Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak si přirozeně zlepšit sexuální zdraví

18.prosinec 2018
Jak si přirozeně zlepšit sexuální zdraví

Zimní období je ideální čas k tomu se k sobě s partnerem přitulit pod přikrývkou a zároveň si užít erotické hrátky, na které byste měli být řádně připraveni. Abyste si užili několik krásně strávených hodin ve dvou, měli byste být v té nejlepší sexuální kondici. V dnešním článku vám poradíme, jak toho můžete dosáhnout.

Máte obavy, že vaše sexuální zdraví není takové, jaké by mělo ve skutečnosti být? Ať už jde o nízký počet spermií, pokles hladiny testosteronu, nedostatek libida nebo vás trápí cokoli jiného (před Vánocemi především stres), můžete se přirozenou cestou vrátit zpět do kondice a vyřešit vše, co sužuje vaše sexuální zdraví. Nejlepších výsledků dosáhnete, když některé následující metody zkombinujete a vyměníte za některé z vašich dosavadních denních akitvit, popřípadě můžete některé vaše denní aktivity omezit, abyste do svého denního režimu mohli přidat metody, které vám pomohou zlepšit vaše sexuální zdraví. O jaké přirozené metody se jedná?

Vyzkoušejte bylinné prostředky pro lepší sexuální funkci

Ašvaganda je bylinný superlék z ájurvédy, který může pomoci dosáhnout maximálního uspokojení v posteli. Zlepšuje přirozené vaginální zvlhčení, dále pomáhá vzrušení a také orgasmům. Účinky této byliny se zaměřují na zlepšení fyzického zdraví a vitality jako celek, kromě toho zároveň podporují i duševní zdraví. Vědecky se prokázalo, že perorální podání ašvagandy pomáhá zlepšit sexuální funkci především u žen. Navíc také zmírňuje úzkost a pomáhá oživit ženské reprodukční orgány.

muži se mohou obrátit k bylinkám pro pomoc, konkrétněji by měli vyhledávat ginkgo bilobu, která pomáhá mužům stejným způsobem jako ašvaganda ženám. Ginkgo biloba pozitivně ovlivňuje sexuální zážitek ve více fázích, může pomoci při vzrušení, orgasmu a uspokojení. Použitím tohoto bylinného prostředku podpoříte erekci a lubrikaci. Vědci zjistili, že je ginkgo biloba účinná u lidí, kteří mají sexuální problémy v důsledku užívání antidepresiv. Ašvaganda může mužům také pomoci, a to zvýšením počtu spermií, zlepšení jejich tvorby a pohybu. Ašvaganda je jinými slovy vhodným doplňkem, pokud plánujete založit rodinu.

Obohaťte svůj jídelníček o granátová jablka a pravidelně se stravujte

Rubínově červená semínka z granátového jablka mohou pomoci zvýšit hladinu testosteronu u mužů i žen. Zatímco testosteron je obyčejně nazýván "mužským pohlavním hormonem", ženské tělo produkuje a potřebuje určité množství tohoto hormonu k regulaci nálady, udržení libida a energetické hladiny. Obohatíte-li svůj jídelníček o granátová jablka, zjistíte, že se vaše nálada zlepší po konzumaci této superpotraviny, která je bohatá na antioxidanty. Granátová jablka můžete konzumovat samotná, udělat si z nich šťávu nebo smoothie. Na internetu si můžete vyhledat různé recepty.

Zároveň se ujistěte, že vaše tělo získává dostatečné množství základních živin, jako jsou vitamíny A, C, E a B, zinek, selen a hořčík, a to prostřednictvím dobré směsi čerstvých produktů. Tyto mikroživiny hrají klíčovou roli endokrinních a reprodukčních funkcí.

Podpořte hladinu testosteronu s kokosovým a olivovým olejem

Kokosový olej může pomoci produkci testosteronu snížením oxidačního stresu ve vašem těle. Jedna studie zjistila, že může dokonce pomoci lidem, u kterých oxidační stres spojený s konzumací alkoholu negativně ovlivňuje varlata. Olivový olej má podobné účinky jako kokosový olej, přičemž výzkum naznačuje, že se může zvýšit hladina testosteronu až o 17,4 % během 3 týdnů.

Zlepšete své libido a vaginální stimulaci pomocí ovsa

Oves setý (nebo také Avena sativa) zvyšuje citlivost v genitální oblasti, vaginální stimulaci a dále zlepšuje libido. Vyživuje nervy, čímž zvyšuje intenzitu příjemných pocitů, které zažíváte během pohlavního styku. Jedna studie zjistila, že až o 15 % více žen zažilo lepší sex díky požívání ovsa. To dále vedlo ke zvýšení frekvence orgasmů u těchto žen až o 29 %.

