Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak dopřát muži uspokojení pomocí prsou

24.říjen 2018
Jak dopřát muži uspokojení pomocí prsou

Jestliže svému partnerovi chcete dopřát něco, co jen tak každý den v posteli neděláte, pak jste narazili na správný článek. Masáž nebo stimulace prsy může být přesně to, co ho naprosto dostane! Přečtěte si, co budete potřebovat a jak postupovat, aby byl co nejvíc nadšený.

Při uspokojování partnera často děláme mnoho chyb. Jednou z nejčastějších je ta, že mu nedopřejeme nic výjimečného, ale vsázíme pouze na to, co vždycky. A tak je náš intimní život pořád stejný a změna v nedohlednu. Udělejte jednou něco jinak. Prodiskutujte se svým partnerem, co by se mu mohlo líbit. V mnoha našich článcích můžete najít spoustu tipů a dnes vám přinášíme další, který potěší především muže, jelikož se bude jednat o jeho uspokojování, a to uspokojování jeho penisu ženskými prsy. 

Věřte, že muži to milují. Ženská prsa mají rádi, rádi na ně sahají, mačkají je a škádlí bradavky. Rádi se na ně dívají. Někteří jsou jimi dokonce posedlí. A právě proto jsou rádi, když jim žena předvede ještě něco navíc. Uspokojování prsy neboli boob sex (boob - anglicky hovorově prso) se nabízí, ale málokterá žena to zkusí sama od sebe. Většinou k němu vede podnět od muže. Buďte jiné a odvážné a vyzkoušejte tuto praktiku samy od sebe! Váš partner bude koukat!

Boob sex není pro každého

Pro každého muže pravděpodobně ano, ačkoliv malé penisy se budou uspokovat o něco obtížněji než ty velké. Opravdový problém ale přichází, pokud nemá dostatečnou velikost prsou žena. V takových případech nezbývá nic jiného, než se tohoto vzdát, protože s tím bohužel nic jen tak neuděláte. Jestliže by byly blízko u sebe, tak by se i s malými prsy s trochou snahy nějaká akce provést dala, za vyzkoušení to určitě stojí. Jestliže jsou vaše prsa malá a daleko od sebe, budete se muset zaměřit na jiné praktiky, kterých je ale tolik, že určitě něco najdete. Navíc kdo nedostal do vínku velká prsa, často disponuje jinou předností, kterou muži oceňuji, takže z toho nemějte žádné deprese a inspirujte se v našich článcích v rubrice Ze světa sexu nebo Erotické pomůcky.

Jak na boob sex?

Samozřejmě se na to můžete vrhnout okamžitě a vůbec o tom nepřemýšlet, je ale možné, že neuděláte vše správně a partnerovi (anebo vám) se to nebude líbit. Proto vám přinášíme pár rad, tipů a vylepšení, na které byste neměly zapomenout, jestliže chcete partnerovi dopřát tento způsob uspokojení.

Použijte lubrikant

Ačkoliv se vám to možná může zdát zvláštní, opravdu je dobré, když použijete lubrikační gel. Pro pěkný zážitek je to dokonce důležité. Jestliže to neuděláte, hrozí vám nebo vašemu partnerovi nepěkné odřeniny. A jak to udělat, aby to celé zapadlo do sexy kontextu a nenarušilo to atmosféru? Nechte ho, aby vám udělal pomocí lubrikantu masáž prsou, pár minut tomu určitě rád obětuje (už jsme zmiňovali, jak muži rádi sahají na prsa) a navíc vás to víc vzruší. Pak se můžete posunout zase o krok dál. Ale mějte na paměti (a nejen vy, ale i váš partner), že celou akci může on kdykoliv přerušit, když se mu bude zdát, že už to moc drhne. Pak se jen nanese další lubrikant a může se pokračovat. Když to nebude příjemné vám, tak po něm také sáhněte a začněte si ho masírovat po hrudníku, určitě mu to bude připadat sexy a nebude za toto malé vyrušení naštvaný.

Na boob sex jsou vhodná velká prsa, ale i s menšími se dají dělat zázraky

Jestliže plánujete mít po boob sexu klasický vaginální sex s kondomem, pak nepoužívejte lubrikační gely na olejové bázi, protože ty poškozují latexové kondomy. Zvolte lubrikant na vodní bázi. Budete ho ale muset aplikovat častěji, protože nevydrží tak dlouho jako olejový. Boob sex se dá ale praktikovat i jako samostatná část sexu a nemusí po něm následovat penetrační sex, pokud nechcete.

