Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hurá na dovolenou! Prožijte ten nejlepší prázdninový sex v životě

5.květen 2022
Hurá na dovolenou! Prožijte ten nejlepší prázdninový sex v životě

V životě zažijete spoustu různých druhů sexu. Existuje romantický sex, perverzní sex, sex na usmířenou, sex při rozchodu a samozřejmě také legendární sex na dovolené. A protože se nezadržitelně blíží období dovolených, je na čase, abyste se o něm něco dozvěděli.

Prázdninový sex je díky tomu, že je naprosto úžasný, úplně samostatnou kategorií. Koneckonců je to v podstatě jediná chvíle ve vašem dospělém životě, kdy na vás nikde nečíhá žádný tlak nebo stres a vy si můžete dělat jen to, co chcete. A taky svému partnerovi.

Proč si užívat spoustu sexu na dovolené?

"Narušení rutiny může zažehnout vášeň," říká sexuoložka Jess O'Reilly, moderátorka podcastu Sex With Dr. Jess. "Když jste na neznámém místě s nepředvídatelným plánem dne, váš mozek se často rozproudí, protože se naladíte na nové věci ve vašem okolí."

"Cestování s partnerem také zamíchá s vašimi běžnými aktivitami, takže vše je o něco víc vzrušující - včetně toho, co se děje v posteli," říká Jess.

A pak je tu fakt, že na dovolené jste obvykle méně vystresovaní. "Jedním z důvodů, proč mají doma lidé problémy se sexem, je to, že se většinou nedostanete dostatečně daleko od každodenních stresorů," říká sexuální terapeutka Emily Jamea. "Na dovolené jste proto velmi uvolnění. Díky tomu je mnohem snazší dostat se do nálady, a dokonce dosáhnout orgasmu," zdůrazňuje.

"Na dovolené můžete být také ochotnější zkoušet nové věci," říká O'Reilly. "Když jste na cestách, mají vaše zábrany tendenci klesat a můžete být otevřenější novinkám," vysvětluje. To vás a vašeho partnera může v konečném důsledku sblížit. "Teorie sebeexpanze říká, že když vytváříte a podporujete příležitosti k růstu, může to zvýšit propojení a naplnění vztahu," říká O'Reilly.

Jistě, velká část půvabu sexu na dovolené spočívá v tom, že se prostě necháte unášet proudem. Existuje však několik věcí, které můžete udělat, aby byl váš zážitek naprosto nezapomenutelný a pohodlnější než obvykle. V následujících odstavcích vám odborníci vše popíší.

Jak si užít ten nejlepší sex na dovolené

Začněte už u odjezdu

U některých párů nejhorší období dovolené přichází hned na začátku, a tím je odjezd a cesta. Ačkoliv máme dovolenou spojenou s pohodou a absencí stresu, jeho hladina může na začátku dovolené vystoupat mnohem výš než obvykle. Máme zabalené vše? Nezapomněli jsme něco důležitého? Neuletí nám letadlo? Pokuste se tedy nenechávat nic na poslední chvíli a začněte dovolenou v klidu. To vám pomůže vyhnout se hádkám s partnerem a následně tiché domácnosti, v tomto případě spíše tichému hotelovému pokoji.

Odjezd na dovolenou je ale jen prvním krokem. Dále se dozvíte, co víc můžete udělat, abyste si sex na dovolené užili na maximum.

Buďte uvolnění

Tedy nesnažte se o zábavu hned po návratu z nabitého poznávacího výletu. "Většina lidí potřebuje být uvolněná, aby se dostali do nálady," říká O'Reilly. "Uvolnění může usnadnit touhu, vzrušení, rozkoš a orgasmus, zatímco stres může aktivovat reakci boj nebo útěk, což může narušit sexuální reakci a fungování." V podstatě se dá říct, že když budete co nejvíc v pohodě, zvýší se šance, že si to užijete.

Používejte hodně lubrikantu

Jistě, když jste na dovolené celí blažení, je větší pravděpodobnost, že se vám (vaší partnerce) podaří zvlhnout na požádání, ale mít po ruce lubrikant je vždycky dobrý nápad. "Díky lubrikantu budou všechny sexuální hrátky mnohem víc vzrušující," říká O'Reilly.

