Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak správně orálně uspokojit muže?

23.srpen 2022
Jak správně orálně uspokojit muže?

Možná jste si někdy říkali, jestli by vaše technika kouření nepotřebovala trochu vylepšit. Koneckonců, jak se vlastně správně kouří? Sexuální výchova se tím rozhodně nezabývala...

Kouření (jakožto sexuální praktika) může být pro někoho děsivé, ale pravděpodobně je to jeden z nejlepších sexuálních aktů, které můžete mít ve svém arzenálu rozkoše. Záleží sice především na osobních preferencích, ale pro mnohé muže je už jen samotné vykouření obrovským vzrušením. "Muži milují kouření, protože tento akt se podobá sexu, ale je to úplně jiný zážitek - mohou se uvolnit, přijímat a jen si užívat, co se před nimi děje," říká Vanessa Marin, certifikovaná sexuální terapeutka z Los Angeles.

"Navíc vizuální prvek sledování, jak jejich penis vklouzne do úst a vyklouzne z nich, spoustu lidí opravdu vzrušuje," dodává Marin. Nemluvě o tom, že na rozdíl od honění nebo dokonce penetračního sexu nikdo nedokáže pocit felace sám zopakovat. Ústa jsou vlhká a teplá jako vagína (nebo namazaná ruka), ale vaše rty a jazyk jsou živá, pohyblivá a nenahraditelná umělecká díla.

Určitě to není pro každého (připomínáme: o svých sexuálních preferencích rozhodujete jen vy sami a nikdy byste se kvůli svým rozhodnutím neměli cítit špatně!), ale když vám to s partnerem opravdu klape, může být felace skvělým způsobem, jak zesílit náklonnost.

"Ačkoli se to nemusí zdát tak intimní jako sex, protože nedochází k takovému kontaktu tváří v tvář, ochota k tomu dodává úroveň důvěry a intimity, která je nedoceněná," vysvětluje Kimberly Resnick Anderson, certifikovaná sexuální terapeutka z Los Angeles.

Takže zpět k technice, co byste ještě měli vědět o kouření kromě... základů? Tady vám přinášíme přesně to, co potřebujete vědět, abyste svého partnera velmi, velmi příjemně překvapili...

Tipy, jak ho dobře vykouřit

Buďte nadšení

Pravidlem číslo jedna pro dobrý orál je chtít ho skutečně dobře dělat.

"Největší stížnost, kterou ohledně kouření slýchám od klientů, nemá nic společného s technikou - vše souvisí s nadšením jejich partnera," říká Marin. "Příjemci se budou skvěle bavit, pokud budou vědět, že si to jejich partner užívá."

"Je velký rozdíl mezi tím, 'dělá to pro mě, protože se mi to líbí', a někým, koho poskytování orálního sexu skutečně vzrušuje," dodává Anderson. "Pokud to někdo myslí upřímně a je motivován tím, že mu dělá radost, je to 90 procent úspěchu."

To neznamená, že byste měli předstírat, že vás v ložnici něco baví, pokud vás to opravdu nebaví. Ale pokud uvažujete o tom, že si s někým užijete, nejlepší věc, kterou si můžete na orál připravit, je dobrý přístup.

Několik způsobů, jak dát při orálním sexu najevo své nadšení

  • Navažte oční kontakt: Nezírejte na něj celou dobu bez mrknutí, ale dělejte vědomé přestávky, abyste přenesli pohled z penisu do jeho očí a vnímali všechny náznaky tváře. (Je to také skvělá příležitost zamrkat řasami a "usmát se".)
  • Řekněte mu, jak moc vás to vzrušuje: I muž se může cítit trochu nekomfortně, když takto vystavuje své nejintimnější části někomu dalšímu. Zkuste ho trochu uvolnit tím, že mu ho pochválíte, řeknete, jak moc je tvrdý a jak moc vás to vzrušuje.
  • Zeptejte se ho, co chce: Když se zeptáte na zpětnou vazbu, dáváte najevo, že vám na něm záleží a že mu chcete poskytnout co nejlepší zážitek. Můžete se zeptat: "Jaký je to pocit?" těsně předtím, než znovu přiložíte ústa na jeho penis, nebo: "Je to pro tebe dostatečně vlhké?" v polovině. Jedna otázka, kterou byste neměli pokládat: "Tak co, už jsi blízko?". Pokud váš partner nechce odpovídat slovy, udělejte to jednoduše: Zkuste mu dát ruku a řekněte mu, ať ji stiskne pokaždé, když se mu to bude líbit. Snadněji tak poznáte, jaké pohyby se mu opravdu líbí, a navíc vám to po celou dobu pěkně zvedne sebevědomí.

