Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak používat kroužky na penis pro silnější erekci

16.září 2021
Jak používat kroužky na penis pro silnější erekci

Pravděpodobně jste už viděli kroužky na penis, známé také jako erekční kroužky, na poličce v sexshopu nebo třeba dokonce v místním sklepení. Možná ale nevíte, že kroužek na penis je v podstatě taková "superpotravina" mezi sexuálními hračkami: Vždyť je to jen takový obyčejný kroužek, který ale zvyšuje váš výkon a rozkoš mnoha různými způsoby.

A na rozdíl od jiných erotických hraček, které vyžadují rozsáhlou přípravu (např. anální kolíky, masturbační návleky a anální kuličky), můžete erekční kroužek snadno nasadit během několika sekund a být připraveni.

Kruhová hračka, která obepíná kořen penisu, může nejen zvětšit a zpevnit vaši erekci, ale také vám může pomoci vydržet déle při sexu a dokonce pomoci vaší partnerce dosáhnout orgasmu. Nemluvě o tom, že je také příjemné mít další tlak a stimulaci na penisu, a když používáte silný vibrační kroužek, zažíváte orgasmus celého těla, na rozdíl od orgasmu, který je lokalizován jen na vaše genitálie.

Bez ohledu na výhody erekčních kroužků mohou mít někteří lidé s penisem stále obavy z vyhlídky na zasunutí svého údu do malé přiléhavé "obruče". Co když se zasekne?! Co když s ním nebudu moci dosáhnout orgasmu? Říká si mnoho mužů. Pokud jste tedy zvědaví a chtěli byste ho vyzkoušet, v dnešním článku najdete vše, co potřebujete vědět o tom, jak bezpečně erekční kroužek používat, abyste mohli svůj sexuální život posunout na vyšší úroveň. Uvedli jsme také několik oblíbených a doporučovaných kroužků.

Výhody kroužků na penis

Pomáhají vám udržet erekci, i když máte problémy s jejím dosažením

Bez ohledu na to, jaký typ hračky používáte, všechny fungují podobně: "Kroužek zachycuje krev uvnitř těla penisu, což vám pomáhá udržet erekci," říká doktor Brian Steixner, primář urologie v Atlanticare Regional Medical Center.

"Těsně přiléhající kroužek u kořene penisu může také pomoci zabránit 'žilnímu úniku', což je typ erektilní dysfunkce, která vzniká v důsledku toho, že tkáně v penisu nedokážou správně udržet krev," dodává Steixner.

Zvyšují vaše sebevědomí

Stres z toho, jestli vám vydrží tvrdý, vám může zabránit právě přesně v udržení erekce. "Erekce vyžaduje uvolnění," vysvětluje sexuální a vztahový terapeut Chris Donaghue, Ph.D. "Používání kroužku na penis může pomoci zmírnit část této úzkosti z výkonu," říká Donaghue.

"Kroužek na penis může také zvýšit vaše sebevědomí, pokud jde o velikost," říká Taylor Sparks, erotická pedagožka a sexuální bohyně společnosti OrganicLoven.com, která zlepšuje sexuální zdraví a pohodu dospělých prostřednictvím organických a ekologických produktů, sexuálně pozitivních knih a vzdělávacích seminářů. "Muži s penisy všech velikostí mohou těžit z dodatečného prokrvení penisu, díky čemuž jejich nádobíčko vypadá větší," upozorňuje Sparks.

Mohou oddálit a zintenzivnit váš orgasmus

"Někteří muži neoficiálně tvrdí, že erekční kroužky mohou pomoci oddálit ejakulaci tím, že stlačí oblast kolem báze penisu a varlat," říká Brandon Bartling, manažer sexshopu Pleasure Chest v New Yorku. Což dává smysl: je to téměř jako upravená verze techniky stisku, běžné taktiky pro oddálení orgasmu. Existují také kroužky na penis, které mají druhý kroužek, jenž obepíná varlata. Tento druhý kroužek stahuje varlata dolů, což pomáhá oddálit ejakulaci.

Mohou vaší partnerce nabídnout lepší požitek ze sexu

Pokud je vaším partnerem žena, pravděpodobně potřebuje trochu pomoci při vzrušení: jen malé procento žen může dosáhnout orgasmu pouze při penetračním sexu. "Vibrační kroužky mohou pomoci stimulovat klitoris vaší partnerky během pohlavního styku," říká Bartling. Jiné modely erekčních kroužků mají zabudované "prodlužovače obvodu", díky nimž se váš penis zdá partnerce širší, když jste v ní.

