Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak si ženy v roce 2020 představují ten nejlepší sex?

20.březen 2020
Jak si ženy v roce 2020 představují ten nejlepší sex?

Pro každého skvělý sex znamená něco jiného. Navíc i názor jednotlivce se v průběhu času mění. Zatímco když jste mladí, ten nejlepší sex si můžete představovat jako vášnivou chvilku na zadních sedačkách auta, později se to může klidně přesunout do "nudné" postele a rychlovka se proměnit v hodiny slasti a poznávání těla.

V dnešním článku vám představí 15 žen svou představu krásného, skvělého sexu, který by chtěly prožívat v roce 2020 a pravděpodobně nejen v tento rok. "Sex zahrnuje naše nejintimnější, osobní myšlenky a pocity," říká Marianne Brandon, PhD. A ty se mění v průběhu času, skrze zkušenosti a také od partnera k partnerovi. "Dobrý sex není kognitivní zážitek, je to emocionální a citový zážitek, který je vyvolán nějakým druhem intimního spojení. Nabízí nám setkání s našimi nejhlubšími já prostřednictvím silných fyzických a emocionálních pocitů, jako je živost, vitalita, spojení a potěšení," dodává Brandon.

To je důvod, proč žádná sexuální zkušenost (ať už dobrá nebo špatná) není vždy úplně stejná, ať už jste s partnerem jakkoliv dlouho. Pravda je, že dobrý sex se scvrkává na to, co je dobré pro vás a vašeho partnera v tu danou chvíli. To znamená, že (a jak brzy uvidíte), existuje několik obecných zásad dobrého sexu: čestná komunikace, vzájemná úcta a zábava - napříč věkem, orientací ale i druhem vztahu, ve kterém se nacházíte.

Jak podle vás vypadá skvělý sex?

"Podle mě je tady určitá představa, že manželský sex nebo sex v dlouhodobém vztahu se automaticky rovná nudný a vanilkový sex, to ale není moje zkušenost. Obecně  můžu říct, že sex v dlouhodobých vztazích byl vždycky lepší než jednorázový sex. A zatím úplně nejlepší je právě manželský sex. Je něco mimozemsky krásného na tom mít s někým takové hluboké spojení, že si při sexu připadáte jako jedno tělo, jedna duše. A pokud se ve vztahu cítíte takto pohodlně, můžete se spolu upřímně a otevřeně bavit i o experimentování s novými polohami, hračkami a technikami, což jen zvyšuje potěšení. Mít partnera, který jen nebere, ale i dává a je v souladu s vámi, je nutností pro skvělý sex." - Hillary R.

"Dobrý sex pro mě znamená být na stejné vlně jako ten druhý. Vždy mě přitahovali starší muži a měla jsem s nimi i lepší sex. Měla jsem to štěstí, že jsem vždy narazila na muže, který věděl, co dělá, nikam nespěchal a vážil si ženského o těla. Nemůžu odolat jemným polibkům smíchaným s trochou drsnosti a smyslnosti. Oční kontakt, lehké doteky a převzetí vedení pro mě taky dělají dobrý sex." - Rochelle W.

"Že jsem měla dobrý sex poznám tak, že se druhý den nemůžu hýbat. Že jsem měla lepší orgasmy, než bych si udělala já. Měla by být i nějaká předehra, škádlení a vzájemné zkoumání svých těl, a ne že se jde hned na věc. Také chci, aby byl spokojený i můj partner. A navíc k fyzickým věcem musí být nějaké emoční spojení. Když tomu člověku nevěřím nebo mě vidí jenom ja prostředek k dosažení cíle, nejsem schopna dosáhnout orgasmu." - Emily B.

Každá žena chce prožít ten nejlepší sex

"Dobrý sex je v tu chvíli, kdy nemyslím na nic jiného, pouze na to, co se ve mně děje v tu danou chvíli. Pokud se mu podívám do očí a usměju se jako Beyoncé na konci videoklipu "Rocket", tak to je pro mě skvělý sex." - Emily C.

"Když jsem začala mít sex, jediné, co mě zajímalo, bylo uspokojit svého partnera - na úkor svého vlastního uspokojení. Nechtěla jsem vypadat hamižně, a tak jsem říkala věci jako 'O mě si nedělej starosti.' Teď už vím, že dobrý sex znamená říct si o to, co chci, a vyjádřit, když se mi něco nelíbí. A taky hračky." - Jordan T.

"Pro mě je skvělý sex dlouhý a na odvážném místě. Pokud se ještě přidá dirty talk a orgasmus obou ve stejnou chvíli, je to ješště lepší. Nejlepší sex, který jsem kdy zažila, byl v posteli mojí spolubydlící na koleji - ups - protože v mojí posteli byla kamarádka a my dva jsme byli tak nadržení, že se nám nechtělo čekat, až odejde. Trval hodně dlouho, ale ani jeden z nás si nestěžoval. Moje spolubydlící pak vešla - ups podruhé - ale ten sex byl tak dobrý, že jsme nemohli přestat. Bylo to nečekané a riskantní a taky nejlepší." - Sara S, 33 let

"Dobrý sex je zdravý pro naše tělo, vášnivý pro naše srdce a stimuluje naši mysl. Ta část 'zdravý pro naše tělo' platí, když jste s partnerem, se kterým můžete bez problémů o všem komunikovat, který respektuje vaše hranice a bere v úvahu vaše přání - ať už co chcete v sexu dělat nebo jakou chcete použít ochranu." - Dr. Kate White

"Protože beru antidepresiva, je pro mě těžší mít orgasmus při sexu s partnerem. Přišla jsem na to, co pro mě dobrý sex znamená, zaměřila jsem své soustředění z 'potřeb' jen na to, abych si užívala přítomný okamžik a fyzické příjemné pocity, které se odehrávají. Naštěstí jsem ve vztahu s patnerem, který je trpělivý a chce experimentovat a díky tomu je sex zábava a ne frustrující." - Sara L.

