Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak na vzrušující masáže?

9.únor 2021
Jak na vzrušující masáže?

Doteky těl jsou velmi příjemné, a když se jedná o masáž, platí to dvojnásob. Naučte se, jak správně masírovat svého partnera - ať už se jedná o muže, či o ženu. Masáži mužských intimních partií se pak budeme věnovat ještě trochu podrobněji...

Doteky a jejich velmi pozitivní vliv na organismus, ale především na duši, jsme rozebírali už ve článku Mazlení a doteky jsou velmi důležité pro naše zdraví. Češi se však obecně stydí navzájem dotýkat a dotyky spokují pouze se sexem nebo nějakým důvěrným vztahem. Ale věřte, že člověk může úplně v klidu namasírovat i kamaráda, spolužáka nebo kolegu. Měli bychom odhodit škodlivé a zbytečné předsudky. Stejně dobře ale určitě můžete namasírovat i svého partnera nebo partnerku.

Jak na správnou masáž?

Poctivě lubrikujte

Při masáži hojně olejujte. Olej lijte nejprve na svou ruku, aby se trochu ohřál a masírovaný neměl šok z náhlého chladu. Můžete ho také rozehřát v dlaních.

Důrazně k srdci

Začněte zády. Masážní pohyby směrem k srdci (třeba od kříže ke krku) jsou důraznější, zpátky volnější. Takže nahoru přitlačte a využijte klouby na rukou, dolů jemněji přejeďte dlaní a prsty.

Kruhy a čáry

Masírujte buď rovným tahem nebo prsty kružte, případně roztírejte tělo do stran. Můžete spojit ruce (dát si ruce na sebe a prsty mezi prsty). Zásada příjemné masáže: v každém okamžiku se masírovaného dotýkejte!

Lopatky

Při masáži lopatky vezměte masírovanému ruku a přiložte mu ji za záda, aby dlaň bylo blízko druhé lopatky. Lopatka ruky vystoupí a je tudíž možné kolem ní příjemně projíždět a uvolňovat zatuhliny.

Vděčný spodek

A teď nohy. Obě pohlaví mají rádi (a ano, i muži!), když zajedete až k zadku a na vnitřní stranu stehen. U žen nesmí masáž zadečku chybět, je to důležitá součást celé masáže. V tomto místě můžete přitlačit, masírujte dlaněmi, klouby na rukou, ale třeba i lokty. Masáž zadečku se ženám tolik líbí asi i proto, že je poměrně blízko k intimním partiím, a tak se mu nikdo většinou nevěnuje. Pro ještě lepší pocity zajíždějte hluboko mezi stehna. To se vlastně může líbit i mužům, jelikož v oblasti hráze se nachází prostata, kterou tak můžete vnějším způsobem dráždit.

Zanedbávaná chodidla

Chodidlům věnujte spoustu času. Uvědomte si, že je to část těla, přes kterou působí na zem celá hmotnost těla, tudíž si péči zaslouží. Roztírejte, hněťte, natahujte prsty. Ženy tuto masáž naprosto milují. Není jí nikdy dost! Roztírejte palci, ale dbejte, aby to nelechtalo. Přidejte i kotníky.

Velké uvolnění lýtek

Masírujte zespodu, vynechejte jen achilovku a podkolení jamku. Chodidla musejí o kus přečnívat přes okraj masážního stolu (tedy trčí přes okraj ve vzduchu), aby nohy byly uvolněné. Svaly roztírejte nahoru nebo do stran.

Už se těšíte, až uděláte partnerovi takovou masáž?

Kritická šíje

Masáž šíje ocení každý, kdo pracuje u počítače. Přistupte tedy zezadu k masírovanému a udělejte mu blaho. Masírujte prsty kolem krční páteře až k lebce a prohmátněte trapézové svaly.

Nezapomeňte se přiblížit i k intimním partiím

I ty potřebují trochu péče. Nechte si je na konec, protože celá tato masáž může fungovat jako skvělá předehra. Masáž ale vůbec nemusí končit orgasmem - jde v ní především o velmi příjemné pocity.

