Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak dopadly hrátky ve třech na chatě

28.říjen 2017
Jak dopadly hrátky ve třech na chatě

Ve čtvrtek večer mi Pavel oznámil, že na chatu s námi pojede jeho kolega Michal, aby mu pomohl konečně doopravit střechu. Moc nadšená jsem nebyla, Michala jsem moc nemusela, připadal mi jako velký proutník a bála jsem se, aby Pavla nezatáhl do nějakých sexuálních radovánek.

Ne, že by nám to s Pavlem neklapalo, ale naše  manželství bylo po osmi letech stále bezdětné, dle sdělení lékařů z mé strany, a to se pak ženské hlavou občas honí různé myšlenky. Pavel s Michalem celý den makali, já lítala kolem plotny, plela zahrádku a večer jsme si na zahrádce opékali vuřty a popíjeli pivko.

"Gábi, jakou dostaneme odměnu za vykonanou práci?" Zeptal se najednou Pavel, když už jsme seděli v chatě. A já stále nic netušící jsem odpověděla otázkou: "A copak by si chlapci představovali?" "Co takhle striptýzek?" Doma ho Pavlovi dělám dost často, má rád když si sama muchluji velká prsa a olizuji ztopořené bradavky. Jako kdyby četl mé myšlenky. "Michal by rád viděl, jak si sama umíš lízat bradavčičky." Měli jsme s Pavlem díky mým dnům týdenní půst a docela mne myšlenka, že se jim budu předvádět a pak mne Pavel pěkně projede, docela vzrušila. S nahotou problémy nemám a když Pavel pustil můj oblíbený ploužáček, začala jsem se vlnit a pomalu svlékat.

Byla jsem už jen v kalhotkách a v podprsence, otočila jsem se k chlapcům zády, kroutila před jejich zraky zadkem a vykřikla: "Tak už mi konečně rozepněte podprdu." Podle třesoucích se rukou jsem poznala, že je to Michal. Když mi spadla podprsenka na zem, prudce jsem se otočila a levým prsem lehce udeřila Michala do obličeje. To už nevydržel a nestydatě je začal promačkávat v dlaních. "Ale, ale chtěli jste striptýzek ne?" Stáhla jsem již pěkně provlhlé kalhotky a hodila je k Michalovi. Ten je popadl a nasával kundí odér. Podebrala jsem své prsy, promačkávala je v dlaních, přejížděla jazykem po bradavkách a občas některou z nich vsála do úst. Pak jsem se posadila na stolek, roztáhla zeširoka nohy, roztáhla velké pysky, abych jim ukázala kundičku, do které jsem zajížděla několika prsty a pozorovala ty dva nadržence jak si prohání klacky v ruce.

Přiznám se, že když jsem uviděla Michalův ocas, začaly se mnou cloumat vášně a chtíč a za chvilku už z kundičky vytékal potůček šťávičky lásky a já toužila být šoustána tím obrovským nástrojem, který Michal třímal v ruce. "Pavle, můžu?" Zeptal se Michal a můj muž odpověděl: "To záleží na Gábi, jestli chce ona, já nebudu proti." "Ano Michale, prcej mne prosím!" Řvala jsem a přestala se kontrolovat. Michal nejdříve poklekl ke stolku, jazykem rozhrnul ochlupení a snažil se vylízat mou kundičku do sucha, což se mu vůbec nedařilo, protože jsem tekla jako rozeschlý necky. Konečně přiložil svůj obrovitý nástroj k vchodu mé kundičky a pomalu do ní začal zajíždět. Měla jsem dojem, že mne půlí a svou bolest smíchanou s rozkoší jsem vyřvávala na celý les.

Jak dopadly hrátky ve třech na chatě?

To už Michalův ocas ve mně pulsoval a já omdlévala slastí. Pavel stál u stolku, pozoroval nás  a honil si ocas. "Pojď lásko, vykouřím tě," vykřikla jsem a už jsem měla Pavlův ocas v puse a pouštěla si ho až někam k mandlím, Pavel přirážel jako do kundičky, laskal mojí pravou kozičku a o levou se postaral Michal, při čemž stále prudce vrážel ocas do kundičky. Blížil se už můj třetí orgasmus tohoto večera, když mi začali plnit pánové právě obdělávané dírky. Pavel tam toho po týdenním půstu měl požehnaně a ani Michal nebyl žádný troškař. Šlehy jeho semene bičovaly stěnu mé dělohy a já opět vyřvávala svou rozkoš na celý les. Kluci mne odvedli ke gauči, kde jsem ještě dlouho vydýchávala svůj krásný orgasmus a za chvíli se z kuchyně vrátili s kávou.