Jsou kroužky bezpečné?

Většinou ano. Stačí dodržovat tyto jednoduché pokyny.

Ujistěte se, že vám sedí

Chcete, aby kroužek těsně přiléhal, ale ne tak těsně, abyste cítili znecitlivění. "Začátečníkům doporučuji nastavitelné nebo elastické silikonové, protože se snáze přizpůsobí vaší velikosti," říká Kara Emry, manažerka obchodu se sexuálními hračkami The Stockroom v Los Angeles.

Po 20 minutách ho sundejte

Tohle je dost důležité. "Pokud kroužek necháte nasazený příliš dlouho, může dojít k trvalému poškození penisu," říká Steixner. Pokud pocítíte necitlivost, bolest nebo si všimnete, že kůže mění barvu, okamžitě ho sundejte.

Udržujte si "střih"

Před nasazením nové hračky je chytré si zastřihnout nebo oholit ochlupení. "Nic nezkazí náladu tak jako nechtěná bolest z vytrhávání chloupků při nasazování erekčního kroužku," říká Hernando Chaves, sexuální terapeut z Beverly Hills.

6 typů kroužků na penis

Nastavitelné kroužky

"Tyto kroužky používají suché zipy, patentky, D-kroužky nebo nastavovací prvky ve stylu lasa, které vám pomohou hračku snadno navléknout a sundat," říká Emry. Nosí se pod šourkem a kolem penisu.

Edge Adjustable Stamina Ring

Společnost: Edge

Cena: 14,99 dolarů

Mega Boost Vibrating Adjustable Cock Ring

Společnost: Lovehoney

Cena: 19,99 dolarů

JBoa Taper 304 C-Ring Adjustable

Společnost: Velv'or 

Cena: 34 dolarů

Erotická pomůcka JBoa Taper 304 C-Ring Adjustable

Adjustable Cock Ring With Ball Bag

Společnost: Bad Kitty

Cena: 16,99 dolarů

Natahovací kroužky

Tento typ kroužků je obvykle vyroben z měkkého silikonu a jedná se o uzavřený kruh, který se roztáhne a obtočí kolem penisu a pod šourkem.

"Jsou oblíbenou volbou, protože je lze snadno sundat, ale protože nejsou nastavitelné, nemusí být tak těsné, jak by si nositel přál," vysvětluje Emry.

Atomic Jock Stretchy Cock and Ball Sleeve

Společnost: Oxballs

Cena: 24,99 dolarů

Ofinity Stretchy Double Cock Ring

Společnost: Screaming O

Cena: 8,99 dolarů

Colorplay Color-Changing Silicone Cock Ring Set (3 Pack)

Společnost: Lovehoney

Cena: 16,99 dolarů

Get Hard Stretchy Silicone Cock Ring Set (3 Pack)

Společnost: Lovehoney

Cena: 12,99 dolarů

GeErotická pomůcka Hard Stretchy Silicone Cock Ring Set (3 Pack)

Vibrační kroužky

Vibrační kroužky jsou vybaveny malým motorkem, který poskytuje vibrace vám i vaší partnerce. "Někteří muži vibrace milují, ale většinou je nosí proto, aby ženě pomohly dosáhnout intenzivnějšího vyvrcholení díky stimulaci klitorisu," říká Emry.

Na rozdíl od ostatních kroužků na tomto seznamu se vibrační kroužky na penis obvykle nosí na kořenu těla penisu - nikoli však pod varlaty.

"Stimulace klitorisu vibračním kroužkem může vyžadovat trochu cviku. Možná budete muset po nějakou dobu zůstat hluboko ve vagíně a místo pohybů dovnitř a ven pohybovat boky ze strany na stranu," říká Chaves. "Misionář a polohy, ve kterých je žena nahoře, fungují s vibračními kroužky nejlépe, pokud jde o stimulaci klitorisu," říká.

Vibrating Rabbit Cock Ring

Společnost: Lovehoney Basics

Cena: 19,99 dolarů

Vibrating Love Ring

Společnost: Lovehoney Basics

Cena: 7,99 dolarů

Vibrating Mega Ring

Společnost: Lovehoney Basics

Cena: 8,99 dolarů

Bionic Bullet 5-Function Vibrating Cock Ring

Společnost: Lovehoney

Cena: 14,99 dolarů

Pevné kroužky

Pevné kroužky nejsou pro začátečníky. Nosí se na kořenu penisu a za šourkem. Před použitím některého z nich buďte opatrní: "Pokud muž používá takový, který je příliš malý pro jeho erektilní kapacitu, může to způsobit poškození penisu," říká Donaghue.