Vyzkoušejte bodyslide

O co se jedná? O oboustranně příjemný manévr, který ukazuje, že ruce nejsou všechno.

  • Před technikou bodyslide neboli "skluz tělmo" je potřeba se pořádně namazat olejem či krémem.
  • Masér(ka) si klekne mezi nohy masírovaného (který leží na zádech), rukama se opře vedle jeho těla zhruba ve výšce hrudníku, případně až nad rameny.
  • Na začátku se masér nahrbí jak kočka. Pak přiloží prsa na břicho masírovaného, podepírá se rukama. Následuje skluz kupředu. Po dokončení skluzu opět nahrbit do výchozí polohy.
  • Skluz několikrát opakujte. Důležité je udržovat kontakt co největší plochou těla. Umělá prsa, gynekomastie či konkávní břicho jsou výhodou.

"Obyčejné" škrábání

"Kraniosakrální biodynamickou masáž kombinovanou s tantrou a Dornovou metodou" dnes seženete za směšných pár tisícovek. Všechno to zní totiž náramně esotericky a předpokládá se, že poskytovat takové služby vyžaduje předchozí léta studia a duchovního růstu. Kdy ale nabídnete někomu (nebo spíše někdo vám) škrábání na zádech? Co je na tom těžkého? Za to že se má platit? Vtip je v tom, že ne vždycky máte po ruce někoho, kdo vám tuhle službu prokáže. A ne každý to také umí.

Některé rodiny mají přesně rozdělené role - jsou škrábači a škrábaní. Většinou tedy jeden, který se obětuje a škrábe všechny ostatní. Ti pak, namísto aby mu oplatili stejnou mincí, se jen odkulí a rozkošnicky povzdechnou, jaká je to labuž. Také mnohé partnerské páry přišly na to, že nemusí pořád jen souložit, ale že takové pořádné poškrábání je někdy plnohodnotnou náhražkou, nebo aspoň vynikající předehrou.

Na rozdíl od masturbace si to nemůžete udělat sami. Jednak si na řadu míst nedisáhnete, ale i kdyby, nějak to není ono. Když je centrum slasti spojené s vykonávající rukou, slast se nějak v tomto případě nedostavuje. "Je to lepší než sex!" shodnou se každopádně mnozí. Jsou lidé, kteří na škrábání totálně ulétavají. "Takhle bys mě mohl škrábat ještě tři hodiny," uslyší často muž nažhavený na úplně jinou činnost po hodině usilovného škrabkání zad svého slastně vrnícího děvčete.

A není se vlastně čemu divit. Američtí vědci z Winston-Salemu experimentálně zjistili, že škrábání tlumí oblasti mozku, které souvisejí s nepříjemnými pocity a vzpomínkami. 

Šíji byste se měli věnovat především v případě, že váš partner pracuje u počítače

Jak HO chytit?

Některé ženy se cítí nesvé, když si mají vzít do ruky pánské přirození. Neví, jak ho uchopit, aby to bylo muži příjemné. Někdy jsou moc drsné, což je škoda, když se jedná o tak jemný úkon, jakým je ruční stimulace za účelem dosažení happy endu. Ženy předpokládají, že penis stačí jen nějak vzít do ruky a dělat sem tam. To je ale stejně naivní přístup jako myslet si, že stačí položit prkno na vodu, postavit se na něj a ono to nějak samo začne surfovat. Při sexuální praktice, kterou někteří zcela nepřesně nazývají honění, však záleží na prstokladu, míře obemknutí, síle úchopu, mechanice a frekvenci kmitavého pohybu a řadě dalších faktorů. Aby byl výsledek dobrý, či dokonce výtečný, musí mít člověk vůli se učit a ochotu si nechat poradit. Je třeba se druhého těla hojně dotýkat, nebát se sáhnout, hladit či držet tam či onam. A hlavně, člověk to musí především dělat s nadšením a rád. Jednotlivé hmaty seřadíme od nejlepších po nejhorší (nebo také u mužů od nejoblíbenšjčích po nejneoblíbenější).

