Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak se páry stavějí k erotickým hračkám?

22.červen 2018
Jak se páry stavějí k erotickým hračkám?

Erotické hračky a pomůcky tady nejsou jen pro chvilky, kdy jsme single nebo na pár minut bez partnera. Mohou dobře posloužit i při intimních chvilkách s vaším partnerem nebo při sexu samotném. Jaký mají páry na erotické hračky názor a které hračky si chválí nejvíc?

Některým párům erotické hračky a pomůcky sedí. Dokážou využít jejich potenciál a jsou rádi, že jim hračka může pomoci mít ještě lepší orgasmy nebo prožít delší sex. Jiné páry se dokonce až děsí, že by si měli jakoukolivpomůcku do postele pořídit a jediné, co jsou ochotni použít, je kondom. Do které skupiny patříte vy?

Jestliže se řadíte spíše do první skupiny, tak vám gratulujeme, protože děláte mnoho pro svů sexuální i partnerský život. Zkoušejte dále různé nové pomůcky a vymoženosti, abyste udrželi svůj sexuální život svěží. Do první skupiny se ale můžete zařadit i tehdy, když zatím žádnou erotickou hračku nepoužíváte, ale už nad tím přemýšlíte a potřebujete jen trochu popostrčit nebo poradit, jaká by byla nejvhodnější. I v tomto případě si můžete gratulovat, protože máte otevřenou mysl a snažíte se svůj sexuální život oživit, což je obzvláště v dlouhodobých vztazích velmi důležité. 

Pokud jste spíše konzervativní pár, který nepoužívá při sexu žádnou ertickou hračku, nebo k nim máte dokonce odpor, možná byste se měli trochu zamyslet. Vyhovuje-li to vám oběma a oba můžete říci, že vedete skvělý sexuální život bez jediné chybičky a jste si jistí, že nechcete experimentovat, pak se touto otázkou erotických hraček nemusíte pravděpodobně dále zabývat. Často se ale párům stává, že se jejich sexuální život stane nudným a nevědí, jak z této situace ven, na erotické hračky ani nepomyslí, což je škoda. Zkuste o nich trochu popřemýšlet. Nemohly by vnést do vašeho sexuálního života trochu světla, naděje, nemohly by ho trochu okořenit? Určitě mohly! Musíte jim jen dát prostor a šanci. Prodiskutujte tuto možnost s partnerem a i když se vám to třeba nebude moc zdát, vyzkoušejte to. Jediné negativní, co se může stát, je to, že se vám to nebude líbit. V takovém případě už hračku nikdy nepoužijete. Žádné trauma vás z toho nečeká, pokud ji použijete správně (raději nezapomeňte číst návod na použití a pročíst si něco o bezpečnosti erotických hraček). Zato pozitivních přínosů můžete získat hned několik. 

Jak využívají erotické hračky ve vztahu páry?

Markéta, 30 let, zasnoubená

"Já a můj partner používáme erotické hračky již od úplného začátku našeho vztahu, i když už to teď budou tři roky. Rádi se navzájem svazujeme, takže máme doma spoustu omezovacích prostředků na hraní, ať už na ruce nebo na kotníky. Používáme ale také menší, klasické hračky, jako jsou napíklad dilda. Přijde nám ale, že odebírají ze sexu osobitost, a proto raději používáme jiné pomůcky, třeba ty omezovací. Pro nás je to o dynamice - tím, že používáme hračky, měníme dynamiku našeho vztahu. Také jsme zkoušeli používat nějaké anální hračky, ale nejraději ho mám zároveň v sobě, takže to ani není tolik o potěšení z té hračky. Je to tak více o intimitě a také se pak cítím méně zvláštně."

Simona, 27 let, single

"S muži moc erotické hračky nepoužívám, spíše je kupují pouze pro mě. Jeden mi koupil kožený obojek na krk a poslal mi ho poštou. Další mi zas koupil čiré skleněné dildo. Nic z toho jsem ale nepoužívala s nimi."

Nezatracujte erotické pomůcky ani ve vztahu

Karolína, 24 let, single 

"S mým ex jsme si sex občas zpestřili hračkami, ale nekupovali jsme žádné nové, spíše jsme používali ty, které už jsem měla doma. Na moje 21. narozeniny jsem od svého bývalého zaměstnavatele dostala rabitta se dvěmi částmi, jedna pro předek a druhá pro zadek. S partnerem jsme si s tím hráli celkem často, převážně to používal on na mě. Taky jsem mu posílala erotické fotky, když jsem si s touto hračkou hrála sama.

Také jsme zkoušeli používat kroužek na penis, ale zdálo se nám to jako piplačka ho vždy nasadit, až to bylo frustrující, tak jsme se nakonec vrátili k normálnímu sexu bez něj. Často jsme pokukovali po dalších pomůckách, ale nikdy jsme se nerozhodli si nějakou pořídit, pravděpodobně proto, že sex byl hodně dobrý i bez nich a necítili jsme tu potřebu. Než jsme se rozešli, už jsme měli hodně blízko k tomu, abychom si koupili anální kuličky, bohužel se ten vztah rozpadl dřív, než jsme to stihli."