Pokud jde o pevné erekční kroužky, Sparks doporučuje kroužek JNaja od společnosti Vel'vor. "Kroužek JNaja těsně přiléhá k tělu, protože je zakřivený a obepíná penis," říká Sparks. "Má také malý "ocásek", který při každém tahu stimuluje perineum, čímž mu poskytuje mnohem intenzivnější orgasmus. Tento erekční kroužek je určen i k celodennímu nošení, ale musí mít správnou velikost." Pokyny k určení velikosti jsou k dispozici na webových stránkách Organic Loven.

JNaja Cock Ring

Společnost: Velv'or

Cena: 72 dolarů

Kroužek na penis JNaja Cock Ring

1,75 Inch Stainless Steel Donut Cock Ring

Společnost: Dominix

Cena: 26,99 dolarů

1,9 Inch Stainless Steel Donut Cock Ring

Společnost: Dominix

Cena: 29,99 dolarů

Kroužky na penis a varlata

Některé kroužky na penis mají dva kroužky, jeden, který obepíná kořen penisu, a druhý, který obepíná varlata. Tyto kroužky jsou skvělé pro muže, kteří mají rádi stimulaci varlat během sexu (nebo si užívají, když jim někdo lehce tahá za koule). Tyto kroužky jsou také obzvláště užitečné pro oddálení ejakulace, protože odtahují varlata od těla (a aby došlo k ejakulaci, musí se varlata vtáhnout do těla).

Magic 8 Stretchy Silicone Cock and Ball Ring

Společnost: Lovehoney

Cena: 16,99 dolarů

Atomic Jock Stretchy Cock and Ball Sleeve

Společnost: Oxballs

Cena: 24,99 dolarů

Ironman Duo Double Cock and Ball Ring

Společnost: Pipedream

Cena: 19,99 dolarů

Erotická pomůcka Ironman Duo Double Cock and Ball Ring

T-Style Cock Ring With Ball Divider

Společnost: Bondage Boutique

Cena: 12,99 dolarů

EDGE Performance Enhancer Double Stamina Ring

Společnost: Tracey Cox

Cena: 14,99 dolarů

Kombinované hračky kroužek na penis + anální kolík

Existují určité erekční kroužky, které jsou spojené s análním kolíkem. Je to dobrá koupě - dva za cenu jednoho! Nasadíte si erekční kroužek kolem kořene a pak zavedete anální kolík pro dodatečnou stimulaci.

Inside Job Silicone Cock Ring and Butt Plug

Společnost: Lovehoney

Cena: 24,99 dolarů

Wowzer 7 Function Double Cock Ring and Vibrating Butt Plug

Společnost: Lovehoney

Cena: 39,99 dolarů

Ro-Zen Pro Twin Cock Ring with 10 Function Rechargeable Butt Plug

Společnost: Rocks Off

Cena: 47,99 dolarů

Chcete se odvázat a utratit za kroužek na penis několik (desítek) tisíc? Tady máme pár tipů!

Father of Pearl

Společnost: King Rings

Cena: 350 dolarů (7590 Kč)

Erotická pomůcka Father of Pearl

App Controlled Vibrating Cock Ring

Společnost: We-Vibe

Cena: 119,99 dolarů (2600 Kč)

Tor 2 Vibrating Cock Ring

Společnost: Lelo

Cena: 139,99 dolarů (3035 Kč)

Je Joue Mio Cock Ring

Společnost: Je Joue

Cena: 109 dolarů (2360 Kč)

Velv'or JCobra Solid Silver Cock Ring - The Velvet Edition

Společnost: Velv'or

Cena: 3400 dolarů (73700 Kč)

JCobra je jediný ergonomicky ohnutý kroužek na světě z drahých kovů, který je ručně vyráběn po dobu 10 hodin oceňovaným mistrem stříbrotepcem z Velké Británie. Jsou vyráběné na zakázku.

Kolik za kroužek na penis nebo jakoukoliv jinou erotickou hračku nakonec utratíte, je jen na vás. Pokud vás zajímá, jak takové hračky vypadají naživo, navštivte sex shop třeba v PlzniPraze nebo Olomouci.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.