Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jací jste v posteli podle barvy vašich vlasů?

29.červen 2018
Jací jste v posteli podle barvy vašich vlasů?

Jakou máte barvu vlasů? Víte o tom, že právě ona dokáže něco povědět o vašem sexuálním životě? Přesvědčte se o tom v dnešním článku, podle kterého se také můžete řídit při výběru sexuálního partnera...

Různé části těla i různé jiné věci prozrazují mnoho o našem životě, povaze i sexu. I barva vašich vlasů může prozradit to, co o sobě třeba ani sami nevíte. 

Většinou se nám naše přírodní barva vlasů v průběhu času mění, jako děti často máme světlé vlasy, ale v průběhu puberty ztmavnou nebo jinak změní svůj odstín. Většina žen si od puberty začne vlasy barvit na různé barvy, někdo se drží spíše klasických blond, hnědé a černé barvy, jiný jde i do extrémnějších. V dnešní době není vůbec výjimečné, že si vlasy barví i muži, i když se to nedá srovnat s počtem žen. Ať už si vlasy barvíte, nebo ne, důležité je, co máte za barvu nyní a podle toho si ji můžete vyhledat níže a dozvědět se zajímavé informace.

Studie o vlivu barvy vlasů na sexuální život? Proč ne!

Takovou studii se totiž rozhodla udělat společnost Skyn Condoms. Jak sám název napovídá, tato společnost se zabývá především výrobou kondomů, nicméně i přesto zvládli bravurně tento zajímavý úkol. Studie se zúčastnilo celkem 5117 sexuálně aktivních mužů a žen ve věku od 18 do 34 let, všech barev vlasů. Nečekejte žádné konkrétní detaily o vašem sexuálním životě, to už by byste chtěli moc a rozhodně se to nedá takto určit. Ale nějaké nastínění i tak může v mnoha věcech pomoci.  Tak jak na tom jste? Co o vás prozradí vaše barva vlasů?

Jsou-li vaše vlasy černé

Lidé s černými vlasy jsou do sexu velmi zapálení. Často si vytváří profily na erotických seznamkách, aby hledali nové a nové lidi na sex. Doslova je nahánějí (ale není na tom nic špatného). Také mají mnohem častěji (než lidé s jinými vlasy) sex na jednu noc (zhruba 65 % z nich). Také si o sobě myslí, že jsou ohledně sexuálních věcí mnohem sebevědomější než ostatní, což je celkem logické vzhledem k tomu, co bylo napsáno v předchozích větách. Rozhodně tím ale nechceme říct, že by všichni černovlasí lidé byli nějací sexuální maniaci. Jen mají rádi sex a vědí, jak si ho užít.

Jsou-li vaše vlasy blonďaté

Blonďatí lidé mají rádi sex na jiných místech, než je ložnice a postel, nebo dokonce na zvláštních místech. Konkrétní čísla hovoří takto: 80 % si to rádo rozdává ve vaně, 67 % v autě, 51 % venku, 43 % v bazénu nebo vířivce, 37 % na párty a 27 % na pláži. 40 % lidí s blonďatými vlasy si opravdu hoooodně věří ve svých postelových schopnostech. Zbytek si ale moc nevěří, což zrovna moc dobré není a měli by to napravit! 61 % z nich si rádo užívá sex na jednu noc. Teď jenom doufat, že to nemá co dělat s tím nedostatkem sebedůvěry...

Jsou blondýnky opravdu takovými andílky, jak vypadají?

Jsou-li vaše vlasy hnědé

Lidé s hnědými vlasy jsou na tom se sexem na jednu noc úplně stejně jako blonďatí, to znamená 61 %, což je poměrně hodně, ale ne nejvíce. Rádi zkouší erotické i klasické online seznamky a nebojí se toho. Jsou na tom se sebevědomím o trochu lépe než blonďatí, ale o pouhopouhé 4 %, takže 44 % sebevědomých hnědovlasých lidí. To není moc, zbytek by měl trochu zabrat a nabrat maličko toho sexuálního sebevědomí.

Jsou-li vaše vlasy zrzavé

Sex na jednu noc si užívá zhruba 57 % lidí se zrzavými vlasy. Tito lidé nejvíce ze všech tíhnou ke svazování a role playi, takže se s nimi nikdo nenudí! Nemají rádi seznamování na internetu a randění díky tomuto seznámení. To znamená, že to v posledních letech mají trochu těžké, protože seznamování po internetu je častější a častější díky tomu, že málokdo se dnes vůbec odtrhne od počítače a má možnost se s někým seznámit v reálném světě.