Pravidelně cvičte

Dobrá kondice, ztráta hmotnosti a dobře vypadající tělo hrají klíčovou roli ve zdravém sexuálním životě. Když začnete pravidelně cvičit, určitě si také všimnete, že se vám zlepší vaše vytrvalost, jakmile shodíte nějaké to přebytečné kilo. Dokonce i když už máte zdravou tělesnou hmotnost, cvičením posílíte i své svaly, z tohoto důvodu určitě nepřestávejte cvičit, jakmile dosáhnete prvních výsledků. Naopak pokračujte ve cvičení, abyste si udrželi dobrou kondici. Pokud ale opět přiberete několik kilogramů navíc, dojde k poklesu hladiny spermií u mužů (koncentrace a životaschopnost), což ovlivní jejich plodnost.

Cvičte spolu s partnerem, a to pravidelně

Porazte s akupunkturou sexuální problémy spojené se stresem

Akupunktura pomáhá obnovit hormonální rovnováhu, která bývá kvůli stresu vzhůru nohama. Stimulace produkce endorfinu ve vašem mozku vás zanechává šťastnější a pozitivnější. Ve vašem těle dále dochází k produkci estrogenů, progesteronu a hormonů stimulující vaječníky. Kromě toho akupunktura zabraňuje zúžení cév v ženských genitáliích, což může být důsledkem stresu. Krev může normálně protékat do genitální oblasti a vaječníků, když cévy nejsou zúžené, čímž se zvyšuje pravděpodobnost početí.

Mužům, kteří trpí problémy se spermiemi, může akupunktura také pomoci. Díky akupunktuře se zlepší životaschopnost a koncentrace spermií.

Dopřejte svému tělu železo (především ženy)

Lidské tělo potřebuje železo, aby si udrželo libido a zajistilo, abyste pocítili dostatek touhy a vzrušení, a užili si nádherný orgasmus. Vědci zjistili, že doplněním železa mohou ženy překonat sexuální dysfunkci a úzkost, ke které dochází v důsledku anémie (chudokrevnost) z nedostatku železa.

Zkuste si zacvičit jógu

Jóga pomáhá sexuálnímu zdraví několika způsoby. Zlepší se vám kondice, posílí svalstvo a navíc ztratíte přebytečná kila. Pomáhá však i duševnímu zdraví, a to tak, že vás uvolní a pomůže vám lépe se vypořádat se stresem. Cvičení jógy zlepšuje autonomní funkci a zmírňuje úzkost. Jako bonus můžete některé polohy pro jógu využít při sexu.

Vyhněte se soli nebo alespoň zmírněte její příjem

Velké množství soli ve vaší stravě může způsobit zvýšení obsahu sodíku v krvi, čímž se zároveň zvyšuje krevní tlak. Jaké to má následky? Špatný sexuální požitek způsobený narušením průtoku krve do genitálních oblastí. To znamená, že muži mohou mít problémy s erekcí (erektilní dysfunkce).

Omezte kávu a příjem kofeinu

Příliš mnoho kofeinu vás může hodně nabudit, což vám možná pomůže vydržet při sexu déle. Vašemu duševnímu zdraví naopak vůbec neprospěje - budete více úzkostliví a nervózní, což se samozřejmě odrazí na vašem výkonu. Proto se vyvarujte příjmu přehnaného množství kofeinu, pokud se chystáte mít sex, obzvlášť v případě, že trpíte úzkostnými poruchami.

Muži by se měli vyhnout potravinám obsahující fytoestrogeny

Některé potraviny obsahují fytoestrogeny (například sója, fazole, ořechy, jetel, len, sezam), které napodobují účinky estrogenu v lidském těle, čímž způsobují pokles hladiny testosteronů v těle. Bohužel bez správné hladiny tohoto vitálního mužského hormonu se vaše tělo neobejde. Bez něj vaše libido bude na bodu mrazu.

Nebuďte dlouho bez sexu

Pokud muži příliš dlouho abstinují, může to poškodit zdraví jejich spermií. Studie zjistily, že u mužů, kteří nemají sex nebo se neukájí déle než pár dní, se může zhoršit kvalita a koncentrace životaschopných pohyblivých spermií. Neberte to na lehkou váhu a podpořte své sexuální zdraví kvalitním sexem.

Na závěr je potřeba podotknout, že byste si měli dávat pozor na různé pohlavní choroby. Pravidelně navštěvujte svého lékaře a nechte se preventivně ošetřit. V některých případech včasná diagnóza může zachránit životy.

Jste dlouho bez sexu a nemáte partnera? Zkuste se poohlédnout na sex seznamce, zda vám někdo nepadne do oka. Pokud ano, navázejte s ním kontakt a domluvte si schůzku, abyste mohli sexem podpořit své zdraví!

[rox]

Zdroj:  https://www.curejoy.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.