Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak si užít sex, i když máte děti?

14.leden 2018
Jak si užít sex, i když máte děti?

Někdy má pár snahu udržet svůj sexuální život aktivní, ale i tak se jim to nedaří. Jedním z důvodů mohou být i děti, ať už velké nebo miminka. I přesto si ale můžete užívat své intimní chvilky. Dnes vám poradíme jak.

Dva se zamilují, žijí spolu a díky jejich nekonečně lásce přijde na svět dítě. A tady často pohádka končí, protože tato skutečnost úplně převrátí jejich život na ruby, jak ten běžný, tak ten sexuální. Aby ale takový vztah fungoval, je potřeba udržet i intimní kontakt, se kterým je to ale v tomto období mnohem těžší. A věřím, že nechcete čekat, až dítě začne chodit do školy nebo do školky, abyste si mohli spolu užít (a to ještě k tomu pouze v případě, že budete mít přes tu dobu oba volno). Když je dítě malé, často se taková situace naskytne pouze tehdy, když dítě spí. Budete muset najít svou kreativní stránku a zapnout ji na plné obrátky, protože bez ní se neobejdete. A také můžete vyzkoušet několik tipů, které jsme pro vás připravili.

Hlídání

Někomu to možná může připadat zbytečné shánět si hlídání jen na to, abyste si mohli užít pěkný večer, ale vězte, že to vašemu vztahu jen a jen prospěje. Jestliže nemáte nikoho z rodiny, kdo by vám v takové situaci mohl pomoci, podívejte se na recenze některých agentur, které se zabývají hlídáním dětí. Bude pak na vás, zda budete dítě chtít hlídat ve vašem domě nebo ne. Oboje má své výhody. Pokud se rozhodnete pro svůj domov, můžete sice vyrazit na romantickou večeři, ale sex si budete muset užít v autě nebo někde v motelu a podobně. To nezní pro mnoho lidí moc lákavě. V druhém případě budete mít byt pouze pro sebe a budete si moc nespoutaně užívat, ale možná se mohou objevit obavy o dítě, které mohou zničit veškerou atmosféru. Proto si vyzkoušejte, co z toho vám bude vyhovovat více a toho se držte, nebo tyto metody střídejte.

Využijte každou minutu

Teď, když jste rodiči, většinou nebude čas na dlouhý, luxusní sex, který jste si dopřávali doteď. Budete se muset trochu uskromnit a budete se muset smířit s tím, že dokud dítě neodjede někam na prázdniny, tak vás nečekají ani žádné sexuální maratony, kdy jste minimálně celý den strávili v posteli, jedli jídlo navzájem z vašich těl, hráli erotické hry a zkoušeli nové erotické hračky. A teď jediná chvíle, kdy pod peřinou strávíte celý den, je, když máte chřipku, a to není zrovna sexy.

Naštěstí s tím můžete něco udělat. Stačí, když využijete každé minuty a hlavně musíte umět odhadnout ten správný čas. Dítě zrovna usnulo? Skvělé, je ten správný čas! Vzbudíte se ve tři ráno, protože potřebujete na záchod? Co zkusit nějak pěkně probudit vašeho partnera? Dalších pět minut navíc vzhůru vás nezabije. Nic dobrého v televizi nedávají, dítě zaujala nějaká pohádka, co se třeba setkat v kuchyni? Pokud chcete váš aktivní sexuální život zpátky, musíte přestat plánovat a především nelpět na tom, aby bylo vše perfektní. Naopak byste měli chytit každou příležitost na pačesy, a to hned, jak se nějaká naskytne, žádné přemýšlení!

Romantika ani sex by se ze vztahu neměly vytratit

Začněte (na tom) pracovat společně

Musíte se snažit oba. Není to o tom, že by chtěl pěkný intimní život zachovat pouze jeden z vás. Promluvte si o tomto tématu a zkuste přijít společně na nějaké řešení. Když půjdete oba za stejným cílem, bude to mnohem jednodušší. 

Navíc můžete využít ještě jednu formu práce, která vás dovede ke společnému cíli. Dejme tomu práce na zahradě nebo v garáži nebo uklízení bytu. Zaprvé jakýkoliv náročnější pohyb produkuje v našem těle testosteron a endorfiny, díky kterým jsme nadržení. Zadruhé se takto můžete nenápadně vytratit aspoň na maličkou chvíli, aniž by to bylo moc podezřelé.

Vytvořte si soundtrack

Hudba rychle mění naši náladu a inspiruje nás k tomu cítit příjemné věci. Tanec je sexy a vzrušující, tak proč to nezkombinovat a neudělat zvukový doprovod, který vás přivede do varu, nebo vám připomene časy, kdy jste nemohli dát ruče pryč jeden z druhého? Pusťte si tyto písničky třeba v kuchyni při vaření, zatancujte si při tom, potom dejte hudbu více nahlas a zamaskujte tak jakékoliv nápadné zvuky. Některé písničky jsou dokonce jako dělané na to, abyste zamaskovali sténání tak, že to bude vypadat, že si zpíváte a pohybovat se můžete do rytmu.