A vzhledem k tomu, že jsou dnes velké možnosti v barvení vlasů, je nutno přidat i další barvy, které se často objevují. Už neplatí, že se do těchto barev pouští pouze mladí lidé, i starší si troufají trochu vykouknout z davu. Občas, když si nabarvíme vlasy, ať už na jakoukoliv barvu, nepřemýšlíme o tom, jakou zprávu vysíláme ostatním lidem. A co když se dokonce jedná i o zprávu o našem sexuálním životě a vašich sexuálních fantaziích! Myslete na to, až si budete příště nějakou barvu vybírat. A pokud máte rádi barvičky, v následujících odstavcích si možná rovnou najdete tu svoji novou:

Jsou-li vaše vlasy růžové

Růžová barva je odjakživa spojována s dívkami, lehkostí a všemi podobnými roztomilými a jemnými věcmi. Lidé, kteří si barví své vlasy na světle růžovou, jsou často v posteli submisivní. Dokážou dávat a jsou velmi otevření. Mají rádi romantiku a rádi se nad romantickými věcmi rozplývají, například nad okvětními plátky růží na posteli. Jsou to takoví miláčci, kteří mají své srdce otevřené, a to i když mají sex. Jejich sexuální fantazie většinou obsahuje "klasická romantická témata" (například princ na bílém koni), ale v poněkud více sexy verzi.

Jsou-li vaše vlasy sytě červené

Stejně jako růžová barva, i ta červená je spojená s láskou. Ale zatímco růžová je sladká a nevinná, sytě červená signalizuje vášeň a touhu. Lidé s takovými vlasy rádi v posteli převezmou kontrolu. Sex je pro ně atletická disciplína, která se nepočítá, dokud nejste oba zpocení a sotva popadáte dech. V sexuálních fantaziích se často objevuje divoký, vášnivý sex a možná i trochu svazování.

Červené vlasy symbolizují vášeň a touhu

Jsou-li vaše vlasy modré

V současné době se řadí mezi nejbláznivější barvy, které můžete mít na sobě, asi společně se zelenou, o které se můžete dočíst níže. Modrá přitahuje spoustu lidí díky své klidné povaze. Lidé, kteří si vlasy nabarví na modro, se dají považovat za sebevědomé a sebestředné, obzvláště pak v posteli. Naprosto přesně ví, co chtějí, a nebojí se si o to říct. Jsou v dokonalém spojení se svými sexuálními touhami. Možná to bude modrou barvou, ale lidé s modrými vlasy údajně fantazírují o sexu v oceáně.

Jsou-li vaše vlasy zelené

Další bláznivá barva, která když se správně nanese, může vypadat opravdu skvěle (v opačném případě je lepší si vlasy přebarvit na jinou barvu). Zelenovlasí lidé jsou majetničtí milenci, kteří chtějí mít partnera sami pro sebe a chtějí na něm zanechat nějakou stopu. Možná i proto mají zálibu v dělání cucfleků, tak si na to dávejte pozor, až na takového člověka narazíte! Také se může stát, že nechají jít svou velkou lásku jen proto, že si myslí, že pokukuje po někom jiném. Žárlivost je často jejich problémem a skončí díky ní nejeden vztah. Milují hraní role playe na dva cizince, kteří se náhodně potkali v baru.

Jsou-li vaše vlasy stříbrné

V posledních letech jsou šedé vlasy opravdu hodně na vzestupu, a tak si musíme povědět i o nich. Lidem s šedými vlasy je jedno, co si o nich myslí společnost nebo druzí. Pak není asi ani žádné překvapení, že mají v sexu rádi trochu zvláštnosti. Rádi zkouší nové a zajímavé erotické hračky a pomůcky a rádi se také dozvídají nejtajnější fantazie svých partnerů... a chtějí je proměnit v realitu! Pro lidi s šedě nabarvenými vlasy je jediný limit to, že si mnoho věcí mohou pouze představovat. Jinak rádi experimentují například s análními kolíky a dalšími zajímavými hračkami.

Jsou-li vaše vlasy fialové

Fialová barva na vlasech je často znak toho, že si tento člověk již barvil vlasy několika jinými barvami, ale nakonec zvolil fialovou. Navíc je to barva, která se používá při záchraně barvy nebo jako barva, kterou zvolíte, když se bojíte, že vám jiná nechytne. Stejně to platí i u lidí, kteří si tuto barvu vyberou, často to znamená, že jsou nestálí, a to i v ložnici. Zkrátka mnohdy ani neví, co vlastně chtějí. Jeden den mohou chtít mazlení a další tvrdý sex. Lidé s fialovými vlasy často fantazírují o tom, že se do sebe zamilují se svým nejlepším kamarádem po dlouhé době napětí a jiskření.

Záleží vám na barvě vlasů vašeho partnera? V dnešním článku jste se dozvěděli, co jednotlivé barvy vyzařují a jací jsou jejich "nositelé" v posteli. Vybrat si partnera na pěkné chvilky plné sexu můžete i podle fotografie na erotické seznamce, díky níž budete mít o barvě vlasů hned jasno. Přidejte si i vy profilovou fotografii na svůj profil, abyste svůj potenciální protějšek zaujali. Nemáte ještě profil? Zaregistrujte se zdarma a seznamujte se!

[Lil]

Zdroj:

http://www.skyn.com/en

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.