Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak být ta nejlepší žena, kterou kdy měl v posteli?

29.srpen 2018
Jak být ta nejlepší žena, kterou kdy měl v posteli?

Asi každá žena chce být tou nejlepší, kterou kdy muž potkal. Pro ženu je důležité, co si o ní muž myslí, a proto se snaží, co to jde. Někdy na to ale jdou úplně špatně. Ptáte se, co udělat pro to, abyste muže v posteli odrovnaly i v dlouhodobém vztahu? Nebudou potřeba speciální polohy, ani techniky...

Je jedno, zda žena hledá sex na jednu noc nebo by ráda začla dlouhodobější vztah (popř. se již v nějakém nachází). Vždy má v sobě zakódováno, že chce potěšit svého muže. Sexuální potěšení, které mužům nabízí, se jeví jako jedna z nejlepších možností, jak muže zaujmout a muži se samozřejmě nebrání, protože naprostá většina z nich sex miluje. Rozdíl tkví v tom, že pokud dva chtějí dlouhodobější vztah a počítají s ním, mají před společným sexem ještě "něco navíc" a tím jsou city. Díky tomu nepotřebují ženy umět žádné zvláštní polohy nebo techniky, kterými by muži vytřely zrak. Bohatě stačí, když se budou řídit radami, které dnes zmíníme ve článku. Ženy, které nepreferují dlouhodobé vztahy nebo si teď nějakou dobu chtějí užívat, by ale měly zahrnout do sexu krom těchto rad i něco víc, aby muže dokázaly opravdu zaujmout a on si řekl, že právě prožil ten nejlepší sex v jeho životě. Pokud je to přesně váš případ, pak si můžete přečíst pár našich článků na toto téma, například: Uspokojte ho stimulací prostaty nebo Jak přinést to nejlepší orální uspokojení svému partnerovi.

V dlouhodobém vztahu jde většinou o něco víc než pouhé vykonání sexuálního aktu a uspokojení potřeb. Chcete, aby to celé trvalo déle, bylo to hezčí a procítěnější. Chcete se s partnerem cítit více propojení. Můžete vyzkoušet mnoho sexuálních poloh a podobných triků, to vás ale většinou nepřivede blíže k sobě. Abyste tomu druhému byli blíže, musíte mu naslouchat. Tím se prohloubí intimita vašeho sexuálního aktu a také se budete cítit více zamilovaní. S tím jde většinou ruku v ruce i větší uspokojení. 

Samozřejmě druhému nasloucháme tak, že posloucháme to, co říká. To ale nestačí. Občas člověk potřebuje trochu popostrčit a někdy se musíme zeptat, co by druhý chtěl, co by se mu líbilo, jaká jsou jeho tajná sexuální přání nebo touhy. To jsou specifické věci pro každého. Ale existují i věci, které v dlouhodobém vztahu ocení každý muž. A když je vy, ženy, splníte a zároveň budete svému partnerovi naslouchat v jeho dalších přáních, tak pro něj budete tou nejlepší ženou pod sluncem. A to pravděpodobně nejen v oblasti sexu, protože sex zasahuje i do našich "všedních" životů. A pokud vám to klape v sexu, je velká pravděpodobnost, že se ráno probudíte s lepší náladou, nebudete podráždění kvůli maličkostem, kvůli kterým vznikají naprosto zbytečné hádky.

Co udělat, abyste se staly tou nejlepší ženou, kterou kdy v posteli měl?

Dejte mu vědět, co se vám v posteli nejvíc líbí

Ačkoliv se vám může zdát, že to nemá žádný vliv na to, jak se na vás bude v posteli koukat nebo vás hodnotit, není to pravda. Jen je škoda, že díky náboženským a kulturním normám se mnohé ženy stále ještě podceňují, ani nevědí, jak si samy užívat radost a uspokojení, natož jak to dělat bez pocitu viny nebo hanby. V důsledku toho se necítí za své vlastní potěšení zodpovědné a myslí si, že jejich partner nebo manžel je zodpovědný za jejich schopnost pocítit potěšení a mít orgasmy. V takovém případě se ale často stává, že tento partner nedokáže ženu k orgasmu přivést. Myslíte si, že je s ním asi něco špatně, že není šikovný nebo dost zkušený. Ale vy byste si měly položit otázku - jak by to měl zvládnout on, když to nedokážete ani vy samy?

Jak být tou nejlepší ženou, kterou kdy měl v posteli?

Žena, která zná dobře své tělo bude moci partnera vést ke svému uspokojení. Když víte, co vás vzrušuje, můžete svému partnerovi poradit, co by měl udělat a kam by měl sáhnout, na co by se měl soustředit. Není to o tom, že byste ho poučovaly. On sám bude rád, pokud se mu povede vás dovést k pěknému orgasmu. Jestliže není naprostý sobec, je to pro něj krásná odměna za jeho snahu. Díky tomu také zlepšíte s partnerem komunikaci ohledně sexu a nebudete se již tolik bát vyjádřit své potřeby, a to i ty, které se netýkají sexu.