Hybridní dvojhmat

Pravá ruka drží celý průměr, levá penis dole "podkládá", možno zaměnit.

Plně kontaktní dvojmat, který umožňuje anatomicky optimální stimulaci hráze, dříku (zejména v citlivé spodní části) i žaludu. Statičnější úchop levé ruky vhodně doplňuje dynamičtější práci pravé.

Poctivý jednohmat

Jedna ruka drží celý průměr.

Zaručuje maximální kontakt jedné ruky. Důležité je správné umístění úchopu, aby při pohybu nedocházelo k abrazi pokožky.

Sériový dvouhmat

Obě ruce drží celý průměr penisu, nachází se nad sebou.

Velmi uspokojivé držení, u krátkých penisů je však poněkud problematické. Pohyb může být buď oběma rukama současně nebo dolní ruka pouze drží a horní pracuje.

Obouruč se zámkem

Obě ruce najednou drží celý průměr, každá z jedné strany a jsou spojené prsty.

Velmi kontaktní držení, vhodné pro masivnější průměry. Natažené palce těsně přiléhají k penisu a prodlužují kontaktní plochu ve směru osy.

Prsní dvoutlak

Žena si lehce přitlačí penis mezi prsa a má na něm položené ruce.

Dlaně úd stabilizují a zajišťují frikci (tření) v jeho horní části. O kontakt se stará tuková hmota prsou, která se částečně vytvaruje do tvaru vodicího kanálu. Externí lubrikace je žádoucí.

Můžete vyzkoušet i body slide - masírování svým vlastním tělem

Jednoduchý věneček

Palec a ukázováček udělají okolo průměru kolečko, zbytek prstů "trčí" nahoru.

Poměrně zdařilá imitce anální penetrace. Kladně je třeba zhodnotit, že ruka těsně kopíruje obvod údu. Kontaktní plocha je však velmi úzká a tři prsty zcela zahálí. Někdo to má ale takto rád.

Věneček s vějířem

To samé jako jednoduchý věneček, ale použijí se obě ruce nad sebou.

Nelze říci, že by zdvojená varianta byla dvakrát víc uspokojující, S lubrikací lze oběma rukama pohybovat zcela nezávisle na sobě. Plný kontakt to ale pořád není...

Odvratný palec

Jako poctivý jednohmat, ale nedrží se palcem.

Velmi častá chyba: ruka chápe, ale vratiprst, geniální evoluční vynález, zůstává z nepochopitelných důvodů mimo hru. Možná je to anatomické specifikum žen (ženský palec je na rozdíl od toho mužského výrazně zalomený), možná jen schválnost.

Aktovka v teple

Penis se nachází mezi podpažní jamkou a paží.

Nejde o úchop v pravém slova smyslu, ale o využití stisku paže k tělu. S lubrikací funguje lépe. Spíše občasné zpestření než jako plnohodnotný, standardní úchop.

Opatrný čtvrthmat

Žena se penisu dotýká pouze špičkou ukazováčku a špičkou palce.

Svědčí o naprosté nezkušenosti nebo, což je mnohem horší, o nezájmu a nechuti ke kontaktu. Uspokojivé pouze po nejméně měsíční sexuální abstinenci.

Marná modlitba

Ruce jsou v poloze modlení a mezi nimi se nachází penis.

Porušení zásady, že dráždící a drážděné by si měly geometricky odpovídat. Citlivé zóny na penisu se navíc koncentrují spíše dole a nahoře než po stranách. Účinnost nezlepší ani naklopení úchopu o 90 stupňů.

Havlův úchop

Jako poctivý jednohmat, ale ukazováček a prostředníček se oddělí a vytvoří V.

Gesto "peace" závažně oslabuje účinnost úchopu třemi zbývajícími prsty a ruší soustředění.

Vyzkoušejte nově nabyté informace prakticky - třeba na někom z erotické seznamky!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.