Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak nejlépe orálně uspokojit ženu - podrobný návod

28.září 2017
Jak nejlépe orálně uspokojit ženu - podrobný návod

Muži, rádi byste dozvěděli, jak uspokojit ženu díky orálnímu sexu? Jak TO udělat správně a co nejlépe? Tak pokračujte ve čtení a dozvíte se vše, co potřebujete vědět. Přinášíme vám opravdu podrobný návod!

Orální sex představuje pro ženu jednu z největších slastí. Ale spousta žen (dokonce se uvádí i většina žen) má bohužel s orálním sexem ne úplně dobrou zkušenost. Může za to mužská nezkušenost, špatná technika, malé sebevědomí a další věci, které mají negativní vliv na požitek z této praktiky. Jedna žena, se kterou jsem se o tomto tématu bavila, dokonce prohlásila: "Spoustě mužům raději říkám, aby to nedělali. Někteří jsou totiž absolutně beznadějní." 

Jak to udělat, abyste se také neřadili mezi takovéto beznadějné případy?

Problémem je, že mnoho mužů považuje orální sex spíše za něco, k čemu se dostanou jednou za čas (někdy až za zbytečně moc dlouhý čas) a ne něco, co by praktikovali pravidelně, a proto jim nepřijde důležité si tyto dovednosti zlepšovat. Ale věřte tomu, že ženy je dokáží opravdu dobře ocenit! Na jednu stranu to můžete brát jako dobrou zprávu, protože stačí, když se budete alespoň trochu zajímat o to, jak svoje dovednosti zlepšit a prakticky si je zkoušet, a to vás hned vyřadí ze stáda. Poté budete pro vaši partnerku nebo třeba náhodnou známost z baru představovat naprostého boha a nebude mít daleko od toho, aby vás začala uctívat.

Navíc, pokud to budete dělat opravdu dobře, je na tom ještě něco navíc, říkají muži. Prý jako byste měli nějakou superschopnost, když jste schopni udělat ženu pouze pusou (za lehkého použití rukou). Chcete mít takovou superschopnost? Naučte se to z následujících tipů!

Udělejte jí pohodlí

Pro nejlepší výsledky byste si měli dát záležet na tom, aby byla žena maximálně zrelaxovaná, cítila se pohodlně a celkově v pohodě. Ujistěte se, že se může v pohodě položit na záda a nechat uvolněné všechny svaly. Klidně jí připravte pár polštářů, abyste jí udělali maximální pohodlí, ale zase se snažte, aby to nevypadalo moc strojeně a nepřirozeně. Pokud většinou při orgasmu prožívá squirt, připravte pod ní deku, aby se nemusela bát, že udělá skvrnu na prostěradlo. Jemně masírujte a líbejte celé její tělo a lehce se jí dotýkejte. Řekněte, která místa na ní milujete, nechte jí ukázat své nadšení.

Stejně tak, jako je důležité, aby byla žena psychicky v pohodě, tak je také důležité, abyste se vy cítili v pohodě fyzické. Udělejte si takové pohodlí, abyste po čase netrpěli křečemi v rukách, nohách nebo předloktí a vydrželi v té poloze co nejdéle. Uvelebte se s tím, jako byste tam měli trávit celou noc a žena vám odpoví po svém.

Vytvořte dynamické napětí

Někteří muži rovnou skočí na věc a začnou na tom tak pracovat, jako by na tom závisely jejich životy. Nebojte, na všechno dojde, vezměte to pomalu, tak si to žena mnohem více užije. To vám totiž nechá prostor, aby žena mohla vnímat vnímat všechno, co se momentálně děje. Stejně jako skladba, která začíná pomalu a tiše a postupně se přidávají další a další nástroje, až všechno orgasmicky vybuchne. Učitel Tibetské Tantry používá skvělou metaforu: Představte si, že vaše sexuální vzrušení je hrnec plný vody. Muži mají malé kastrůlky, zatímco ženy mají obrovské hrnce. Zatímco muž může vodu uvařit v podstatě hned, ženě to bude trvat dlouho, aby se voda vůbec zahřála. Samozřejmě existují i chvíle, kdy na to žena skočí bez jakékoliv předehry, ale znáte to, výjimka potvrzuje pravidlo.

Důležité je, abyste vy i žena měli dostatečné pohodlí

Věnujte pozornost jejímu klitorisu

Klitoris je vstupní branou do některých nejšílenějších úrovní vrcholného potěšení, které žena může zažít. Má asi 8 000 nervových zakončení, což je více než dvakrát to, co má penis. Ženy mohou prožít orgasmus takové délky a intenzity, které se muži nikdy nepoštěstí zažít (muži mohou sice s trochou snahy také prožít multi-orgasmické potěšení, ale nikdy ne s takovým sladkým zakončením jako žena). Takže pokud jste ho doteď ignorovali nebo jste zkrátka nebyli dobře informovaní, přicházeli jste o jeden z nejlepších pokladů sexuálních zkušeností.

Stejně jako většina věcí v životě, i klitoris může mást svým vzhledem. Ačkoliv si většina lidí myslí, že je to něco jako nějaký knoflík, který se zmáčkne a žena bude vrnět blahem, spíše by se dal přirovnat k ledovci. Hráškovitý útvar, který jde vidět před velkými pysky je pouze vrcholek klitorisu. Jinak tvarem je podobný obrácenému V. Rytmickou masáží této oblasti před nebo společně s vaším jazykem je dobrý způsob, jak stimulovat průtok krve a jak zvýšit pocit plného uspokojení.

