Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak odpovídali muži na otázky ohledně masturbace - 1. díl

18.květen 2017
Jak odpovídali muži na otázky ohledně masturbace - 1. díl

Masturbace - víceméně všichni ji provozují, ale málokdo to přizná. Každého občas napadne nějaká ta otázka ohledně tohoto tématu, ale většinou nemají, koho by se zeptali... My vám tedy přinášíme odpovědi několika mužů, kterých jsme se zeptali na pár otázek ohledně masturbace.

Na sebeuspokojování není nic špatného. Člověk trochu upustí páru a může popustit uzdu své fantazie, ve svých myšlenkách totiž není nijak limitován. Některé ženy si nechtějí připustit, že to jejich partner dělá, ale dělá! A když to zjistí, jsou naštvané. Ale proč? Měly by si uvědomit, že je to mnohem lepší způsob, jak se uspokojit, než nahánět někde milenky nebo nějakou mít. Raději, ať vás muž podvádí s jeho rukou, než se ženou. Navíc slovo "podvádí" mi v tomto případě přijde trochu přehnané, o podvádění se nejedná... Muži s tímto u jejich partnerek většinou problém nemají, protože to zkrátka neřeší (asi ví, že není co řešit).

Tak už jsme se tedy, dejme tomu, shodli na tom, že se jedná o přirozenou věc. Ale co na to samotní muži? Otevřeně jsme se jich zeptali na otázky a oni stejně otevřeně odpovídali. A to opravdu na všechno, například i na to, zda si někdy způsobili nějaká zranění. A o tom ostatně bude i naše první otázka...

Otázka: Jaké nejhorší zranění se vám při masturbaci podařilo si přivodit?

Marek: Zranit se mi při masturbaci zatím nezdařilo, možná s trochou nadsázky by se dalo mluvit o nataženém svalu.

Alexandr: Jednou jsem dostal příšerné křeče do lýtka, když jsem masturboval na gauči. Zakřičel jsem a šel jsem k zemi. Naštěstí v tu dobu nikdo nebyl doma.

Jakub: Když jsem zkoušel jako lubrikant mentolovou mast.

Václav: V jeden den, kdy jsem byl obzvláště nadržený a zotavoval jsem se z operace, jsem honil tak usilovně, že jsem měl pokožku úplně červenou a následující den popraskanou. No, nejsem na to hrdý, ale byla to sranda.

Otázka: V jakém věku jste začali? Přišli jste na to sami nebo nějak jinak?

Marek: Přesný věk nevím, někdy na druhém stupni základní školy. Párkrát jsem o tom něco zaslechl a jednou se rozhodl to i vyzkoušet.

Alexandr: Věděl jsem, že to existuje, asi od svých 9 let. Kamarád mi ale řekl, že to nemůžu dělat, protože nemám předkožku, takže jsem se tím nijak nezabýval. Až ve svých 13 jsem si jednou sedl, zkusil to a šlo to. Tak byla zahájena dlouhá a zdravá honičská kariéra.

Daniel: Myslím, že když mi bylo 6 nebo 7.

Roman: Bylo mi 10, když jsem zjistil, že mi to způsobuje příjemné pocity, ale až v 11 jsem se opravdu vystříkal. Myslel jsem, že v tu chvíli uvidím Boha.

Karel: Jsem si celkem jistý, že to bylo v mých 14. Jednoho dne jsem se rozhodl, že toho prostě dosáhnu. No, myslím, že mě rodiče následující dny moc často neviděli.

Jakub: Lehce po mých 12. narozeninách. Na Silvestra jsem se v televizi koukal na top 40 hudebních klipů a opravdu hodně se mi líbila jedna kočka v klipu Ricka Astleyho. O honění jsem věděl, ale nevěděl jsem přesně, co to je... Byl jsem trochu v šoku, když jsem se udělal, ale nazval bych to příjemným šokem.

