Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hrátky v koupelně

4.březen 2017
Hrátky v koupelně

"Miláčku! Jsem doma!" Zavolal na ní hned od dveří ale nedostal žádnou odpověď. Zavřel dveře nohou, protože obě ruce měl plné a naučeným pohybem si zul boty. Velkou papírovou krabici, kterou nesl s sebou, postavil na chodbě na podlahu a protáhl se do kuchyně.

"Sáro, už jsem tady!" Zopakoval ještě jednou, ale opět nepřišla žádná reakce. Kuchyně byla prázdná. Tedy až na nenačatý jablečný dort prostřený přesně uprostřed jídelního stolu. Vyndal si tedy ze skříňky skleničku a z baru pod kuchyňskou linkou vytáhl láhev své oblíbené whiskey. Nenalil si víc než dva centimetry a láhev vrátil zpět do baru. Přešel k mrazáku, nechal si nasekat pár kostek ledu a jednu z nich vhodil do skleničky. Znovu se rozhlédnul po kuchyni. Vypadala dokonale uklizená, jako by právě dopekla dort, naskládala nádobí do myčky a zmizela.

"Kde může být?" přemýšlel v duchu. Vzápětí se usmál. Vyšel otevřenými dveřmi z kuchyně ven a přešel chodbou ke dveřím koupelny. Přiložil ucho až téměř ke klice, ale zevnitř se neozýval žádný zvuk. Snažil se zaslechnout aspoň tekoucí vodu, či kapající kohoutek, ale bez úspěchu. Vzal tedy za kliku a pomalu otevřel dveře. Z plné vany, nad kterou se lehce vlnila nerovnoměrná vrstva bílé pěny, jí koukala jen hlava. Měla zavřené oči, sluchátka na uších a vypadala maximálně spokojeně. Vůbec si nevšimla, že vešel dovnitř. Na první pohled vypadala jako spící šípková Růženka, která čeká na probuzení od svého prince. Popošel tedy k vaně a kleknul si na hustý koberec vedle vykachlíkované hrany. Teprve, když byl téměř u ní zaslechl hudbu z jejích sluchátek. Opatrně se nad ní naklonil a lehce jí políbil na rty. Škubla sebou, když se jí dotknul, ale rychle jí došlo, co se děje a polibek mu oplatila. Usmála se na něj a otevřela oči.

"Nemohla sem se tě dočkat. Kdepak ses toulal?" "Promiň, lásko, měl jsem ještě nějaké povinnosti ve městě, ale už jsem tady. Ten dort v kuchyni vypadá dokonale. Málem jsem se neovládl a ukrojil si kousek."
Sednul si na okraj vany a napil se ze své skleničky. Znovu se na ni podíval. Teprve teď zahlédl poloprázdnou sklenici červeného vína postavenou na vzdáleném okraji vany. Jen kousek od ní v rohu vedle celé výstavy dámských šampónů stála i načatá láhev. "Jak dlouho tady už asi leží?" pomyslel si. Opět si položila hlavu na vykachlíkovaný okraj vany a zavřela oči. Vypadala strašně roztomile. Kdykoliv ji takto viděl, jen stěží v sobě ovládal touhu zlíbat ji od hlavy až k patám. Pravou rukou jí pohladil ve vlasech a dlouze se zahleděl do její spokojené tváře. Usmála se. Věděla, že se na ní kouká a četla mu myšlenky. Ani v nejmenším mu však nedala najevo, jak moc se těší na to, k čemu se schyluje.

