Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak prožily tyto celebrity své poprvé? Budete se divit!

20.červenec 2018
Jak prožily tyto celebrity své poprvé? Budete se divit!

Pamatujete si své poprvé? Určitě ano, a pokud ne, tak to bude pravděpodobně díky alkoholovému opojení. Pokud vaše poprvé nebylo takové, jaké jste si představovali, nebojte, nejste v tom sami, ani známým lidem se to nevyhnulo. Jaké měli poprvé The Rock, Daniel Radcliffe, Katy Perry nebo Jessica Alba?

Sexuální poprvé může být různé, a protože i celebrity jsou "jenom lidi", i ony zažívají různá poprvé. Přečtěte si, jak na něj vzpomíná těchto 23 slavných lidí. Možná si nakonec řeknete, že to vaše mohlo dopadnout mnohem hůř.

Kit Harington

"Moje poprvé bylo o trochu méně přirodní než v jeskyni," naráží Harrington na svou roli ve Hře o trůny"Byla to taková typická puberťácká věc, na párty. Asi jsem byl moc mladý."

Dwayne "The Rock" Johnson

Dwayne Johnson, známý jako The Rock, na otázku, co by změnil na svém poprvé, odpověděl, že by to nedělal v parku. "Dal bych přednost tomu, aby mě nechytili policajti," vysvětluje. "Především jsme neměli být v parku. Zničehonic na nás zamířil velký světlomet. Bum. Najednou slyšíte, jak stahují okénko auta a říkají 'Madam, jste v pořádku? Můžete přijít k autu?' Oblékla se a šla k autu. Říkají: 'Byla jste napadnuta?' Ona povídá: 'Ne, je to můj přítel'. Byla to totální noční můra," směje se The Rock. "Některé příběhy jsou pěkné, ale ten můj ne," zakončuje.

Katy Perry

"O panenství jsem přišla na předním sedadle sedanu Volva při poslechu alba Grace od Jeffa Buckleyho. Hrozně moc to album miluju."

Chris Evans

Chris Evans si užíval rok 1999. Říká o něm: "V tomto roce jsem ztratil své panictví. 1999 byl nejlepší rok mého života." Přiznává, že hned po tom, co se to stalo, se svěřil své matce. "Utíkal jsem domů a říkal jsem 'Zvládl jsem to! Sice nevím, co jsem dělal, ale myslím, že jsem to zvládl!'" 

Sebastian Stan

"Myslím, že jsem o své panictví přišel poměrně pozdě. Bylo to až ve vyšším ročníku na střední škole. To je pozdě, ne? Nevím. Na dnešní dobu asi jo. Ale pracoval jsem v Time Hotelu na Times Square. A tam jsem o to přišel."

Daniel Radcliffe

"Jsem jeden z mála lidí, kteří mohou o svém poprvé říct, že bylo opravdu dobré," svěřuje se herec Harryho Pottera"Bylo to s někým, koho jsem dobře znal. Jsem rád, že můžu říct, že od té doby jsem měl spoustu lepšího sexu, ale nebylo to nějaké příšerně trapné jako u jiných lidí - třeba jako můj kamarád, který se opil a pak to dělal s nějakou úplně cizí holkou pod mostem."

Ed Sheeran

Když se Eda Sheerana zeptali, zda bylo lepší jeho poprvé nebo třikrát vyprodat Madison Square Garden, Sheeran přiznal, že to druhé. Jeho poprvé zkrátka nebylo hodné předčít takovou událost. "Má to v mém životě své místo, ale nebylo to to nejlepší, co jsem prožil," říká.

Se svým poprvé Ed Sheeran obzvláště spokojený nebyl

Megan Fox

"Zažila jsem spoustu trapného sexu, ale poprvé to nebylo trapné. Byla jsem do něj zamilovaná a bylo to pěkné," říká o svém poprvé Megan Fox.

Adam Lambert

"O své panictví jsem přišel v 21 letech a bylo to s mužem, nikoliv se ženou. A nebylo to zrovna dobré," svěřuje se Lambert. "Někdy to zabere čas naučit se to správně."

Jessica Alba

"Neměla jsem nic vážného s klukem, dokud mi nebylo 18. To jsem potkala mého ex-snoubence, Michaela Weatherlyho. Nevyšlo nám to ale. Byla jsem mladá, když jsem s ním začala chodit. Byla jsem panna. Věděla jsem, že když se s někým vyspím, chci do něj být zamilovaná, protože skoro všem, které jsem znala, jejich poprvé nevyšlo. Chtěla jsem tedy být velmi opatrná a být si jistá, že je do mě také zamilovaný a jen tak mě neopustí."

Ansel Elgort

"Bylo mi 14. Vůbec jsem nevěděl, co dělám a ta holka taky ne," říká o svém poprvé Elgort. Když se ho zeptali, co by udělal jinak, odpověděl: "Ani jsem neudělal žádné dobré osvětlení. To je ale asi jediná věc, kterou bych udělal jinak. Bylo tam v pokoji takové fluorescentní zářivé světlo. Jediné, díky čemu jsem se cítil dobře, bylo, že jsem to pak dělal znovu."

