Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Indonéský festival sexu

4.říjen 2017
Indonéský festival sexu

Hudební a filmové festivaly už vás nudí? Tak to byste možná mohli mrknout na tento článek o netradičním indonéském festivalu... Čím se vyznačuje? Rozdáváte si to tam s lidmi, které jste nikdy neviděli a navíc vám to přinese štěstí. Vzrušuje vás takováto představa? Čtěte dále!

Existuje spoustu zvláštních míst, na kterých můžete mít sex. Na Zemi ale najdete i místo, na kterém má sex opravdu mnoho lidí ve stejný čas a především - nikomu to nepřijde ani trochu zvláštní. Kde, co, jak a proč? 

Kde a co?

Jak již většina lidí tuší z úvodu, jedná se o festival. Ne klasický, ale festival sexu, dalo by se říci. Tento festival se nazývá Pon Festival of Indonesia. Při této příležitosti, která je stará již několika staletí, se sejdou lidé, kteří mají sexuální styk v blízkosti svatyně na svahu hory. Tato hora se nazývá Mount Kemukus a nachází se v blízkosti města Solo (nebo také Surakarta) ve Střední Jávě v Indonésii. Také se jí říká Sex Mountain - hora sexu. A přestože celkově se toto může zdát jako dost zvláštní místo, není to to jediné, co je na tomto starobylém obřadu fascinující.

Jak?

Festival Pon zahrnuje rituální sex mezi cizinci, a to i v případě, že obě strany jsou provdány za jiné. Nejedná se o jednorázové setkání: páry, které se na hoře seznámí, se musí setkat dohromady sedmkrát, a to každých 35 dní, pokud má být rituál považován za kompletní. To znamená, že pak budou mít sex po většinu roku. Tento "vztah" má všechny složky závazného a opečovávaného vztahu, ale i přesto je to něco jiného.

Kulturní střet?

Indonésie je největší ostrovní zemí světa. V roce 2010 bylo také zaznamenáno, že má nejlidnatější muslimskou komunitu na světě (205 miliónů Muslimů, oproti Pákistánu na druhém místě se 178 milióny), což se zdá být poněkud zvláštní, když se jedná o festival založený na cizoložném sexu. Ale Solo v tomto případě ukazuje svou "moderní tvář" Indonésie. Islám zde je ovlivňován jinými kulturami a náboženstvími, včetně hinduismu a buddhismu, což vede k festivalu, který je hodně daleko od těch pravých náboženských.

Proč?

Po staletí se poutníci shromažďovali ve svatyni nazývané Gunung Kemukus. Toto shromáždění se uskutečňovalo a dodnes uskutečňuje ve slibný den Jumat Pon (ze kterého také nese festival své jméno), kdy se pátek v gregoriánském kalendáři prolíná s jedním z pěti dnů starobylého jávského kalendáře. Ve svatyni se nacházejí pozůstatky ze 16. století, které patří princi zvanému Pangeran Samudro (syn Jávského krále) a jeho nevlastní matce Nyai Ontrowulan. Existuje několik verzí příběhů, co se vlastně stalo, ale především se věří, že princ i jeho nevlastní matka museli utéct z domova po tom, co se král dozvěděl o jejich poměru. Pár dorazil do města Solo, kde byl chycen v polovině sexuálního aktu a oba byli lidmi zabiti. Dále se názory, co se stalo poté, liší: Jedna verze říká, že ještě před tím, než byl Samundro zabit, povolil na Pon Friday cizoložný styk. Jiný naznačuje, že páry, které spáchají skandálnější skutky než Samudro a Ontrowulan, budou odměněny štěstím a bohatstvím a také, že musí mít sex na hrobě, aby se tomu tak stalo. Trochu nudnější verze příběhu říká, že "žili šťastně až do smrti" právě na hoře Mount Kemukus. Bez ohledu na to, kde se opravdu skrývá pravda, se na místě objevují tisíce poutníků ve víře, že jejich nedovolený sex jim přinese hodně štěstí a peněz. Poutníci přicházejí hledat úspěch pro své podnikání nebo pro osobní zisk a splácení dluhů.