"Nejenže můžete vyzkoušet nové techniky, hračky, polohy a výkony, ale údaje stále potvrzují, že používání lubrikantu je spojeno s uspokojivějším sexem," dodává. Přibalte si tedy do kufru lahvičku a vytáhněte ji, až budete mít chuť na další zábavu.

Uvolněte se a užijte si dovolenou plnou sexu!

Střídejte polohy

Na dovolené máte trochu víc času, tak proč se v posteli trochu neodchýlit od běžné rutiny i v sexu? "Dovolená dává lidem opravdu skvělou příležitost mít čas experimentovat s věcmi, které doma nedělají," říká Jamea. Můžete si třeba vybrat novou polohu, kterou budete každý den zkoušet a experimentovat s ní (několik návrhů najdete níže) nebo si třeba můžete dát celý polohový maraton a vyzkoušet jich za dovolenou co nejvíc.

Dělejte to ve vodě

Ať už jste na dovolené někde v tropech nebo na horách (nebo klidně i kdekoliv po naší republice), pravděpodobně se ve vašem okolí bude nacházet nějaká voda - i kdyby to byla jen sprcha nebo vana. Na horách to ale klidně může být vířivka a v tropech zase moře. Tak toho využijte. "Ale i společné sprchování může být opravdu sexy," říká Jamea.

"Pláž je zase skvělým místem, kde se můžete zahřát. Doporučuji také líbání v moři - to můžete využít jako skvělou příležitost ke vzrušení. Pak se vraťte do svého pokoje a věnujte se sexu ve sprše nebo ve vaně," říká Jamea. Určitě ale nemusíte vynechávat ani samotný sex na pláži! V našem článku se o sexuálních hrátkách na pláži dozvíte vše potřebné.

Sexujte, kdykoliv na to budete mít náladu

Když jste oba zaneprázdněni obvyklou rutinou, musíte si sex tak trochu naplánovat. "Ale dovolená nabízí příležitost resetovat, změnit vaše plány a být flexibilnější," říká O'Reilly. "Mnoho párů má rádo sex ráno nebo před večeří, protože zjišťují, že těsně před spaním jsou příliš unavení," dodává.

Sexuální polohy na dovolené

Pokud se chcete inspirovat a začít si užívat, vyzkoušejte minimálně jednu z těchto odborníky doporučovaných poloh:

Vývrtka

Jak na to: Poblíž okraje postele nebo lavičky si žena lehne na bok a předloktí a přitiskne stehna k sobě. Partner se postaví a rozkročí se nad ženou, přičemž do ní zezadu vstoupí. "Abyste trochu experimentovali, můžete využít hotelový nábytek, který doma nemáte," říká Jamea.

Tváří v tvář

Jak na to: Muž se posadí na židli nebo na okraj postele, žena je čelem k němu a sedí mu na klíně. "Nespěchejte, užívejte si polibky a hlazení po celém těle," říká O'Reilly. "Pohupujte se velmi pomalu, abyste prodloužili prožitek. Nesoustřeďte se na orgasmus - dělejte jen to, co je vám příjemné."

Baletka

Jak na to: Žena stojí na jedné noze, postaví se čelem k muži a druhou nohu mu omotá kolem pasu, zatímco muž jí pomáhá s oporou. O'Reilly doporučuje vyzkoušet tento trochu exhibicionistický způsob. "Užijte si vzrušující sex na balkoně, který nabízí dokonalou rovnováhu mezi vzrušením a soukromím," říká. "Přidržujte se zábradlí, pokud se bojíte odhalení, pohybujte se pomalu a tiše v noční tmě, čímž zajistíte, že vás nikdo neuvidí ani neuslyší."

Na pejska

Jak na to: Tuto polohu pravděpodobně znáte. Žena si lehne na všechny čtyři, zatímco muž klečí vzadu. Muž může držet horní část těla vzpřímenou nebo se mírně nahnout přes prvního partnera a vstoupit do něj zezadu. "Podívejte se z okna na výhled na oceán," říká Jamea. "Ať už jste kdekoliv, využijte této polohy, abyste si na dovolené užili okolí."

Nemáte nikoho, s kým byste si takovou žhavou dovolenou mohli užít? V tom případě vám pomůže naše online sex seznamkaZaregistrujte se a najděte si partnera na erotické hrátky.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.