Nažhavte si motory

Řeč bude o masturbaci. Když delší dobu nejezdíte autem, bude to chtít, abyste jednou za čas nastartovali a chvíli nechali auto běžet. Vaše intimní partie to mají stejně. Rozhodně byste si neměli myslet, že když spolu nějakou dobu nespíte, tak je hřích si udělat dobře sám. Naopak to pro vás bude prospěšné. Obzvláště jestliže máte po delší pauze trochu problém "nastartovat" bude se vám tenhle váš domácí úkol líbit a především bude účelný. Pokud jste žena a v nedávné době jste se zahojila po porodu, je dobré zjistit, jestli se tam dole něco změnilo a jestli se vám třeba líbí jiné dotyky než doposud. Svému partnerovi pak své objevy prozraďte.

Umyjte se

Není to o tom, že byste byli špinaví. Ale i když je den opravdu hektický a nevíte, kam dřív skočit, vždy si najdete čas na večerní sprchu nebo koupel, že? Tak toho využijte a skočte se vykoupat nebo vysprchovat oba najednou. Navíc děti samotné už jsou většinou tou dobou najezené, vykoupané a dost unavené na to, aby mohly nerušeně spát. Při nejhorším si můžete s sebou vzít chůvičku a slyšet, kdy vaše ratolest začne být smutná. Jsou-li už děti větší a rádi za vámi všude chodí jako ocásci, můžete si navíc i zamknout dveře, to je asi největší kouzlo koupelny. Stále nemáte chuť se na to vrhnout hned dnes večer v koupelně? Představa je to lákavá a neříkejte, že vám nehlodá červíček v hlavě...

Užijte si společný čas ve vaně

Vytvořte si vlastní signál

Zaprvé byste se měli společně s partnerem domluvit na jasném signálu, který si oba lehce zapamatujete a budete ho používat. Můžete si vybrat nějaké neutrální slovo nebo nějaký posunek. Až se naskytne vhodná situace, tak se vám bude totiž zatraceně hodit. Jak jistě víte, děti vás nejvíce potřebují, když jim řeknete, že chcete být s partnerem chvilku sami. To vám pak najednou musí všechno ukázat, na všechno znát odpovědi anebo chtějí se vším pomoci. Takže na to musíte jít jinak. Dejte dítěti nějaký úkol, o kterém si bude myslet, že je super důležitý. Co třeba roztřídit špinavé prádlo podle barev? Nebo sundat prádlo ze sušáku? Nakládat nádobí do myčky? Menší děti vám mohou namalovat krásný obrázek nebo vyrobit nějaký dárek. Hned, jak uvidíte, že se díte do činnosti zabralo, použijte váš signál a nenápadně se s partnerem vytraťte a doufejte, že se díte okamžitě nezvedne a nepůjde vás hledat. 

Takovou činnost ale kolikrát nemusíte dítěti ani sami zadávat, ale stačí najít vhodnout chvíli, kdy vidíte, že dítě opravdu hodně baví to, co právě dělá. Signál a šup na to! Samozřejmě se jedná vždy o rychlovky, protože dítě se většinou nevydrží dlouho soustředit na jednu věc a ještě k tomu samo, ale i za to to stojí, no ne?

Nechávejte zamilované vzkazy

Vneste do svého vztahu i trochu romantiky. Nejen, že dáte svému partnerovi krabičku s obědem, ale ještě k ní připojte pozvání na "dezert". Ten určitě ocení ještě víc než oběd samotný. Smskou je také můžete upozornit na jejich "domácí úkoly", na které nesmí za žádnou cenu zapomenout. Masážní oleje s kartičkou, jak je budete konkrétně používat, schované v tašce do posilovny mohou partnera také pěkně přivést do varu. Na všechno z toho se bude neskutečně těšit. Někdy zkrátka partnera musíte trochu popostrčit, aby věděl, že jste připraveni a máte o intimní chvilky zájem.

Musí vědět, co chcete, aby se stalo. Žena se po porodu změní v mnoha věcech - v jejích emocích, těle, míře energie, dokonce i její role v domácnosti se změní. Muž pak může být trochu zmaten a nevědět, co dělat. Když si navzájem budete říkat, co na sobě milujete, jak moc si vážíte jeden druhého a že po sobě navzájem stále toužíte, sex se stane stejně snadným jako příprava jídla.

Nemáte ještě nikoho na erotické hrátky, natož abyste zakládali rodinu? To nevadí, najděte si někoho na sex seznamce a kdo ví, jak dopadne nakonec vaše budoucnost.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.