavil seriál Sex ve městě. Původně jsou tyto kouzelné hůlky stvořeny k masáži zad a ztuhlého krku. Ženy ale byly vynalézavé a objevily i jiný způsob použití, což se výrobcům té originální moc nelíbilo. Byla to ale skvělá příležitost pro všechny ostatní, aby stvořili podobnou hůlku, která již bude primárně zaměřena na ženské orgasmy, takže jich ke koupi najdete mnoho od různých značek. Originální ale zůstává jen jedna.

Takto vypadá vibrátor, kterému se říká wand

Zjistěte, co je vám příjemné

Abyste zjistili, co je vám opravdu příjemné, nestačí, abyste si hračku pořídili a používali ji stále stejným způsobem. Zkuste všechna její nastavení - rychlost, sílu vibrací i různé vibrační programy. Pokud má ještě více funkcí (třeba jde ovládat na dálku), i ty vyzkoušejte! Vibrátory ovládané na dálku skvěle doplní váš společný sexuální život. Dále vyzkoušejte různé polohy, škádlit se různými částmi hračky, přidat trochu lubrikačního gelu,... Neomezujte svou fantazii.

Buďte připraveni na zkoumání

To souvisí s předchozím bodem. Když už budete zkoumat, jaké nastavení vibrátoru vám bude nejpříjemnější, musíte najít i místo na svém těle, které vám přinese nádherné orgasmy (nebo to jen bude příjemné, protože i to se počítá). U žen se často jedná o klitoris, to je ale velmi obecný pojem. To nejlepší místo se může nacházet přímo na "hrášku", v dolní nebo v horní části, nebo pouze někde v blízkosti. Některým ženám, které mají extrémně citlivý klitoris bude příjemnější, když si ho "schovají" pod velké stydké pysky a vibrují hračkou přes ně. Tím si postupně budují vzrušení, které je zakončeno velkým orgasmem. Jiné ženy mají raději stimulaci bodu G a i tam je na místě, aby tomu předcházelo zkoumání této oblasti. U mužů se většinou vibrátor nedoporučuje zavádět přímo do konečníku, protože nemá dostatečně velkou základnu a mohl by vklouznout dovnitř, ale mohou ho použít pro nepřímou stimulaci prostaty přes perineum.

Vyzkoušejte nové zážitky, například edging

Pravděpodobně netušíte, co toto anglické slovo značí, to ale nevadí, vysvětlíme. Edging znamená, když se žena skoro dostane k samému orgasmu, v tu chvíli ale skončí a nedosáhne ho. To udělá několikrát za sebou, dokud nedosáhne stavu, kdy jí jakýkoliv dotek způsobí orgasmický výbuch. Zažije opravdu velmi silný orgasmus, který se s tím "klasickým" nedá srovnat. Přesně to si přeje každá žena, proto muži mohou své partnerce udělat překvapení a vyzkoušet to. Nicméně edging není vše, co můžete s vibrátorem vyzkoušet. Sami zapojte fantazii a vymyslete další věci, díky kterým získáte nezapomenutelné zážitky.

Zkuste veškerá nastavení, která hračka nabízí

Již jsme o tom psali v odstavci výše. Vibrátory (ale i jiné erotické hračky) nabízí řadu různých nastavení a funkcí. Jestliže už si nějaký pořídíte, vyzkoušejte je opravdu všechny a ne, že si řeknete, že to by se vám určitě nelíbilo, tak to necháte a nikdy je nevyužijete. Nemůžete to totiž nikdy s jistotou říct, dokud to nevyzkoušíte. Nestyďte se nastavit si ty nejsilnější nebo nejrychlejší vibrace...

Použijte ho během sexu

Nemusíte se stydět použít vibrátor během sexu nebo jako předehru. Dokáže za vás udělat věci, které byste vy v daný moment nestíhali, způsobit víc orgasmů za kratší čas. I pouhé použití na pár minut skvěle zpestří váš společný sexuální život. Jako předehru může muž ženu dráždit a nechat ji buď zažít jeden nebo několik orgasmů, nebo ji může pouze vydráždit do maxima, ale orgasmus pak nechat prožít až při vniknutí. Vibrátor se může umístit i na klitoris přímo při styku, například při misionářské poloze. Když to je naopak a žena chce použít vibrátor na partnera, často se muž zdráhá. V takovém případě by žena měla hračku použít nejprve na sebe, aby muž viděl, že se není "čeho bát". Následně díky ní může vibrovat na různých částech jeho těla, například na bradavkách, varlatech, frenulu (uzdička penisu) nebo na již zmiňovaném perineu (hrázi). 

Dejte si pozor na různé situace

S vibrátorem můžete zažít kromě těch hezkých i nepříjemné a trapné situace. Nepříjemná je třeba tehdy, když se vám těsně před orgasmem vybije baterka. Pokud je vibrátor na tužkové baterie, ujistěte se, že vždy máte nějaké po ruce, abyste je mohli rychle vyměnit. Pokud je dobíjecí, vždy po skončení hrátek ho dejte nabít, aby byl připraven na příště. Trapné situace mohou vzniknout, když cestujete a hračka se sama spustí, nebo když přijde návštěva (především rodina) a vy ho zapomenete uklidit. Udělejte vše, abyste se těmto a podobným situacím vyvarovali, pokud nestojíte o to je zažít.

Vibrátory si můžete dnes pořídit na mnoha místech. Jestliže se stydíte, nakupte nějaký na internetu, přečtěte si recenze a nechte si balíček diskrétně dovézt až domů. Pokud se stydlivostí problém nemáte, tak můžete navštívit sex shopy, které najdete po celé České republice, včetně menších měst. Ochotné prodavačky rády poradí a vyberou s vámi ten nejvhodnější vibrátor.

[Lil]

Zdroj:

http://www.womenshealthmag.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.