Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hýčkejte klitoris díky těmto pomůckám

20.květen 2020
Hýčkejte klitoris díky těmto pomůckám

Ženy mohou prožít několik druhů orgasmu a některé dokonce současně. Nejčastěji ale dosahují vrcholu díky stimulaci klitorisu, který je jednou z nejcitlivějších částí ženského těla. Nachází se v něm obří množství nervových zakončení - celých 15 tisíc - mnohem více než v mužském penisu. Proto by se klitorisu měla věnovat dostatečná pozornost, a to třeba pomocí erotických hraček, které jsou přímo určené pouze k jeho stimulaci.

Asi jste někdy postřehli informaci, že většina žen nedosáhne orgasmu pomocí penetrace, to znamená při klasickém penetrativním sexu. Může za to fakt, že penis sám o sobě nemá moc co dráždit, pokud se nepoužijí speciální polohy či techniky. Žena při sexu například může dosáhnout orgasmu díky stimulaci bodu G, ale v klasických polohách se často tak nestane. Nebo může dosáhnout cervikálního orgasmu, ke kterém je ale potřeba se dopracovat a vyžaduje hlubokou penetraci.

A protože filmový a porno průmysl říká, že každá žena dosáhne orgasmu po pár přírazech, ty reálné ženy pak nechtějí zklamat svého partnera a orgasmus začnou předstírat. Ale tak to vůbec být nemusí. Důležité je si přiznat, že nejsnazším způsobem, jak ženu přivést k vrcholu, je stimulovat její klitoris. Ten velmi dobře reaguje na vnější dráždění, ať už to jsou dotyky či masáž rukou, jazykem nebo vibracemi. Nejméně náročné jsou malí pomocníčci s vibracemi - erotické hračky

Tyto vibrátory můžete používat jak o samotě, tak s partnerem a vždy vám přinesou spoustu potěšení. A to se vyplatí, protože orgasmus podle odborníků snižuje stres, zlepšuje náladu, zvyšuje energii a imunitu. Dnes vám představíme 15 nejlepších vibrátorů na klitoris roku 2020. Pyšní se kvalitním materiálem, voděodolností, takže si můžete užívat hrátek i ve sprše, ale i velkým množstvím různých nastavení vibrací. Vyberte si ten, který vám bude nejvíc vyhovovat!

Ty nejlepší vibrátory na klitoris roku 2020

Siren od firmy Svakom

Jak již název napovídá, díky tomuto vibrátoru budete křičet blahem. Může za to především zvláštní zakončení vibrátoru, které vypadá trochu jako klepeta (jak vidíte níže na obrázku). Co na první pohled může působit děsivě, na druhý pohled přehodnotíte. Vezměte si tuto hračku do sprchy a uvidíte sami. Tato část je tam od toho, aby objala váš klitoris a vy jste tam věnovali pozornost celé této části těla a ne jen špičce, jak bývá standardem u většiny vibrátorů. Překvapí vás i 25 různých vibračních režimů - tolik se jich ve většině jiných erotických hraček nevyskytuje, takže experimentování bude určitě na místě.

Enby od firmy Wildflower

Tato hračka vám bude asi připadat hodně zvláštní. Připomíná trochu rejnoka a vůbec nevypadá na to, že by dokázala někoho uspokojit. Ale víte, co se říká - v jednoduchosti je síla (nebo krása, jak chcete). Takže tuhle potvůrku nepodceňujte! Dost pravděpodobně se změní ve vibrátor, po kterém jste vždycky toužily, ale ještě se vám nepodařilo ho najít. Použití může být naprosto bezpracné. Stačí si lehnout na postel a hračku si dát pod sebe. To samé můžete vyzkoušet i na partnerovi, pokud by se chtěl účastnit také. Jestli by vám tato poloha nevyhovovala nebo byste chtěly zkusit něco jiného, použijte ji klasicky a třete si klitoris.

Partner Multifun 1 Vibrator od firmy Satisfyer

Partner, jak se tento vibrátor jmenuje, není pouhým vibrátorem na klitoris, ale skrývá i pěkné překvapení. Oba konce mohou sloužit ke stimulaci klitorisu, ale také třeba ke stimulaci bradavek, ať už vašich nebo partnerových. Navíc se celá hračka dá použít jako kroužek na penis, což jí rozhodně přidává na praktičnosti, protože se tak jedná minimálně o dva v jednom. Vibračních módů nabízí tato hračka neuvěřitelných 100 a navíc se uvnitř nachází tři výkonné motory. 

Erotická hračka Siren od firmy Svakom

Volta od firmy Fun Factory

Tato hračka vypadá jako takový plamínek, konec je trochu podobný naší první zmíněné hračce Siren. Pyšní se velmi silnými bodovými vibracemi, které mohou být na nižší intenzitu lehké jako motýlí šimrání, ale když přidáte, rozlijí se vám celým klitorisem a po chvíli určitě i tělem.

Transformer od firmy PicoBong

Tato hračka vypadá velmi jednoduše, skoro by jeden řekl, že se někdo inspiroval švihadlem. Jedná se o opravdu multifunkční pomůcku. Můžete ji ohnout v podstatě do jakého tvaru chcete, třeba do tvaru U a dráždit tak svůj klitoris ze dvou stran. Nebo si můžete jeden konec zasunout do vagíny a druhý do konečníku pro dvojitou zábavu. Či zapojit i partnera a vyplnit konečník i jemu a být tak propojení.