Joe Jonas

"Přišel jsem o panictví, když mi bylo 20. Předtím jsem dělal i jiné věci, ale sexuálně aktivní jsem od 20. Jsem rád, že jsem si počkal na tu správnou osobu. Jednou se totiž ohlédnete a můžete si říct 'ta holka byla fakt blázen', ale to se mi nestalo a jsem za to rád," svěřil se popový zpěvák.

Ashton Kutcher

"Bylo mi 15. Bylo to v lese s hokou, se kterou jsem se zrovna seznámil, dal mě s ní dohromady kamarád. Celé to trvalo 2 sekundy. Bylo to pěkně trapné. O 2 roky později jsem s ní měl sex znovu, abych jí ukázal, že ten první výkon byla hloupá shoda náhod a že to umím i lépe."

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin říká, že poprvé o to přišel v 15 letech a bylo to výjimečné. "Nebylo to nechutné nebo divné. Plánovali jsme to. Bylo to teplé a lepkavé a já jsem si pomyslel 'oh, bože, to je ale divné, dělám to správně?'. Taky jsem přitom poslouchali Beatles."

Rihanna

Zdá se, že Rihanna svého poprvé celkem lituje. Kouzelník David Copperfield se zeptal: "Nedělám si srandu, tohle je reálná nabídka. Můžu tě něchat zmizet a objevíš se kdekoliv na světě. Kam by si chtěla jít a proč?" Načež Rihanna odpověděla: "10 minut před ztrátu svého panenství. Počítám s tvojí nabídkou. LOL."

Ani Rihanna není ze svého poprvé nadšená

Celine Dion

Celine Dion se svěřila se svým poprvé, které prožila s pozdějším manželem (René Angélil) ve své knize My Story, My Dream (ve slovenštině Môj život ako sen): "Bylo to v Dublinu, nezapomenutelného dne 30. května 1988, večer soutěže Eurovize. Vrátili jsme se do pokoje, seděla jsem u čela postele, nohy pod peřinou. Byla jsem šťastná, že mohu být konečně sama s mužem, kterého miluji. A měla jsem velmi precizně vymyšlený plán."

Shia Labeouf

Co se týče ztráty panictví, Labeouf se snažil, aby to bylo pěkné. "Být nahý bylo hrozně divné. Bylo to poprvé, co jsem byl nahý na světle, před dívkou a neměl jsem se kam schovat. Pamatuji si, jak jsem pod ní dal polštář, protože jsem to viděl v pornu. Díky tomu ale byla v divném úhlu a nemohl jsem se do ní správně dostat. Nejsem zrovna moc dobře vybavený... A tohle očividně nebyl správný krok."

Tamera Mowry-Housely

"Nevím, jak to vysvětlit. Jsem věřící, takže jsem čekala se ztrátou svého panenství až do 29 let. Možná to nepochopíte, ale udělala jsem to a pak jsem se cítila vinna, tak jsem znovu žila v celibátu až do svatby."

Lena Dunham

"Neřekla jsem mu, že jsem panna, jen že 'to moc nedělám'. Bolelo to o trochu víc, než jsem očekávala, ale jiným způsobem. Byl také nervózní a neudělal se. Potom jsme spolu jen leželi a povídali si a můžu říct, že byl opravdu milá osoba. Chválila jsem sama sebe, jak zdravou, i když trochu ukvapenou, partnerskou volbu jsem udělala. Opravdu jsem se nemohla dočkat, až to řeknu svojí mámě."

Sarah Silverman

Sarah přišla o své panenství v 19 letech s dalším komikem, kterému bylo 30 let. Tohle o tomto zážitku říká: "Myslím, že to bylo super! Nemohla jsem tomu uvěřit - tohle že je sex? Říkala jsem si 'O můj bože!'. A pak ho ze mě vytáhl, odkryl peřinu a byla tam krev. Moje srdce se zastavilo a říkám 'To je z tebe?' a on 'Ne, to teda není'.

Kathie Lee Gifford

Gifford říká, že přišla o své panenství o svatební noci se svým prvním manželem Paulem Johnsonem - a nebylo to úplně to, v co doufala. Takto to celé popsala: "Nemohli jsme se spolu uvolnit. Jsem smutná, když o tom přemýšlím. Cítili jsme se spolu tak nepohodlně, cítila jsem se za to zodpovědná a také jsem byla zklamaná za nás oba. Strávila jsem první noc mého vdaného života vyplakáváním očí a přemýšlením nad tím, že jsme udělali tu největší chybu našich životů." 

John Legend

"Byl jsem obklopený staršími lidmi, kteří měli sex, a tak jsem měl pocit, že to musím všechno dohnat. Myslím, že hodně tlaku má co do činění s tím, jak a kdy přijdete o panictví a také na vztahy se ženami."

Kevin Hart

Kevin Hart mluví o tom, jak přišel dokonce dvakrát o své panictví: "Její jméno bylo Angie. Nechodili jsme do stejné školy, ale žila v sousedství. Poprvé nemůžu říct, zda jsme to opravdu dělali nebo ne. Podruhé už jsem si byl jistý, že ano. Takže jsem přišel o své panictví dvakrát. Musel jsem to udělat podruhé, abych se ujistil."

Pokud na své poprvé stále čekáte, můžete zkusit najít svou spřízněnou sexuální duši na online erotické seznamce, kde si stačí vytvořit profil a můžete začít poznávat nové lidi opačného pohlaví. A to samozřejmě můžete udělat i v případě, že již máte své poprvé dávno za sebou...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.