Dejte svému partnerovi najevo své nadšení

Zapojte ruce

Kuřba se sice počítá jako orální sex, ale to neznamená, že veškerou práci musí odvést vaše ústa. "Ráda si představuji, že ústa poskytují vlhkost a ruce těsnost," říká Marin. Pokud vás po několika minutách práce začne bolet čelist nebo se cítíte unavení, pravděpodobně příliš silně nasáváte ústy. Přeneste proto část práce na ruce a spolehněte se na jejich tlak.

Jakmile se trochu zahřejete, pokračujte tímto základním pohybem:

  1. Obtočte dominantní ruku kolem penisu a pak přidejte ústa.
  2. Spojte ruku se rty - tedy přitiskněte ukazováček a palec (které vytvoří znak O) ke rtům a držte je k sobě přitisknuté.
  3. Pohybujte rukou a rty nahoru a dolů po penisu.

Pokud je jeho penis větší než průměr, můžete nechat ústa na jednom místě a pohybovat nalubrikovanou rukou nahoru a dolů zvlášť.

Pak můžete techniku libovolně pozměňovat. Vyzkoušejte kroužení zápěstím: S ústy na penisu (stále se jedná o orální sex) otáčejte zpevněným zápěstím v kruzích po směru hodinových ručiček a současně při tom pohybujte rukou nahoru a dolů.

Jakmile se zorientujete, zapojte i druhou ruku. "Soustřeďte se nejen na penis," říká Anderson. "Někteří lidé mají rádi stimulaci bradavek, dotýkání se nohou... udělejte z toho plnohodnotný smyslový zážitek, přesahující oblast pánve." Kdybyste měli pochybnosti, lehce uchopte koule a jemně je stiskněte.

Nebojte se přidat sliny

I když má každý své vlastní preference ohledně vlhkosti, většina se shoduje na tom, že dobrá kuřba vyžaduje hodně slin. Určitě byste to neměli nijak přehánět, ale zkuste si sexy stylem plivnout (udělejte to decentně), kdykoliv začne penis být trochu suchý. V této souvislosti není špatný nápad mít poblíž sklenici vody, abyste zabránili suchu v ústech - možná ji budete potřebovat.

Změňte vizuální stránku

Obrovským faktorem felace je vizuální složka, shodují se Marin i Anderson. "Pokud muž leží na posteli a vy jste mezi jeho nohama, zkuste jít na stranu," říká Anderson. "Přemýšlejte o změně 'tradičního' pohledu." Díky tomu si váš partner může vychutnat celý pohled na vaše úžasné tělo, takže na něj mrkněte a zapózujte.

Můžete také vyzkoušet různá místa v místnosti - třeba tak, že se váš partner postaví ke zdi a vy si před ním kleknete. Můžete se dokonce postavit před zrcadlo, abyste si mohli prohlédnout všechny úhly pohledu.

Pokud se vám to líbí, zkuste deep throat

Hluboké kouření - kdy si úd vezmete tak hluboko do úst, že ho máte až v krku - je rozhodně pokročilá dovednost. Proč? Stačí dvě slova: dávivý reflex.

U některých lidí se dávivý reflex aktivuje snadněji než u jiných, ale pokud jste schopni ho trénovat- můžete svého partnera překvapit (a tím myslíme ŠOKOVAT) touto technikou.