Naučte se milovat vaše tělo

Abyste měli opravdu dobrý sex, musíte se naučit mít rády své tělo, a to s věškerými jeho chybičkami. V dnešním světě přeplněném výhradně obrázky upravenými ve Photoshopu to může být docela těžký úkol. Dnešní společnost moc nedbá na to, abyste měly rády své tělo takové, jaké je, ale snažily se ho různými úpravami nebo dietami dovést k "dokonalosti". Ženám to ničí sebevědomí v běžném každodenním životě, ale i v posteli. Nemohou se pak soustředit na vlastní uspokojení a především se nedokáží před partnerem tak předvést. Často je na programu večera kvůli tomu zhasnuté světlo, zatažené závěsy, svlékání pod dekou, dokonce sex pod dekou nebo polohy, při kterých nejde tělo ženy moc vidět.

Ženy, vězte, že taková dokonalost, jakou nám předhazují média, ale neexistuje, takže si tím nemusíte lámat hlavu. Váš partner si vás vybral už i s nějakým tím špíčkem nebo pihou na zadku. Musíte přijmout celé vaše tělo takové, jaké je. Nezapomeňte i na vaše psychické tělo, to, které nejde vidět. Určitě se tam také nacházejí nějaké drobnosti, které vám vadí. Fyzické tělo je s psychikou propojeno a my s tím nic nenaděláme. Musíte se zaměřit na přijmutí obou těchto částí.

Nestyďte se za své tělo, naučte se ho milovat se všemi chybami

Zůstaňte v přítomnosti

Nemůžete svému partnerovi poskytnout dobrý nebo dokonce výborný, skvělý a nádherný sex, když budete myslet na své starosti a nebudete se soustředit na přítomnou chvíli. Toto je problém mnoha žen, zkrátká nedokáží vypnout mozek, myšlenky neustále bloudí jejich myslí a zhoršuje se to, pokud se jedná o stresující myšlenky. Tomu musíte za každou cenu zabránit. Tyto myšlenky vás naprosto odtrhávají od toho, co děláte. Nikdy do toho nemůžete dát všechno, když budete myslet na zítřejší pracovní pohovor. Často se vám ani nepodaří dosáhnout uspokojení. Soustřeďte se pouze na to, co se v tu chvíli odehrává - na to, co právě děláte, kam saháte, jak hluboko ve vás je, co cítíte, jak se cítíte,... Uvidíte, že když se oba budete soustředit pouze na ten okamžik, koupíte si tím letenku do ráje.

Berte to pomalu

Když celý tento akt včetně předehry zpomalíte, budete se moci soustředit na všechny malé věci, které vám jinak unikají. Celé to ale také závisí na tom, že víte, co se vám oběma líbí, takže naprostým základem je komunikace. Díky tomu, že se budete soustředit na své tělo, zjistíte, co se vám opravdu líbí a co byste chtěly, aby právě teď partner udělal. Můžete si navzájem sdělovat své pocity. Můžete společně zkoumat, jestli tyto dotyky chcete nebo ne. Také to velmi souvisí s předchozím bodem - zůstat v přítomnosti. To je opravdu velmi důležité, pokud se chcete soustředit na své pocity, které vám vyvolávají činy, které partner koná. Musíte mít čistou mysl a soustředit se pouze a jen na to. A nemyslete si, že toto stačí udělat jednou a pak už budete vědět, kam sáhnout a co udělat. Stále se vyvíjíme a to, že se vám nebo vašemu partnerovi něco líbilo před několika měsíci, nemusí znamenat, že to tak bude i dnes. Preference lidí se mohou měnit, tak si jednou za čas nezapomeňte udělat takovou pěknou chvilku, kterou můžete spojit třeba s erotickou masáží.

Střídejte se ve vzájemném uspokojování

Když už zjistíte, co se vám a vašemu partnerovi líbí, měli byste si nějak přirozeně rovnoměrně rozložit střídání uspokojování těchto potřeb. Některé ženy a někteří muži mají často v oblibě, že se nechávají pouze uspokojovat, ale nikdy partnera neuspokojí na oplátku. Jestliže chcete, abyste oba opravdu věnovali čas tomu druhému naplno a on vám, nastavte si časovač na 15 minut a po tuto dobu se věnujte svému partnerovi - ale nemějte styk! Dalších 15 minut zase musí věnovat on vám, popř. třeba další den, to už je na vás. Prodlouží to vaši předehru a nebudete mít výčitky, že se vašemu partnerovi dostatečně nevěnujete. 

Mnoho, možná snad dokonce všechny zmíněné body souvisí se sebevědomím. Dnes již není žádným tajemstvím, že muži milují sebevědomé ženy. Snažte se proto zapracovat na svém sebevědomí, i když to pro některé bude oříšek. Díky tomu můžete svého partnera velmi překvapit tím, jaký sex s vámi zažije, a to ani nebudete muset umět nějaké speciální sexuální techniky nebo používat erotické hračky (ačkoliv experimentování byste měly být také otevřené). Na erotické seznamce můžete nalézt partnera na sex na jednu noc, na milenecký vztah, ale klidně i na vztah se spoustou sexu. Je jen na vás, co hledáte. Zaregistrujte se a nebojte se objevovat své nové sexuální já. Samy budete překvapené, co vše můžete zažít.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.