David, 28 let, ve vztahu

"Se svou partnerkou randím už 9 let. První hračku, kterou jsme použili, jsem jí koupil já. Byla to hračka ve stylu rabbita. Když jsme oslavovali své první společné výročí, začali jsme se koukat po nějakých hračkách, které bychom mohli pořídit tentokrát spolu. Když poprvé s partnerem vkročíte do sex shopu, připadáte si opravdu hodně divně a trapně. Alespoň na nás prodavač nekoukal, jako bychom byli nějací podivíny, tak to bylo dobré. 

Používání hraček dostává náš (už tak dobrý) sex do nové dimenze. Dokážou věci, které by člověk i té nejvyšší obratnosti nedokázal. Momentálně se naše sbírka skládá z různých omezovacích prostředků (většinou pouta), kolíčků na bradavky různých druhů a několika vibrátorů. Těmi největšími jsou skoro 18 cm tlusté fialové dildo, které vypadá velmi realisticky, společně se zakrouceným vibrátorem, který má po celém těle drážky. Také vlastníme pouta a bičík cat o’ nine (druh bičíku)."

Alexandr, 28 let single

"Momentálně jsem single, ale používal jsem erotické hračky se svými bývalými partnerkami. Naposledy, co jsem nějakou používal, tak to bylo při sexu na jednu noc. Byla trochu blázen, takže mě vůbec nepřekvapilo, když vytáhla vibrátor. S mými dalšími partnerkami jsem používal vibrátory, hůlky (wand), vibrační vajíčka, vibrační kuličky, umělé vagíny a anální kuličky."

Vybírat můžete z mnoha druhů pomůcek

Jaroslav, 36 let, ženatý

"Se svou ženou jsme začali erotické hračky používat v našem vztahu hned na začátku. Hračky vždy byly velkou součástí mého sexuálního života a ačkoliv jejich použití bylo dříve limitováno na sólo akce s rabittem, ona byla nadšená, když jsem ho na ní poprvé vyzkoušel a těšila se, co dále budeme společně zkoušet. Její entuziasmus a to, že já jsem již měl nějaké zkušenosti, neudělalo z prvního představení hračky vůbec žádnou trapnou situaci, spíše naopak. 

Teď je o tři roky později a náš úložný prostor pod postelí přetéká různými druhy erotických hraček - široké spektrum vibrátorů, dild, análních kolíků, kroužků na penis a jiných sexuálních nástrojů, některé i trochu exotičtější nebo méně všední. Myslím si, že označení erotické hračky pro páry není úplně přesné, protože podle mě může být jakákoliv hračka pro sólo hrátky zároveň hračkou pro páry, když se použije trocha fantazie. Nic v tomto není mimo limity a zkoušet se může s čímkoliv.

Sami máme s manželkou některé hračky oblíbené a k těm se pravidelně vracíme. Naše Doxy Die Cast magic wand je víceméně vždy zapojená vedle postele, aby byla vždy připravena k použití. Manželka má zase vždy po ruce několik nabitých vibrátorů a ještě takovou zajímavou hračku, která vypadá jako elektrický kartáček na zuby s malou hlavičkou. Pro penetraci používáme dilda z vysoce kvalitního silikonu. Máme mnoho různých velikostí, takže si vždycky můžeme vybrat to, které potřebujeme, což záleží především na naší náladě. Nepřikládáme nějakou větší váhu role playi nebo svazování, ačkoliv pod postelí se nachází i nějaké omezovací prostředky, pouta, kožené "plácačky" - to když máme náladu trochu improvizovat."

Co a jak použít

Vybrat si můžete z mnoha hraček, o kterých sami výrobci píší, že jsou vhodné pro páry. Experimentovat můžete i s hračkami pro sólo hrátky, jak píše Jaroslav, určitě si s nimi užijete alespoň téměř tak dobře. Zkoušejte hledat, co se vám líbí a hledejte, kde se nachází vaše hranice. Někdy jsou mnohem dál, než jste si původně mysleli. Také byste měli pamatovat na hygienu. Všechno, co jde dovnitř vašeho těla, by mělo být vyrobeno z pro tělo bezpečného materiálu a pravidelně se pečlivě čistit. Svázat se ale můžete třeba i páskem od županu a naplácat se dá nějakou starší knihou, tam hygienu zas tak řešit nemusíte. Někdy už je polovina zábavy jen to, že budete hledat, co je doma po ruce vhodného k hrátkám. Jestli ale budete chtít nějaké tipy, určitě byste si měli přečíst náš článek 14 věcí,které najdete doma a hodí se vám při sexu nebo masturbaci

Až se rozhodnete pořídit nějakou erotickou hračku nebo pomůcku, můžete navštívit sex shopy například v BrněOstravě nebo Praze nebo si je jednoduše objednat na internetu, ze kterého vám přijdou diskrétně až domů.

[Lil]

Zdroj:

https://metro.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.