Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak si zvýšit chuť na sex?

8.únor 2019
Jak si zvýšit chuť na sex?

Nemůžeme říci, že bychom měli chuť na sex neustále. Pokud ano, jedná se o nějakou odchylku a často to takoví lidé musí řešit odbornou pomocí. Ale co když chuť na sex nepřichází skoro nikdy? A jak je to s ženským orgasmem? Co když to s tím má nějakou spojitost?

Ženský orgasmus je nádherná věc, a to jak pro ženy, tak pro muže. I když se to může zdát zvláštní, protože si možná řeknete, co z toho muž má, že žena prožívá orgasmus, věřte, že z toho má hodně. Především pocit, že je tak skvělý (šikovný, mocný), že zvládl dovést ženu až k samému vrcholu. A také proč ne, je to pravda, tak jen ať je na sebe pyšný. Muži milují sledovat, jak se jejich partnerka svíjí v křečích slastných pocitů. A ženy orgasmus milují přesně pro tyto pocity, na tom není nic zvláštního. Kdyby nebyl úžasný, určitě by ho nevyhledávaly. A právě proto, že ženský orgasmus milují obě pohlaví, nastávají těžké chvíle, když ho žena nemůže dosáhnout. 

Dosahovat orgasmu za každou cenu?

Někdy méně znamená více. Když se budete neustále horlivě snažit, abyste vy nebo vaše partnerka dosáhli orgasmu, pravděpodobně se to nepovede. Všechno záleží na psychice a myšlenky na to, že to nejde, vám nepřidají. Nejdříve si musíte uvědomit, že orgasmus nemusí být hned váš první cíl. Vlastně byste se měli spíše úplně odprostit od toho, abyste se honili za orgasmem, zkuste se místo toho třeba dosáhnout úplného uvolnění. Až bude čas, orgasmus přijde sám.

Proč muži tak spěchají?

Muži chtějí ženy uspokojovat. Často se ptají "Jak to udělám, abych vzrušil svou partnerku co nejrychleji?". Ačkoliv se podle té otázky může zdát, že chtějí všechno uspěchat, nutně to tak být nemusí. Naopak se snaží ženě porozumět, chtějí vědět, kdy už je žena opravdu vzrušená a kdy se mohou posunout vstříc orgasmům. A to je od nich opravdu milé. K tomuto chování se ale nemusí moc nutit, protože to mají pevně biologicky zakódované. Objevuje se i pevně zakořeněný konkurenční boj, který vzniká díky tomu, že si ženy vybírají, s kým a kdy budou mít sex. Takže jakmile si žena uvědomí, že mužské spěchání na věc plyne z toho, že ji chce co nejvíce uspokojit, mnohem snáze tomu všemu porozumí.

Muži, ženy a předehra

Není to o tom, že by muži neměli rádi předehru, jak se často říká. Muži se jen vzruší daleko rychleji než ženy. Takže jak na to, aby žena dostala to, co chce? Musí si muže trochu vytrénovat. A to nemyslíme tak, aby se z něj stal podpantoflák, ale aby to muže naučila, aby mu ukázala, co přesně chce a kdy. A proč žena nechce pokaždé to samé? Mohou za to hormony, stejně jako za spoustu dalších věcí. Takže záleží především na tom, v jaké fázi menstruačního cyklu se žena nachází. V některé dny si přeje, aby ji muž držel (ať už psychicky nebo fyzicky) a ona se mohla vypovídat ze všeho, co tíží její mysl. Až pak se může teprve uvolnit dost na to, aby ho pustila do svého těla. V jiné dny naopak je sama od sebe tak vzrušená, že by chtěla být svým partnerem "znásilněna". Nejlepší věc, kterou může žena udělat, je dát svému partnerovi vědět, co chce její tělo a duše, aby se dostala do správné nálady. 

Věnujete se předehře, abyste získali chuť na sex?

Ženám se většinou nejvíce líbí, když vzrušení eskaluje - od romantiky, přes smyslnost, až k sexuální stimulaci. Když vynecháte romantiku, zanedbáte sexuální orgán č. 1 - mozek. Romantika nemusí začínat až v posteli, lepší je to už během dne. Polibek před odchodem do práce, sexy zprávy nebo telefonát v průběhu dne a vřelé objetí při návratu domů. Toto jsou základy jejího vzrušení. Když bude muž něžný, láskyplný a bude se ženy dotýkat i ve chvílích, kdy za to nebude chtít sex, její vzrušení se bude udržovat v průběhu dní. 

Obecně by se dalo říci, že se mužům líbí, když si ženy všímají jeho intimních partií hned na začátku a hned se jich dotýkají, zatímco ženy preferují, když se jich muž dotýká postupně. Když se ženy zeptáte, kde by chtěla, abyste se jí dotkli jako první, pravděpodobně by se vám dostalo odpovědi, že chce lehkou masáž nohou nebo smyslnou masáž krku. Pomůže jí to relaxovat a pomalu se dostávat do správné nálady. Začít z vnějšku je ten správný způsob. Musí ale probíhat i správná komunikace. Pokud žena dokáže sdělit, co by se jí zrovna v ten den líbilo a kdy už se může muž přesunout od smyslných doteků k těm sexuálním, bude mít dostatečné informace, aby mohl ženě poskytnout uspokojení. Tyto její potřeby se mění každý den, takže muž nemůže spoléhat na to, že co se ženě líbilo včera, bude se jí líbit i dnes. Dokonce i u žen po menopauze funguje tento hormonální cyklus, který je ovlivněný Měsícem.

