Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak prožívá sex žena, která má dvě vagíny?

27.červenec 2017
Jak prožívá sex žena, která má dvě vagíny?

Občas si s námi matka příroda pěkně pohrává. Výborným příkladem může být mladá žena z Austrálie, která je obdařená dvěma vagínami. A není sama! Jaké to je? Máme těmto ženám závidět nebo je litovat?

27letá Hazel Jones z High Wycombe má na svém těle něco navíc a není to kolečko navíc, které najdeme u velkého množství lidí. Zvláštnost jejího těla není naopak moc obvyklá. Kolik za život totiž potkáte žen, které by se mohly chlubit dvěma vagínami? Pravděpodobně žádnou, maximálně jednu (možná i více, ale kdo se tím chlubí na potkání?). Jak to vypadá, jak na to přišla, jak se jí s nimi žije a může vůbec sexovat? To všechno se dozvíte.

Schovávala se dlouho

Ne Hazel, ale její druhá vagína. Mnoho lidí se jí ptá, jak to zvládala v pubertě, na střední škole... Ale tohle Hazel naštěstí vůbec řešit nemusela, protože na to totiž přišla až ve svých 18 letech, kdy přemýšlela, proč je pro ni občas sex s jejím přítelem bolestivý a trpěla velkými křečemi při menstruaci. Rozhodla se tedy navštívit lékaře, který až po velmi důkladném zkoumání zjistil, o co se jedná. Odborně se takovému zdvojení říká uterus didelphys, což v podstatě znamená zdvojení dělohy, ale jako doprovodný znak může být právě i zdvojená vagína. Důvod, proč se většinou tato diagnóza určí tak pozdě, je ten, že se dívkám úplně dotváří všechny pohlavní orgány až v období puberty. 

Uterus didelphysZdvojená vagína

Na prvním obrázku můžete vidět uterus didelphys, neboli zdvojenou dělohu, do kterých ale vede pouze jeden poševní vchod. Na druhém obrázku vidíte, jak to vypadá, pokud jsou vagíny dvě. 

Vzácnost?

Na první pohled se zdá, že se jedná opravdu o velkou zvláštnost, se kterou se v podstatě nesetkáte, ale skutečnost je trochu jiná. Vincenzo Berghella z Thomas Jefferson University ve Filadelfii uvádí, že tímto postižením trpí 1 z 3000 žen, což není zas tak málo. Prý ho navštěvuje mnoho párů, které tento problém řeší, dokonce i 1 nebo 2 za měsíc. Celkem se podle něj jedná o 100 milionů žen. 

Jak to vypadá?

Možná zklameme vekou část mužské populace, která si tento článek čte a doufá, že tyto ženy mají dvě vagíny, které vidíte na první pohled - tudíž dva páry stydkých pysků a dva klitorisy (což by pravděpodobně znamenalo i dva orgasmy), ale takto to bohužel nevypadá. Žena má po estetické stránce pouze jednu vagínu - jedny pysky s jedním klitorisem, ale uvnitř jsou dva vchody, které jsou rozděleny uprostřed přepážkou. Tato přepážka často překáží při pohlavním styku, protože do ní muž naráží penisem a tudíž je pro ženy sex bolestivý. Obě vagíny nejsou většinou totožné, konkrétně Hazel má jednu větší a jednu menší.  Krom dvou poševních vchodů má i dva děložní čípky a dvě dělohy. Pokud vás zajímají konkrétní fotografie, můžete je najít zde. Upozorňujeme ale, že jsou dost explicitní a rozhodně byste se na ně neměli koukat v práci. 

Může otěhotnět?

Často ženy zjistí, že mají ve skutečnosti dvě vagíny, až ve chvíli, kdy mají problémy s otěhotněním. Některé otěhotní bez problémů a tudíž na to ani nikdy nepřijdou. Někdy se může objevit několik potratů před tím, než se otěhotnění podaří. Jedna taková žena z Cheshiru si právě několika potraty prošla, než se jí podařilo otěhotnět, ale následně se to podařilo hned nadvakrát - v každé děloze se usadilo jedno dítě. Což se mimochodem stává docela často, protože každá děloha většinou funguje nezávisle na té druhé. Pak by se mohlo stát i to, že by v každé děloze mohla vyhrát spermie jiného muže (sice nevíme, jestli je nějaká žena, která by to zkoušela, ale mělo by to být možné).

Jedna žena dokonce jednou porodila trojčata, kdy dvě jednovaječná byla v jedné děloze a další jedno dítě v druhé děloze. Šance, že se toto stane, je 1:25 milionům. I při dobrém průběhu těhotenství jednoho dítěte musí ale dojít k císařskému řezu, protože rodit vaginálně by bylo velmi riskantní. Tyto ženy prožívají v podstatě i dvě menstruace, které se ale naštěstí ve většině případů synchronizují, takže žena krvácí pouze jednou do měsíce.

Není se za co stydět...

A co sex?

Konečně se dostáváme k té nejzajímavější části. Jaký je asi sex se dvěma vagínami? Jak u které ženy. Někdy je druhá vagína kvůli své velikosti v podstatě nepoužitelná, protože je moc úzká, což může sex komplikovat. Další překážkou v sexu může být přepážka mezi dvěma vagínami. Někdy lékaři tuto přepážku odstraní, takž v podstatě vznikne jedna vagína (ale i přesto zůstanou dvě dělohy a děložní čípky). 

Lidé na internetu pokládali Hazel otázku, jak u nich probíhá, když ji její přítel chce uspokojit prsty, zda je strká jen do jedné nebo do obou vagín. Jeho odpověď zněla, že do obou, což většina lidí i předpokládala. Při masturbaci si může vybrat, kterou z nich chce zrovna "použít". Jinak si i při sexu může muž vybrat, který z poševních vchodů si zvolí, ale podle dostupných informací to žena v podstatě ani nepozná, protože obě vnímá stejně (pokud jsou i stejně velké).

Vaginální orgasmus u Hazel není možný, protože přepážka zabírá celý její bod G. Takže jediný způsob, jak ji uspokojit, je klitoridální stimulací. Což není zas tak velký rozdíl oproti mnoha jiným ženám, které "vlastní" pouze jednu vagínu. 

Psychická stránka

Každý jedinec je jiný, a proto se nedá říct, že by všechny ženy byly kvůli dvěma vagínám v depresích nebo naopak že by to všem nevadilo. Některé se za to stydí, a proto se vyhýbají pohlavnímu styku nebo dokonce i jakémukoliv většímu sblížení s mužem. Bojí se, že by si muži řekli, že je to divné. Ale proč by to tak mělo být? Nikdo není dokonalý, každý má něco... Druhá skupina žen s tím nemá vůbec žádný problém a naopak z toho skoro dělají svou přednost. Hazel Jones dokonce říká, že již mnoho žen bylo zvědavých a chtěly její vagíny vidět na vlastní oči a že nemá nic proti tomu, aby jim je ukázala. Nejprve se sama sice bála, co na to její přítel řekne, až to zjistí, ale nakonec prý jen řekl, že je to sranda a víc to neřešil. Na otázku, kterou z nich má Hazel radši, odpověděla, že obě stejně. 

Nakonec se vlastně zdá, že mít dvě vagíny je docela normální věc. Sice to někdy může být celkem nepraktické (když uvážíme občasnou bolest při sexu nebo neúspěšné pokusy o otěhotnění), ale i přesto mohou tyto ženy vést normální sexuální život, mít přítele, manžely a své vlastní rodiny. Třeba se vám podaří nějakou podobnou zvláštnost zblízka prozkoumat... A jak? Třeba díky sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.