Lidé na Mount Kemukus vyhlížejí své sexuální partnery

Modlitby, očista a sex

Celý proces začíná ranními modlitbami. Poutníci pak chodí do hrobu prince a jeho nevlastní matky, aby tam položili květiny a znovu se modlili. Odtud se jdou očistit v jednom z posvěcených pramenů a jen v této fázi se vyhýbají hledání partnera. Při západu slunce je hora plná poutníků hledajících sex. Nesmí mít sex se svou manželkou nebo manželem, musí najít někoho, koho ještě v životě neviděli. Noc je brána jako příležitost setkání se pro opakovaně vracející se páry. Partneři si často vyměňují mobilní čísla a adresy, aby se navzájem objevili na místě, což znamená, že některé páry zůstávají v kontaktu i mimo tyto rituální dny. Vztahy se někdy tvoří i mimo horu, i uprostřed této neobvyklé tradice se lidé zamilují, ale většinou je to neopětované, neboť jejich zamýšlená láska je, no, ženatá či vdaná.  Někteří poutníci říkají svým "oficiálním" manželům a manželkám, že cestují do Gunung Kemukus, většina lidí to ale raději drží v tajnosti. Tradičně je sex uskutečňován venku a pár stráví zbytek noci společně pod stromy, které rostou po celém svahu hory. Pro ty, kteří se neúčastní sexu, poskytují alternativní zábavu karaoke bary. Hora je doslova posetá karaoke bary, stejně jako stánky prodávajícími vše od občerstvení až po tradiční drobnosti a afrodiziaka.

Prostituce a paradox

Nebudeme asi daleko od pravdy, když řekneme, že Pon Festival je tak trochu paradox - oddaní muslimové - muži i ženy - se pravidelně setkávají ve stejném místě pro cizoložný sex. Náboženští vůdci říkají, že přivírají oči při procesu této akce a tento tichý souhlas vyústil v probuzení prostituce. V době festivalu zde vzniká a probudí se k životu i oblast s červeným světlem. Mezi karaoke bary a modlitebnami jsou chaty s provizorními ložnicemi v zadní části. V roce 2014 bylo potvrzeno, že až 75 % přítomných žen jsou úplné nebo částečné pracovnice v sexuálním odvětví. Na festivalu se vyskytuje vyšší počet můžu než žen, neexistuje proto nedostatek mužů ochotných platit za potěšení. Obdobně je oblast zaplavena ženskými sexuálními pracovnicemi, které zoufale potřebují peníze. Takový sexuální akt stojí asi 10 dolarů (zhruba 220 Kč) a mnoho žen získává peníze pro rodiny, které opustily a nechaly samotné doma za účelem vydělání peněz.

Budoucnost festivalu

V listopadu 2014 se guvernér Střední Jávy Ganjar Pranowo udělal významný tah, chtěl totiž zakázat rituál a společně s tím položil otázku: "Chcete-li se stát bohatými, proč byste se kvůli tomu měli zapojit do promiskuitního sexu?" Je to celkem trefná otázka, ale Pon Festival je jen v malém nebezpečí, že by byl opravdu zrušen. Gunung Kemukus zůstává místem náboženského významu s poutníky cestujícími stovky kilometrů, aby se modlili u hrobu prince Samudra. Celá tato hora je vlastně dost výnosná: místní vláda si účtuje peníze od prodejců, kteří prodávají na horách, a stejně tak poutníci, kteří na horu dorazí, musí zaplatit poplatek za vstup 50 centů, což za rok dělá zisk vládě 20 000 dolarů. Znamená to, že obchod se sexem bude nadále prosperovat, nicméně některé věci se zlepšují.

Komunitní klinika sexuálního zdraví otevírá své dveře jednou týdně a nabízí lidem jak testování na pohlavně přenosné choroby, tak kondomy zdarma pro ženy, které zůstávají vykonávat své sexuální služby na hoře i po tom, co poutníci odejdou. Za lokalizovaný zvýšený výskyt pohlavně přenosných chorob byl obviňován festival - mnoho mužů si totiž při styku odmítá vzít kondom. 

Ať už bude osud Pon Festivalu jakýkoliv, nabízí fascinující pohled na to, jak se mohou tradiční víry vyvíjet do moderního chování. Praxe sexu s cizincem se nám sice může zdát extrémní, ale každá kultura v každé zemi světa praktikuje nemanželský sex. Rozdíl je v tom, že většina z nich to udržuje v tajnosti. Na Pon Festivalu je ale vše naprosto otevřené.

Vzrušuje vás myšlenka, že se sejdete s někým cizím a pořádně si to spolu v pelíšku užijete? Pak se zaregistrujte na sex seznamce a jděte do toho!

[Lil]

Zdroj obrázků:

http://www.abc.net.au

Zdroj:

http://metro.co.uk

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.