Odložil téměř prázdnou skleničku s kostkou ledu vedle šampónů a sehnul se blíž. Volnou ruku ponořil pod kopec bílé pěny do teplé vody a položil ji na její pokrčené koleno. Zlehka po něm přejel dolů, aby se zastavil na vnitřní straně stehna, které bylo blíž k němu. Instinktivně rozevřela nohy a opřela je o oba okraje vany. Jeho zvědavá ruka po milimetrech postupovala do větších a větších hloubek aby těsně před cílem změnila směr a zakotvila na jejím břiše. Chvíli si opatrně hrál s piercingem v jejím pupíku zatímco přemýšlel, co škodolibého by jí provedl. Pak dostal nápad. Rukou, kterou si doteď hrál s jejími vlasy, vylovil ze své skleničky kostku ledu. Stále měla zavřené oči a sluchátka s oblíbenou hudbou na uších. Neviděla ani neslyšela nic z toho, co prováděl. O to víc, se soustředila na to, aby to mohla cítit. Vzal kostku ledu a zlehka se s ní dotknul jejích rtů. Neucukla. Jen olízla kapku vody, která zůstala na jejích ústech a už už se chystala sklouznout po tváři dolů. Svírajíc ledovou kostku ve dvou prstech přejel po její bradě směrem k jejímu krku až do místa, kde se její tělo nořilo do teplé vody. Chvilku váhal, jako by přemýšlel co dál a pak ponořil kostku, klouzajíc po jejím nahém těle pod hladinu.

Cítil, že začala v teplé vodě tát mnohem rychleji, ale zároveň si uvědomoval, jakou zajímavou směs pocitů musí vyvolávat studený led na jejím těle v teplé vodě. Klouzal tající kostkou po jejím ohryzku až na hrudník. Pak se zastavil a po chvilce zdánlivého rozmýšlení kudy dál se vydal směrem k levému ňadru. Vystoupal až na vrchol a zastavil se teprve na bradavce spolehlivě ukryté pod vrstvou bílé pěny. Začal kostkou kroužit po dvorci kolem opatrně se zdvíhající bradavky. Mohl si pouze domýšlet, co se odehrává pod ledovou stěnou kostky, kterou držel mezi dvěma prsty, ale měl poměrně dobrou představu. Když odjížděl z vrcholku levého ňadra zpět dolů jakoby omylem zavadil malíčkem o vztyčenou bradavku. Na jeho tváři se objevil spokojený úsměv, který ale nemohla vidět.

Erotické hrátky v koupelně

Přejel na druhé ňadro a poskytl mu podobnou službu jako jeho dvojčeti. Kroužil kolem zdvíhající se bradavky, dokud nestála vztyčená do pozoru. Tentokrát se nezdráhal zbývajícími prsty ověřit si výsledek své práce a několikrát po špičce bradavky přejel bříšky svých prstů. Spokojen s výsledkem sklouznul kostkou zpět do údolí mezi oběma kopci a vydal se na cestu dolů. Kostka byla v tu chvíli poloviční oproti okamžiku, kdy se ponořila do vody. V půlce cesty si musel vyměnit ruce a uchopil kostku do té, která si doteď hrála s jejím piercingem. Proklouznul kolem pupíku, až se ocitnul v místech, která bývají normálně ukrytá pod kalhotkami. Chvíli jakoby přešlapoval na místě a klouzal sem a tam po pomyslném lemu jejích kalhotek. Pak sebral odvahu a vydal se na další cestu. Přejel mírný kopeček, který bývá normálně pokrytý chloupky, až se ocitl na okraji prudkého spádu rozděleného úzkou štěrbinou na dvě části. V tu chvíli z ledové kostky zůstával jen nepatrný zbyteček. Prostředníčkem ho přitisknul k jejímu tělu a sklouznul podél štěrbinky v jejím klíně až téměř k zadečku na dně vany. Kostka definitivně roztála a zmizela.

Jeho ruka zůstala zlehka přitištěná k jejímu klínu, po němž právě sklouzla dolů. Obě nohy se stále koleny opíraly o boční stěny vany aby mu poskytly prostor pro další hrátky. Podíval se jí do obličeje, ale její oči zůstávaly zavřené a ona si vychutnávala všechno, co se s ní dělo. Přejel prostředníčkem nahoru po stejné cestě, kudy před chvilkou sklouznul až na dno vany. Zastavil se ale na jejím klitorisu a zůstal chvilku nehnutě stát. Na malý okamžik to vypadalo, že usnul a nemíní ve hře pokračovat. Ale po pár vteřinách se dal opět do pohybu. Opřel dlaň v místech, kde kdysi v dobách než se začala holit končil tmavý porost a začal prostředníčkem přejíždět ze strany na stranu po jejím odkrytém klitorisu. Byl vytrvalý a ve svých periodických pohybech až nudně přesný. Její ústa se zlehka otevřela a on slyšel slabé, ale pomalu sílící vzdechy. Sevřel klitoris mezi dvěma prsty a vždy ho jakoby nechal těsně vyklouznout z opatrného sevření. Její dech se začínal pomalu stupňovat a prsa se při každém nádechu vynořovala až nad hladinu. Volnou ruku ji proto opět položil do jejích vlasů a začal jimi projíždět, jakoby měl místo prstů hřeben.