Když jsme ji vypili, řekl Pavel, abychom šli do ložnice. Ležela jsem už opět pěkně roztažená, když mi Pavel pošeptal do ucha, zda by mi nevadilo, když by se nechal od Michala prcat do prdelky. To mne dost rozhodilo, neboť jsem nikdy od Pavla neslyšela, že by se chtěl milovat s mužem, ale nedala jsem na sobě nic znát a docela mne lákala představa vidět ten obrovský ocas, který měl co dělat, aby zajel do mé již pěkně vyšoustané kundičky, jak trhá nešoustanou prdelku mého muže. Pavel uchopil Michalův ocas a začal ho kouřit. Byl už jako lodní stožár, když mi Michal přikázal, abych mu ho natřela gelem a promazala jím i Pavlův anál. Pavel poklekl na kraj postele a já na přání Michala ulehla kundičkou k Pavlově puse. "Lízej jí a ne abys řval," řekl Michal a pomalu tlačil ocas do  řitě. Pavel se zakousl do mých pysků, aby neřval, zato já ječela jako šílená. "Jo, to je žrádlo, máš pěkně těsnou prdel!" Řval Michal a za chvíli už stříkal. Pavel padl na postel a blaženě se usmíval. "Líbilo se Ti to?" Zeptala jsem se. "Ano, bylo to nádherné," řekl Pavel, stočil se do klubíčka a v momentě usnul.

"Pojď Gábi, jdu si ho umýt a jestli chceš, můžeme pokračovat v pokoji." Michal řádil v mé kundičce s občasnými přestávkami, kdy si pohrával s mými cecíčky nebo když jsem mu předváděla svou masturbaci až do rána a právě, když mi už asi po šesté svou hadicí kropil stěnu dělohy, objevil se Pavel a se smíchem řekl: "To už zase šukáte vy nenasytníci?" Kdyby tak věděl, že stále ještě šukáme, ale to jsme si s Michalem nechali pro sebe. Obdivovala jsem Michala, že po tak náročné noci makal celý den a večer opět podával neuvěřitelné výkony v posteli. Tentokráte jsme Pavla "uspali"  společně. Michal mu opět vystříkal anál a já ho zatím pěkně vykouřila. Jen stačil říct, že to bylo ještě krásnější než včera a spal jako zabitý. S Michalem jsme se pak krásně milovali a Michal plnil mou kundičku semenem až po okraj. K ránu jsme odešli do ložnice za Pavlem a spali jsme všichni skoro až do oběda.

Kluci po obědě uklidili nářadí, já v chatě a večer jsme ujížděli k domovu. I když jsem si nikdy nemyslela, že budu Pavlovi nevěrná, s Michalem jsme se stále scházeli, většinou u něho v bytě, přesto jsem svého muže doma nezanedbávala, aby náhodou nepojal podezření. Když se mi po třech měsících milování s Michalem nedostavily mé dny a já přinesla domů těhotenskou legitimaci, byl Pavel na vrcholu blaha. Od té doby však odmítal sex, abychom tomu maličkému náhodou neublížili a já zvyklá na tvrdé šoustání s Michalem, pokračovala ve své nevěře. Pavel je z naší Michalky (jméno dostala po svém kmotrovi) unešený a já při každém pohledu na ní vidím Michala, který nás stále navštěvuje pod záminkou vidět svou kmotřenku. A když jí Pavel koupe a krmí (tento rituál si nenechá nikým vzít) je Michal schopen mi i dvakrát vystříkat kundičku u kuchyňské linky. Michalka brzy oslaví rok a já už nosím pod srdcem další děťátko. I když Pavel básní o Gábince, já vím, že to bude Pavlíček, ale můj muž o tom neví, ví o tom jen biologický otec! A já jsem šťastná, že jsem tehdy na chatě neodmítla Pavlův návrh, i když se mi nejdřív moc nezamlouval. Díky tomu budu mít druhé děťátko a jsme šťastná rodinka.

Někoho do trojky můžete najít i na online sex seznamce.

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.