Jak vypadá nejlepší sex podle žen?

"Dobrý sex je o tom, když se cítíte sebevědomí. Když se cítíte úžasní, sexy, sebevědomí - myslím, že to mění celé nastavení mysli. Sex je mnohem víc než jen fyzický akt - je to o vzrušení na všech úrovních. A jen pro informaci, já mám skvělý sex!" - Estelle K.

"Jako někdo, kdo je vdaný víc jak sedm let si myslím, že opravdu dobrý sex je takový, který přijde přirozeně a nikdo si o něj nemusí říkat nebo druhého nutit. Může to znít jako samozřejmost, ale moc často se to neděje, když jste sezdaní." - Chelsey B.

"Jeden z nejlepších sexů s partnerem prožíváme, když jeden z nás není úplně v náladě - zatím. S manželem jsme založili metodu, kterou nazýváme 'pravidlo semaforu' - když jeden z nás má na sex chuť a neví, jestli ten druhý také, zeptáme se, jaká barva je. Červená znamená 'teď rozhodně ne, je mi to moc líto, ale ne.' Zelená znamená 'čteš mi myšlenky, pojďme na to!' a oranžová znamená 'teď zrovna nemám moc náladu, ale dám ti šanci to změnit.' Ten nejlepší sex je, když je jeden z nás barva oranžová. Proč? V těchto případech se nejvíc dbá na předehru a orální sex a je velmi vzrušující sledovat svého partnera, jak vás snaží ohromit." - Liz B.

"Dobrý sex je takový, o kterém celý následující den (nebo dva) přemýšlíte. Je to jako takové kouzlo, když se cítíte s druhou osobou bezpečně natolik, abyste jí sdělili, co chcete, a víte, že vynaloží své největší úsilí pro to, aby vám to splnila. I když třeba v ten konkrétní moment nemám orgasmus, pořád to považuji za dobrý sex, protože jsme s partnerem byli schopni zkoumat něco nového a učit se o sobě navzájem a celé jsme si to užívali. A když na konci sotva dýchám, tak to už je taková třešnička na dortu." - Lindsay G.

Orální sex ženy milují! Dopřejte jim ho

"Ten nejlepší sex mě vždycky překvapí nepřipravenou. Nemůžu vyloženě vystihnout, díky čemu je tak dobrý; zkrátka je. Ale kdybych se to snažila vysvětlit, řekla bych, že dobrý sex je spíše nejdřív o emočním spojení a poté přichází to fyzické téměř automaticky. Když se cítím s druhým propojená, milovaná a komfortně, můžeme si to oba užívat." - Jenny N.

"Dobrý sex začíná o dost dřív než fyzický akt. Pro mě to je sdílení stejného flirtovacího stylu, škádlení jeden druhého, hluboké a provokující konverzace. Je to o tom cítit se s druhým bezpečně, jako byste spolu sdíleli nějaké pouto - a to klidně v místnosti plné lidí. To je začátek dobré předehry. Z fyzického hlediska vyžaduje dobrý sex otevřenou mysl, sebevědomí a vášeň. Také je důležité nejprve dobře prozkoumat své vlastní tělo, abyste skutečně věděli, co chcete, a mohli si o to bez problémů říct. Ty nejlepší partnery vzrušuje to, že vás mohou vzrušovat, donutí vás cítit se neodolatelná a vůbec nejsou citlivky. Také jim nedělá problém multitasking - na ženském těle je možností - vlasy, jazyk, bradavky, klitoris, vagína, zadek... Kombinace jakýchkoliv tří částí by se měla věnovat pozornost, ať už rukama, pusou, hračkou nebo penisem. A nakonec musím zmínit, že dobrý sex zahrne všechny smysly, je hravý, ale intenzivní. Můžete se na sebe smát a přitom ztratit veškeré zábrany. Donutí vás to v tu chvíli zapomenout na všechno ostatní." - Kristin C.

"Přála bych si, abych mohla říct, že na velikosti a výkonnosti mužského partnera nezáleží, ale pravdou je, že to rozhodně pomáhá. Se skvělou předehrou je to také o poznání lepší. A komunikace s vaším partnerem o tom, co se vám líbí, je také klíčem. Ale nad tím vším pro mě je ta intenzita, soustředěnost a nadšení, se kterými společně dokážete cokoliv. Být stoprocentně oddaný té dané chvíli a cítit to samé od partnera je přenádherný pocit." - Elissa S.

Jak vidíte, dobrý nebo skvělý sex pro každou ženu znamená něco trochu jiného. Najdou ale určitě podobné znaky. Najděte si partnerku na online erotické seznamce a dopřejte jí ten nejlepší sex.

[Lil]

Zdroj:

https://www.womenshealthmag.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.