Nejenže je pro muže deep throat úžasný pocit (hrdlo je zjevně těsnější než ústa), ale vzrušuje je, když vidí, jak se celá jejich délka vejde do vašich úst. (Opět ta vizuální stránka z předchozího bodu.)

Jedno upozornění: Zvolna a jen tehdy, když můžete dobře dýchat nosem. Žádný penis nestojí za to, abyste se kvůli němu dusili.

Nebojte se experimentovat a zvažte užití kondomů

Udělejte si pohodlí

Není nic horšího, než když kouříte a cítíte, jak vás z nepohodlné nebo neudržitelné polohy chytají křeče do krku nebo se vám podlamují kolena. Proto se ujistěte, že jste (vy i váš partner) v pohodlných polohách, aby byla situace po všech stránkách příjemnější. Pod kolena si můžete dát polštář, aby to bylo pohodlnější.

Zkoušení různých poloh může být také zábavným způsobem, jak experimentovat a zmírnit tlak na určité části těla i stres. Pokud jedna poloha nefunguje, bude to oběma zúčastněným stranám zcela jasné, takže se tomu zasmějte a zkuste jiný způsob. Celý proces se tak stane příjemnějším po všech stránkách.

Bez lubrikace ani ránu

Na lubrikantu záleží. A mění pravidla hry při všech typech sexuálních aktivit. "Vlhkost je obrovskou součástí felace, ale vytváření dostatečného množství slin může být obtížné, zejména pokud jste dehydrovaní nebo žijete v sušším podnebí," říká Skyler. Sucho v ústech není příjemné pro obě strany. Pro zvýšení vlhkosti a potěšení použijte lubrikant.

Ať už máte rádi chuť kokosového oleje, nebo dáváte spíše přednost orálnímu lubrikantu, existuje spousta možností. "Vždycky říkám, mějte lubrikant, proč ne, ať vám pomůže - a dokonce i může dobře chutnat," dodává Skyler.

Zjistěte, jaké je pro vás ideální zakončení

To, jak se vypořádáte s částí ejakulace při kouření, je na osobních preferencích. "Pokud nemáte rádi ejakulát v ústech, požádejte partnera, aby vám dal vědět, kdy nastane okamžik vyvrcholení, přestaňte kouřit a pokračujte rukou," navrhuje Skyler. "Nebo pokud vám sperma nevadí, ale nechcete ho polykat, můžete ho vyplivnout," doplňuje.

Zakryjte si zuby

Zuby a kouření nejdou zrovna dohromady. Ale vzhledem k tomu, že zuby jsou (velkou a celkem nepostradatelnou) součástí úst, jde o to vědět, co s nimi při kouření dělat. "Volné zakrytí dolních zubů jazykem vám pomůže pohybovat se snadno nahoru a dolů," říká Skyler. Dalším tipem je použít rty, abyste se vyhnuli kontaktu se špičáky tím, že je lehce obtočíte kolem zubů.

Přemýšlejte o lízání kornoutku se zmrzlinou

Technika, kterou Skyler doporučuje, spočívá v tom, že si představíte, jak olizujete zmrzlinový kornout. "Olizování shora dolů je dobré," říká. Nespěchejte s pohybem úst a jazyka podél penisu. Postupně ho vkládejte do úst celý; to napětí ho přivede k šílenství!

Hrajte si s teplotou

Nažhavte ho pomocí ledu. Použití kostek ledu při kouření je skutečně extrémně vzrušující. Tato netradiční metoda může znít jako městská legenda o kouření, ale ústa plná rozdrceného ledu přinášejí mravenčení a kontrast mezi teplem vašich úst a chladným ledem může být osvěžující.

Se svolením partnera si s ledem pohrajte. Zkuste cucat kostku ledu těsně předtím, než s kouřením začnete. Naplňte ústa rozdrceným ledem a pusťte se do toho. I když se možná budete cítit jako křeček, kombinace chladu a tajícího ledu vám zajistí mokré a příjemné chvíle.

