Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ideální polohy pro sex pod dekou

11.březen 2018
Ideální polohy pro sex pod dekou

Jaro nám co nevidět zaklepe na dveře, venku je však stále zima. Při takovém počasí se málokomu chce vylézt z teplého pelíšku. Zůstaňte při svých hrátkách pod dekou, aspoň dokud se pořádně nezahřejete, a vyzkoušejte přitom polohy z dnešního článku.

Sex v zimě či chladných dnech je druh neskutečného paradoxu. S partnerem jste uvíznutí uvnitř, ale je takové chladno, že byste nejraději zůstali zabalení v několika vrstvách oblečení a nemáte ani pomyšlení na to, abyste si svlékli nejlépe úplně všechny vrstvy. Co tedy můžete dělat, když se vaše libido bouří a vy se potřebujete vyřádit, i když je takové chladno? Zapojte do hry i vaši přikrývku. Nezní to sice zrovna eroticky (co by taky na dece bylo vzrušující, že?), nicméně svůj účel přikrývka splní a dostatečně vás zahřeje.

Máme pro vás 6 sexuálních poloh, které můžete snadno provést pod přikrývkou, během chladných dnů.

Misionářská poloha

Misionářská poloha je velmi jednoduchá poloha, kterou lze pod přikrývkou využít. Jak funguje tato poloha, asi vysvětlovat nemusíme. Zůstat v teple při této poloze můžete, když se přikryjete přikrývkou po ramena. Zároveň lze přikrývku přidržovat rukama na posteli, aby vám nesklouzla.

Pro extra klitoriální stimulaci si žena může položit pod zadek několik polštářů (toto je také známé jako koitální vyrovnávací technika). Tímto způsobem budete schopni dráždit klitoris o partnerovu pubickou kost. Polštáře navíc přispívají k útulné atmosféře sexu během chladných dní.

Poloha z boku neboli "lžičky"

Pokud je okolo vás příliš chladno, ale vy stejně máte chuť na sex, lehněte si do polohy lžíce (muž leží za partnerkou, oba leží na boku). Před penetrací se přikryjte a udělejte si pohodlí. Existuje spoustu důvodů, proč je klasická poloha lžíce ideální polohou pro chladné dny. Jedním takovým je velmi blízký kontakt obou partnerů. Kdo by se během chladných nechtěl mazlit?

Tato poloha má však také nevýhodu. Pro klitoris může být obtížné získat dostatek pozornosti. V tomto případě je možné vyzkoušet alternativu, při které muž leží pod ženou, která si lehne na něj s kolenama od sebe. Během této alternativní polohy budete mít optimální přístup ke klitorisu a také si zachováte línou polohu.

Aby vám při sexu bylo teplo, přikryjte se oba dekou. Tato poloha vám nabídne spoustu intimity. Skutečnost, že neuvidíte nahé tělo svého partnera, může být tajemná a vzrušující.

Zakuklená kovbojka

Když je v místnosti takové chladno, až vám z toho tvrdnou bradavky (pokud to není samým vzrušením), to poslední, co by žena chtěla, je být při sexu nahoře. Poloha kovbojky je sama o sobě vcelku náročná. Pro usnadnění a také zahřátí můžete zkusit alternativu, při které se žena přitiskne k partnerovi, zatímco ruce a lokty má položené vedle jeho hlavy. V této poloze budete mít možnost nastavit tempo a získat tolik pozornosti pro svůj klitoris, kolik jen budete chtít.

Abyste zůstali v teple, hoďte přes sebe deku a vytvořte si z ní "stan". To vás během vašich vášnivých hrátek udrží v teple. Jakmile vám bude moc horko, můžete si deku stáhnout na ramena.

Nevzdávejte se sexu, když je chladno a vyzkoušejte polohy pro sex pod dekou

Uzavřený lotos

Lotos je velmi intimní sexuální poloha, ideální pro chladné noci, během kterých chcete zůstat se svým partnerem hezky v teple. Při této poloze sedí jeden z partnerů tomu druhému tváří v tvář na klíně. Pokud si vyberete tuto polohu, vezměte si deku a omotejte ji kolem sebe jako plášť, než se posadíte. Jakmile se dostanete do pozice, můžete ji omotat okolo sebe i svého partnera. Poloha je velmi pohodlná. Navíc hluboké polibky, které tato poloha umožňuje, jsou naprosto vzrušující.

Poloha na (ledového) medvěda

Poloha na medvěda je ideální pro každého, kdo se během mrazivých měsíců, ale i chladných dnů, snaží zůstat v teple. Žena při této poloze je na všech čtyřech s vystrčeným zadkem nahoru. Muž by měl uchopit deku a zabalit do ní sebe i svou partnerku a to tak, že se k ženě při penetraci přitiskne a obejme ji zezadu. Podobně jako medvěd. Poloha se trochu podobá kombinaci polohy na pejska a polohy lžiček, kdy partneři jsou k sobě přitisknutí v poloze zezadu. Při této poloze dochází k hlubokému pronikání a partneři se vzájemně zahřejí.

Bonus: Poloha je také skvělá pro procvičení kyčlí.

Hot doggy

Poloha na pejska je sice skvělá, není však nejideálnější pro chladné dny, při kterých byste se chtěli udržet v teple. Jestliže je to vaše oblíbená poloha, může být trochu obtížné si udržet přikrývku tak, aby skutečně splnila svůj účel a zahřála oba z vás. Vyzkoušet můžete polohu hot doggy. Není to úplně poloha na pejska, jelikož při této poloze žena leží na břiše. Tato modifikovaná pozice umožňuje kontakt těla na tělo a teplo, po kterém toužíte, aniž byste se museli úplně vzdát polohy na pejska. Jakmile žena leží, muž může přes oba přetáhnout přikrývku, než si před stykem lehne nad svoji partnerku.

Je druhá polovina vaší postele chladná stejně jako poslední zimní dny? Nezoufejte a najděte si partnera, který zahřeje nejen prázdnou půlku postele, ale i vás! Hledat můžete na naší sex seznamce.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.