Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak si můžete užívat sex během horkých slunečných dnů?

22.červenec 2018
Jak si můžete užívat sex během horkých slunečných dnů?

Chcete si užívat sex i při vysokých teplotách? Máme pro vás pár tipů, se kterými si můžete zpestřit své léto.

Během léta bývá sexuální libido vyšší než obvykle. Lidé jsou více společenští, nosí minimum oblečení, cvičí více a jsou obecně šťastnější během slunečných dnů. Tohle všechno napomáhá ke zvýšení libida v létě, což je sice velmi pozitivní, má to však i negativní stránku. Pěkně žhavý sex je skvělý, člověk se však u toho celkem zapotí a během horkých, slunečných dnů jediné, co člověk chce, je zchladit se a tolik se nepotit. Nadměrné pocení navíc zvyšuje riziko výskytu sexuálně přenášené plísně. Jak si tedy můžete užít sex v létě?

Dejte si společnou sprchu

Nejúčinnější způsob, jak se co nejrychleji zchladit a zároveň si u toho užít, je společná sprcha. Vlezte si do sprchy a pusťte vodu (muži jistě ocení, když nebude příliš studená). Nezapomeňte na silikonový lubrikační gel, neboť přirozená lubrikace se během sprchování odplaví. Pak už se jen nechte vést svými smysly. Dovolte svým rukám bloudit po těle vašeho partnera a zkuste si třeba i představit, že nejste doma v koupelně, ale například někde na dovolené, kde se chladíte pod vodopádem.

Žínka namočená v ledové vodě

Nechce se vám do sprchy? Nevadí! Máme pro vás další tip, který vám pomůže se zchladit a užít si během toho krásné chvilky. Vezměte si žínku, namočte ji do misky s ledovou vodou a vyždímejte. Poté můžete vy nebo váš partner chladit toho druhého pomocí žínky - přejíždějte žínkou přes krk, hruď/prsa a dostaňte se až k intimním partiím. Žínku během předehry dle potřeby několikrát namočte a zase vyždímejte. S partnerem se nakonec vystřídejte.

Díky smyslové povaze tohoto intimního aktu se dostanete do nálady, nemluvě o tom, že budete mít husí kůži kvůli rychlé změně teploty.

Pohrajte si s kostkami ledu

Kostku ledu můžete použít na jakoukoli část těla, ať už svého nebo tělo vašeho partnera. Vše, co potřebujete pro předehru, jsou samozřejmě kostky ledu a také papírové ubrousky, abyste mohli utřít přebytečné kapky vody pro případ, že by vás rozptylovaly.

Experimentujte a pomalu přejíždějte kostkou ledu po svém nebo partnerově těle. Dejte si však pozor a nepoužívejte led na jednu oblast moc dlouho, protože led má znecitlivující efekt, což není zrovna to, co byste zrovna chtěli, aby se vám při sexu stalo.

Pro předehru v létě použijte kostky ledu

Chlazený meloun

Máte-li doma meloun, můžete jej použít místo ledu. Ukrojte si kousek a pomalu jím přejíždějte po erotogenních zónách nebo vyskládejte malé kousky a následně si na nich slupněte. Hlavně se s melounem držte dál od genitálií, abyste se vyhnuli infekci.

Sex před klimatizací

Máte doma klimatizaci nebo alespoň stolní či stojanový ventilátor? Výborně! Nastavte klimatizaci na požadovanou teplotu nebo pokud vlastníte ventilátor, nastavte jej na požadovou intenzitu proudění vzduchu, kterou se necháte během sexu ovívat. Vyzkoušet můžete například polohu na pejska, zatímco na vás bude proudit chladný vzduch. Pro zpestření si můžete představit, že jste někde venku v chladném větru.

Hra se zavázanýma očima

Sex se zavřenýma očima je vždy velmi vzrušující a může vás příjemně překvapit i v létě. Nebojte se experimentovat! Jakmile jeden z vás má zavázané oči, ten druhý může nechat skápnout kapky studené vody na nečekaných místech. Nechte svého partnera hádat, kam dopadne další studená kapka. Zaměřte se hlavně na citlivé oblasti, jako jsou rty, bradavky a vnitřní stehna. Vodu můžete nahradit i kostkou ledu, kterou budete přejíždět jednotlivá místa.

Hrátky ve vodě

Najděte prázdný bazén nebo odlehlé místo v jezeře, rybníku nebo pokud jste na dovolené u moře, tak v moři, abyste se mohli jít koupat naostro. Sex ve vodě může zvýšit riziko infekce močových cest, nicméně uspokojování pomocí rukou je povolené. Jestliže vlastníte bazén, mějte silikonový lubrikant nablízku, neboť jak jsme již zmínili výše, voda může vypláchnout přirozenou lubrikaci.

Nemáte s kým prožít léto? Tak se zaregistrujte na sex seznamce a najděte si sex partnera!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.