Iroha Plus Yoru od firmy Tenga

Chcete si pořídit váš první vibrátor? Tento je pro začátečníky velice vhodný, jelikož kombinuje jednoduchost (není na něm nic,  co by vás zbytečně rozptylovalo) a zároveň výkon. Vypadá jako velryba, je vyrobený ze silikonu, který je odolný vůči prachu. Kromě Yoru (vzhled velryby), je k dizpozici ještě Iroha Plus Tori (vzhled ptáka) a Iroha Plus Kushi (vzhled mušle).

Bean od firmy Unbound

Bean znamená fazole, hodilo by se ale spíše něco jako placaté vajíčko. Ať už vám ale bude připomínat cokoliv, měli byste o něm vědět, že je tím nejvhodnějším adeptem na erotickou hračku pro ženy,které nebydlí samy (mají například spolubydlící) nebo chtějí mít při intimnostech soukromí a mají tenké zdi. Je totiž velmi tichý. Navíc je voděodolný, malinký, takže ho můžete vzít kamkoliv s sebou, a na první pohled není poznat, že se jedná o vibrátor. A třešničkou jsou pak vibrace, které lze nastavit od těch nejjemnějších až po hluboké, mohutné. A jenom za necelých 900 Kč! 

Erotická hračka Bean od firmy Unbound

Kip Silicone Vibrator od firmy Good Vibes

Skvěle k tomuto vibrátoru sedne známá hláška - malý, ale šikovný. Skvěle padne do ruky a zbytek zase tam, kde je to potřeba. Je stvořený pro klitorální (externí) uspokojení, můžete ho natáčet všemi možnými úhly (a že jich je k dispozici).

Pro Penguin Next Generation od firmy Satisfyer

V nedávném článku jsme se věnovali roztomilým hračkám, které vypadají úplně jinak než všechny ostatní. Tento tučnák se jim lehce podobá, například ve článku zmíněné veverce nebo koťátku a spojuje je i stejný princip, aneb stimulování klitorisu pomocí podtlaku

Eva II od firmy Dame Products

Další vibrátor, který odvede všechnu práci za vás a vy si jen budete užívat slasti, kterou vám bude přinášet. Obzvláště vhodný je jako zpestření sexu s partnerem, kdy si ho vložíte mezi stydké pysky, kde bude stimulovat klitoris. Nebojte, udrží se tam pomocí dvou nožiček. Nemusíte se bát se s ním zúčastnit i hrátek ve sprše.

Sona 2 Cruise od firmy Lelo

A opět v našem výčtu nesmí chybět Sona 2 Cruise od Lela. Ta používá k uspokojení sonické vlny, které vás dostanou. Zajímavou vychytávkou je to, že čím silněji Sonu tlačíte ke svému tělu, tím silnější tytu pulzace jsou a tím silnější orgasmus vás bude čekat. 

Fin od firmy Dame Products

Fin je v podstatě návlek na prst, díky kterému se zaprvé nemusíte tak namáhat, abyste "tam" dosáhly, zadruhé to nebude klasické uspokojování rukou, ale přidají se k tomu vibrace. Přiložit ho můžete dvěma způsoby, resp. stranami. Na jedné se nachází jemnější a pružnější vrstva, která vám umožní spíše jemné vibrace a je vhodná na kruhové pohyby rukou. Druhá strana je pevnější a vhodná pro centralizované vibrace.

Erotická hračka Fin od firmy Dame Products

Pro 2 Next Generation od firmy Satisfyer

A stejně jako nesměla chybět Sona, nesmí chybět ani klasika Pro 2. Jedno Pro už jsme tady měli v podobě tučnáka, tohle je ale klasická verze druhé generace. Princip je stejný, podtlak působí na klitoris a ženě to připomíná orální sex. Tyto impulzy můžete samozřejmě ovládat a vybrat si tak to, co vám bude vyhovovat a pomůže vám dosáhnout těch nejlepších orgasmů. A pokud chcete trochu experimentovat, vyzkoušejte tuto erotickou hračku na svých či partnerových bradavkách, nebo dokonce na partnerově penisu. Přeci byste si ji nenechaly jen pro jeden účel!

Form 2 od firmy JimmyJane

Opět tady máme další hračku, která se co nejlépe postará o váš klitoris pomocí dvou konců vedle sebe. Tyto konkrétně jsou přirovnávány ke králičím uším. Vzhledově vám může připadat trochu vtipná, ale jistě změníte názor, až ji poprvé zapnete a vyzkoušíte. "Uši" můžete zmáčknout pro těsnější pocit nebo ji jen položit na správné místo a nechat pracovat. Vás to nebude stát žádnou námahu. 

Unite 2 od firmy We-Vibe

Tento vibrátor můžete používat jak o samotě, tak s partnerem. Dokonce se prodává s bezdrátovým dálkovým ovládáním, takže si budete moci pohodlně nastavit veškeré vibrace a nebudete muset pozastavovat sex kvůli hledání tlačítka někde "tam dole". Obzvlášť vhodný je v případě, že s párovými vibrátory teprve začínáte, protože je levnější než jeho dražší kolega We-Vibe Sync. V podobné cenové kategorii se ještě nabízí We-Vibe Match. Máte tak o čem přemýšlet.

Většinu z těchto erotických hraček najdete v klasických českých sex shopech. Nakupovat můžete v kamenných prodejnách, ale větší jistotu budete mít, když si uděláte alespoň předem průzkum po těch internetových prodejnách. Je to jednodušší, často levnější a především vhodné pro stydlivé lidi - balíček přijde naprosto diskrétně zabalený a nikdo (ani dopravce, ani ostatní členové domácnosti) nebudou tušit, že se uvnitř skrývá erotická hračka. Tak neváhejte a zkuste si trochu zlepšit svůj sexuální život o nějaký ten orgasmus. Když už jsou tak prospěšné pro naše zdraví, byla by škoda toho nevyužít.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.