Pro větší rozkoš vyzkoušejte teplotní hrátky

Zvažte kondomy

Nikdo nepřemýšlí o tom, že by si při kouření vzal kondom, ale myslete na to, že chrání před pohlavně přenosnými chorobami! A praktikovat bezpečný sex je důležité. Ještě že existují kondomy s příchutí a lubrikant, které mohou zážitek zpříjemnit.

Vyzkoušejte si to

Udělejte si čas na zkoumání ústy. "Každý penis je jiný," říká Skyler, "Vnímejte ústy jeho strukturu, tvar a to, jak vám vyplňuje ústa. Jděte do toho se zvědavostí."

Nemusíte na kouření spěchat a jít rovnou do deep throatu (pokud to tedy vyloženě není vaše parketa). Zeptejte sami sebe: Jak mohu pomocí úst vytvořit těsnější obemknutí kolem penisu?

Nezapomeňte: Uvolněte se od tlaku na dosažení orgasmu. Pokud se na jeho dosažení soustředíte, může to ve skutečnosti potěšení sabotovat. Místo toho se soustřeďte na cestu rozkoše, a to jak při přijímání, tak při dávání. Je to klíčovým prvkem uspokojení vašeho partnera.

Jak poznáte, že jste odvedli dobrou práci?

Neexistuje jediný způsob, jak zjistit, že jste muže dobře vykouřili, protože záleží na tom, co se vašemu partnerovi líbí a jaký je konečný cíl. To, že se váš partner udělá, není jediným znakem dobré kuřby - můžete ho skvěle vykouřit, ať už je cílem kouření jen vytvořit vzrušení, nebo vyvolat orgasmus. Pokud tělo cítí potěšení a projevuje spokojenost, pak víte, že děláte správnou věc. Pravděpodobně.

"Je důležité si uvědomit, že orgasmus a ejakulace nejsou měřítkem dobrého orálního sexu," říká Amanda Pasciucco, sexuální a vztahová terapeutka. "Obvykle vám osoba, které je felace prováděna, dá najevo: 'Páni, to bylo úžasné.' Vždyť to bylo úžasné. Kdyby to nebylo dobré, je pravděpodobné, že by vás během toho požádal, abyste přestali."

K dobrému vykouření napomáhá také komunikace - před, po a během. "Vždycky si dělám legraci, ale je to pravda: je snazší mít sex než o něm mluvit," říká Skyler. "Mluvit o něm během něj a po něm je klíčovým prvkem emoční zranitelnosti, která váš sexuální život jenom posiluje."

Ptejte se partnera na otevřené otázky, například "Co se ti na tom líbilo?" nebo "Co se ti líbilo nejvíc?". Další může být: "Kdybychom mohli příště udělat něco jinak, co by to bylo?" nebo "Jakou věc by sis přál, abych příště vyzkoušel/a?"

"Rozhovor o preferencích veďte tak, aby druhá osoba cítila, že ji vidíte, cítíte a slyšíte," říká Pasciucco. Ne každý má rád stejné techniky a každá ústa jsou trochu jiná.

Musíte vždy někomu kouřit, když sami chcete orální sex?

"Ne," říká Pasciucco. Stejně jako při jakékoli jiné sexuální interakci byste měli něco dělat jen tehdy, když to chcete a je vám to příjemné. Při orálním sexu (ani při žádném jiném sexu) neplatí žádné "něco za něco". Před sexem otevřeně komunikujte o tom, co byste oba od tohoto zážitku chtěli. "Popovídejte si na téma dávání a přijímání stejnou měrou," dodává Pasciucco. Než začnete, ujistěte se, že jste oba na stejné vlně. V sexu byste se nikdy neměli cítit k ničemu nuceni.

"Jsem příznivcem toho, aby si oba lidé zážitek užili, ale to může vypadat opravdu různě," říká Skyler. Pokud se vám oběma orální sex líbí, skvělé! Pokud dáváte přednost jinému druhu stimulace, například smyslné masáži, ale váš partner chce orální sex, dohodněte se, že oba zažijete rozkoš, kterou chcete.

A příště se dozvíte, jak správně orálně uspokojit ženu! Muži, nenechte si tento článek ujít!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.