Prostředníčkem ruky, která si doteď hrála s klitorisem přejel opět dolů, a začal klouzat podél ústí otvírající se studánky. Přejížděl trpělivě nahoru a dolů jako by neměl v úmyslu vůbec nic jiného, ačkoliv si uvědomoval, jak jí tím nesmírně mučí. Bavilo ho ale pozorovat její stupňující se vzrušení, které se projevovalo čím dál hlasitěji. Nakonec neodolal a vsunul prostředníček hluboko dovnitř. Zbývající prsty přitiskl na její roztoužený klín. Aniž to postřehl, její levá ruka se okamžitě objevila v klíně také. Přitiskla tu jeho co nejpevněji k sobě, jakoby mu chtěla naznačit aby svůj prst v žádném případě nevytahoval. Nic takového ale neměl v úmyslu. Opatrně začínal svým zasunutým prstem přejíždět po vnitřní stěně její studánky. Hladil její horní stranu, jakoby hledal to nejcitlivější místo tam uvnitř. Jako detektor mu sloužil výraz její tváře. Její vzdechy už byly tak hlasité, že věděl, že je na dobré cestě. Když našel bod, o který usiloval, zaměřil veškerou pozornost právě na něj. Na chvilku odtlačil její ruku od ústí její studánky, na které jej tiskla, a vsunul dovnitř ještě druhý prst. Její vzdechy opět zesílily, ač se to už zdálo být nemožné. Dýchala tak hlasitě, že pochyboval, zda ještě vnímá hudbu ze svých sluchátek.

Začal celou rukou rytmicky přirážet, jakoby do ní zasouval nejen své dva prsty. Přitom se soustředil, aby pohyb jeho prstů končil vždy v místě, které doteď tak pracně hledal. Voda, kterou dlaní vytlačoval, a která tak musela obtékat její klín, rozhoupala hladinu v celé vaně. Vytvořené vlnky začaly rytmicky narážet na vzdálené konce vany a odtékat bezpečnostním přepadem. Cítil jak křečovitě tiskne jeho ruku ve svém klíně a jak sama nastavuje své tělo jeho pohybům, aby jí přinášely co největší rozkoš. Tohle nemohla dlouho vydržet. Udělal ještě pár pohybů, které ke konci už bezpečně kontrolovala spíš ona sama, a vzápětí ucítil, jak se obě její stehna přitiskla k sobě a uvěznila jeho dlaň ve svém rozkroku. Oba jeho prsty zůstaly uzavřeny hluboko uvnitř její studánky a on tak cítil, jak celým jejím tělem projela dlouhá série křečovitých stahů. Třásla se jako by jí v teplé vodě byla zima. Její orgasmus odezněl, ale jeho ruku stále nechtěla pustit ven. Teprve po chvilce ji uvolnila a jeho dlaň si přitiskla k ústům aby ji mohla z vděčnosti zlíbat.

"To bylo nádherné, miláčku," usmála se na něj a konečně otevřela oči. "Počkej večer, jak ti to oplatím." Neodpověděl. Jen jí oplatil její roztomilý úsměv a vtisknul polibek na čelo. Věděl, že teď už je v koupelně zbytečný. A tak se zvednul a vyšel zpět na chodbu rozbalit obrovskou papírovou krabici, kterou před půl hodinou pracně dovlekl dovnitř.

Tyto hrátky nemusí být jen vaše fantazie...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.