Při takovýchto předehrách si můžete užít spoustu zábavy. V podstatě si spolu hrajete, je to takové rozehřívací kolo před milováním. Když si navíc naplánujete sex (nebo spíše ostatní povinnosti během dne) tak, aby vám na něj zbývalo co nejvíce času, nebudete mít pocit, že vás tlačí čas a nebudete muset nikam spěchat. To celý zážitek ještě umocní. Pokud by si muž chtěl stanovit nějaký cíl, tak by to mělo být to, aby jeho partnerka byla před stykem dostatečně nažhavená. Když bude spěchat a naléhat, žena přijde o schopnost využít svůj orgasmický potenciál naplno. Navíc při sexu bez řádného vzrušení ženy ji to může velmi bolet, protože při vzrušení vzniká ta správná lubrikace intimních míst. Milování před tím, než je žena připravená, velmi snižuje její uspokojení ze sexu.

Možná vás to překvapí, ale ženy mají ve vulvě stejně tak erektilní tkáň jako muži. Když tedy muž poskytne své partnerce nejprve její masáž, bude poté každý jeho dotyk, pohlazení nebo líznutí ještě lepší a intenzivnější, a navíc jí to umožní mít několikanásobné orgasmy před, v průběhu i po penetraci. Když budete při předehře experimentovat, nikdy vás nemůže začít nudit, budete více vzrušení a budete se na tyto vaše intimní chvilky těšit. Ženy by si měly zapamatovat, že muži často potřebují navést. 

Předehra ale není úplně vším, chuť na sex můžete získat ještě i díky dalším věcem a jednou z nich jsou afrodiziaka. Ty mohou být ve formě jídla (většinou se jedná o nějakou potravinu), ale i činů. Co jíst a co dělat?

Zvyšte si ještě více chuť na sex!

Zimní měsíce pro nás většinou nejsou moc jednoduché. Někdo trpí depresemi, jinému se nic nechce, protože mu chybí energie ze slunce a to se pak přenáší i do sexuálního života. Ale můžete to jednoduše změnit...

Zvýšit chuť na sex můžete i pomocí afrodiziak

Jezte

Určitě jste slyšeli o tom, že některé potraviny jsou afrodiziaky. Víte, co byste si tedy měli s partnerem dopřát k večeři, pokud chcete noc plnou vášní? Vyzkoušejte hořkou čokoládu, ústřice, banány, avokádo nebo chilli (ale ne vše dohromady, to by asi byla noc plná vášní strávená na záchodě). Bylo prokázáno, že tyto potraviny stimulují krevní tok a zvyšují uvolňování endorfinů a hormonů, díky kterým toužíte na to skočit a užívat si.

Pijte

Nejen jídlo, ale i pití vám může pomoci zvýšit chuť na sex. Je tím známé červené víno a káva, které zvyšují krevní tok a výdrž. Budete mít díky nim více enegie, ale pamatujte na to, že nic se nesmí přehánět.

Zamiřte do posilovny

Přemýšleli jste, že byste měli trochu shodit a tudíž začít cvičit? Pusťte se do toho společně s partnerem! Může to pomoci zažehnout jiskru ve vašem vztahu, která vyhasla. Fyzická aktivita, stejně jako předchozí zmíněné potraviny a nápoje, zvyšují krevní tok a k tomu ještě zrychluje tep, zatímo se uvolňují endorfiny a zvyšuje se vaše libido. Cvičení navíc zbaví tělo stresu, což je jeden z největších zabijáků našich sexuálních životů.

Dejte najevo své pocity

Miluji tě - to jsou slova, která toho mohou hodně změnit. Říkejte druhému, jak si ho vážíte a co pro vás znamená, protože to vytvoří intimitu, která může vést k dalším věcem. Nezapomínejte se také zmínit, jak moc vás přitahuje...

Bavte se mimo ložnici

I když sex v ložnici může být skvělý, po několika týdnech, měsících nebo letech vás nakonec omrzí. Užívejte si i na jiných místech. Ani moc nezáleží na tom, kde to provedete, ale jak se u toho budete cítit. Budete mít pocit vzrušení a dobrodružství, možná i toho, že děláte nějakou zakázanou věc. Tak kde si to rozdáte příště? Bude to obývák, zadní sedačky auta nebo budete odvážní a risknete nějaké místo, kde vás může někdo načapat?

Je škoda, když ztrácíte chuť na sex. Zkuste ji díky našim tipům obnovit a poté, pokud nemáte partnera, si vytvořte profil na erotické seznamce a seznamte se s někým, kdo vám naplní vaše touhy.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.