Ačkoliv jsme již upozornili, že špička klitorisu není knoflík, který se zmáčkne a magicky všechno bude hotovo, tak trochu magická je. Přes sebe má poštěváčkovou kapucu, něco jako předkožka u mužů. Tu, až budete chtít ženu opravdu rozpálit (minimálně po 5-10 minutách), odhrnete. Můžete použít jeden z těchto způsobů:

  • Omotejte ruku kolem jejího stehna, položte palec a ukazováček na obě strany klitorisu. Konečky prstů směřujte dolů, abyste vytvořili dostatek prostoru pro vaše ústa.
  • Ta samá metoda, ale neomotávejte ruku okolo stehna. Opět mějte konečky prstů směrem dolů.

Jemně kapucu vytáhnete nahoru, získáte tak přístup k maximální nervové expozici na klitorisu a žena vám doslova zdivočí pod ústy.

Existují další klíčové interní erotogenní zóny, ale slušné procento žen nemůže dosáhnout orgasmu bez jakékoliv formy klitoridální stimulace. Věnujte tedy klitorisu dostatečnou pozornost a lásku.

Žena bude nadšená, když jejímu klitorisu budete věnovat dostatečnou pozornost

Zlepšujte svou techniku

Nažhavte ženu tím, že budete své dotyky udržovat jemné a pomalé. Líbejte, lízejte a drážděte její stehna a strany podél vagíny. Dělejte to tak jemně, jako by se jednalo o její ústa. Přestaňte a použijte na chvíli pouze prsty. Pomalu opisujte na jejím klitorisu malé kroužky, poté přejděte na pohyby nahoru a dolů, jako byste se snažili odstranit skvrnu ze svého trička. Nejlepší je, když používáte prostředníček a prsteníček.

Když se vrátíte zpátky k použití jazyku, nezapomeňte ani na prst nebo dva, které použijete na dráždění jejího bodu G. Ten se nachází na prvních pár centimetrech vrchní stěny vagíny. Zkuste zharmonizovat tempo a tlak vašich prstů a jazyka. Poté naopak zpomalte pohyby prsty a zrychlete pohyb jazyka. Nebojte se prsty trochu přitlačit, její vagína to rozhodně zvládne a navíc díky tomu může prožít ještě silnější orgasmus.

Jakmile se vám povede dosáhnout dostatečné intenzity, opět zvolněte a vraťte se k tomu, co jste dělali na začátku, ale hned ji zase vydrážděte na maximum. Tím, že si budete hrát s rychlostí a tlakem jí dopřejete lepší nebo i několikanásobný orgasmus. Jednou za čas můžete zpevnit jazyk a zajet s ním do ní nebo třepat s hlavou ze stranu za stranu a jezdit tak s ním po klitorisu. Vašemu mozku se to sice asi moc líbit nebude, ale efekt to bude mít skvělý.

Také můžete zkusit pojmout celý klitoris do úst a pomalu ho sát. Některým ženám se to líbí a jiným ne, jednou to ale zkuste, ať víte, zda to zařadit mezi vaše uspokojovací techniky. Vždy se ale vyvarujte používání zubů! Zatímco používáte jazyk, zkuste přepínat mezi doprovodnou stimulací, jako je masáž stehen, odtáhnutí klitorisové kapuce, stimulování bodu G prsty a posunutí jejích kolen nahoru pro změnu úhlu a polohy.

Neexistují žádná přesná pravidla pro to, jak to máte dělat, máte ale k dispozici mnoho věcí, které můžete různě kombinovat a zkoušet. Poslouchejte svou intuici, komunikujte s ní o tom, co se jí líbí (ale ne při akci) a především ji poslouchejte! A to nejen v tom, co vám říká slovy, ale také to, co říká reakcemi svého těla. Když začne rychleji dýchat a vzdychat, pravděpodobně je spokojená s tím, co děláte. Pamatujte si jednu věc - čím pomaleji budete budovat celé vzrušení, čím více času tomu věnujete, tím intenzivnější orgasmus prožije.

Uvolněte čelist

Výdrž je největším klíčem k pořádnému orálnímu sexu. Jedním z největších tajemství, kterým toho můžete dosáhnout, je úplné uvolnění čelisti. Tendence, kterou má většina mužů při lízání, je mít ústa v křeči, což způsobuje, že se většina mužů rychle vyčerpá a ta dřina se jim vůbec nevyplatí. Uvolněte jak čelist, tak i jazyk.

Pokuste se jí přivodit několikanásobné orgasmy

Většina mužů nedokáže zvládnout již další formu stimulace, pokud zrovna orgasmus prožili, ačkoliv by sami chtěli. U žen je to ale většinou jiné. Někdy udržování stimulace během orgasmu může způsobit, že žena vtrhne ihned do dalšího. Nebo můžete chvíli počkat a pak hned zase najet na rychlé tempo uspokojování a dostat ji k dalšímu orgasmu. Jen nebuďte moc opatrní a nebojte se - zkuste trochu zapůsobit proti jejím přirozeným reflexům, které většinou zahrnují dát nohy k sobě, přikrýt se apod. Tím, že budete trochu proti ní, jí můžete dopřát další a další orgasmy. Nestrachujte se, až to bude na ní moc intenzivní, určitě vás zarazí. Opět nezapomeňte věnovat pozornost jejím reakcím.

Pokud budete dodržovat tento návod, již jen to vás ihned přeřadí do elitní třídy. Užívejte si to stejně jako žena a bude to potěšení pro oba. Zlepšujte své dovednosti praxí a opakováním. Vsadíme se, že na sex seznamce se nachází mnoho žen, které by byly rády opečovávány tak, jak píšeme v našem návodu...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.