Václav: Bylo mi okolo 10 a bylo to po nedělní večeři. Hrál jsem si se sebou ve svém pokoji a najednou jsem objevil nový pocit - jak jsem se dostal do bodu, kde není návratu, myslel jsem si, že umírám. Od té doby jsem ale jasným fanouškem.

Otázka: Proč masturbujete?

Marek: Proč ne?

Alexandr: Občas mě navnadí něco, co vidím nebo o čem přemýšlím. Jindy mi zase přijde, že moje tělo mě prostě "nutí" to udělat.

Roman: Když to otočím a řeknu, proč nemasturbuji, teda proč jsem to nedělal. Bral jsem drogy a bez nich jsem neměl v podstatě vůbec žádnou sexuální touhu. Poprvé od té doby jsem si to udělal před 4 dny a předtím minimálně půl roku vůbec. 

Jakub: V podstatě jsme zvířata, a tak je normální, že se díky něčemu cítíme nadržení a náš mozek nám říká: "Můžu si to tady někde udělat?".

A proč masturbujete vy?

Otázka: Líbí se vám, když vám partnerka pomůže nebo si to raději děláte sami?

Marek: To záleží čistě na náladě nebo situaci, samozřejmě je vždy příjemné když partnerka pomůže.

Alexandr: Ano, prosím! Vždycky. Miluju, když mě holka vyhoní, zatímco já sleduju porno.

Daniel: Je to opravdu skvělý požitek, když vás partnerka vyhoní a zároveň neočekává, že jí to ihned nějak oplatím. Je to jedna z nejlepších věcí v životě.

Roman: V předchozích vztazích jsem nikdy vyhonit nepotřeboval, protože jsme si to neustále rozdávali, jako králíci.

Karel: Mám opravdu hodně rád masturbování s partnerkou, je to hodně intimní a dva to propojí.

Jakub: Vždycky preferuji, když mi pomůže.

Václav: Když by byla partnerka přítomna, nechtěl bych se vystříkat. Raději bych si s ní užil sex anebo si to dělal sám.

Otázka: Honíte si stejně často, když jste ve vztahu, jako když jste bez partnerky?

Marek: Ne. Bez partnerky je to výrazně častější.

Alexandr: Ve vztahu o mnoho méně. Raději budu dělat věci s ní než sám.

Daniel: Ve vztahu je nějaký čas, který bych normálně prohonil sám, nahrazen jinými sexuálními aktivitami.

Roman:  I když jsem byl single, i tak jsem měl dost sexu na to, abych si to nemusel dělat sám.

Jakub: Asi ne, ale pořád je tu ta touha to dělat pravidelně.

Otázka: Udělali jste si to někdy "na tajňačku", když vaše partnerka usnula?

Marek: Jestli je to myšleno tak, že partnerka usnula vedle mě, tak rozhodně ne. Kdyby se probudila bylo by to dost trapný.

Daniel: I když je partnerka v blízkosti, neodradí mě to.

Roman: Kdysi ano. I když se většinou probudila a připojila se.

Karel: Ne. Teda sice jsem to v minulosti udělal, ale nebyl to šťastný vztah.

Jakub: Když jsem ve stejné posteli, tak ne, ale když se zvednu a odejdu do druhého pokoje, tak jo. Ženy vždycky nějak ví, že si jejich kluk honil, ale nikdo o tom nemluví.

Václav: Ne a zdá se mi to divný. Když jsme spolu a já jsem nadržený, postarám se o to, aby byla taky nějak zapojená.

A co vy, dokázali byste také takhle bez ostychu odpovídat na takové lechtivé otázky? Pokud jste si na otázku, zda jste raději, když vám při masturbaci partnerka pomůže, odpověděli kladně, ale momentálně vám k tomu nějaká chybí, zkuste nějakou najít na sex seznamce. Tam jistě najdete spoustu žen, které rády uspokojují muže.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.