Držte prsa u sebe

Pointou celé této praktiky je to, abyste vytvořily škvíru mezi vašimi prsy tak akorát na jeho penis. Máte-li prsa opravdu velká, pak se nebudete muset ani moc snažit, bude stačit, když si lehnete na záda a paže trochu přimáčknete k tělu, aby se prsa dala blíže k sobě. Partner už vám sám řekne, zda se mu to takto líbí, nebo by chtěl cítit ještě větší tlak. Jsou-li vaše prsa trochu menší nebo dál od sebe, pak je budete muset dát blíže k sobě za pomocí dlaní. Nejlepší poloha pro vás bude taková, že on leží na zádech a vy budete jeho penis dráždit nad ním. Budete tak mít mnohem větší kontrolu. S malými prsy může penis vyklouzávat ven, ale nebojte, i tak si to oba užijete, pokud tedy použijete lubrikant.

Nechte ho se rozkročit

Pokud bude váš partner nad vámi, pak mu umožněte, aby mohl sedět obkročmo. To mu umožní pohybovat boky tam a zpět jako při klasickém sexu a vše mu to velmi usnadní. Měli byste se nacházet na místě, kde se může něčeho chytit nebo přidržet, ať už to bude zeď nebo třeba čelo postele. Někteří muži preferují sahání na prsa, tak s tím počítejte a nechte ho dělat to, co mu bude nejpříjemnější. 

Olizujte mu penis

Chcete-li ještě zintenzivnit jeho prožitek, pak mu zároveň můžete i olizovat nebo sát penis. Jak se bude pohybovat dopředu a zpátky, bude se dostávat blíže k vašim ústům, tak toho můžete využít. Není to sice nejpohodlnější, ale zas tolik námahy vás to stát nebude a výsledky se určitě dostaví.

Uspokojte svého partnery prsy!

Zahrňte to do svého sexuálního života

Boob sex je skvělý, protože se dá využít jako samostatná praktika, kterou se muž uspokojí a nic po ní již nenavazuje (možná třeba vaše uspokojení manuálně, orálně nebo erotickou hračkou). Může po něm ale následovat i sex, tudíž se uspokojování prsy stane pěknou předehrou, při které se může, ale nemusí muž uspokojit. Pokud se vám zdá, že váš partner při sexu moc dlouho nevydrží, pak se vám tato předehra určitě bude hodit. Tuto praktiku ale můžete použít i jako předehru pro orální sex, už jen díky tomu, jak blízko k ústům se penis při ní nachází a můžete ho již předem průběžně olizovat a nasávat, což vašeho partnera jistě nažhaví. Nemusíte se vůbec omezovat jen na nějaké "speciální události", to by byla škoda.

Boob sex není pro každého: podruhé

Toto jsme již zmiňovali hned v úvodu, ale teď to vezmeme z trochu jiného úhlu. Ne každému se líbí všechny sexuální prakiky. Jeden může milovat anální sex a druhý se ho ani neodváží vyzkoušet. A takto to funguje i u boob sexu. Ten se sice nikdo vyzkoušet nemusí bát, protože se jedná o nebolestivou praktiku (pokud použijete lubrikant), při které se v podstatě nemůže stát ani žádný úraz. Ale to neznamená, že se tento zážitek bude každému líbit. Jsou ženy, které nemají rády, když jim někdo sahá na prsa a mají z toho velmi nepříjemný pocit. Takové ženy boob sex pravděpodobně neosloví (to ale neznamená, že ho nemohou vyzkoušet, protože se přeci jen jedná o něco trochu jiného než doteky rukou, které vůbec nemusí být zahrnuty). Ženy s malými prsy to pak mohou považovat za velmi namáhavé a po zkončení třeba i bolavé (z toho, jak musely pevně držet prsa u sebe).

I některým mužům může připadat, že je to náročné, především díky poloze, která pro ně nemusí být úplně pohodlná (mohou ale vyzkoušet několik různých, třeba jedna zafunguje), ale i díky tomu, že se nebudou moci vzrušit na takovou úroveň, aby ejakulovali. Ejakulace ale rozhodně není nutnou součástí. Zaměřujte se především na své pocity a dbejte i na pocity partnera.

Uspokojení nejen pro muže

Většina lidí si určitě myslí, že z této praktiky budou benefitovat pouze muži a že ženě to nic nedá. To ale vůbec nemusí být pravda. Některou ženu naplňuje už jen uspokojení jejího partnera, jinou zase vzrušuje se na to koukat (a že ten záběr bude hodně zblízka). A existují dokonce i ženy, které dokážou prožít orgasmus. Sice to většinou plyne z dráždění bradavek, ale pokud je muž šikovný, tak bude zvládat i to.  

Tak teď už vám nezbývá nic jiného, než pořídit ten pravý lubrikant a zkusit svého partnera uspokojit pomocí prsou. Jste v současné době samy a i přesto byste to rádi zkusily? Pak si najděte muže na erotické seznamce, kde se můžete poznat, promluvit si o svých sexuálních zálibách a ve finále i potkat a zrealizovat vše, po čem toužíte. 

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.